XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 638 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2011

Fudbal

Javor
Ivanjica
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Sinđelić
Niš
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 2
Rudar
Kostolac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Mačva
Šabac
Timok
Zaječar
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Kopaonik
Brus
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Vranje
1 : 2
Svrljig
Svrljig
Radnik
Surdulica
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Borac (B)
Bivolje
1 : 1
Trgovački (J)
Jagodina
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Dolina
Padina
3 : 2
Senta
Senta
Kovačevac
Kovačevac
0 : 4
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Sopot
Sopot
Srem (J)
Jakovo
1 : 1
Voždovac
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 0
Dorćol
Beograd
Sindjelić
Beograd
4 : 1
Beograd
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
PKB
Padinska skela
1 : 0
Zemun
Zemun
Prijevor
Prijevor
3 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Partizan
Cerovac
Tutin
Tutin
1 : 1
Bane
Raška
Zvižd
Kučevo
6 : 0
Homoljac
Žagubica
Borac (Ž)
Žabari
4 : 3
Borac (VL)
Veliko Laole
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Sloga (D)
Drmno
1 : 0
Šumadinac
Brzan
Obilić
Živica
1 : 0
Gruža
Gruža
Železničar
Smederevo
1 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Moravica
Subotinac
2 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Omladinac
Malošište
3 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Moravac Orion (M)
Mrštane
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Slatina
Bor
1 : 3
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
7 : 0
FUD
Brus
Napredak
Drenovac
0 : 1
Juhor
Obrež
Bačka (P)
Pačir
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Index
Novi Sad
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Jugović
Kać
Grafičar
Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
Resnik
Resnik
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Polet (R)
Ratina
3 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Ribnica (J)
Jovac
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Budućnost
Konarevo
1 : 4
Karađorđe
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
2 : 0
Radnik
Ušće
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Radnički
Kovači
Mataruge
Mataruge
4 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Sušica
Kragujevac
5 : 1
Šumadija
Čumić
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 0
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sloga L
Lužnice
1 : 3
Maršić
Maršić
Sloga D
Desimirovac
3 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
3 : 1
Šumadija
Brdjani
Prilike
Prilike
0 : 0
Mladost
Atenica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 3
Dragačevo
Guča
Rudar
Bresnica
0 : 1
Brezak
Pranjani
Spartak
Trnava
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
5 : 1
Morava
Katrga
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Ovčar
Markovica
Banja
Banja
2 : 2
Šumadija
Toponica
Borac
Pajsijević
0 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 1
Partizan
Darosava
Junkovac
Junkovac
4 : 2
Sloga
Zabojnica
Bokanja
Gorovič
3 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Šumadinac
Binovac
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Miloševac
2 : 0
Glavaš
Glibovac
Dragoš
Oreškovica
1 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Integral
Batuša
Sloga B
Burovac
2 : 1
Sloga K
Kasidol
Omladinac
Šetonje
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Železničar
Požarevac
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Šapine
Šapine
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Antimon
Zajača
Lipolist
Lipolist
0 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Jedinstvo
Štitar
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Brežđe
Brežđe
2 : 5
Rubribreza
Rubribreza
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Tulari
Tulari
Sovljak
Sovljak
1 : 2
OFK Divci
Divci
Sečica
Seča reka
0 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Perućac
Perućac
Bioska
Bioska
1 : 4
Železničar
Požega
Budućnost
Arilje
2 : 0
Jasen
Brodarevo
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Ariljska Rampa
Požega
0 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Višesava
Bajina Bašta
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
Crvena zastava
Hum
1 : 3
OFK Niš
Niš
Budućnost (PK)
Prva Kutina
0 : 4
Mladost
Medoševac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Omladinac
Gornji Komren
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Mramor
Mramor
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Proleter
Mezgraja
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
5 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Rad
Merošina
0 : 3
Jastrebac
Tešica
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Bobište
Bobište
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Budućnost
Orašje
Mladost
Vinarce
0 : 0
Radan
Lebane
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 0
Veternica
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Morava
Leskovac
Umac
Miroševce
0 : 0
Progres
Ladovica
Dragoš
Pirot
0 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
0 : 2
Jedinstvo P
Pirot
Temac
Temska
1 : 0
Zadrugar
Krupac
Mladost P.R
Poljska Ržana
0 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 1
Alakince
Alakince
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 1
Kondiva
Žbevac
Ternoci
Trnovac
5 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Omladinac
Podina
0 : 3
Jastrebac
Blace
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
2 : 1
Sindjelic
Grabovac
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 0
Vinorača
Vinorača
Jedinstvo
Mijatovac
0 : 0
Mladost (J)
Jovac
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
Morava
Ribare
Mladost (K)
Končarevo
4 : 1
Levač
Rekovac
Istok 63
Plana
0 : 0
Lugomir
Rakitovo
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Ključ
Podvrška
Branik
Štubik
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Zlot
Zlot
Radujevac
Radujevac
4 : 0
Rajac
Rajac
Dedina
Dedina
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 0
Naupare
Naupare
Mladost
Makrešane
4 : 0
Jasika
Jasika
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Sloga
Ćićevac
3 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 5
Trajal
Kruševac
Rudar (P)
Podvis
4 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Osnić
Osnić
0 : 3
BSK
Bogovina
Mladost
Sumrakovac
0 : 2
Borac
Vražogrnac
Radnički
Lubnica
4 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
ŠSK
Štipina
2 : 5
Rtanj
Boljevac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Sloga (P)
Plandište
Spartak
Debeljača
1 : 6
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
1 : 4
Borac (S)
Sakule
Slavija
Kovačica
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Mladost
Omoljica
4 : 2
Polet
Izbište
Bačka
Mol
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
4 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Proleter
Njegoševo
4 : 1
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Knićanin
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Naftagas (B)
Boka
0 : 1
OFK Klek
Klek
Borac (A)
Aleksandrovo
0 : 1
Rusanda
Melenci
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Mladost
Kruščić
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (D)
Deronje
0 : 3
PIK
Prigrevica
Graničar (R)
Riđica
2 : 0
Polet
Karavukovo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 3
ŽAK
Sombor
Kula
Kula
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 2
Partizan
Vitojevci
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 2
Šumar
Ogar
Sloga Milšped
Krnješevci
0 : 2
Jadran
Golubinci
Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 0
Graničar
Adaševci
Radnički
Irig
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Mladost
Kupinovo
Slavija (P)
Pivnice
4 : 0
Borac
Šajkaš
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
Kabel
Novi Sad
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
Omladinac
Stepanović
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Šajkaš
Kovilj
Borac
Lazarevac
4 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 2
Policajac
Beograd
Dunavac
Grocka
1 : 2
Komgrap
Beograd
PIK Zemun
Zemun
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Baćevac
Baćevac
0 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Brezovica
Štrpce
2 : 2
Polet
Laplje Selo
Gracko
Staro Gracko
6 : 0
Sitnica
Lepina
Čaglavica
Čaglavica
3 : 0
Plemetina
Plemetina
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Morava
Mrsać
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Žiča
Žiča
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Napredak
Gračac
3 : 2
Lazac
Lazac
ND 2011
Novi Pazar
3 : 1
Mladost
Vrdila
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
Ćava
Grošnica
2 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 4
Hajduk
Jovanovac
Botunje
Botunje
0 : 1
Korićani
Korićani
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 0
Premeća
Premeća
Planinac
Vujetinci
6 : 0
Polet
Goričani
Čačak 94
Čačak
3 : 1
Malba
Žaočani
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Rakova
Rakova
Morava
Mojsinje
1 : 3
Miokovci
Miokovci
Strelac
Miokovci
4 : 3
Budućnost
Stančići
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Majdan
Majdan
2 : 2
Foka
Gornji Milanovac
Ozrem
Ozrem
1 : 1
Ozremica
Beršići
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Dedinje Junajted
Guča
0 : 3
Kotraža
Kotraža
Gorušica
Viča
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Jelica
Goračići
2 : 1
Bjelica
Milatovići
Gradina
Rti
5 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Jedinstvo
Puhovo
5 : 1
Brezova
Brezova
Radnički
Turica
2 : 0
Sloga
Kaona
Jasenica
Božurnja
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Plaskovac
Plaskovac
3 : 4
Mladost
Jelenac
BSK
Belosavci
2 : 1
Sloga
Zagorica
Maskar
Maskar
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
0 : 3
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mramorac
Mramorac
0 : 3
Budućnost
Vlaški Do
Bašin
Bašin
0 : 2
Proleter
Mala Plana
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Šumadija
Azanja
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Vodice
Vodice
2 : 2
Udarnik
Baničina
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
SASK
Saraorci
Jedinstvo
Smederevo
3 : 2
Sloga
Lugavčina
Proleter
Vranovo
19 : 0
Slavija
Smederevo
Kolarac
Kolari
3 : 3
Skobalj
Skobalj
Vučak
Vučak
3 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Badljevica
Badljevica
3 : 1
Landol
Landol
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
7. Jul
Vodanj
Podunavac
Udovice
2 : 0
Drugovac
Drugovac
Jasenica
Kruševo
0 : 5
Polet
Trnovče
Mladost
Novo Selo
1 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Viteževo
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Napredak (VC)
Veliko Crniće
0 : 1
Polet
Aleksandrovac
Zadrugar
Tabanovac
4 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 4
Radnički
Knežica
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Mladost
Svinjarevo
3 : 2
Napredak (T)
Toponica
Napredak (N)
Nabrđe
1 : 0
Dunavac (P)
Petka
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Makce
Makce
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
1 : 0
RSK
Rabrovo
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Lonjin
Lonjin
Granit
Radalj
3 : 0
Sloga
Korenita
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Luk
Voćnjak
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14. Oktobar
Draginac
1 : 2
Stolice
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Sloga (K)
Krnić
Korman
Korman
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
10 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga (M)
Matijevac
2 : 2
Galeb
Cerovac
Dumaca
Pocerski Metković
4 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Provo
Provo
Pocerina
Jevremovac
0 : 2
Mrovska
Mrovska
Karađorđe
Mišar
2 : 1
OFK Varna
Varna
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Proleter
Šabac
1 : 2
Majur
Majur
Partizan
Drenovac
4 : 0
Napredak
Ribari
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Gorki
Glušci
2 : 3
Budućnost
Zminjak
Omladinac (B)
Bogatic
2 : 1
Drina
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 1
Duško
Klenje
Orao
Poljanice
0 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Liplje
Liplje
3 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Komanice
Komanice
4 : 0
Toplica
Donja Toplica
Veliševac
Veliševac
3 : 1
Dučić
Dučić
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
4 : 0
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Polet
Popučke
3 : 2
Mladost Dračić
Dračić
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Gradac
Valjevo
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pričević
Pričević
4 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Stepanje
Stepanje
Ratkovac
Ratkovac
0 : 0
Nepričava
Nepričava
Joševa
Joševa kod Uba
1 : 2
Polet
Takovo kod Uba
Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
Gunjevac
Gunjevac
3 : 4
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
6 : 0
Vrelo
Vrelo kod Uba
Sloga
Lončanik
4 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Omladinac
Kalinovac
1 : 0
Brgule
Brgule
Pobeda
Milićevo Selo
4 : 4
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
4 : 1
Borac (O)
Otanj
Lauš
Lopaš
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Lazarica
Prilipac
4 : 1
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
0 : 1
Plavi tok
Dražinovići
Ježevica
Velika Ježevica
0 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 1
Zeleznicar
Nis
Secanica
Secanica
1 : 4
Moravac
Gornje Međurovo
Koca
Niska Banja
6 : 2
Supovac
Supovac
Vulkan
Brenica
3 : 0
Mladost
Lalinac
Čegar
Donji Matejevac
5 : 4
Mladost
Donji Komren
Tempo
Mozgovo
2 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Borac
Trnjane
7 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Jedinstvo
Bobovište
5 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Mladost
Biljeg
2 : 3
4. Juli
Mekiš
NS Tatko
Lepaja
2 : 3
Naisus
Rožina
Knežica
Knežica
3 : 0
Dobrič
Brest
Sloga
Lipovica
1 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
MB
Mala Biljanica
3 : 3
Železničar
Brestovac
Mladi Borac
Zivkovo
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Kumarevo
Kumarevo
3 : 0
Radnički
Pertate
Provalija
Pirot
2 : 1
Borac
Barje Čiflik
Željuša
Željuša
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
5 : 1
Pobeda
Držina
Polet
Senje
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Kolare
Kolare
2 : 1
Ursule
Ursule
Mladost (S)
Sikirica
2 : 1
Sindjelic
Vojnik
Mladi Radnik
Novo Laniste
3 : 2
Crni Vrh
Deonica
Kupinovac
Kupinovac
2 : 5
BSK
Buljane
Slatina
Negotin
1 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 1
Ratar
Jasenica
Smedovac
Smedovac
0 : 3
Rečka
Rečka
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Deli Jovan
Sikole
Samarinovac
Samarinovac
0 : 5
OFK Tamnič
Tamnič
BSK
Bukovče
0 : 2
Vidrovac
Vidrovac
Omladinac
Vajuga
0 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
1 : 5
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Trajan
Mala Vrbica
Napredak
Korbovo
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Ušće
Stalać
1 : 1
Tomako
Trstenik
Župski biseri
Lacisled
1 : 1
Sloga L
Lozna
Mladi radnik
Bačina
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
Omladinac
Pojate
1 : 3
Sloga D
Dašnica
Mladost T
Toljevac
4 : 2
Mladost DK
Donji Katun
Gradina
Pejovac
7 : 1
Pobeda
Lučina
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 0
Belović
Dedina
Budućnost
Kaonik
6 : 3
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
3 : 2
13.April
Lomnica
Modrica
Modrica
2 : 1
Rasina
Vitanovac
Dvorane
Dvorane
2 : 0
Sloga
Majdevo
Gorica
Valevac
3 : 0
Ravna
Ravna
Borac
Štrbac
1 : 8
Trgovište
Trgovište
Mladost
Vasilj
4 : 2
Drugarstvo
Knjaževac
Omladinac (D)
Deliblato
7 : 1
Proleter
Mramorak
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 1
Borac (P)
Pločica
Strela
Ivanovo
3 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Dolovo
Dolovo
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 0
Unirea
Uzdin
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 1
Hajduk
Šušara
Ratar
Kruščica
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Dobrica
Dobrica
6 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Potporanj
Potporanj
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Banat
Dupljaja
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Zrinjski 1932
Subotica
2 : 2
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 1
Dušan Silni
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 1
Udarnik
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Tisa
Padej
4 : 0
Tromedja
Majdan
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 1
Horgoš Higlo
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 0
Radnički
Tornjoš
Graničar
Đala
1 : 4
Sloga
Ostojićevo
Mićunovo
Mićunovo
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Jedinstvo
Bočar
4 : 0
Polet
Nakovo
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
Delija
Mokrin
ŽAK
Kikinda
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Borac
Iđoš
2 : 0
Vojvodina
Bašaid
Terekves
Hetin
3 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Polet
Banatsko Višnjićevo
0 : 4
Proleter
Međa
Olimpija
Torda
3 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Napredak
Čestereg
2 : 0
Roham
Nova Crnja
OFK Metalac
Sombor
6 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 3
Panonija
Lalić
Dinamo
Sonta
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
0 : 2
Radnički
Ratkovo
Graničar G
Grabovci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 1
Sloven
Sibač
Borac
Martinci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Železničar
Inđija
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Sloga Borac
Surduk
Podunavac
Belegiš
3 : 2
Popinci
Popinci
Partizan
Susek
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
OFK Futog
Futog
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Čenej
Čenej
TSK
Temerin
8 : 0
Borac
Rakovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 2
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
4 : 2
Sremac
Čerević
Napredak
Nadalj
4 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost Radost
Srbobran
7 : 0
Bečej
Bečej
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Proleter
Ravno Selo
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Kulpin
Kulpin
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 2
Borac
Obrovac
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Budućnost (P)
Parage
0 : 1
Krivanj
Selenča
Bačka
Despotovo
1 : 4
Vojvodina
Tovariševo
ŽSK
Žabalj
14 : 0
Sloga
Lok
Obilić
Vilovo
1 : 4
Titel
Titel
Miletić
Mošorin
4 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Banja
Visnjička banja
Napredak
Selo Rakovica
0 : 0
Borac
Progar
Institut
Zemun Polje
0 : 2
Šumadinac
Bečmen
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 0
Sindjelić
Ugrinovci
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Šepšin
Šepšin
3 : 0
Popović
Popović
Rabrovac
Rabrovac
2 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Boleč
Grocka
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Ivanča
Ivanča
Mladost
Umčari
0 : 1
OFK Leštane
Leštane
Vranić
Vranić
3 : 0
Barajevo
Barajevo
Mladost (B)
Baroševac
3 : 2
Borac
Ušće
Lisović
Beograd
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Omladinac
Botoš
1 : 1
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
3 : 2
Jedinstvo
Ečka
Lehel
Mužlja
7 : 0
Mladost
Belo Blato
Zlatica
Zlatica
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 0
Proleter
Neuzina
Radnički
Sutjeska
9 : 1
Sloga
Jarkovac
Budućnost (S)
Samaila
1 : 3
Progorelica
Progorelica
Partizan
Vrba
2 : 1
Kablar
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
3 : 1
Musina reka
Musina reka
Stubal
Stubal
0 : 2
Ras
Novi Pazar
Divostin
Kragujevac
1 : 0
Studenac
Goločelo
Trmbas
Trmbas
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Đuriselac
Đuriselo
1 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Stari momci
Kragujevac
3 : 2
Zastava
Kragujevac
Borac
Drenovac
2 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Ranilović
Ranilović
Omladinac
Donja Trnava
3 : 1
OFK Žabare
Žabare
Mladost
Rajkovac
5 : 1
Borac
Kloka
Pobeda
Sepci
2 : 3
Borac
Borci
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 3
Mladost
Bošnjane
Napredak
Malo Krčmare
0 : 2
Radnički
Vojinovac
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 1
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Kotlenik (G)
Guncati
2 : 7
Mladi Radnik
Dragušica
Bečevica
Bečevica
4 : 0
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 5
Omladinac
Mirijevo
Proleter
Četereže
0 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Napredak
Simićevo
0 : 4
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
4 : 4
Budućnost
Kočetin
Proleter
Požarevac
3 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dizel
Bare
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Mlava (B)
Bratinac
4 : 3
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 3
Dunav
Ostrovo
Carevac
Carevac
2 : 2
Pek
Kusiće
Sloga T
Topolovnik
1 : 0
Ram
Ram
Mirko Tomić
Tribrode
8 : 0
Radnički
Požeženo
Basarac
Mišljenovac
3 : 1
Sloga
Mustapić
Kaona
Kaona
7 : 1
Radenka
Radenka
Homolje
Bukovska
2 : 3
Kvarc
Neresnica
Polet
Bikinje
3 : 0
Električar
Šuvajić
Usije
Usije
3 : 3
Dobra
Dobra
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 1
Vinci
Vinci
Borac
Kozjak
0 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Polet
Loznica
1 : 5
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Hajduk
Debrc
1 : 2
Krnule 09
Krnule
Torpedo
Lojanice
3 : 2
Polet
Jalovik
Sloga
Ridjake
3 : 0
Bobovik
Bobovik
Sloga Trgosped
Mehovine
0 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Mladost
Pocerski Belotic
3 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 2
Volujac
Volujac
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 2
Metlić
Metlić
Sava
Mrdjenovac
1 : 0
Žabar
Žabar
Mladost (Слатина)
Slatina
0 : 4
Rankovac
Nakučani
Sumice
Glusci
2 : 1
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 3
Cer
Petkovica
Beloševac
Beloševac
0 : 3
Dupljaj
Dupljaj
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Sloga
Vrhovine
3 : 2
Kolubara
Liso Polje
Bratstvo (B)
Bratmilovce
1 : 1
Goblen
Badince
Jedinstvo
Troponje
3 : 2
Mladi Radnik
Bobovo
Mladost
Gložane
2 : 0
Morava
Radošin
Resava
Bukovac
0 : 3
Beljanica
Strmosten
Resavac
Veliki Popović
3 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
OFK Dvorište
Dvorište
2 : 2
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Lipar
Donji Račnik
4 : 0
Partizan (M)
Majur
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Napredak
Staro Lanište
Partizan (G)
Glogovac
0 : 0
Morava Panjevac
Kočino Selo
Trnava
Trnava
0 : 4
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
0 : 0
Kolonija
Jagodina
OFK Tabane
Tabane
1 : 0
Bresje
Bresje kod Jagodine
Šumadija
Trešnjevica
1 : 1
Popovac
Popovac
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 0
Hajduk
Čepure
Zemljoradnik
Striža
3 : 0
Budućnost
Glavica
Golubovac 07
Golubovac
1 : 0
Radnik
Davidovac
Jedinstvo R
Ratare
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Radnicki
Tekija
4 : 2
Napredak
Stubica
Polet
Zabrega
0 : 6
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Juhor
Beočić
1 : 3
Šumadinac
Dragovo
Blagotin
Belušić
2 : 1
Goša
Vukmanovac
Zenit
Oparić
4 : 1
Polet
Sekurič
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
Vinogradar
Riljac
2 : 5
Omasnica
Omasnica
Morava
Medveđa
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Rubin
Zalogovac
3 : 0
Kiseljak
Orašje
Sebečevac
Sebečevac
1 : 0
Bukovica
Bukovica
Polet (K)
Kobilje
1 : 4
OFK Ribare
Ribare
Polet (Š)
Šavrane
6 : 2
Grkljane
Grkljane
Mladost
Djunis
1 : 5
Štitari
Štitari
Zdravinje
Zdravinje
2 : 3
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Zagajica
1 : 3
Jedinstvo
Orešac
Vojvodina
Crvena Crkva
1 : 4
Partizan
Kajtasovo
Pobeda
Parta
2 : 5
Vitorul
Straža
Banat
Ilandža
2 : 4
Graničar
Miletićevo
Sloga
Voganj
3 : 2
OFK Kraljevci
Kraljevci
Jedinstvo
Ruma
4 : 2
Polet
Nikinci
Borac
Klenak
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Borac
Ilinci
1 : 3
Jedinstvo LJ
Ljuba
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Jedinstvo M
Morović
Omladinac B
Batrovci
1 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Sindjelić
Gibarac
5 : 0
OFK Bingula
Bingula
Graničar
Jamena
3 : 2
Jednota
Šid
Napredak
Popinci
8 : 1
Vitez
Subotište
Graničar
Obrež
4 : 1
Sremac
Deč
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 3
Lovac
Karlovčić
Kameni
Ašanja
2 : 1
Mladost
Prhovo
Sremac
Jarak
5 : 3
Zmaj
Noćaj
Sloboda
Šašinci
3 : 1
Sloga
Čalma
Hajduk
Divoš
1 : 0
Borac VR
Veliki Radinci
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Srem
Sremska Rača
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Borac R
Radenković
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
2 : 3
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Plavna
4 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Vizić
5 : 1
Slavija
Bođani
Mladost
Mali Bač
1 : 0
Labudnjača
Vajska
Neštin
Neštin
0 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Heroj
Jajinci
2 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Partizan
Kaludjerica
0 : 2
Moštanica
Velika Moštanica
Dunavac
Dunavac
13 : 0
Zuce
Zuce
Sveti Stefan
Slanci
2 : 2
Kapedunum
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
2 : 1
Mladost (B)
Begaljica
Busije
Zemun
4 : 1
GAK
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Torlak
Beograd
7 : 1
Kozara
Novi Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 2
Borac
Zemun
BUSK
Beograd
6 : 0
Olimpija
Beograd
Sibnica
Sibnica
1 : 1
Drlupa
Drlupa
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 5
Crvena Zvezda
Ralja
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcani
8 : 0
Mladost (G)
Guberevac
OFK Rogača
Rogača
0 : 0
Stojnik
Stojnik
Beljina
Beljina
2 : 1
Guncate
Guncate
OFK Boždarevac
Boždarevac
3 : 2
Mladost Gaj 2011
Gaj
Rožanci
Rožanci
0 : 1
OFK Meljak
Meljak
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
Sloga
Voljavče
4 : 0
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
Mladost
Bukovče
1 : 2
Hajduk
Miloševo
Belica
Belica
0 : 3
Oniks
Lozovik
Mladost
Raševica
2 : 1
Heroj
Busilovac
Sloboda
Krežbinac
4 : 0
Karađorđe
Šavac
Moravac
Gornje Vidovo
8 : 1
Vihor
Golubovac
Budućnost
Lebina
8 : 1
Železničar
Klačevica
Planinac
Rivica
2 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Borac
Stejanovci
0 : 5
Sremac
Dobrinci
Vojvodina
Neradin
0 : 5
Car Uroš
Jazak
Planinac
Ležimir
5 : 2
BSK
Bešenovo
Sloga
Zasavica I
3 : 0
Grgurevci
Grgurevci
OFK Bosut
Bosut
8 : 1
Napredak
Šuljam
Borac
Arapovac
0 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Rasadnik
Lazarevac
3 : 1
Petka
Petka
Šumadinac
Kruševica
3 : 0
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Mladost
Leskovac
2 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Aranđelovac
Aranđelovac
5 : 0
Karađorđe
Topola
Krušik
Valjevo
1 : 1
Budućnost
Valjevo
Savacijum
Šabac
0 : 5
Loznica
Loznica
BSK
Bački Brestovac
1 : 4
Mladost
Kruščić
Kordun
Kljajićevo
0 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (D)
Deronje
4 : 3
PIK
Prigrevica
Graničar (R)
Riđica
4 : 2
Polet
Karavukovo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
ŽAK
Sombor
Selevac
Selevac
0 : 3
Glavaš
Glibovac
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Bečej
Bečej
4 : 1
Crvenka
Crvenka
Radnički (S)
Sombor
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ZV
Subotica
1 : 0
Hajduk
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Senta
Senta
2 : 3
Radnički
Bajmok
Bačka
Mol
4 : 3
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
5 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Proleter
Njegoševo
1 : 2
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Njegoš
Lovćenac
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Bečej
Bečej
3 : 4
Crvenka
Crvenka
Radnički (S)
Sombor
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ZV
Subotica
1 : 0
Hajduk
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 6
Novi Sad
Novi Sad
AFK
Ada
1 : 1
Senta
Senta
VGSK
Veliko Gradište
2 : 8
Šapine
Šapine
Selevac
Selevac
5 : 2
Glavaš
Glibovac
AFK
Ada
3 : 4
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Čoka
Čoka
Duljaj
Topola
1 : 2
Radnicki 1923 I
Kragujevac

Košarka

Vrbas
Vrbas
76 : 63
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Obilić
Beograd
27 : 25
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
32 : 20
Železničar 1949
Niš
Napredak
Kruševac
31 : 25
Požarevac
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 30
Zlatar
Nova Varoš
Jagodina
Jagodina
27 : 26
Priboj
Priboj
Naisus 2
Niš
34 : 31
Planinka
Kuršumlija
Putinci
Putinci
38 : 32
Sivac 69
Sivac
Bačka Palanka
Bačka Palanka
19 : 31
Lavovi
Bačka Palanka
Kljajićevo
Kljajićevo
31 : 28
Radnički
Jaša Tomić
Bor 2 2
Bor
28 : 28
Radan
Lebane
Arilje 2
Arilje
28 : 33
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
30 : 27
Prva Petoletka
Trstenik
Župa 54 2
Aleksandrovac
24 : 33
Mladost
Čačak
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
32 : 23
Metalac
Kraljevo
Kučevo
Kučevo
31 : 29
Napredak
Kruševac
Crveni krst
Niš
24 : 24
Radnički
Obrenovac
Metalac
Kraljevo
20 : 33
ORK Beograd
Beograd
Metalac AD
Gornji Milanovac
30 : 32
Vojvodina
Petrovaradin
Voždovac 1955
Beograd
52 : 27
Loznica
Loznica
Loznica grad
Loznica
27 : 33
Junior
Beograd
Milenijum
Beograd
25 : 24
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Dubočica
Leskovac
0 : 10
Knjaževac
Knjaževac