XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 349 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2011

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Borac
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
BSK Borča
Borča
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Sloboda Point
Užice
1 : 0
Javor
Ivanjica
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Spartak ZV
Subotica
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Sinđelić
Niš
2 : 0
Inđija
Inđija
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Napredak
Kruševac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Rudar
Kostolac
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Borac (B)
Bivolje
Sloga
Despotovac
0 : 1
Radnik
Surdulica
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Kopaonik
Brus
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Timok
Zaječar
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 0
Dolina
Padina
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Palić
Palić
Cement
Beočin
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
Sloga (T)
Temerin
0 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Zemun
Zemun
1 : 0
BASK
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 1
Srem (J)
Jakovo
Voždovac
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sopot
Sopot
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Partizan
Cerovac
0 : 5
Prijevor
Prijevor
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Železničar
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
0 : 2
Obilić
Živica
Gruža
Gruža
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Ribnica
Mionica
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Budućnost
Valjevo
4 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Morava
Vladičin Han
2 : 2
SFK Moravac (P)
Predejane
Pusta Reka
Bojnik
2 : 2
Palilulac
Niš
Sloga (L)
Leskovac
6 : 0
Moravica
Subotinac
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Ozren
Sokobanja
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Kolonija
Kovin
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
4 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jugović
Kać
0 : 3
Index
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Polet (S)
Sivac
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Stanišić
Stanišić
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1. Maj
Ruma
5 : 2
Obilić
Zmajevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Mladost (T)
Turija
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Vinča
Vinča
0 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Grdica
Grdica
0 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Maršić
Maršić
2 : 4
Arsenal
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Mladost
Atenica
1 : 0
Šumadija
Brdjani
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Rača Popović
Popović
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Šumadinac
Binovac
1 : 2
Cerovac
Cerovac
Borac
Šabac
3 : 2
Radjevac
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Radnički
Koceljeva
0 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost
Vračević
2 : 0
Banjani
Banjani
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Jasen
Brodarevo
6 : 0
Bioska
Bioska
Crnokosa
Kosjerić
2 : 3
Polet
Rasna
Doljevac 1971
Doljevac
5 : 3
Borac
Azbresnica
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 1
Napredak
Aleksinac
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Budućnost
Orašje
1 : 0
Bobište
Bobište
Prčevac
Pirot
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
2 : 0
Mladost P.R
Poljska Ržana
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Napredak
Izvor
Alakince
Alakince
2 : 2
As
Bujanovac
Polet
Samarinovac
0 : 0
Partizanski put
Grudaš
Jug Bogdan
Đakus
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Borac
Držanovac
3 : 0
Omladinac
Podina
Levač
Rekovac
5 : 2
Napredak (S)
Svojnovo
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Budućnost
Miliva
Zlot
Zlot
5 : 1
Poreč
Donji milanovac
Bor
Bor
4 : 1
Rudar
Bor
Brestovac
Brestovac
4 : 1
Branik
Štubik
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Blagotin
Poljna
3 : 2
Trudbenik
Stalać
Rtanj
Boljevac
4 : 0
Midžor
Kalna
BSK
Bogovina
4 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Vršac United
Vršac
1 : 0
Mladost
Omoljica
Sloga (P)
Plandište
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Proleter
Njegoševo
Čoka
Čoka
2 : 2
Tisa
Adorjan
Sloboda
Stara Moravica
1 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
Potisje
Kanjiža
3 : 5
Bačka
Mol
Krajina
Krajišnik
3 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Rusanda
Melenci
0 : 2
Naftagas (B)
Boka
Bilećanin
Sečanj
3 : 0
Potisje
Knićanin
Sloga
Čonoplja
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
Graničar (G)
Gakovo
3 : 1
Kula
Kula
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Polet
Karavukovo
0 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Sloven
Ruma
Metalac
Futog
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Šajkaš
Kovilj
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Slavija (P)
Pivnice
Radnički
Novi Beograd
2 : 0
PIK Zemun
Zemun
Milutinac
Zemun
0 : 1
Šumadija
Šopić
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 0
Vrčin
Vrčin
Policajac
Beograd
0 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
ND 2011
Novi Pazar
Korićani
Korićani
3 : 0
Dobrača
Dobrača
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Sloga
Kaona
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Gorušica
Viča
Bratstvo
Dljin
1 : 0
Kotraža
Kotraža
BSK
Borač
4 : 2
Karađorđe
Vučić
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Mladost (K)
Kijevo
Lepenica
Badnjevac
5 : 1
Šumadija
Sipić
Pobeda
Đurđevo
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Sloga
Milatovac
0 : 0
Bare
Bare
Grivac
Grivac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Žitkovica
Žitkovica
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Luk
Voćnjak
6 : 1
Granit
Radalj
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Majur
Majur
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Polet
Donji Lajkovac
6 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Kalenić
Kalenić
2 : 0
Čučuge
Čučuge
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Paljuvi
Paljuvi
Draževac
Draževac
7 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Dobrič
Brest
0 : 4
Baličevac
Baličevac
Radnički
Pertate
1 : 2
Mladi Borac
Zivkovo
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Provalija
Pirot
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Sindjelic
Vojnik
0 : 1
Kolare
Kolare
Ursule
Ursule
0 : 3
Tekstilac
Paraćin
Pobeda
Lučina
1 : 0
Mladost T
Toljevac
Sloga D
Dašnica
7 : 1
Mladi radnik
Bačina
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 4
Dvorane
Dvorane
Sloga
Majdevo
3 : 0
Modrica
Modrica
Rasina
Vitanovac
0 : 1
Šanac
Šanac
13.April
Lomnica
3 : 4
Budućnost
Kaonik
Čitluk
Čitluk
4 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Kupci
Kupci
5 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Belović
Dedina
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Ravna
Ravna
1 : 5
Mladost
Vasilj
Drugarstvo
Knjaževac
5 : 5
Borac
Štrbac
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 1
Ratar
Kruščica
Slavija
Novo Orahovo
1 : 6
Mladost
Gornja Rogatica
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 1
Olimpija
Gunaroš
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Tatra
Kisač
Bečej
Bečej
6 : 2
Iskra
Kucura
Soko
Nova Gajdobra
4 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Sindjelić
Ugrinovci
3 : 0
Institut
Zemun Polje
Popović
Popović
1 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
BSK
Brajkovac
2 : 0
Palež
Palež
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 1
Lisović
Beograd
Krtinska
Krtinska
0 : 0
Napredak
Medoševac
Barajevo
Barajevo
1 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac
Kloka
3 : 0
Budućnost
Blaznava
OFK Žabare
Žabare
4 : 3
ZT Gorovič
Gorovič
Radnički
Vojinovac
5 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 5
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Mladost 2011 (B)
Bečevica
0 : 5
Polet (G)
Guberevac
7 juli
Lopušnik
5 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Soko
Krvije
1 : 0
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
0 : 2
Budućnost
Vezičevo
Mlava
Zabrđe
5 : 0
Laolac
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
2 : 0
Busur
Busur
Melnica
Melnica
0 : 1
Rudar
Stamnica
Mladost (R)
Ranovac
2 : 0
Vukan
Ždrelo
Rade Milošević
Dubočka
3 : 2
Mladost (L)
Leskovac
Stig C
Crljenac
7 : 1
Kobilje
Kobilje
Košava
Kalište
3 : 1
BSK
Boževac
Zadrugar
Osanica
4 : 1
Vrelo
Milanovac
OFK Homolje
Žagubica
14 : 0
Laznica
Laznica
Budućnost
Milatovac
0 : 1
Borac
Vukovac
Metalac
Požarevac
1 : 2
Dizel
Bare
Mladost (Gradilšte)
Loznica
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Krasava
Krasava
3 : 3
Cerova
Cerova
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Ceric
Miokus
Napredak (U)
Uzveće
0 : 0
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Sumice
Glusci
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
1 : 4
Premijer
Badovinci
Cer
Petkovica
3 : 1
Fortuna
Šabac
Buducnost
Dobric
2 : 1
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Beloševac
Beloševac
Mladost (K)
Kutles
1 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 3
Brza
Brza
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 5
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Goblen
Badince
1 : 4
Real
Donja Jajna
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 0
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
2 : 2
Resavac
Veliki Popović
Kolonija
Jagodina
1 : 1
OFK Tabane
Tabane
Topoljak
Grabovac
5 : 1
Morava
Medveđa
Jugovići
Bogdanje
5 : 0
Vinogradar
Riljac
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Temnić
Varvarin
1 : 4
Kostrež
Ćićevac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
BSK
Bela Voda
Srnje
Srnje
7 : 4
Pakasnica
Pakasnica
Rasinac
Veliko Golovode
6 : 3
Globoder
Globoder
Žabare
Žabare
3 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Padež
Padež
4 : 0
Kruševica
Kruševica
Napredak
Dužine
3 : 1
Janošik
Janošik
Graničar
Miletićevo
8 : 2
Barice
Barice
Gaj
Veliki Gaj
1 : 5
Krajina
Kupinik
Kapedunum
Beograd
1 : 1
Dunavac
Dunavac
OFK Meljak
Meljak
3 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 0
Šumadinac
Kruševica
Petka
Petka
1 : 2
Borac
Arapovac
Mašinac PZP
Niš
14 : 0
Ravangrad
Sombor
LASK Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 0
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
1 : 0
Požarevac
Požarevac
Šabac
Šabac
3 : 1
Sloga
Zemun
Nives
Knjaževac
0 : 11
Spartak
Subotica
Rubin
Mol
2 : 1
Kalemegdan
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Čačak
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
5 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Javor
Ivanjica
Zemun
Zemun
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Kabel
Novi sad
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Mačva
Šabac
1 : 0
Savacijum
Šabac
Sloga
Čonoplja
9 : 0
BSK
Bački Brestovac
Graničar (G)
Gakovo
3 : 7
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloga
Lugavčina
1 : 3
Sloboda
Lipe
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 0
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
0 : 4
Selevac
Selevac
Partizan
Beograd
6 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Sloboda PS
Užice
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
6 : 1
Teleoptik
Zemun
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
Zemun
Zemun
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk
Kula
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Bečej
Bečej
Bačka
Pačir
3 : 0
Olimpija
Totovo Selo
Njegoš
Lovćenac
8 : 2
Proleter
Njegoševo
Čoka
Čoka
4 : 2
Tisa
Adorjan
Sloboda
Stara Moravica
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Potisje
Kanjiža
3 : 4
Bačka
Mol
Partizan
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Savacijum
Šabac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Borac
Čačak
Palilulac
Niš
0 : 9
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk
Kula
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Bečej
Bečej
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 9
Subotica
Subotica
Spartak Zlatibor voda
Subotica
15 : 1
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Olimpija
Totovo Selo
1 : 2
AFK
Ada
Sloga
Drmno
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Borac
Ralja
Udarnik
Lozovik
8 : 0
Skobalj
Skobalj
Sloga
Lugavčina
0 : 0
Sloboda
Lipe
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 3
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
17 : 0
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
4 : 1
Selevac
Selevac
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Čoka
Čoka
2 : 1
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Bačka
Pačir
0 : 0
Bačka 1901 '99
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 1
Subotica
Subotica
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 3
Sever
Subotica
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
10 : 0
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
2 : 2
AFK
Ada
Sloga
Petrovac na Mlavi
12 : 0
Obilić
Živica
Plana
Velika Plana
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
MIP-Presing
Požarevac
8 : 0
Panter
Požarevac
Proleter
Vranovo
0 : 8
Smederevo
Smederevo
Kostolac 2008
Kostolac
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Apolon 4 II
Kragujevac
5 : 0
Karađorđe
Rača
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Duljaj
Topola
Radnicki 1923 I
Kragujevac
7 : 0
Marjan
Knic
Seljak
Mihajlovac
5 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga
Petrovac na Mlavi
8 : 1
Obilić
Živica
Plana
Velika Plana
2 : 4
Pinkum
Veliko Gradište
MIP-Presing
Požarevac
3 : 0
Panter
Požarevac
Rudar
Kostolac
5 : 0
Smederevo
Smederevo
Bumerang
Požarevac
0 : 4
Presing
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac

Rukomet

Rudar
Kostolac
30 : 30
Napredak
Kruševac
Železničar 1949
Niš
37 : 33
Dinamo
Pancevo
Vojvodina
Novi Sad
27 : 27
PKB
Padinska Skela
Partizan
Beograd
40 : 31
Obilić
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
32 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
24 : 21
Crvena Zvezda
Mokrin
Proleter Agroživ
Zrenjanin
27 : 22
Jagodina
Jagodina
Priboj
Priboj
20 : 17
Mokra Gora
Zubin Potok
Mladost
Smederevska Palanka
31 : 20
Metalac
Valjevo
Stari grad
Beograd
27 : 25
Udarnik
Lozovik
Majdanpek
Majdanpek
22 : 24
Bask
Beograd
Radnički
Obrenovac
28 : 29
Studentski grad
Beograd
Primus Car Dušan
Beograd
34 : 31
Radnički 2
Kragujevac
Kolubara 2
Lazarevac
23 : 36
Šamot 65
Aranđelovac
Sindjelić
Beograd
28 : 22
Morava
Velika Plana
Apatin
Apatin
27 : 24
Napredak
Čestereg
Hercegovina
Sečanj
10 : 0
Ruma
Ruma
Radnički
Šid
23 : 26
ŽSK
Žabalj
Titel Džon Dir
Titel
29 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hajduk
Čurug
27 : 33
Sombor
Sombor
Jedinstvo
Kačarevo
34 : 28
Radnički-Cement
Novi Sad
Dalmatinac
Riđica
27 : 30
Metalac Asko Vidak
Futog
Potisje Pleteks
Ada
20 : 33
Jabuka
Jabuka
Vlasotince
Vlasotince
29 : 28
Žitorađa
Žitorađa
Bor 2
Bor
33 : 26
Naisus 2
Niš
Dubočica 54
Leskovac
0 : 10
Topličanin
Prokuplje
Lavovi
Bačka Palanka
33 : 18
Sivac 69
Sivac
Bačka Palanka
Bačka Palanka
32 : 32
Vladimirovac
Vladimirovac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
38 : 21
Obilić
Novi Kneževac
Crvenka II
Crvenka
33 : 30
PIK Prigrevica
Prigrevica
Jedinstvo
Novi Bečej
42 : 30
Radnički
Jaša Tomić
Pirot
Pirot
33 : 21
Progres
Svrljig
Radan
Lebane
36 : 18
Aleksinac
Aleksinac
Paraćin
Paraćin
29 : 25
Hisar
Leskovac
Zaječar 2
Zaječar
16 : 26
Radnički (Ć)
Ćuprija
Železnicar
Inđija
23 : 30
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Čačak
Čačak
23 : 21
Naisa
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
22 : 22
Jagodina
Jagodina
Metalac AD
Gornji Milanovac
27 : 40
Kučevo
Kučevo
Halas Jožef
Ada
29 : 19
Metalac
Kraljevo
ORK Beograd
Beograd
26 : 23
Crveni krst
Niš
Slodes
Beograd
25 : 33
Voždovac 1955
Beograd
Junior
Beograd
43 : 15
Loznica
Loznica