XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 606 utakmica za dan
Nedelja, 18 Septembar 2011

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
2 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Beograd
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 2
Rudar
Kostolac
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Timok
Zaječar
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Kopaonik
Brus
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Dinamo
Vranje
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radnik
Surdulica
3 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Dolina
Padina
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Sopot
Sopot
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Dorćol
Beograd
Srem (J)
Jakovo
0 : 1
Beograd
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
BASK
Beograd
1 : 3
Šumadija
Jagnjilo
PKB
Padinska skela
0 : 0
Slavija
Beograd
Prijevor
Prijevor
0 : 3
Bane
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
Tutin
Tutin
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Borac (Ž)
Žabari
1 : 3
Šumadinac
Brzan
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Gruža
Gruža
Sloga (D)
Drmno
1 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Obilić
Živica
1 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Železničar
Smederevo
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Drina
Ljubovija
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Moravica
Subotinac
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Omladinac
Malošište
2 : 4
Pukovac
Pukovac
Moravac Orion (M)
Mrštane
8 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 3
Rembas
Resavica
Slatina
Bor
5 : 2
Ozren
Sokobanja
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
FUD
Brus
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Jedinstvo (P)
Paraćin
7 : 1
Juhor
Obrež
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Kolonija
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (B)
Bajmok
1 : 5
Proleter
Banatski Karlovac
Mladost (T)
Turija
3 : 3
1. Maj
Ruma
Index
Novi Sad
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Sloga (E)
Erdevik
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Grafičar
Beograd
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Bulbulderac
Beograd
2 : 2
Vinča
Vinča
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Železničar
Bara Venecija
Mataruge
Mataruge
4 : 1
Borac (V)
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Morava (S)
Sirča
Radnički
Kovači
3 : 1
Ribnica (J)
Jovac
Radnik
Ušće
0 : 2
Grdica
Grdica
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Budućnost
Resnik
Šumadija
Čumić
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Azbest
Stragari
Kolonija
Kragujevac
2 : 0
Maršić
Maršić
Sloga D
Desimirovac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 0
Mladost
Atenica
Šumadija
Brdjani
1 : 2
Vujan
Prislonica
Prilike
Prilike
2 : 3
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
3 : 1
Morava
Katrga
Spartak
Trnava
1 : 3
Ovčar
Markovica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Banja
Banja
1 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadija
Toponica
0 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Borac
Pajsijević
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Sloga
Zabojnica
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Bokanja
Gorovič
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Napredak
Markovac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Budućnost
Ratari
Sloboda
Lipe
4 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Borac
Ralja
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Sloga
Miloševac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Beli Orao
Bradarac
4 : 2
Železničar
Požarevac
Šapine
Šapine
2 : 1
Omladinac
Šetonje
Mladi Borac
Majilovac
1 : 1
Sloga B
Burovac
Mlava
Malo Laole
5 : 0
Crni Vrh
Miljević
Mladost
Biskuplje
5 : 2
Polet
Suvi Do
Sloga K
Kasidol
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Integral
Batuša
4 : 0
Vihor
Maljurevac
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 1
Radnički
Koceljeva
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Radjevac
Krupanj
4 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Lipolist
Lipolist
6 : 2
Sloga
Lipnički Šor
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Trlić
Trlić
Brežđe
Brežđe
1 : 3
Tulari
Tulari
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 3
Ribnikar
Pecka
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Mladost
Vračević
Polet
Rasna
5 : 1
Perućac
Perućac
Sečica
Seča reka
0 : 5
Železničar
Požega
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Bioska
Bioska
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Budućnost
Arilje
3 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
Ariljska Rampa
Požega
0 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Mladost
Medoševac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Mramor
Mramor
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Proleter
Mezgraja
Budućnost (P)
Popovac
6 : 2
Rudar
Jelašnica
Orljane
Orljane
0 : 1
Bukovik
Razanj
Rutevac
Rutevac
0 : 2
Toplica
Šarlinac
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Morava
Žitkovac
Rad
Merošina
1 : 1
Palilula
Aleksinac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Borac
Azbresnica
Umac
Miroševce
2 : 0
Čekmin
Čekmin
Progres
Ladovica
0 : 2
Gradac
Konopnica
Navalin
Navalin
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Morava
Leskovac
4 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Mladost
Vinarce
Veternica
Leskovac
4 : 2
Bobište
Bobište
Radan
Lebane
4 : 0
Budućnost
Orašje
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Pavlovac
Pavlovac
0 : 1
Čelik
Belo polje
Kondiva
Žbevac
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Besa
Trnovac
6 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 3
Sindjelic
Grabovac
Dragocvet
Dragocvet
4 : 3
Vinorača
Vinorača
Budućnost
Miliva
4 : 2
Mladost (J)
Jovac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 3
Morava
Ribare
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 5
Levač
Rekovac
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
Lugomir
Rakitovo
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Istok 63
Plana
Sloga
Kobišnica
0 : 1
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
1 : 4
Brestovac
Brestovac
Branik
Štubik
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 3
Radujevac
Radujevac
Dedina
Dedina
4 : 0
Blagotin
Poljna
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Naupare
Naupare
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 2
Jasika
Jasika
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 5
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost
Makrešane
7 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 5
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Trajal
Kruševac
Sloga
Ćićevac
5 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Rudar (P)
Podvis
4 : 1
BSK
Bogovina
Osnić
Osnić
0 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Mladost
Sumrakovac
3 : 3
Sloga (Ž)
Žučkovac
Radnički
Lubnica
4 : 1
Omladinac
Grezna
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Spartak
Debeljača
0 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Polet
Izbište
Slavija
Kovačica
1 : 0
Mladost
Omoljica
Bačka
Mol
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
3 : 0
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Subotica
Subotica
Krivaja
Krivaja
5 : 2
Preporod
Novi Žednik
Potisje
Knićanin
2 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Gradnulica
Zrenjanin
3 : 2
Rusanda
Melenci
Naftagas (B)
Boka
0 : 4
Krajina
Krajišnik
Borac (A)
Aleksandrovo
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Kordun
Kljajićevo
4 : 2
Polet
Karavukovo
Omladinac (D)
Deronje
2 : 3
Hajduk
Stapar
Graničar (R)
Riđica
4 : 0
ŽAK
Sombor
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Kula
Kula
0 : 0
Sloga
Čonoplja
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Šumar
Ogar
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 0
Jadran
Golubinci
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički
Irig
0 : 3
LSK Laćarak
Laćarak
Borac
Šajkaš
3 : 0
Metalac
Futog
Slavija (P)
Pivnice
1 : 2
Kabel
Novi Sad
Bačka
Đurđevo
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Omladinac
Stepanović
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Šajkaš
Kovilj
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Borac
Lazarevac
1 : 0
Policajac
Beograd
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Milutinac
Zemun
Dunavac
Grocka
0 : 2
Radnički
Novi Beograd
PIK Zemun
Zemun
4 : 2
Strelac
Mislođin
ND 2011
Novi Pazar
6 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Mladost
Vrdila
1 : 0
Napredak
Gračac
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Granit
Jošanička banja
5 : 0
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
2 : 1
Morava
Mrsać
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Žiča
Žiča
2 : 0
Šumadija
Šumarice
Kremenac
Rogojevac
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
0 : 8
Korićani
Korićani
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 1
Malba
Žaočani
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Rakova
Rakova
Čačak 94
Čačak
1 : 3
Miokovci
Miokovci
Mladost (P)
Preljina
5 : 1
Budućnost
Stančići
Morava
Mojsinje
2 : 1
Strelac
Miokovci
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Foka
Gornji Milanovac
Ozrem
Ozrem
0 : 1
Omladinac
Kalimanići
Boljkovci
Boljkovci
0 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Dedinje Junajted
Guča
5 : 1
Bratstvo
Dljin
Kotraža
Kotraža
3 : 1
Bjelica
Milatovići
Gorušica
Viča
4 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
1 : 2
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
5 : 0
Sloga
Kaona
Jedinstvo
Puhovo
4 : 2
Radnički
Turica
Jasenica
Božurnja
1 : 3
Mladost
Jelenac
Šatornja
Šatornja
3 : 2
Sloga
Zagorica
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
BSK
Belosavci
0 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Maskar
Maskar
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
3 : 3
B 2000
Aranđelovac
Pobeda
Golobok
4 : 0
Proleter
Mala Plana
Mramorac
Mramorac
0 : 3
Šumadija
Azanja
Bašin
Bašin
0 : 3
Bačinac
Bačinac
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 0
Udarnik
Baničina
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 0
Vodice
Vodice
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Sloga
Lugavčina
SASK
Saraorci
11 : 0
Slavija
Smederevo
Jedinstvo
Smederevo
1 : 3
Skobalj
Skobalj
Proleter
Vranovo
2 : 0
Kolarac
Kolari
Vučak
Vučak
3 : 0
Landol
Landol
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 3
7. Jul
Vodanj
Badljevica
Badljevica
0 : 2
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Podunavac
Udovice
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 1
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
1 : 1
Mladost
Novo Selo
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Sloga
Viteževo
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 1
Radnički
Knežica
Zadrugar
Tabanovac
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (S)
Starčevo
4 : 0
Napredak (T)
Toponica
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Mladost
Svinjarevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Dunavac (P)
Petka
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 1
Makce
Makce
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Sloga (D)
Dubravica
1 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Velika Reka
Velika Reka
5 : 2
Mladost
Borina
Lonjin
Lonjin
6 : 0
Sloga
Korenita
Granit
Radalj
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 0
Stolice
Krupanj
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
14. Oktobar
Draginac
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Pocerina
Jevremovac
2 : 3
Provo
Provo
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Galeb
Cerovac
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Dumaca
Pocerski Metković
2 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Korman
Korman
4 : 1
OFK Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
0 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
5 : 2
Sloga (K)
Krnić
Proleter
Šabac
2 : 2
Sloga (P)
Petlovača
Partizan
Drenovac
2 : 1
Drina
Badovinci
Napredak
Ribari
2 : 1
Omladinac (S)
Slepčević
Mladi Borac
Dublje
5 : 1
Duško
Klenje
Gorki
Glušci
2 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Omladinac (B)
Bogatic
1 : 3
Majur
Majur
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Budućnost
Zminjak
Orao
Poljanice
1 : 4
Toplica
Donja Toplica
Komanice
Komanice
6 : 0
Dučić
Dučić
Borac
Rajković
0 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Veliševac
Veliševac
1 : 4
Rajac
Kadina Luka
Tešnjar
Valjevo
8 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
0 : 0
Mladost Dračić
Dračić
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Gradac
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
10 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Lukavac
Lukavac
5 : 0
Pričević
Pričević
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 2
Kolubara Gaj
Jabučje
Stepanje
Stepanje
2 : 0
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
Ježevica
Velika Ježevica
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Lauš
Lopaš
Plavi tok
Dražinovići
1 : 3
Glumač
Glumač
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Gorobilje
Gorobilje
2 : 1
Savinac
Visibaba
Borac (O)
Otanj
2 : 6
Blagaja
Rupeljevo
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Morava
Krušce
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
1 : 3
Moravac
Gornje Međurovo
Secanica
Secanica
1 : 3
Mladost
Lalinac
Koca
Niska Banja
1 : 0
Mladost
Donji Komren
Vulkan
Brenica
6 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet (V)
Vitoševac
1 : 1
Gredetin
Gredetin
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 0
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 4
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga (K)
Korman
0 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Moravac
Čečina
2 : 1
Naisus
Rožina
Radnički
Kočane
7 : 2
Dobrič
Brest
Baličevac
Baličevac
1 : 4
Knežica
Knežica
Sloga
Lipovica
3 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 1
Železničar
Brestovac
Morava
Glozane
0 : 2
Polet
Stajkovce
MB
Mala Biljanica
1 : 2
Napredak
Bogojevce
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Radnički
Pertate
Mladi Borac
Zivkovo
3 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Provalija
Pirot
2 : 2
Pobeda
Držina
Željuša
Željuša
1 : 2
Padež
Petrovac
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Javor
Sladaja
0 : 1
Bratstvo
Međureč
Polet
Senje
1 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (S)
Sikirica
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (T)
Tečić
0 : 2
Crni Vrh
Deonica
Mladi Radnik
Novo Laniste
3 : 3
Kupinovac
Kupinovac
BSK
Bukovče
4 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Vidrovac
Vidrovac
1 : 0
Miloševo
Miloševo
Mladost
Karbulovo
3 : 0
Smedovac
Smedovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Urovica
Urovica
Deli Jovan
Sikole
2 : 2
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Sloga L
Lozna
0 : 0
Tomako
Trstenik
Ušće
Stalać
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Župski biseri
Lacisled
0 : 0
Sloga D
Dašnica
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
2 : 0
Mladost DK
Donji Katun
Mladost T
Toljevac
2 : 2
Gradina
Pejovac
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Modrica
Modrica
Dvorane
Dvorane
0 : 1
Šanac
Šanac
Sloga
Majdevo
2 : 0
Budućnost
Kaonik
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Kapidzija
Kapidzija
13.April
Lomnica
6 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Parunovac
Parunovac
Trgovište
Trgovište
6 : 2
Ravna
Ravna
Gorica
Valevac
3 : 3
Drugarstvo
Knjaževac
Borac
Štrbac
0 : 3
Mladost
Vasilj
Proleter
Mramorak
1 : 6
Železničar
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 1
Pobeda
Samoš
Strela
Ivanovo
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Dolovo
Dolovo
0 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Ratar
Kruščica
0 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Potporanj
Potporanj
Ševac
Kusić
0 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Budućnost (A)
Alibunar
7 : 0
Banat
Dupljaja
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Đurđin
Đurđin
0 : 0
Solid
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 0
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 1
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
2 : 3
Poljoprivrednik
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Horgoš Higlo
Horgoš
8 : 3
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
2 : 0
Radnički
Tornjoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 3
Sloga
Ostojićevo
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Mićunovo
Mićunovo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost
Gornja Rogatica
4 : 4
Pobeda
Pobeda
Delija
Mokrin
0 : 2
Polet
Nakovo
Jedinstvo
Bočar
4 : 1
2. Oktobar
Kumane
Napredak
Banatska Topola
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Borac
Iđoš
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 2
Bega
Novi Itebej
Terekves
Hetin
1 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Polet
Banatsko Višnjićevo
1 : 1
Roham
Nova Crnja
Olimpija
Torda
1 : 2
Napredak
Čestereg
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
OFK Metalac
Sombor
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Rastina 1918
Rastina
0 : 1
Panonija
Lalić
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 5
Radnički
Ratkovo
Dinamo
Sonta
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Lipar
Lipar
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Graničar K
Kuzmin
Graničar G
Grabovci
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Železničar
Inđija
Borac
Martinci
2 : 1
Sloga Borac
Surduk
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Popinci
Popinci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Proleter
Banoštor
2 : 1
Partizan
Susek
Bačka
Begeč
0 : 5
TSK
Temerin
Sremac
Čerević
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tatra
Kisač
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
Borac
Rakovac
0 : 6
OFK Futog
Futog
Dinamo
Budisava
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Čenej
Čenej
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Napredak
Nadalj
2 : 1
Bečej
Bečej
Iskra
Kucura
3 : 5
Proleter
Ravno Selo
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Budućnost
Savino Selo
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
3 : 0
Krivanj
Selenča
Maglić
Bački Maglić
3 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost (P)
Parage
5 : 1
Bačka
Despotovo
Sloga
Lok
0 : 3
Titel
Titel
Jedinstvo
Gospođinci
6 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Obilić
Vilovo
0 : 3
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Borac
Progar
Banja
Visnjička banja
1 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Napredak
Selo Rakovica
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
Institut
Zemun Polje
4 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Borac
Amerić
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Popović
Popović
Šepšin
Šepšin
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Ivanča
Ivanča
Boleč
Grocka
0 : 0
OFK Leštane
Leštane
Podunavac
Ritopek
2 : 2
Mladost
Umčari
Vranić
Vranić
3 : 0
Budućnost
Zvečka
Mladost (B)
Baroševac
2 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Lisović
Beograd
0 : 1
BSK
Brajkovac
Banat
Čenta
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
Omladinac
Botoš
6 : 0
Mladost
Belo Blato
Tamiš
Farkaždin
0 : 3
Lehel
Mužlja
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
3 : 3
Proleter
Neuzina
Zlatica
Zlatica
7 : 0
Sloga
Jarkovac
Radnički Ratar
Jaša Tomić
0 : 0
Radnički
Sutjeska
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Proleter
Pečenog
Stubal
Stubal
5 : 2
Zgodačica
Godačica
Ras
Novi Pazar
3 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Omladinac
Drakčići
5 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Musina reka
Musina reka
1 : 3
Partizan
Vrba
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Popovići
Popovići
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Divostin
Kragujevac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Studenac
Goločelo
2 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
0 : 8
Zastava
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Stari momci
Kragujevac
1 : 1
Borac
Drenovac
Kopljari
Kopljari
6 : 0
Venčani
Venčani
Omladinac
Donja Trnava
1 : 0
Borac
Kloka
Mladost
Bošnjane
2 : 0
Borac
Borci
Pobeda
Sepci
1 : 1
Radnički
Vojinovac
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Polet (G)
Guberevac
4 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
6 : 2
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Kotlenik (G)
Guncati
0 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Mladost
Porodin
12 : 2
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
2 : 3
Budućnost
Kočetin
Napredak
Simićevo
3 : 2
Udarnik
Sibnica
Proleter
Požarevac
0 : 3
Metalac
Požarevac
Dizel
Bare
0 : 3
Dunav
Ostrovo
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
Sloga (L)
Lučica
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 5
MIP-Majdan
Požarevac
Desine
Desine
1 : 0
Ram
Ram
Carevac
Carevac
2 : 1
Radnički
Požeženo
Mirko Tomić
Tribrode
6 : 0
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
Radenka
Radenka
0 : 3
Sloga
Mustapić
Basarac
Mišljenovac
9 : 1
Kvarc
Neresnica
Kaona
Kaona
3 : 0
Homolje
Bukovska
Hajduk
Ribarica
1 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Borac
Kozjak
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jelav
Jelav
Polet
Loznica
2 : 3
Rudar
Brasina
Hajduk
Debrc
5 : 3
Polet
Jalovik
Krnule 09
Krnule
4 : 0
Bobovik
Bobovik
Torpedo
Lojanice
3 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Sloga
Ridjake
0 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Borac
Vladimirci
2 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Sloga Trgosped
Mehovine
7 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Младост 2011
Синошевић
2 : 1
Metlić
Metlić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 0
Sava
Mrdjenovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 2
Rankovac
Nakučani
Mladost (Слатина)
Slatina
0 : 1
Žabar
Žabar
Sumice
Glusci
1 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
3 : 0
Culjkovic
Culjkovic
Mali korak
Oglađenovac
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Rakac Stave
Stave
0 : 3
Mladi radnik
Valjevo
Bratstvo (B)
Bratmilovce
0 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Radnički
Dubnica
0 : 6
Morava
Radošin
Jedinstvo
Troponje
2 : 1
Pobeda
Lukovica
Mladost
Gložane
1 : 1
Hum
Vrlane
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 4
Beljanica
Strmosten
Resava
Bukovac
2 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Resavac
Veliki Popović
2 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Juhor
Glavinci
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
Partizan (G)
Glogovac
3 : 0
Partizan (M)
Majur
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
Bresje
Bresje kod Jagodine
Lipar
Donji Račnik
2 : 2
Kolonija
Jagodina
Trnava
Trnava
1 : 3
Morava Panjevac
Kočino Selo
OFK Tabane
Tabane
3 : 0
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Hajduk
Čepure
1 : 0
Popovac
Popovac
Šumadija
Trešnjevica
1 : 0
Budućnost
Glavica
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 1
Radnik
Davidovac
Zemljoradnik
Striža
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
Golubovac 07
Golubovac
3 : 1
Napredak
Stubica
Jedinstvo R
Ratare
0 : 3
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Radnicki
Tekija
5 : 3
Polet
Zabrega
Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 2
Mladost
Mala Drenova
Polet 57
Milutovac
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Riljac
1 : 4
Topoljak
Grabovac
Morava
Medveđa
7 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Parcane
Parcane
1 : 0
Gradac
Pločnik
OFK Ribare
Ribare
3 : 4
Bukovica
Bukovica
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Polet (K)
Kobilje
1 : 1
Drugari
Stanci
Polet (Š)
Šavrane
4 : 0
Štitari
Štitari
Mladost
Djunis
2 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Krušedol
Krušedol Selo
3 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Sloga
Voganj
0 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo
Ruma
3 : 0
Fruška Gora
Ruma
Borac
Klenak
0 : 2
Napredak
Žarkovac
Mladost
Buđanovci
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Vašica
1 : 0
Jedinstvo M
Morović
Borac
Ilinci
2 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sindjelić
Gibarac
4 : 2
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Sremac
Berkasovo
0 : 4
Jednota
Šid
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 0
Sremac
Deč
Napredak
Popinci
5 : 2
Lovac
Karlovčić
Graničar
Obrež
2 : 2
Mladost
Prhovo
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 3
Kameni
Ašanja
Sloga
Čalma
0 : 0
Zmaj
Noćaj
Sremac
Jarak
4 : 2
Borac VR
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
3 : 2
Srem
Sremska Rača
Hajduk
Divoš
2 : 0
Borac R
Radenković
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Fruškogorac
Krčedin
2 : 1
Borac
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Maradik
0 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Slavija
Bođani
1 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Sloga
Plavna
2 : 2
Labudnjača
Vajska
Borac
Vizić
2 : 4
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Mali Bač
4 : 0
Neštin
Neštin
Moštanica
Velika Moštanica
5 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Heroj
Jajinci
0 : 1
Crvenka
Borča
Partizan
Kaludjerica
6 : 0
Zuce
Zuce
Dunavac
Dunavac
4 : 0
Hajduk
Kamendol
Sveti Stefan
Slanci
2 : 3
Mladost (B)
Begaljica
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 1
GAK
Beograd
Busije
Zemun
0 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
7 : 1
Borac
Zemun
Torlak
Beograd
4 : 3
Olimpija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
BUSK
Beograd
OFK Slatina
Slatina
5 : 3
Drlupa
Drlupa
Đurinci
Đurinci
1 : 4
Crvena Zvezda
Ralja
Sibnica
Sibnica
6 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 3
Stojnik
Stojnik
Vis
Parcani
0 : 0
OFK Rogača
Rogača
OFK Borac
Arnajevo
5 : 0
Guncate
Guncate
Beljina
Beljina
11 : 0
Mladost Gaj 2011
Gaj
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 2
Šiljakovac
Šiljakovac
Rožanci
Rožanci
0 : 6
Veliki Borak
Veliki Borak
Omladinac
Bunar
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Sloga
Voljavče
1 : 0
Oniks
Lozovik
Mladost
Bukovče
2 : 4
Belica
Belica
Karađorđe
Šavac
1 : 5
Heroj
Busilovac
Mladost
Raševica
3 : 1
Vihor
Golubovac
Sloboda
Krežbinac
3 : 0
Železničar
Klačevica
Moravac
Gornje Vidovo
5 : 1
Budućnost
Lebina
Mladost
Pavlovci
2 : 7
Sremac
Dobrinci
Planinac
Rivica
1 : 2
Car Uroš
Jazak
Borac
Stejanovci
1 : 2
Vojvodina
Neradin
Grgurevci
Grgurevci
0 : 2
BSK
Bešenovo
Planinac
Ležimir
2 : 1
Napredak
Šuljam
Sloga
Zasavica I
1 : 0
OFK Bosut
Bosut
Borac
Arapovac
1 : 2
Proleter
Vrbovno
Rasadnik
Lazarevac
6 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Šumadinac
Kruševica
2 : 1
Mladost
Leskovac
Radnički 1919
Zrenjanin
9 : 1
Rubin
Mol
Pančevo
Pančevo
2 : 0
Kalemegdan
Beograd
Radnički NP
Nova Pazova
1 : 4
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Radnički S
Sombor
Indeks
Novi Sad
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo U
Ub
5 : 1
Budućnost
Valjevo
Krušik
Valjevo
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Savacijum
Šabac
2 : 0
Radjevac
Krupanj
BSK
Bački Brestovac
1 : 5
Zadrugar
Srpski Miletić
Kordun
Kljajićevo
0 : 4
Polet
Karavukovo
Omladinac (D)
Deronje
2 : 3
Hajduk
Stapar
Graničar (R)
Riđica
1 : 4
ŽAK
Sombor
Omladinac (B)
Bukovac
10 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Kula
Kula
1 : 2
Sloga
Čonoplja
Selevac
Selevac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Vršac
Vršac
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Crvenka
Crvenka
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Bečej
Bečej
0 : 2
Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Spartak ZV
Subotica
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Senta
Senta
3 : 0
Bačka
Pačir
Bačka
Mol
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
5 : 6
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
5 : 0
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
0 : 2
Subotica
Subotica
Krivaja
Krivaja
2 : 3
Preporod
Novi Žednik
Vršac
Vršac
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Kikinda
Kikinda
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Bečej
Bečej
2 : 1
Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Spartak ZV
Subotica
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
AFK
Ada
0 : 7
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Palić
Palić
0 : 15
Subotica
Subotica
Selevac
Selevac
4 : 2
Cerovac
Cerovac
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Radnički (N)
Niš
AFK
Ada
0 : 15
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
4 : 0
Bačka
Pačir
Apolon 4 I
Kragujevac
7 : 0
Sušica
Kragujevac
Duljaj
Topola
2 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac

Rukomet

Obilić
Beograd
26 : 34
Vojvodina
Novi Sad
Kljajićevo
Kljajićevo
24 : 32
Jedinstvo
Novi Bečej
PIK Prigrevica
Prigrevica
25 : 26
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Grafičar
Bezdan
16 : 25
Lavovi
Bačka Palanka