XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 3 Septembar 2011

Fudbal

Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Napredak
Kruševac
2 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Bežanija
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Sloga (T)
Temerin
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Palić
Palić
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Radnički (Š)
Šid
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Vršac
Vršac
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Voždovac
Beograd
4 : 0
Žarkovo
Beograd
Partizan
Cerovac
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Metalac
Kraljevo
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo
Vladimirci
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Loznica
Loznica
1 : 1
Krušik
Valjevo
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Radnički
Valjevo
Sloga (L)
Leskovac
2 : 1
Pukovac
Pukovac
Palilulac
Niš
0 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
SFK Moravac (P)
Predejane
4 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Rembas
Resavica
SFS Borac
Paraćin
4 : 2
FUD
Brus
Đerdap
Kladovo
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 5
Kolonija
Kovin
AFK Ada
Ada
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
1. Maj
Ruma
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 1
Jugović
Kać
Stanišić
Stanišić
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Polet (S)
Sivac
3 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Bulbulderac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Trudbenik
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 3
Grafičar
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Borac (V)
Vraneši
Karađorđe
Kraljevo
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Sloga L
Lužnice
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Maršić
Maršić
4 : 1
Šumadija
Čumić
Mladost
Atenica
0 : 1
Dragačevo
Guča
Slatina
Slatina
2 : 0
Morava
Katrga
Marjan
Knić
4 : 0
Banja
Banja
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac
Binovac
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Selevac
Selevac
3 : 0
Sloga
Miloševac
Radnički
Koceljeva
4 : 1
Antimon
Zajača
Jadar (S)
Stupnica
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Sindjelić
Lipnica
4 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Radnik
Ub
1 : 4
Banjani
Banjani
Mladost
Vračević
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jasen
Brodarevo
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
OFK Niš
Niš
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Aluminjum
Niš
3 : 1
Mramor
Mramor
Bukovik
Razanj
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Toplica
Šarlinac
Orljane
Orljane
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Napredak
Aleksinac
4 : 0
Palilula
Aleksinac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 1
Budućnost
Orašje
Zadrugar
Krupac
4 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Levosoje
Levosoje
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Čelik
Belo polje
Alakince
Alakince
2 : 1
Besa
Trnovac
Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Partizanski put
Grudaš
Polet
Samarinovac
0 : 0
Omladinac
Podina
Jug Bogdan
Đakus
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
4 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Krivelj
Krivelj
0 : 0
Rajac
Rajac
Bor
Bor
6 : 0
Radujevac
Radujevac
Poreč
Donji milanovac
3 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
BSK
Bogovina
5 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar Vrška Čuka
Grljan
4 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Sloga (M)
Minićevo
0 : 7
Midžor
Kalna
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Radnički (K)
Kovin
6 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Polet
Izbište
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Jadran
Feketić
0 : 6
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Rusanda
Melenci
Begej
Žitište
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Mladost
Kruščić
0 : 0
Hajduk
Stapar
Borac
Bački Gračac
1 : 2
Sloga
Čonoplja
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Graničar
Adaševci
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sloven
Ruma
0 : 1
Radnički
Irig
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Metalac
Futog
Slavija (NS)
Novi Sad
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Rudar
Zeoke
0 : 1
Borac
Lazarevac
IMR
Rakovica
2 : 1
PIK Zemun
Zemun
Radnički
Novi Beograd
3 : 1
Vrčin
Vrčin
Milutinac
Zemun
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Dobrača
Dobrača
1 : 3
Mladost Teferič
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 0
Srbija
Ilićevo
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Rakova
Rakova
Bratstvo
Dljin
3 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 4
Proleter
Jelovik
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Sloga
Milatovac
Grivac
Grivac
1 : 1
Pobeda
Đurđevo
Mladost (R)
Rašković
5 : 3
Mladost MG
Saranovo
Bare
Bare
0 : 2
Lepenica
Badnjevac
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Šumadija
Sipić
9 : 1
Mladost (K)
Kijevo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Radnički
Knežica
Polet
Voluja
3 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Đerdap
Golubac
3 : 2
Sloga (D)
Dubravica
Borac
Lešnica
3 : 1
Stolice
Krupanj
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Gorki
Glušci
Kalenić
Kalenić
1 : 1
Joševa
Joševa kod Uba
Jedinstvo
Milorci
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Pobeda
Jakovlje
1 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Draževac
Draževac
2 : 1
Borac
Trnjane
Kraljevo
Selo Kraljevo
4 : 4
Gredetin
Gredetin
Polet (R)
Radevac
5 : 1
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 5
Sloga (K)
Korman
Milanovo
Milanovo
0 : 3
Mladi Borac
Zivkovo
Ursule
Ursule
0 : 0
Bratstvo
Međureč
Tekstilac
Paraćin
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Resavac
Subotica
5 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
Jedinstvo Stević
Kačarevo
11 : 0
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Eđšeg
Mali Iđoš
5 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 0
Roham
Nova Crnja
OFK Mladost
Apatin
8 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 0
Železničar
Inđija
Mladost
Novi Sad
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tvrdjava
Bač
6 : 0
Borac
Obrovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Krivanj
Selenča
Mladi proleter
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Ugrinovci
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Obilić
Beograd
0 : 2
Institut
Zemun Polje
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 1
Ivanča
Ivanča
Palež
Palež
4 : 0
Borac
Ušće
OFK Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Burovo
Burovo
0 : 0
BSK
Brajkovac
Napredak
Medoševac
2 : 1
Lisović
Beograd
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 4
Omladinac
Drakčići
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 4
Proleter
Pečenog
Radnički
Vojinovac
4 : 1
Borac
Borci
Mlava
Zabrđe
2 : 2
7 juli
Lopušnik
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
Burovac
Burovac
Busur
Busur
2 : 1
Soko
Krvije
Laolac
Veliko Laole
4 : 4
B.S.K.
Bošnjak
Budućnost
Vezičevo
5 : 0
Radnik
Pankovo
Mladost (R)
Ranovac
7 : 2
Melnica
Melnica
Mladost (L)
Leskovac
1 : 1
Rudar
Stamnica
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Obilić
Zabrđe
Stig
Beranje
3 : 0
Dunav
Ostrovo
Sloga
Straža
0 : 0
Rudar
Brasina
Borac
Vladimirci
3 : 2
Sloga Trgosped
Mehovine
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 1
Žabar
Žabar
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
3 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Premijer
Badovinci
7 : 5
Mladost (O)
Ocage
Bair
Bogatic
5 : 0
Radnik
Glogovac
Napredak
Ševarice
5 : 3
Culjkovic
Culjkovic
Fortuna
Šabac
1 : 2
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Maovi MH
Maovi
8 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Torpedo
Tabanovic
3 : 0
Cer
Petkovica
Rudar
Radljevo
0 : 6
Sloga
Vrhovine
Turekovac
Turekovac
0 : 4
Omladinac
Donje Sinkovce
Nomanica
Nomanica
3 : 1
Brza
Brza
Moravac (G)
Guberevac
5 : 6
Real
Donja Jajna
Mladost (K)
Kutles
2 : 1
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Moravac (P)
Pečenjevce
0 : 3
Goblen
Badince
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
Omladinac
Ugljarevo
2 : 3
Topoljak
Grabovac
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Žabare
Žabare
4 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Padež
Padež
1 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Kruševica
Kruševica
1 : 5
Srnje
Srnje
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
BSK
Bela Voda
Globoder
Globoder
7 : 0
Pakasnica
Pakasnica
Graničar
Miletićevo
4 : 1
Napredak
Dužine
Gaj
Veliki Gaj
2 : 5
Vojvodina
Seleuš
Barice
Barice
1 : 3
Janošik
Janošik
Sparta
Železnik
2 : 3
Olimpija
Beograd
Mašinac PZP
Niš
12 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Ravangrad
Sombor
2 : 0
Mačva
Šabac
LASK Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
Požarevac
Požarevac
Lemind Lavice
Leskovac
5 : 2
Sloga
Zemun
Napredak
Kruševac
1 : 3
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
1 : 1
Nives
Knjaževac
BSK Borča
Borča
6 : 1
Rubin
Mol
Fruškogorac
Novi Sad
1 : 0
Pančevo
Pančevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Javor
Ivanjica
4 : 1
Radnički (N)
Niš
BSK Borča
Borča
0 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
1 : 2
Inđija
Inđija
Rad
Beograd
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Hajduk
Kula
1 : 0
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
10 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo Š
Štitar
0 : 3
Savacijum
Šabac
Mladost
Kruščić
3 : 2
Hajduk
Stapar
Borac
Bački Gračac
2 : 3
Sloga
Čonoplja
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Šumadinac
Binovac
2 : 0
Skobalj
Skobalj
Šumadija
Azanja
3 : 1
Sloga
Miloševac
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Omladinac
Rakinac
4 : 2
Budućnost
Ratari
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Borac
Čačak
4 : 0
Radnički (N)
Niš
BSK Borča
Borča
3 : 0
Loznica
Loznica
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Sloboda PS
Užice
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Sloga (L)
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Inđija
Inđija
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 4
Bačka
Pačir
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Jadran
Feketić
3 : 7
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Partizan
Beograd
Palilulac
Niš
2 : 3
Bežanija
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 1
Savacijum
Šabac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Loznica
Loznica
Napredak
Kruševac
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Spartak Zlatibor voda
Subotica
9 : 1
Senta
Senta
Radnički Gladiolus
Tornjoš
8 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Palić
Palić
1 : 13
Čoka
Čoka
Borac
Ralja
6 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Osipaonica
Osipaonica
7 : 3
Udarnik
Lozovik
Sloboda
Lipe
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Šumadinac
Binovac
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Šumadija
Azanja
5 : 1
Sloga
Miloševac
Bresje-Superior
Velika Plana
0 : 8
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Budućnost
Ratari
Red Star
Niš
2 : 1
Nacional
Niš
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
9 : 0
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
1 : 3
Bačka 1901 '00
Subotica
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Bačka
Pačir
Sever
Subotica
1 : 5
Čoka
Čoka
Bačka 1901 '99
Subotica
0 : 3
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Radnicki 1923 I
Kragujevac
10 : 1
Sušica
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
4 : 5
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Marjan
Knic
4 : 1
Apolon 4 II
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
16 : 0
Karađorđe
Rača