XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 243 utakmica za dan
Subota, 27 Avgust 2011

Fudbal

Jagodina
Jagodina
0 : 1
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak ZV
Subotica
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Javor
Ivanjica
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
BSK Borča
Borča
0 : 0
Borac
Čačak
Čukarički
Beograd
1 : 2
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Bežanija
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Sinđelić
Niš
1 : 3
Banat
Zrenjanin
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Jedinstvo
Ub
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Rudar
Kostolac
3 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Radnik
Surdulica
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga
Despotovac
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Vršac
Vršac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Cement
Beočin
Slavija
Beograd
0 : 4
Hajduk
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Dorćol
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Tutin
Tutin
Morava
Velika Plana
2 : 0
Obilić
Živica
Sloga (B)
Batočina
4 : 1
Sloga (D)
Drmno
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Vrbovac
Vrbovac
2 : 3
Zvižd
Kučevo
Gruža
Gruža
1 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Radnički
Valjevo
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
FAP
Priboj
2 : 0
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 4
Palilulac
Niš
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Morava
Vladičin Han
0 : 1
Omladinac
Malošište
Pusta Reka
Bojnik
6 : 1
Moravica
Subotinac
Dunav
Prahovo
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Morava (Ć)
Ćuprija
5 : 1
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
AFK Ada
Ada
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Kolonija
Kovin
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (E)
Erdevik
5 : 1
Stanišić
Stanišić
Jugović
Kać
5 : 3
Obilić
Zmajevo
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 2
Mladost (T)
Turija
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
1. Maj
Ruma
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Sremčica
Sremčica
IMT
Beograd
1 : 1
Vinča
Vinča
Turbina
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 0
Morava (S)
Sirča
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Azbest
Stragari
Mladost
Atenica
4 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Slatina
Slatina
1 : 3
Napredak
Svračkovci
Rača Popović
Popović
1 : 1
Bokanja
Gorovič
Karađorđe
Rača
4 : 2
Junkovac
Junkovac
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
5 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Polet
Suvi Do
3 : 5
Šapine
Šapine
Borac
Šabac
4 : 0
Radnički
Koceljeva
Banjani
Banjani
1 : 0
Tulari
Tulari
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Kačer
Belanovica
7 : 0
Mladost
Vračević
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 2
Radnik
Ub
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 3
Železničar
Požega
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
GP Zlatibor
Užice
OFK Niš
Niš
2 : 2
Mramor
Mramor
Aluminjum
Niš
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 1
Rad
Merošina
Borac
Azbresnica
0 : 3
Napredak
Aleksinac
Palilula
Aleksinac
1 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Budućnost
Orašje
0 : 2
Šumadija
Razgojna
Gradac
Konopnica
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Levosoje
Levosoje
2 : 1
Alakince
Alakince
As
Bujanovac
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Čelik
Belo polje
1 : 4
Pčinja
Trgovište
Levač
Rekovac
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Sindjelic
Grabovac
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 7
Brodoremont
Kladovo
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Bor
Bor
7 : 0
Poreč
Donji milanovac
Blagotin
Poljna
2 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Sloga (M)
Minićevo
3 : 5
Rudar (P)
Podvis
Midžor
Kalna
2 : 5
Radnički
Lubnica
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Osnić
Osnić
Vršac United
Vršac
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladost
Omoljica
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Potisje
Kanjiža
0 : 2
Bajša
Bajša
Jadran
Feketić
2 : 1
Subotica
Subotica
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Naftagas
Elemir
1 : 3
Naftagas (B)
Boka
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Gradnulica
Zrenjanin
Krajina
Krajišnik
6 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
0 : 0
Potisje
Knićanin
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Graničar (G)
Gakovo
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
Polet
Karavukovo
3 : 1
PIK
Prigrevica
Sloven
Ruma
2 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Metalac
Futog
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Srbobran
Srbobran
7 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Šajkaš
Kovilj
3 : 1
Slavija (P)
Pivnice
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Komgrap
Beograd
Policajac
Beograd
2 : 7
Prva Iskra
Barič
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Radnički
Novi Beograd
Šumadija
Šopić
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Baćevac
Baćevac
Čibukovac
Kraljevo
3 : 0
Napredak
Gračac
Magnohrom
Kraljevo
4 : 1
Tavnik
Tavnik
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Mladost
Pajazitovo
4 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Sloga
Kaona
0 : 1
Kotraža
Kotraža
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 0
Jasenica
Božurnja
BSK
Borač
0 : 1
ŽSK
Žirovnica
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Bare
Bare
Lepenica
Badnjevac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladost MG
Saranovo
0 : 1
Grivac
Grivac
Pobeda
Đurđevo
1 : 4
Sloga
Milatovac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Granit
Radalj
Luk
Voćnjak
3 : 1
Sloga
Korenita
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Sloga (K)
Krnić
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Majur
Majur
4 : 1
Omladinac (S)
Slepčević
Milicionar
Bogatić
0 : 3
Partizan
Drenovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Polet
Takovo kod Uba
Sloga (K)
Korman
1 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 3
Polet (R)
Radevac
Tempo
Mozgovo
0 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Gredetin
Gredetin
1 : 3
Draževac
Draževac
Borac
Trnjane
8 : 1
Pobeda
Jakovlje
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Sindjelic
Vojnik
2 : 1
Ursule
Ursule
Pobeda
Lučina
4 : 2
Župski biseri
Lacisled
Čitluk
Čitluk
3 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Kupci
Kupci
6 : 2
13.April
Lomnica
Belović
Dedina
2 : 2
Rasina
Vitanovac
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Sloga
Majdevo
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 1
Dvorane
Dvorane
Kapidzija
Kapidzija
5 : 1
Modrica
Modrica
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Šanac
Šanac
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
OFK Mladost
Apatin
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
Proleter
Banoštor
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Borac
Obrovac
Obilić
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Surcin
Sindjelić
Ugrinovci
1 : 1
Napredak
Selo Rakovica
Napredak
Medoševac
0 : 1
Palež
Palež
BSK
Brajkovac
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 3
Vranić
Vranić
Krtinska
Krtinska
0 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Proleter
Pečenog
0 : 2
Partizan
Vrba
Metalac
Požarevac
1 : 1
Sopot
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Borac
Vladimirci
6 : 2
Hajduk
Debrc
Rankovac
Nakučani
6 : 0
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Moravac (P)
Pečenjevce
0 : 3
BSK
Belanovce
Goblen
Badince
4 : 3
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
5 : 2
Mladost (K)
Kutles
Bratstvo (Z)
Zlokućane
4 : 3
Moravac (G)
Guberevac
Real
Donja Jajna
4 : 3
Jasunja
Jasunja
Brza
Brza
0 : 3
Turekovac
Turekovac
Kolonija
Jagodina
1 : 1
Juhor
Glavinci
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Javor
Ivanjica
3 : 0
Inđija
Inđija
BSK Borča
Borča
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Kula
1 : 0
Radnički S
Sombor
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Kabel
Novi sad
0 : 2
Indeks
Novi Sad
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Krušik
Valjevo
Mačva
Šabac
6 : 1
Jedinstvo U
Ub
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Polet
Karavukovo
3 : 0
PIK
Prigrevica
Šumadinac
Binovac
2 : 7
Borac
Ralja
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
4 : 1
SASK
Saraorci
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
1 : 1
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Selevac
Selevac
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 2
Bresje-Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
5 : 0
Glavaš
Glibovac
Cerovac
Cerovac
0 : 4
Sloga
Miloševac
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 5
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
6 : 2
Loznica
Loznica
Borac
Čačak
2 : 1
Sloboda PS
Užice
BSK Borča
Borča
0 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Teleoptik
Zemun
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
1 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 2
Crvenka
Crvenka
Sloboda
Stara Moravica
2 : 5
Čantavir
Čantavir
Potisje
Kanjiža
0 : 2
Bajša
Bajša
Jadran
Feketić
0 : 5
Subotica
Subotica
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bežanija
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Rad
Beograd
Palilulac
Niš
2 : 2
Savacijum
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Loznica
Loznica
Borac
Čačak
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Radnički (N)
Niš
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Senta
Senta
0 : 4
Bačka 1901
Subotica
Subotica
Subotica
7 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Šumadinac
Binovac
3 : 0
Borac
Ralja
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Sloboda
Lipe
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
7 : 0
SASK
Saraorci
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Omladinac
Rakinac
0 : 6
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
0 : 3
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Selevac
Selevac
Radnik
Smederevska Palanka
7 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
12 : 0
Glavaš
Glibovac
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Sloga
Miloševac
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 6
Red Star
Niš
Senta
Senta
1 : 5
Bačka 1901 '99
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka
Pačir
2 : 1
AFK
Ada
Subotica
Subotica
20 : 0
Tisa
Adorjan