XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 245 utakmica za dan
Subota, 4 Jun 2011

Fudbal

Vujić voda
Valjevo
3 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloga (T)
Temerin
11 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Palić
Palić
Vršac
Vršac
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Tekstilac Ites
Odžaci
4 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Cement
Beočin
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dolina
Padina
3 : 3
Veternik Viskol
Veternik
Senta
Senta
1 : 0
Solunac
Rastina
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 4
Jedinstvo
Novi Bečej
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
AFK
Ada
8 : 0
Spartak
Debeljača
Radnički (B)
Bajmok
5 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Borac
Starčevo
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Index
Novi Sad
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Borac
Novi Sad
Polet
Sivac
2 : 2
Mladost
Turija
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Metalac AV
Futog
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 2
Jugović
Kać
Radnički (I)
Irig
1 : 4
Sloga Radnički
Erdevik
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
1. Maj
Ruma
Budućnost
Mladenovo
2 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Milutinac
Zemun
0 : 2
Slavija
Beograd
Turbina
Beograd
2 : 3
PKB
Padinska skela
Karađorđe
Kraljevo
1 : 1
Borac (V)
Vraneši
Kolonija
Kragujevac
7 : 0
Seljak
Male Pčelice
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 0
Šumadija
Čumić
Kosutnjak
Kragujevac
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Marsic
Marsic
3 : 4
Sušica
Kragujevac
Sloga (L)
Lužnice
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 0
Sumadinac
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Cerovac
Cerovac
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Srbija
Ilicevo
Buducnost
Resnik
1 : 5
Sloboda
Grbice
VGSK
Veliko Gradište
4 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Napredak
Markovac
Selevac
Selevac
4 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Lokomotiva
Lapovo
4 : 3
Banja
Banja
Badnjevac
Badnjevac
3 : 1
Rača Popović
Popović
Sindjelić
Lipnica
3 : 0
Antimon
Zajača
Radnički
Koceljeva
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
GP Zlatibor
Užice
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Jasen
Brodarevo
0 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Crnokosa
Kosjerić
4 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Rasovača
Rasovača
4 : 3
Bukovik
Razanj
Borac
Azbresnica
4 : 1
Dobrič
Brest
Napredak
Aleksinac
4 : 1
Naša krila
Belotinac
Lužnica
Babušnica
10 : 1
Prčevac
Pirot
Borac
Barje Čiflik
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Dragoš
Pirot
Temac
Temska
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
5 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Aluminjum
Niš
4 : 2
Čegar
Donji Matejevac
Brestovac
Brestovac
0 : 0
Zlot
Zlot
Dunav
Prahovo
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Rudar (B)
Bor
5 : 0
Slatina (N)
Negotin
Trudbenik
Stalać
4 : 3
Temnić
Varvarin
BAK
Bela Crkva
4 : 3
Mladost
Omoljica
Radnički
Ratkovo
4 : 1
Mladost
Kruščić
Crvenka
Crvenka
5 : 0
PIK
Prigrevica
Polet
Karavukovo
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Stanišić
Stanišić
4 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 1
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Jadran
Golubinci
Hajduk
Višnjićevo
2 : 0
Graničar
Adaševci
Mladost
Kupinovo
4 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 2
Partizan
Vitojevci
Železničar
Inđija
0 : 4
Sloven
Ruma
IM Rakovica
Rakovica
1 : 0
Železnik
Beograd
Rudar
Zeoke
1 : 0
Policajac
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 4
Lepušnica
Glogonjski rit
Komgrap
Beograd
0 : 1
Dunavac
Grocka
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Baćevac
Baćevac
Poštar - Zvezdara
Beograd
2 : 2
PIK Zemun
Zemun
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Morava
Mrsać
Čibukovac
Kraljevo
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Lazac
Lazac
1 : 3
Napredak
Gračac
Dobrača
Dobrača
3 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Žitkovica
Žitkovica
5 : 2
Napredak
Bubušinac
Zadrugar
Osanica
3 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 8
Pobeda
Golobok
Proleter
Mala Plana
6 : 0
Bašin
Bašin
OFK Šatornja
Šatornja
7 : 2
Borac
Kloka
Jasenica
Božurnja
1 : 1
BSK Belosavci
Belosavci
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 3
Mladost
Borina
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Drina
Badovinci
Sloga
Bogovađa
1 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Polet
Donji Lajkovac
0 : 3
Proleter
Bajevac
Padina
Padina kod Merošine
0 : 6
Doljevac
Doljevac
Katun
Katun
8 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Kraljevo
Kraljevo
3 : 1
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Sloga
Korman
1 : 1
Palilula
Aleksinac
Polet (R)
Radevac
4 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Pobeda
Jakovlje
3 : 5
Draževac
Draževac
Gredetin
Gredetin
2 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Tempo
Mozgovo
3 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
BSK
Belanovce
0 : 3
Navalin
Navalin
Mladost
Donja Lokosnica
5 : 3
Mladost
Kutles
Omladinac
Sinkovce
0 : 2
Mladi Borac
Zivkovo
Real
Donja Jajna
1 : 2
Umac
Miroševce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Moravac
Guberevac
4 : 4
Goblen
Badince
Sloboda
Rasnica
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Župski biseri
Lacisled
0 : 3
Belović
Dedina
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Napredak
Karađorđevo
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
2 : 1
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Jedinstvo
Ečka
3 : 1
Lehel
Mužlja
Banat
Čenta
0 : 3
Radnički
Sutjeska
Glogonj
Glogonj
0 : 3
Unirea
Uzdin
Jedinstvo
Vlajkovac
5 : 0
Banat
Dupljaja
Soko
Nova Gajdobra
4 : 1
Borac
Obrovac
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Kameni
Ašanja
Mladost
Prhovo
1 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Vitez
Subotište
0 : 5
Napredak
Popinci
Šumar
Ogar
1 : 0
OFK Brestač
Brestač
Sloven
Sibač
3 : 0
Sremac
Deč
Graničar
Obrež
1 : 4
Popinci
Popinci
Šumadija
Šopić
4 : 0
Budućnost
Zvečka
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 1
Barajevo
Barajevo
BSK
Brajkovac
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Metalac
Požarevac
3 : 2
Dunav
Ostrovo
Zadrugar
Tabanovac
4 : 0
Burovac
Burovac
B.S.K.
Bošnjak
6 : 0
Obilić
Zabrđe
Radnik
Pankovo
1 : 3
Laolac
Veliko Laole
7 juli
Lopušnik
2 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Mlava
Zabrđe
4 : 2
Soko
Krvije
Busur
Busur
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
Vukan
Ždrelo
3 : 1
Rudar
Stamnica
Melnica
Melnica
3 : 0
Sloboda
Bistrica
Rade Milošević
Dubočka
0 : 4
Mladost
Ranovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Napredak
Trnovče
Grivac
Grivac
2 : 0
Kotlenik
Guncati
Venčani
Venčani
6 : 0
Gorski Car
Garaši
Cerova
Cerova
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Hajduk
Ribarice
4 : 1
Mladost (L)
Loznica
Prva Iskra
Runjani
3 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Borac (L)
Lesnica
Polet
Loznica
1 : 5
Borac (K)
Kozjak
"14 Oktobar"
Draginac
4 : 2
Jelav
Jelav
Savacijum
Sabac
2 : 3
Napredak (R)
Ribari
Napredak (S)
Sevarice
0 : 3
Sloga
Duvaniste
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
7 : 2
Culjkovic
Culjkovic
Fortuna
Bogosavac
2 : 3
Cer
Petkovica
Buducnost
Dobric
7 : 2
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Žabar
Žabar
1 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Metlić
Metlić
2 : 5
Dumaca
Dumaca
Draginje
Draginje
3 : 5
Volujac
Volujac
Mladost s
Sinosevic
2 : 4
Ceric
Miokus
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 1
Mladost
Predvorica
Sava
Mrdjenovac
3 : 0
Mladost
Slatina
Mladost
Mala Drenova
8 : 4
Polet 57
Milutovac
Jugovići
Bogdanje
1 : 3
Tomako
Trstenik
Omladinac
Odžaci
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Sloga
Majdevo
5 : 1
Vitanovac 08
Vitanovac
Rasina
Vitanovac
3 : 1
Sebecevac
Sebecevac
Stitari
Stitari
1 : 1
Jablanica
Jablanica
Bukovica
Bukovica
5 : 2
Grkljane
Grkljane
Polet
Savrane
6 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Zabare
Žabare
5 : 0
Globoder
Globoder
Dvorane
Dvorane
2 : 0
Modrica
Modrica
Budućnost
Kaonik
9 : 3
Polet
Kobilje
Mladost (MI)
Mala Ivanča
8 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcane
7 : 0
Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Crvena Zvezda
Ralja
3 : 0
Slatina
Slatina
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 2
Sibnica
Sibnica
Mladost (G)
Guberevac
4 : 4
4 juli (MP)
Mali Požarevac
Mladost
Leskovac
2 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Petka
Petka
3 : 1
Rasadnik
Lazarevac
Strmovo
Strmovo
5 : 0
Proleter
Vrbovno
Mladi Borac
Županjac
4 : 4
Sokolovo
Sokolovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Železničar
Bara Venecija
2 : 4
BSK Borča
Borča
Sloga
Kraljevo
3 : 2
Banat
Zrenjanin
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
0 : 1
Borac
Čačak
Radnički
Ratkovo
12 : 0
Mladost
Kruščić
Crvenka
Crvenka
9 : 0
PIK
Prigrevica
Polet
Karavukovo
10 : 0
Borac
Bački Gračac
Stanišić
Stanišić
3 : 4
OFK Odžaci
Odžaci
Timok
Zaječar
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
Sloga
Kraljevo
0 : 2
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Loznica
Loznica
4 : 1
Beograd
Beograd
Palić
Palić
0 : 1
Bačka
Pačir
OFK Plandište
Plandište
6 : 1
Pančevo
Pančevo
Borac (S)
Starčevo
0 : 6
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Mika Antić
Pančevo
Jagodina
Jagodina
4 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
3 : 1
Kruševac
Kruševac
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
8 : 0
Zemun
Zemun
Loznica
Loznica
7 : 0
Bežanija
Beograd
Spartak Zlatibor voda
Subotica
16 : 0
Preporod
Novi Žednik
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Senta
Senta
Seljak
Mihajlovac
10 : 1
Zvižd
Kučevo
MIP Presing
Požarevac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Homoljac
Žagubica
3 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
OFK Plandište
Plandište
2 : 2
Pančevo
Pančevo
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Spartak (D)
Debeljača
1 : 3
Mika Antić
Pančevo
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Subotica
Subotica
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Senta
Senta

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
24 : 32
Metaloplastika
Šabac
Kolubara
Lazarevac
29 : 28
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Crvenka
Crvenka
34 : 30
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Jugović Unimet
Kać
23 : 23
Smederevo
Smederevo
Dinamo
Pancevo
38 : 50
Partizan
Beograd
Priboj
Priboj
36 : 34
Požarevac
Požarevac
Vranje
Vranje
33 : 34
PKB
Padinska Skela
Naisus
Niš
26 : 27
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Mokrin
35 : 26
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Spartak Vojput
Subotica
35 : 28
Jagodina
Jagodina
Vrbas Carnex
Vrbas
34 : 34
Zlatar
Nova Varoš
Novi Beograd
Beograd
28 : 33
Sindjelić
Beograd
Studentski grad
Beograd
40 : 28
Radnički Morava
Svilajnac
Zemun
Beograd
32 : 29
Kolubara 2
Lazarevac
Metalac
Valjevo
35 : 28
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
Radnički
Obrenovac
32 : 26
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Smederevo 2
Smederevo
44 : 30
Sloga
Despotovac
Šamot 65
Aranđelovac
40 : 32
Majdanpek
Majdanpek
Bane
Raška
22 : 19
Jastrebac
Blace
15 oktobar
Velika Drenova
25 : 31
Sloga
Požega
Arilje
Arilje
33 : 39
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karadjordje
Topola
31 : 35
Lokomotiva
Lapovo
Ub
Ub
37 : 31
Junior
Beograd
BSK Heba
Bujanovac
36 : 29
Pirot
Pirot
Naisus 2
Niš
36 : 24
Radan
Lebane
Radnički
Ćuprija
38 : 27
Niška Banja
Niška Banja
Spartak
Debeljača
04.06.2011
20:00
Temerin
Temerin
Vojvodina
Petrovaradin
04.06.2011
18:30
Lehel
Mužlja
Pančevo
Pančevo
04.06.2011
21:00
Jabuka 95
Jabuka
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
31 : 28
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Osice
Osipaonica
19 : 21
Požarevac
Požarevac