XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 451 utakmica za dan
Nedelja, 29 Maj 2011

Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ZV
Subotica
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
1 : 3
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
0 : 0
Javor
Ivanjica
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Hajduk
Kula
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda PS
Užice
1 : 2
Partizan
Beograd
Dinamo
Vranje
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Sinđelić
Niš
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
3 : 0
Big bul Radnički
Šid
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
BASK
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Bežanija
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 1
Sloga (P)
Požega
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnik
Surdulica
1 : 2
Kopaonik
Brus
Palić
Palić
2 : 0
Vršac
Vršac
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Resnik
Resnik
0 : 1
Grafičar
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Hajduk
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Beograd
Beograd
0 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Srem (J)
Jakovo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Železničar Inon
Požarevac
3 : 2
Zvižd
Kučevo
Sloga (D)
Drmno
3 : 2
Borac
Žabari
Šumadinac
Brzan
3 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
Železničar (S)
Smederevo
3 : 2
Šapine
Šapine
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Obilić
Živica
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Krušik
Valjevo
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Drina
Ljubovija
5 : 1
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 6
Loznica
Loznica
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Osečina
Osečina
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Radan
Lebane
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Ropotovo
Ropotovo
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Mramor
Mramor
Vučje
Vučje
4 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Radnički
Lubnica
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Trajal
Kruševac
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Kablovi
Zaječar
4 : 0
Juhor
Obrež
Rembas
Resavica
2 : 1
Trgovački
Jagodina
Bor
Bor
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Borac
Bivolje
Slatina
Bor
5 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1. Maj
Ruma
3 : 2
Budućnost
Mladenovo
Sloga Radnički
Erdevik
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Jugović
Kać
6 : 1
Radnički (I)
Irig
Metalac AV
Futog
0 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost
Turija
0 : 0
Obilić
Zmajevo
Borac
Novi Sad
2 : 0
Polet
Sivac
Index
Novi Sad
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (R)
Rudovci
3 : 1
Slavija
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 1
Trudbenik
Beograd
Bulbulderac
Beograd
1 : 2
Vinča
Vinča
PKB
Padinska skela
2 : 0
IMT
Beograd
Morava
Sirča
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Radnik
Ušće
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Beli Orao
Bradarac
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Crni Vrh
Miljević
Integral
Batuša
0 : 1
Sloga (K)
Kasidol
Sloga (B)
Burovac
5 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 1
Napredak
Nabrđe
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Sloga (M)
Miloševac
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Drugovac
Drugovac
2 : 4
Selevac
Selevac
Omladinac (R)
Rakinac
1 : 1
Polet (T)
Trnovče
Lunjevac
Lunjevac
1 : 2
Glavaš
Glibovac
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Sloboda (L)
Lipe
Rača Popović
Popović
5 : 4
Junkovac
Junkovac
Banja
Banja
8 : 9
Badnjevac
Badnjevac
Partizan
Darosava
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Karađorđe
Rača
3 : 2
Šumadija
Toponica
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Antimon
Zajača
4 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Mladost
Donji Dobrić
2 : 0
Radnički
Koceljeva
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Majur
Majur
OFK Divci
Divci
3 : 2
ZSK
Valjevo
Spartak
Ljig
0 : 1
Brezovica
Brezovica
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 6
Ariljska rampa
Požega
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 1
Polet
Rasna
Železničar
Požega
5 : 0
Jasen
Brodarevo
Luna Avijatičar
Vranjani
2 : 3
Perućac
Perućac
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Rad
Merošina
4 : 2
Rutevac
Rutevac
Naša krila
Belotinac
3 : 4
Knežica
Knežica
Dobrič
Brest
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Radnički
Čapljinac
5 : 0
Borac
Azbresnica
Mladost
Vinarce
2 : 3
Šumadija
Razgojna
Radnički
Pertate
4 : 2
Sloga
Lipovica
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Bobište
Bobište
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Železničar
Brestovac
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 0
Polet
Stajkovce
Gradac
Konopnica
2 : 2
Morava (L)
Leskovac
Kumarevo
Kumarevo
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
SFK Moravac
Predejane
6 : 1
Jedinstvo (S)
Sisava
Morava (G)
Glozane
1 : 5
Buducnost
Orašje
Veternica
Leskovac
5 : 1
MB
Mala Biljanica
Progres
Ladovica
2 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
Gnjilan
Gnjilan
0 : 6
Napredak
Izvor
Dragoš
Pirot
1 : 1
Temac
Temska
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Kosanica
Kuršumlija
1 : 1
Kosovac
Prokuplje
Jastrebac
Blace
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Budućnost
Prva Kutina
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Radnički
Trupale
1 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost
Medoševac
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Čegar
Donji Matejevac
3 : 4
Vulkan
Brenica
Omladinac
Gornji Komren
6 : 0
Aluminjum
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 2
Crvena zastava
Hum
Mladost
Jovac
2 : 0
Buducnost
Miliva
Vinogradar
Crkvenac
2 : 3
Levac
Rekovac
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 1
Mladost
Koncarevo
Morava
Ribare
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Donje Vidovo
6 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Lugomir
Rakitovo
4 : 2
Istok-63
Plana
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Napredak (D)
Drenovac
1 : 1
Vinoraca
Vinoraca
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Rudar (B)
Bor
Sloga (K)
Kobišnica
2 : 5
Brestovac
Brestovac
ŠSK
Štipina
4 : 3
Rtanj
Boljevac
BSK
Bogovina
4 : 1
Rudar
Podvis
Sloga (M)
Minićevo
1 : 2
Borac
Vražogrnac
Midžor
Kalna
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Bučje
Bučje kod Knjaževca
5 : 3
Sloga (Ž)
Žučkovac
Mladost
Sumrakovac
2 : 2
Omladinac
Grezna
Mladost
Makrešane
0 : 1
Jasika
Jasika
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 1
Blagotin
Poljna
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Naupare
Naupare
Sloga
Ćićevac
3 : 2
Trudbenik
Stalać
Potisje
Kanjiža
0 : 8
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
4 : 0
Subotica
Subotica
Bačka
Mol
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Vojvodina
Perlez
1 : 3
Naftagas
Elemir
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 1
Delija
Mokrin
Potisje
Knićanin
3 : 1
Borac
Zrenjanin
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Mladost
Lukićevo
OFK Klek
Klek
2 : 0
Polet (N)
Nakovo
Rusanda
Melenci
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Partizan (G)
Gaj
0 : 3
Mladost
Omoljica
Kolonija
Kovin
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 4
Tempo
Sefkerin
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 1
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Izbište
2 : 0
Vršac United
Vršac
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
6 : 1
Polet
Karavukovo
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
5 : 2
Kula
Kula
Omladinac
Bukovac
3 : 0
Graničar
Riđica
Strelac
Mislođin
4 : 3
Borac
Lazarevac
Baćevac
Baćevac
3 : 1
Podunavac
Ritopek
Dunavac
Grocka
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Železnik
Beograd
6 : 0
Rudar
Zeoke
Napredak
Gračac
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Gruža
Vitanovac
4 : 2
Lazac
Lazac
Granit
Jošanička banja
3 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Ribnica
Jovac
1 : 1
Polet
Ratina
Morava
Mrsać
2 : 0
Šumadija
Šumarice
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Žiča
Žiča
3 : 1
Mladost
Vrdila
Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Kremenac
Rogojevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Botunje
Botunje
2 : 2
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
6 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Korićani
Korićani
4 : 2
Seljak
Cvetojevac
Desine
Desine
4 : 1
Žika Marković uča
Miljević
Napredak
Bubušinac
3 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
RSK
Rabrovo
2 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Mladi Borac
Majilovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka
BSK
Brežane
6 : 5
Sloga D
Dubravica
Napredak (S)
Simićevo
0 : 3
Mladost
Svinjarevo
Radnički
Knežica
3 : 0
Zadrugar
Osanica
BSK
Boževac
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Omladinac (B)
Busur
2 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Košava
Kalište
3 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Polet
Aleksandrovac
2 : 3
Krilaš
Ćovdin
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Mramorac
Mramorac
0 : 5
Proleter
Mala Plana
Pobeda
Golobok
5 : 4
Vodice
Vodice
Udarnik
Baničina
1 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Budućnost
Vlaški Do
Karađorđe
Vučić
1 : 0
Mladost MG
Saranovo
BSK
Borač
1 : 1
Bare
Bare
Omladinac
Donja Rača
4 : 0
Mladost (R)
Rašković
Lepenica
Badnjevac
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Pobeda
Đurđevo
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Mladi rudar
Bukovik
1 : 2
Bokanja
Gorovič
Mladost
Jelenac
1 : 2
Jasenica
Božurnja
Borac
Kloka
3 : 0
Proleter
Jelovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Vinča
Vinča
3 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Sloga (S)
Straža
1 : 2
Sloga (K)
Korenita
Velika Reka
Podgaj
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Radjevac
Krupanj
5 : 0
Stolice
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Rudar
Brasina
Mladost
Borina
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Granit
Radalj
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Gorki
Glušci
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Mladost(M)
Mačvanski Metković
3 : 1
Napredak
Banovo Poilje
Proleter
Šabac
3 : 3
Partizan
Drenovac
Drina
Badovinci
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
4 : 3
Milicionar
Bogatić
Mladost(P)
Prnjavor
3 : 0
Budućnost
Zminjak
Petlovača
Petlovača
3 : 2
Omladinac
Slepčević
Rankovac
Nakučani
6 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mrovska
Mrovska
4 : 2
Karađorđe
Mišar
Galeb
Cerovac
4 : 3
Maovi MH
Maovi
Hajduk
Debrc
3 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 2
Jelen
Jelenča
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Varna
Varna
6 : 5
Korman
Korman
Provo
Provo
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Veliševac
Veliševac
3 : 0
Mladost
Osečenica
Orao
Poljanice
1 : 1
Komanice
Komanice
Borac
Rajkovic
2 : 2
Toplica
Donja Toplica
Liplje
Liplje
9 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 0
Gradac
Valjevo
Pričević
Pričević
0 : 7
Iskra
Donja Bukovica
Kotešica
Kotešica
2 : 3
Polet
Popučke
OFK Povlen
Brezovice
3 : 2
Lukavac
Lukavac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Mladost (D)
Dračić
Proleter
Bajevac
3 : 1
Sloga
Bogovađa
Kolubara Gaj
Jabučje
2 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Nepričava
Nepričava
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Radnicki
Tekija
6 : 1
Javor
Sladaja
Sloboda
Suljkovac
4 : 6
Napredak
Svojnovo
Kolare
Kolare
3 : 2
Mladost (D)
Dublje
Sindjelic (G)
Grabovac
6 : 2
Crni Vrh
Deonica
Napredak
Svojnovo
3 : 0
Rudar
Plazane
BSK
Buljane
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Polet
Senje
3 : 1
Radnicki
Tekija
Javor
Sladaja
3 : 1
Sindjelic (V)
Vojnik
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
1 : 0
Trgovište
Trgovište
Gorica
Valevac
7 : 1
Borac
Štrbac
Mladi Radnik
Bacina
0 : 1
13.April
Lomnica
Mladost
Toljevac
3 : 0
Sloga
Lozna
Rubin
Donji Stupanj
0 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Pakasnica
Pakasnica
0 : 3
Pobeda
Lucina
Belović
Dedina
5 : 2
Borac
Gornji Katun
13.April
Lomnica
4 : 2
Belović
Dedina
Borac
Gornji Katun
7 : 4
Župski biseri
Lacisled
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 2
Rubin
Donji Stupanj
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 3
Omladinac
Pojate
Sloga
Lozna
3 : 0
Mladi Radnik
Bacina
Udarnik
Višnjevac
5 : 3
Bačka 1901 B
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Slavija
Novo Orahovo
Napredak
Karađorđevo
0 : 3
Sokolac
Bački Sokolac
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Graničar
Đala
Hajduk
Podlokanj
1 : 4
Tisa
Padej
ŽAK
Kikinda
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Borac
Iđoš
2 : 1
Napredak
Banatska Topola
Vojvodina
Bašaid
3 : 0
Jedinstvo
Bočar
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
3 : 0
Napredak
Čestereg
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 2
Borac
Aleksandrovo
Polet
Banatsko Visnjicevo
2 : 1
Olimpija
Torda
Unirea
Uzdin
0 : 3
Pobeda
Samoš
Dolovo
Dolovo
7 : 0
Glogonj
Glogonj
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Pančevo
Pančevo
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Železničar (P)
Pančevo
3 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Proleter
Mramorak
0 : 5
Borac (P)
Pločica
Ševac
Kusić
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Hajduk
Šušara
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Dobrica
Dobrica
Banat
Dupljaja
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Sloga
Plandište
Sloga
Čonoplja
5 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Graničar
Gakovo
Lipar
Lipar
1 : 6
Panonija
Lalić
Dinamo (S)
Sonta
1 : 3
Omladinac
Deronje
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Dunav
Bački Monoštor
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Čenej
Čenej
0 : 3
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
3 : 2
Bačka
Begeč
Dinamo
Budisava
4 : 3
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Partizan
Susek
2 : 3
Tatra
Kisač
Borac
Rakovac
2 : 2
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
1 : 2
TSK
Temerin
Proleter
Ravno Selo
1 : 5
Budućnost
Savino Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost Radost
Srbobran
1 : 1
Napredak
Nadalj
Mladost
Radičević
1 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Krivanj
Selenča
0 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Bačka
Despotovo
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Maglić
Bački Maglić
3 : 3
Slavija (P)
Pivnice
Borac
Obrovac
5 : 0
Slavija (B)
Bođani
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Jedinstvo
Platičevo
4 : 2
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Žarkovac
5 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Polet
Nikinci
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Graničar
Grabovci
3 : 0
Fruška Gora
Ruma
Rudar
Vrdnik
8 : 0
Sremac
Dobrinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 1
Jedinstvo
Ruma
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 2
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
10 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Graničar
Jamena
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
6 : 5
Borac
Ilinci
Bratstvo
Sot
4 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Napredak
Vašica
6 : 3
Jednota
Šid
Jedinstvo
Morović
0 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
OFK Zabrežje
Zabrežje
6 : 0
Sloboda
Stubica
Borac
Ušće
1 : 3
Šumadija
Šopić
Mladost
Umcari
4 : 0
Ivanca
Ivanca
Radnicki PDM
Mladenovac
3 : 0
Lestane
Lestane
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Sepsin
Sepsin
0 : 1
Bolec
Bolec
Vlaska
Vlaska
1 : 4
Vrcin
Vrcin
Zgodačica
Godačica
5 : 1
Budućnost
Samaila
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Partizan
Vrba
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Stubal
Stubal
Musina reka
Musina reka
3 : 1
Kablar
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Divostin
Kragujevac
1 : 5
Mladost
Pajazitovo
Stari momci
Kragujevac
1 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
1 : 4
Mladost Teferič
Kragujevac
Borac
Drenovac
0 : 5
21. oktobar
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
2 : 7
Studenac
Goločelo
Radenka
Radenka
3 : 2
Sloga
Mustapić
Kaona
Kaona
4 : 2
Homolje
Bukovska
Sopot
Požarevac
3 : 3
Metalac
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
1 : 1
Dunavac
Petka
Mip Majdan
Požarevac
0 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Stig
Beranje
2 : 5
Napredak (B)
Batovac
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Mlava
Bratinac
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Dizel
Bare
Mirko Tomić
Tribrode
9 : 4
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
Ram
Ram
3 : 2
Sloga (T)
Topolovnik
Radnički
Požeženo
6 : 1
Carevac
Carevac
Pek
Kusiće
4 : 2
Graničar
Zatonje
B 2000
Aranđelovac
8 : 1
Venčani
Venčani
Brezovac
Brezovac
3 : 0
Ranilović
Ranilović
Borac (K)
Kozjak
0 : 1
"14 Oktobar"
Draginac
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Sloga
Ridjake
7 : 1
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
8 : 3
Bobovik
Bobovik
Krnule 09
Krnule
9 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Mladost
Pocerski Belotic
0 : 1
Sloga Trgosped
Mehovine
Borac
Vladimirci
2 : 2
Sloga
Krnic
Tresnjevka
Trbusac
4 : 8
Petrovac 74
Kujavica
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Ceric
Miokus
1 : 0
Draginje
Draginje
Mladost
Slatina
1 : 0
Mladost s
Sinosevic
Mladost
Predvorica
1 : 0
Sava
Mrdjenovac
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
4 : 1
Beljanica
Strmosten
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 1
Resavac
Veliki Popović
Resava
Bukovac
1 : 1
Mladost
Lomnica
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Morava
Medveđa
0 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
10 : 1
Vinogradar
Riljac
Tomako
Trstenik
4 : 2
Omladinac
Odžaci
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Jugovići
Bogdanje
Polet
Kobilje
1 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Gaglovo
Gaglovo
0 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Pobeda
Parta
2 : 5
Jedinstvo
Orešac
Vojvodina
Crvena Crkva
7 : 3
Partizan
Kajtasovo
Omladinac
Zagajica
1 : 1
Vinogradar
Gudurica
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Janošik
Janošik
Sloga
Voganj
3 : 0
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
2 : 6
Borac (K)
Klenak
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 4
Mladost (B)
Buđanovci
Mabat
Beograd
0 : 4
Sveti Stefan
Slanci
Olimpija
Beograd
4 : 3
Dunavac
Dunavac
Crvenka
Borča
4 : 2
Mladost
Jabučki rit
Busije
Zemun
2 : 2
Seceranac Ada
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 6
Institut
Zemun Polje
Torlak
Beograd
6 : 1
Kozara
Beograd
OFK Petrovcic
Petrovcic
0 : 7
BUSK
Beograd
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Unafortuna 04
Kragujevac
Novi Bečej
Novi Bečej
6 : 0
Mačva
Šabac
Lemind Lavice
Leskovac
3 : 1
Požarevac
Požarevac
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 2
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
0 : 3
Polet
Karavukovo
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 1
Crvenka
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Kula
Kula
Omladinac
Bukovac
6 : 1
Graničar
Riđica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Sloga
Kraljevo
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
5 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički
Bajmok
4 : 1
AFK
Ada
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Pančevo
Pančevo
3 : 4
Radnik
Stari Tamiš
Dolina
Padina
3 : 0
OFK Plandište
Plandište
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
3 : 6
Subotica
Subotica
Bačka
Mol
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
4 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
6 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Mladi radnik (P)
Požarevac
7 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
AF Duljaj
Topola
Morava
Velika Plana
6 : 3
Homoljac
Žagubica
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Panter
Požarevac
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 10
Spartak (D)
Debeljača
Pančevo
Pančevo
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Dolina
Padina
1 : 5
OFK Plandište
Plandište
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
10 : 0
Palić
Palić

Rukomet

Proleter Naftagas
Zrenjanin
27 : 30
Zaječar
Zaječar
Užice
Užice
27 : 29
Arilje
Arilje
Zvečan
Zvečan
34 : 31
Sjenica
Sjenica
Rtanj
Boljevac
30 : 35
BSK Heba
Bujanovac
Crveni krst
Niš
27 : 22
Metalac
Kraljevo