XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Nedelja, 8 Maj 2011

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Hajduk
Kula
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Big bul Radnički
Šid
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 1
FAP
Priboj
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnik
Surdulica
2 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Kopaonik
Brus
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Palić
Palić
1 : 2
Senta
Senta
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
Hajduk
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Beograd
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Srem (J)
Jakovo
2 : 0
Voždovac
Beograd
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Tutin
Tutin
Železničar Inon
Požarevac
0 : 0
Šumadinac
Brzan
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Seljak
Mihajlovac
4 : 5
Borac
Žabari
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Gruža
Gruža
2 : 0
Šapine
Šapine
Obilić
Živica
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 1
Drina
Ljubovija
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Krušik
Valjevo
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Zadrugar
Lajkovac
3 : 4
Zlatibor
Čajetina
Osečina
Osečina
2 : 1
Ribnica
Mionica
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 3
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Vučje
Vučje
0 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Moravica (S)
Subotinac
0 : 0
Mramor
Mramor
Radnički
Lubnica
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Trajal
Kruševac
Rembas
Resavica
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Bor
Bor
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
Slatina
Bor
8 : 0
Juhor
Obrež
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Trgovački
Jagodina
Borac
Bivolje
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Borac
Starčevo
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Polet
Sivac
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (I)
Irig
0 : 3
Borac
Novi Sad
Budućnost
Mladenovo
6 : 0
Metalac AV
Futog
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Borac
Ostružnica
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
Slavija
Beograd
Bulbulderac
Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Rudar
Baljevac
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Radnički
Kovači
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
Morava
Sirča
2 : 2
Mataruge
Mataruge
Integral
Batuša
0 : 0
Beli Orao
Bradarac
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 1
Crni Vrh
Miljević
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Маljurevac
0 : 1
Mladost
Biskuplje
Mladi radnik
Radinac
6 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Polet (T)
Trnovče
2 : 1
Cerovac
Cerovac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Napredak
Markovac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
1 : 1
Omladinac (R)
Rakinac
Sloga (M)
Miloševac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Partizan
Darosava
4 : 3
Junkovac
Junkovac
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 0
Rača Popović
Popović
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe
Rača
5 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Borac (P)
Pajsijevići
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Majur
Majur
1 : 3
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 0
milos pocerac
gornja vranjska
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Dobrava
Vukošić
4 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Brežđe
Brežđe
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
ZSK
Valjevo
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Tulari
Tulari
2 : 2
Banjani
Banjani
Ribnikar
Pecka
2 : 0
Spartak
Ljig
Trlić
Trlić
2 : 2
OFK Divci
Divci
Jedinstvo
Kalenić
2 : 6
GP Zlatibor
Užice
Zlatibor voda
Gostilje
9 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Luna Avijatičar
Vranjani
2 : 1
Ariljska rampa
Požega
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Polet
Rasna
Savinac
Visibaba
5 : 0
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zdravčići
3 : 3
Perućac
Perućac
Dobrič
Brest
1 : 1
Toplica
Šarlinac
Radnički
Čapljinac
5 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
2 : 0
Rutevac
Rutevac
Morava
Žitkovac
5 : 1
Napredak
Aleksinac
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Borac
Azbresnica
Šumadija
Razgojna
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Bobište
Bobište
1 : 3
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Sloga
Lipovica
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Radnički
Pertate
1 : 5
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (G)
Grdelica
6 : 1
Veternica
Leskovac
Morava (L)
Leskovac
4 : 3
Morava (G)
Glozane
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 4
SFK Moravac
Predejane
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 1
Prčevac
Pirot
Temac
Temska
1 : 0
Borac
Barje Čiflik
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Dobrič
Pejkovac
Jastrebac
Blace
3 : 1
Kosovac
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Mladost
Medoševac
0 : 1
Delijski Vis
Niš
Čegar
Donji Matejevac
3 : 2
Radnički
Trupale
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 3
Vulkan
Brenica
Crvena zastava
Hum
3 : 2
Aluminjum
Niš
Proleter
Mezgraja
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost
Jovac
5 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Morava
Ribare
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Sloga
Donje Vidovo
4 : 0
Buducnost
Miliva
Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Levac
Rekovac
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Mladost
Koncarevo
Napredak (D)
Drenovac
6 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo
Mijatovac
5 : 0
Istok-63
Plana
Rajac
Rajac
1 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
Miloševo
Miloševo
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
Brodoremont
Kladovo
2 : 3
Poreč
Donji milanovac
Slatina (N)
Negotin
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga (Ž)
Žučkovac
2 : 4
ŠSK
Štipina
Ozren
Sokobanja
8 : 0
Omladinac
Grezna
Borac
Vražogrnac
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Rudar
Podvis
2 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Midžor
Kalna
BSK
Bogovina
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
6 : 1
Tavankut
Tavankut
Čoka
Čoka
1 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Bajša
Bajša
1 : 0
Bačka
Mol
Tisa
Adorjan
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 3
Jadran
Feketić
Potisje
Knićanin
2 : 0
Naftagas
Elemir
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
OFK Klek
Klek
8 : 1
Delija
Mokrin
Rusanda
Melenci
2 : 2
Borac
Zrenjanin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 3
Polet (N)
Nakovo
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Vršac United
Vršac
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Polet
Izbište
Slavija
Kovačica
4 : 0
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Mladost
Omoljica
3 : 3
Partizan (U)
Uljma
Graničar
Riđica
1 : 1
Mladost
Kruščić
Kula
Kula
1 : 5
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
ŽAK
Sombor
1 : 1
PIK
Prigrevica
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
Borac
Bački Gračac
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Borac
Šajkaš
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Železničar
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Slavija
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Obilić
Beograd
Dunavac
Grocka
3 : 0
PIK Zemun
Zemun
Železnik
Beograd
4 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zmaj
Zemun
3 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Šumadija
Šumarice
4 : 1
Mladost
Vrdila
Polet
Ratina
4 : 1
Žiča
Žiča
Olimpik
Novi Pazar
3 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Napredak
Gračac
5 : 2
Mlada krila
Metikoši
Gruža
Vitanovac
4 : 3
Granit
Jošanička banja
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Jablanica
Jablanica
Velereč 94
Velereč
4 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Mladi Rudar
Rudnik
2 : 3
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Foka
Gornji Milanovac
1 : 5
Brusnica
Brusnica
Šilopaj
Šilopaj
1 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Brezak
Pranjani
5 : 2
Omladinac
Kalimanići
Takovski Ustanak
Takovo
10 : 1
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Ozremica
Beršići
1 : 1
Ozrem
Ozrem
Kolektiv
Gornja Sabanta
5 : 5
Bagremar
Kragujevac
Botunje
Botunje
3 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Korićani
Korićani
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
6 : 1
Dobrača
Dobrača
Đuriselac
Đuriselo
0 : 3
Azbest
Stragari
Sloga Ć
Ćirikovac
2 : 0
Jedinstvo
Duboka
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
BSK
Brežane
Makce
Makce
2 : 0
RSK
Rabrovo
Mladost
Svinjarevo
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 2
Dragoš
Oreškovica
Rudar
Krepoljin
3 : 4
Polet
Aleksandrovac
Napredak (S)
Simićevo
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Radnički
Knežica
6 : 2
BSK
Boževac
Vodice
Vodice
4 : 1
Bačinac
Bačinac
Bašin
Bašin
1 : 5
Pobeda
Golobok
Mramorac
Mramorac
2 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
Jedinstvo (S)
Smederevo
4 : 3
Borac (R)
Ralja
SASK
Saraorci
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Proleter
Vranovo
9 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
8 : 1
Slavija
Smederevo
7. Jul
Vodanj
2 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Badljevica
Badljevica
0 : 4
Šumadinac
Binovac
Vučak
Vučak
3 : 0
Landol
Landol
Podunavac
Udovice
3 : 3
Petrijevac
Petrijevo
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Lepenica
Badnjevac
1 : 0
Karađorđe
Vučić
Pobeda
Đurđevo
4 : 0
Mladost (R)
Rašković
Sloga (M)
Milatovac
4 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga (Z)
Zabojnica
5 : 1
ŽSK
Žirovnica
Mladost
Jelenac
2 : 6
Bokanja
Gorovič
Borac
Kloka
2 : 0
BSK Belosavci
Belosavci
Sloga
Zagorica
7 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
Vinča
Vinča
2 : 0
Jasenica
Božurnja
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Proleter
Jelovik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 4
OFK Šatornja
Šatornja
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 0
Crnča
Crnča
Rudar
Brasina
5 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Stolice
Krupanj
5 : 1
Granit
Radalj
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Mladost
Borina
Sloga (K)
Korenita
3 : 4
Radjevac
Krupanj
Sloga (S)
Straža
6 : 3
Bratstvo
Krupanj
Budućnost
Zminjak
0 : 2
Gorki
Glušci
Mladi Borac
Dublje
3 : 2
Petlovača
Petlovača
Sloga
Bogosavac
1 : 5
Mladost(P)
Prnjavor
Partizan
Drenovac
4 : 1
Duško
Klenje
Napredak
Banovo Poilje
2 : 4
Drina
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 4
Borac
Šabac
Mladost(M)
Mačvanski Metković
3 : 2
Proleter
Šabac
Komanice
Komanice
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Veliševac
Veliševac
2 : 1
Orao
Poljanice
Mladost
Osečenica
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 1
Borac
Rajkovic
Lukavac
Lukavac
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Polet
Popučke
6 : 0
Mladost (D)
Dračić
Iskra
Donja Bukovica
2 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Gradac
Valjevo
6 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Pričević
Pričević
Proleter
Bajevac
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Kolubara Gaj
Jabučje
2 : 1
Nepričava
Nepričava
Koprijan
Gradište
3 : 0
Obilić
Perutina
Baličevac
Baličevac
2 : 0
Naisus
Rožina
Radnički
Kočane
2 : 1
Doljevac
Doljevac
Obilić
Perutina
0 : 3
Padina
Padina kod Merošine
Jasunja
Jasunja
4 : 3
Omladinac
Sinkovce
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Moravac
Guberevac
Padež
Petrovac
3 : 2
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
5 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Mladost (PR)
Poljska Ržana
4 : 3
Željuša
Željuša
Sloga
Veliko Selo
3 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Napredak
Svojnovo
2 : 1
Sindjelic (G)
Grabovac
BSK
Buljane
8 : 2
Kolare
Kolare
Polet
Senje
4 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Javor
Sladaja
1 : 1
Sloboda
Suljkovac
Radnicki
Tekija
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Omladinac
Pojate
3 : 2
13.April
Lomnica
Rubin
Donji Stupanj
2 : 1
Mladost
Toljevac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
7 : 3
Mladi Radnik
Bacina
Pakasnica
Pakasnica
1 : 4
Sloga
Lozna
Belović
Dedina
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kupci
Kupci
4 : 1
Pobeda
Lucina
Đurđin
Đurđin
1 : 4
Bačka 1901 B
Subotica
Lokomotiva
Subotica
0 : 3
Udarnik
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 3
Žednik
Stari Žednik
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Mićunovo
Mićunovo
1 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Slavija
Novo Orahovo
4 : 4
Tomislavci
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Napredak
Karađorđevo
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 1
Pobeda
Pobeda
Šampion Olimpija
Orom
0 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Graničar
Đala
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Tromedja
Majdan
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Napredak
Banatska Topola
0 : 1
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo
Bočar
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina
Bašaid
3 : 3
Borac
Iđoš
Terekves
Hetin
2 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Polet
Banatsko Visnjicevo
0 : 3
Proleter
Međa
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Napredak
Čestereg
Vojvodina
Crepaja
5 : 3
Unirea
Uzdin
Mladost (V)
Vojlovica
8 : 0
Pobeda
Samoš
Železničar (P)
Pančevo
4 : 3
Glogonj
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
7 : 0
Pančevo
Pančevo
Proleter
Mramorak
0 : 4
Plavi Dunav
Skorenovac
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Sloga
Plandište
4 : 0
Ševac
Kusić
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Hajduk
Šušara
1 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
11 : 1
Banat
Dupljaja
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Omladinac
Deronje
5 : 0
OFK Metalac
Sombor
Panonija
Lalić
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Rusin
Ruski Krstur
2 : 0
Lipar
Lipar
Čenej
Čenej
1 : 0
Dinamo
Budisava
Partizan
Susek
1 : 4
Mladost
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Bačka
Begeč
Borac
Rakovac
0 : 4
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Proleter
Banoštor
2 : 2
Sremac
Čerević
TSK
Temerin
4 : 1
Tatra
Kisač
Mladost
Radičević
1 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 4
Proleter
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
2 : 1
Iskra
Kucura
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Vojvodina
Tovariševo
5 : 0
Slavija (B)
Bođani
Slavija (P)
Pivnice
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
3 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 1
Borac
Obrovac
Bačka
Despotovo
0 : 2
Budućnost (P)
Parage
Krivanj
Selenča
4 : 1
Maglić
Bački Maglić
PSK Putinci
Putinci
5 : 1
Sremac
Dobrinci
Fruška Gora
Ruma
1 : 2
Jedinstvo
Ruma
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 6
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 2
Rudar
Vrdnik
Krušedol
Krušedol Selo
2 : 3
Graničar
Grabovci
Jedinstvo
Platičevo
2 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak
Žarkovac
4 : 3
Polet
Nikinci
Jednota
Šid
6 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac (B)
Batrovci
1 : 2
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Borac
Ilinci
3 : 0
Jedinstvo
Morović
Sremac
Berkasovo
0 : 6
Napredak
Vašica
Omladinac (M)
Molovin
1 : 4
Bratstvo
Sot
OFK Bingula
Bingula
1 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Sinđelić
Gibarac
5 : 1
Graničar
Jamena
Graničar
Kuzmin
1 : 2
Sloga
Čalma
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 2
Borac
Martinci
Sremac
Jarak
3 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Zmaj
Noćaj
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 0
Sloboda
Šašinci
Mladost (B)
Baroševac
2 : 1
Vranić
Vranić
Sloboda
Stubica
1 : 6
Napredak
Medoševac
Ivanca
Ivanca
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Bolec
Bolec
1 : 1
Vrcin
Vrcin
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Vlaska
Vlaska
Lestane
Lestane
3 : 1
Sepsin
Sepsin
Mladost
Umcari
0 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Budućnost
Samaila
1 : 2
Tavnik
Tavnik
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Stubal
Stubal
3 : 0
Progorelica
Progorelica
Miločajac
Miločaj
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Partizan
Vrba
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 5
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 1
Studenac
Goločelo
Kutlovo
Kutlovo
7 : 0
Trmbas
Trmbas
Mladost
Pajazitovo
5 : 0
Borac
Drenovac
Zastava
Kragujevac
4 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Divostin
Kragujevac
2 : 0
Stari momci
Kragujevac
Sloga
Mustapić
0 : 5
Polet
Voluja
Kvarc
Neresnica
4 : 2
Kaona
Kaona
Napredak (B)
Batovac
2 : 1
Dizel
Bare
Borac (K)
Klenovnik
3 : 4
Dunav
Ostrovo
Dunavac
Petka
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Proleter
Požarevac
4 : 1
Stig
Beranje
Sopot
Požarevac
3 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
Sloga (L)
Lučica
Sloga (T)
Topolovnik
2 : 2
Graničar
Zatonje
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
4 : 2
Pek
Kusiće
Jedinstvo
Ljubinje
4 : 2
Radnički
Požeženo
Mirko Tomić
Tribrode
6 : 0
Ram
Ram
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Gorski Car
Garaši
1 : 5
Brezovac
Brezovac
B 2000
Aranđelovac
6 : 3
22 Februar
Tulezi
Cerova
Cerova
3 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
Mladost (B)
Brezjak
7 : 3
Hajduk
Ribarice
Borac (K)
Kozjak
0 : 4
Borac (L)
Lesnica
"14 Oktobar"
Draginac
6 : 0
Mladost (L)
Loznica
Jelav
Jelav
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Sumice
Glusci
1 : 3
Napredak
Uzvece
Bair
Bogatic
2 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Torpedo
Tabanovic
1 : 5
Fortuna
Bogosavac
Buducnost
Dobric
1 : 2
Sloga
Duvaniste
Borac
Valjevo
0 : 5
Beloševac
Beloševac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Morava
Radošin
0 : 0
Mladost
Gložane
Jedinstvo
Troponje
0 : 3
Resavac
Subotica
Mladi Radnik
Bobovo
5 : 4
Pobeda
Lukovica
Radnički
Dubnica
0 : 1
Hum
Vrlane
Mladost
Lomnica
0 : 5
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Resavac
Veliki Popović
3 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Beljanica
Strmosten
0 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Mladi Radnik
Grabovica
3 : 3
Resava
Bukovac
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Polet 57
Milutovac
Vinogradar
Riljac
0 : 4
Tomako
Trstenik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Morava
Medveđa
1 : 3
Gradina
Pejovac
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
Padez
Padez
Drugari
Stanci
2 : 5
Dvorane
Dvorane
Zdravinje
Zdravinje
2 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Polet
Kobilje
1 : 5
Modrica
Modrica
Jedinstvo
Orešac
3 : 4
Vinogradar
Gudurica
Vitorul
Straža
5 : 2
Omladinac
Zagajica
Pobeda
Parta
2 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Janošik
Janošik
5 : 4
Krajina
Kupinik
Banat
Ilandža
1 : 2
Graničar
Miletićevo
Vojvodina
Seleuš
0 : 3
Agrobanat
Veliki Gaj
Labudnjača
Vajska
5 : 0
Sloga
Plavna
Neštin
Neštin
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Borac
Vizić
4 : 1
Mladost
Mali Bač
Borac (K)
Klenak
4 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Planinac
Rivica
1 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Vojvodina
Neradin
4 : 3
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga
Voganj
4 : 2
Car Uroš
Jazak
Hajduk
Divoš
4 : 0
Borac
Radenković
Planinac
Ležimir
3 : 0
Napredak
Šuljam
BSK
Bešenovo
3 : 0
Sloga
Zasavica I
OFK Bosut
Bosut
3 : 2
Grgurevci
Grgurevci
Šumadija
Mali Crljeni
8 : 1
Šumadinac
Kruševica
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
1 : 1
Polet
Mirosaljci
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
4 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Budućnost
Dudovica
6 : 1
Bistrica
Bistrica
Stepojevac 2007
Stepojevac
5 : 1
Mladost
Cvetovac
OFK Burovo
Burovo
5 : 0
Sloga
Lukavica
Rožanci
Rožanci
0 : 1
Beljina
Beljina
Šiljakovac
Šiljakovac
0 : 9
Lisović 1977
Beograd
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 1
OFK Meljak
Meljak
Hajduk
Kamendol
3 : 3
Pudarci
Pudarci
Partizan
Kaludjerica
3 : 0
Mladost
Begaljica
GAK
Beograd
5 : 1
Heroj
Jajinci
Dunavac
Dunavac
2 : 3
Mladost
Jabučki rit
Sveti Stefan
Slanci
4 : 0
Crvenka
Borča
BUSK
Beograd
0 : 1
Busije
Zemun
Kozara
Beograd
6 : 3
Borac
Zemun
Seceranac Ada
Beograd
3 : 0
OFK Petrovcic
Petrovcic
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
Mladi Borac
Županjac
0 : 0
Petka
Petka
Sokolovo
Sokolovo
3 : 2
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Proleter
Vrbovno
1 : 5
Rasadnik
Lazarevac
LASK
Lazarevac
9 : 0
Sušica
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
0 : 9
Napredak
Kruševac
Mačva
Šabac
2 : 2
Šabac
Šabac
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
3 : 3
Radnički 1919
Zrenjanin
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Železničar
Bara Venecija
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Borac
Čačak
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Graničar
Riđica
5 : 5
Mladost
Kruščić
Kula
Kula
11 : 0
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
1 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
ŽAK
Sombor
3 : 0
PIK
Prigrevica
OFK Odžaci
Odžaci
7 : 2
Borac
Bački Gračac
Smederevo
Smederevo
5 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
6 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Timok
Zaječar
0 : 1
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Loznica
Loznica
0 : 3
Sloga
Kraljevo
Zemun
Zemun
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Senta
Senta
11 : 0
AFK
Ada
Radnički Gladiolus
Tornjoš
4 : 3
Lokomotiva
Subotica
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Morava
Velika Plana
Rudar
Kostolac
2 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
3 : 5
Tavankut
Tavankut
Čoka
Čoka
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Tisa
Adorjan
3 : 1
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
7 : 1
Jadran
Feketić
Loznica
Loznica
3 : 0
Kruševac
Kruševac
Bežanija
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Smederevo
Smederevo
AFK
Ada
0 : 9
Čoka
Čoka
Spartak Zlatibor voda
Subotica
7 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Potisje
Kanjiža
Senta
Senta
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
Panter
Požarevac
3 : 1
Zvižd
Kučevo
AF Duljaj
Topola
7 : 1
Seljak
Mihajlovac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 5
Morava
Velika Plana
Rudar
Kostolac
1 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mladi radnik (P)
Požarevac
7 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Spartak
Debeljača
1 : 6
Kraljevićevo
Kočarevo
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Slavija
Kovačica
0 : 6
OFK Stenli
Glogonj

Rukomet

PKB
Padinska Skela
29 : 20
Crvena Zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
28 : 27
Zaječar
Zaječar
Bask Soko
Beograd
26 : 26
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
28 : 27
Mladost TSK
Bački Jarak
Knjaževac
Knjaževac
31 : 28
Jastrebac
Blace
Arilje
Arilje
31 : 27
Bor 2
Bor
Brestovac
Brestovac
32 : 34
Aleksinac
Aleksinac
Naisus 2
Niš
63 : 23
Bela Palanka
Bela Palanka
Kikinda
Kikinda
37 : 25
Naisa 2
Niš
Raška
Raška
20 : 29
Naisa 3
Niš
Crveni krst
Niš
37 : 25
RTB Bor
Bor