XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 114 utakmica za dan
Sreda, 27 April 2011

Fudbal

Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac
Starčevo
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Braća Vuković
Lađevci
2 : 3
Karađorđe
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
6 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Rudar
Baljevac
6 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički
Kovači
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Morava
Sirča
3 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Grdica
Grdica
3 : 1
Borac (V)
Vraneši
Borac (A)
Adrani
2 : 3
Mataruge
Mataruge
ZSK
Valjevo
0 : 0
Brežđe
Brežđe
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
OFK Divci
Divci
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 1
GP Zlatibor
Užice
Borac
Držanovac
3 : 2
Trbunje
Trbunje
Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Polet
Samarinovac
Kosanica
Kuršumlija
5 : 1
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
9 : 0
Omladinac
Podina
Jastrebac
Blace
4 : 2
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Kosovac
Prokuplje
Preporod
Novi Žednik
5 : 0
Potisje
Kanjiža
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Subotica
Subotica
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Čoka
Čoka
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
4 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 0
Bačka
Mol
Jadran
Feketić
1 : 0
Krivaja
Krivaja
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Baćevac
Baćevac
Dunavac
Grocka
4 : 0
Strelac
Mislođin
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 1
Obilić
Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 1
PIK Zemun
Zemun
Policajac
Beograd
0 : 0
Poštar - Zvezdara
Beograd
Borac
Lazarevac
3 : 2
Železnik
Beograd
Rudar
Zeoke
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Zmaj
Zemun
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 2
Komgrap
Beograd
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Napredak
Svojnovo
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
BSK
Buljane
1 : 2
Crni Vrh
Deonica
Polet
Senje
1 : 0
Sindjelic (G)
Grabovac
Javor
Sladaja
0 : 0
Kolare
Kolare
Sindjelic (V)
Vojnik
2 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
Radnicki
Tekija
3 : 2
Sloboda
Suljkovac
Mladost (S)
Sikirica
0 : 0
Rudar
Plazane
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 0
Pobeda
Samoš
Proleter
Mramorak
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Pančevo
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Lipar
Lipar
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Čenej
Čenej
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Partizan
Susek
3 : 1
Dinamo
Budisava
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
OFK Sirig
Sirig
Borac
Rakovac
0 : 3
Mladost
Novi Sad
Proleter
Banoštor
0 : 3
Bačka
Begeč
TSK
Temerin
0 : 3
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Vinogradar
Ledinci
3 : 1
Sremac
Čerević
Budućnost
Samaila
1 : 1
Kablar
Kraljevo
Stubal
Stubal
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Omladinac
Drakčići
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Musina reka
Musina reka
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Borac
Čačak
0 : 1
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
3 : 4
Sloga
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Timok
Zaječar
2 : 3
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Beograd
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
4 : 1
Sloga
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
3 : 3
Teleoptik
Zemun
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Proleter
Njegoševo
4 : 3
Njegoš
Lovćenac
Subotica
Subotica
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Čoka
Čoka
2 : 2
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
5 : 1
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
5 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Bačka
Mol
Jadran
Feketić
3 : 4
Krivaja
Krivaja
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
3 : 2
Sloga
Kraljevo
Bežanija
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Zemun
Zemun
4 : 2
Kruševac
Kruševac
Smederevo
Smederevo
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Spartak Zlatibor voda
Subotica
1 : 1
Čoka
Čoka
Tavankut
Tavankut
3 : 3
AFK
Ada
Senta
Senta
3 : 1
Subotica
Subotica
Bačka 1901 99
Subotica
0 : 2
AFK
Ada
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Palić
Palić
Senta
Senta
2 : 2
Subotica
Subotica
Bačka
Pačir
0 : 5
Bačka 1901 98
Subotica

Košarka

Hemofarm Štada
Vršac
86 : 64
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan mt:s
Beograd
78 : 62
FMP
Železnik
OKK Beograd
Beograd
85 : 91
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Radnički
Ćuprija
33 : 26
Aleksinac
Aleksinac
Medicinar
Šabac
25 : 31
Cepelin
Beograd
Čačak
Čačak
16 : 39
Zaječar
Zaječar
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
19 : 23
Crvena Zvezda
Beograd
Naisa 2
Niš
32 : 34
Radnički Resavac
Svilajnac
ORK Beograd
Beograd
31 : 19
Kikinda
Kikinda
Topličanin
Prokuplje
36 : 28
Đerdap
Kladovo
Rtanj
Boljevac
23 : 21
Vlasotince
Vlasotince

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
7 : 5
Crvena Zvezda VET
Beograd