XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 434 utakmica za dan
Nedelja, 24 April 2011

Fudbal

Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Rudar (K)
Kostolac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Radnik
Surdulica
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Beograd
Beograd
3 : 2
Resnik
Resnik
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Srem (J)
Jakovo
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Polet (T)
Trbušani
3 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Železničar Inon
Požarevac
1 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Šumadinac
Brzan
Seljak
Mihajlovac
5 : 0
Sloga (D)
Drmno
Obilić
Živica
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 0
Drina
Ljubovija
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Krušik
Valjevo
Osečina
Osečina
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
1 : 5
Loznica
Loznica
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Vučje
Vučje
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Moravica (S)
Subotinac
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Mramor
Mramor
Radnički
Lubnica
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Rembas
Resavica
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Bor
Bor
0 : 3
Trajal
Kruševac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Slatina
Bor
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Borac
Bivolje
5 : 0
Juhor
Obrež
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (I)
Irig
0 : 4
Dunav
Stari Banovci
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
Borac
Novi Sad
Sloga Radnički
Erdevik
4 : 0
Jugović
Kać
Borac
Ostružnica
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Bulbulderac
Beograd
1 : 1
Sremčica
Sremčica
PKB
Padinska skela
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Mataruge
Mataruge
3 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Borac (A)
Adrani
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 2
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
4 : 2
Radnik
Ušće
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Polet (T)
Trnovče
0 : 1
Sloboda (L)
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Cerovac
Cerovac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
3 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Sloga (M)
Miloševac
1 : 1
Napredak
Markovac
Drugovac
Drugovac
2 : 2
Omladinac (R)
Rakinac
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Partizan
Darosava
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 2
Banja
Banja
Karađorđe
Rača
0 : 0
Rača Popović
Popović
Borac (P)
Pajsijevići
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Šumadija
Toponica
1 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Antimon
Zajača
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 1
milos pocerac
gornja vranjska
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
OFK Divci
Divci
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Spartak
Ljig
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Sovljak
Sovljak
1 : 2
Trlić
Trlić
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Brežđe
Brežđe
3 : 2
Tulari
Tulari
Brezovica
Brezovica
1 : 0
ZSK
Valjevo
Železničar
Požega
3 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Sevojno
Sevojno
5 : 0
Ariljska rampa
Požega
Savinac
Visibaba
1 : 6
Crnokosa
Kosjerić
Omladinac
Zdravčići
3 : 2
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Knežica
Knežica
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Jastrebac
Tešica
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 3
Morava
Žitkovac
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Naša krila
Belotinac
7 : 3
Dobrič
Brest
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Bobište
Bobište
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga
Lipovica
2 : 1
Železničar
Brestovac
Radnički
Pertate
4 : 0
Napredak
Bogojevce
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
7 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
Morava (L)
Leskovac
4 : 1
Progres
Ladovica
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 1
Veternica
Leskovac
Kumarevo
Kumarevo
0 : 3
SFK Moravac
Predejane
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Omladinac
Podina
0 : 8
Jastrebac
Blace
Čegar
Donji Matejevac
2 : 3
Delijski Vis
Niš
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Mladost
Medoševac
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zastava
Hum
3 : 3
Vrtište
Vrtište
Proleter
Mezgraja
3 : 1
Vulkan
Brenica
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 1
Aluminjum
Niš
Mladost
Jovac
4 : 1
Morava
Ribare
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Buducnost
Miliva
Napredak (D)
Drenovac
5 : 0
Levac
Rekovac
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Istok-63
Plana
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 0
Brestovac
Brestovac
Rajac
Rajac
3 : 0
Ključ
Podvrška
Ozren
Sokobanja
4 : 1
ŠSK
Štipina
Borac
Vražogrnac
2 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Rudar
Podvis
4 : 0
Omladinac
Grezna
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
BSK
Bogovina
1 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Sloga (M)
Minićevo
0 : 3
Midžor
Kalna
Bačka
Mol
3 : 3
Jadran
Feketić
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Bajša
Bajša
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
9 : 0
Naftagas
Elemir
OFK Klek
Klek
3 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Rusanda
Melenci
3 : 0
Vojvodina
Perlez
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 7
Mladost
Lukićevo
Polet (N)
Nakovo
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Vulturul
Grebenac
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Slavija
Kovačica
1 : 1
Vršac United
Vršac
Jugoslavija
Jabuka
5 : 1
Polet
Izbište
Mladost
Omoljica
4 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Kolonija
Kovin
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Kula
Kula
3 : 1
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
3 : 1
Omladinac
Bukovac
ŽAK
Sombor
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost
Bački Petrovac
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Zmaj
Zemun
Borac
Lazarevac
2 : 3
Rudar
Zeoke
PIK Zemun
Zemun
3 : 1
Policajac
Beograd
Strelac
Mislođin
0 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Dunavac
Grocka
Ribnica
Jovac
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Morava
Mrsać
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 1
Napredak
Gračac
Žiča
Žiča
1 : 2
Lazac
Lazac
Mladost
Vrdila
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
1 : 4
Polet
Ratina
Velereč 94
Velereč
2 : 1
Jablanica
Jablanica
Brezak
Pranjani
3 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Ozremica
Beršići
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
Ozrem
Ozrem
6 : 2
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Botunje
Botunje
5 : 1
Opornica
Opornica
Ćava
Grošnica
4 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Korićani
Korićani
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Azbest
Stragari
6 : 0
Dobrača
Dobrača
Sloga Ć
Ćirikovac
2 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 0
Jedinstvo
Duboka
Makce
Makce
1 : 0
BSK
Brežane
Desine
Desine
5 : 1
Napredak
Bubušinac
Mladost
Svinjarevo
1 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Rudar
Krepoljin
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak (S)
Simićevo
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
Radnički
Knežica
6 : 1
Košava
Kalište
BSK
Boževac
0 : 1
Omladinac (B)
Busur
Vodice
Vodice
2 : 3
Šumadija
Azanja
Bašin
Bašin
3 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
Mramorac
Mramorac
2 : 3
Udarnik
Baničina
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Pobeda
Golobok
SASK
Saraorci
2 : 1
Kolarac
Kolari
Proleter
Vranovo
3 : 1
Borac (R)
Ralja
Skobalj
Skobalj
9 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Slavija
Smederevo
0 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
7. Jul
Vodanj
5 : 0
Badljevica
Badljevica
Vučak
Vučak
3 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Podunavac
Udovice
0 : 1
Šumadinac
Binovac
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Landol
Landol
Lepenica
Badnjevac
6 : 3
Omladinac
Donja Rača
Pobeda
Đurđevo
2 : 1
Karađorđe
Vučić
Sloga (M)
Milatovac
1 : 0
Bare
Bare
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Borac
Kloka
0 : 2
Bokanja
Gorovič
Sloga
Zagorica
5 : 2
Mladost
Jelenac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
BSK Belosavci
Belosavci
Vinča
Vinča
5 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 1
Jasenica
Božurnja
OFK Šatornja
Šatornja
8 : 1
Proleter
Jelovik
Rudar
Brasina
3 : 2
Crnča
Crnča
Stolice
Krupanj
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga (K)
Korenita
3 : 0
Mladost
Borina
Sloga (S)
Straža
0 : 4
Radjevac
Krupanj
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Budućnost
Zminjak
Sloga
Bogosavac
1 : 2
Omladinac
Slepčević
Partizan
Drenovac
2 : 4
Petlovača
Petlovača
Napredak
Banovo Poilje
2 : 5
Mladost(P)
Prnjavor
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 1
Duško
Klenje
Mladost(M)
Mačvanski Metković
1 : 2
Drina
Badovinci
Proleter
Šabac
1 : 3
Borac
Šabac
Mladost
Pocerski Pričinović
7 : 3
Varna
Varna
Sloga Mat
Matijevac
1 : 3
Maovi MH
Maovi
Galeb
Cerovac
5 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Rankovac
Nakučani
3 : 1
Korman
Korman
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
9 : 0
Provo
Provo
Hajduk
Debrc
1 : 2
Mladost Zvezd
Zvezd
Maovi MH
Maovi
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 3
Mladost
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 2
Jelen
Jelenča
Provo
Provo
2 : 0
Galeb
Cerovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Rankovac
Nakučani
Korman
Korman
2 : 0
Hajduk
Debrc
Karađorđe
Mišar
6 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Varna
Varna
6 : 0
Mrovska
Mrovska
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 4
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Osečenica
0 : 2
Komanice
Komanice
Jedinstvo
Poljanice
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Liplje
Liplje
3 : 0
Orao
Poljanice
Polet
Popučke
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Gradac
Valjevo
1 : 0
Mladost (D)
Dračić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Pričević
Pričević
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Doljevac
Doljevac
8 : 2
Radnik
Bučić
Sloga
Jovanovac
1 : 3
Radnički
Kočane
Padina
Padina kod Merošine
2 : 9
Koprijan
Gradište
Jasunja
Jasunja
0 : 0
BSK
Belanovce
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 0
Real
Donja Jajna
Sloboda
Suljkovac
1 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Kolare
Kolare
0 : 1
Sindjelic (V)
Vojnik
Sindjelic (G)
Grabovac
4 : 0
Javor
Sladaja
Crni Vrh
Deonica
0 : 2
Polet
Senje
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
BSK
Buljane
Rubin
Donji Stupanj
3 : 8
13.April
Lomnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Omladinac
Pojate
Pakasnica
Pakasnica
1 : 3
Mladost
Toljevac
Belović
Dedina
1 : 2
Sloga
Lozna
Kupci
Kupci
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mićunovo
Mićunovo
2 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Gornja Rogatica
3 : 0
Olimpija
Gunaroš
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Napredak
Karađorđevo
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 4
Horgoš Higlo
Horgoš
Tromedja
Majdan
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
Hajduk
Podlokanj
1 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
3 : 2
Graničar
Đala
2. Oktobar
Kumane
0 : 0
ŽAK
Kikinda
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
Borac
Iđoš
Jedinstvo
Bočar
4 : 2
Vojvodina
Bašaid
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Terekves
Hetin
2 : 3
Polet
Banatsko Visnjicevo
Napredak
Čestereg
2 : 2
Proleter
Međa
Olimpija
Torda
0 : 2
Roham
Nova Crnja
Plavi Dunav
Skorenovac
5 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Pobeda
Samoš
4 : 2
Proleter
Mramorak
Unirea
Uzdin
12 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Dolovo
Dolovo
1 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 6
Sloga
Plandište
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Banat
Dupljaja
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Panonija
Lalić
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
Sloga
Čonoplja
1 : 2
OFK Šikara
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Lipar
Lipar
6 : 2
Dinamo (S)
Sonta
Tatra
Kisač
3 : 0
Čenej
Čenej
Mladost Radost
Srbobran
1 : 0
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Radičević
1 : 6
Iskra
Kucura
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Bačka
Đurđevo
1 : 2
Titel
Titel
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 0
Obilić
Vilovo
Sloga
Lok
2 : 4
Hajduk (Č)
Čurug
Miletić
Mošorin
3 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Krivanj
Selenča
0 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Vojvodina
Tovariševo
0 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
0 : 3
Slavija (B)
Bođani
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
3 : 0
Borac
Obrovac
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 1
Sremac
Dobrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Krušedol
Krušedol Selo
1 : 4
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Rudar
Vrdnik
Napredak
Žarkovac
0 : 5
Graničar
Grabovci
Polet
Nikinci
2 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
Omladinac (B)
Batrovci
3 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Borac
Ilinci
0 : 3
Jednota
Šid
Sremac
Berkasovo
1 : 2
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Omladinac (M)
Molovin
0 : 3
Jedinstvo
Morović
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Napredak
Vašica
Sinđelić
Gibarac
4 : 2
Bratstvo
Sot
Graničar
Jamena
2 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Graničar
Kuzmin
2 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Sremac
Jarak
3 : 3
Sloga
Čalma
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 3
Borac
Martinci
Budućnost
Salaš Noćajski
9 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
0 : 1
Zmaj
Noćaj
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloboda
Stubica
2 : 5
Borac
Ušće
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 2
Napredak
Medoševac
Ivanca
Ivanca
0 : 1
Bolec
Bolec
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Popovic
Popovic
0 : 1
Vrcin
Vrcin
Lestane
Lestane
2 : 0
Vlaska
Vlaska
Radnicki PDM
Mladenovac
4 : 0
Sepsin
Sepsin
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Musina reka
Musina reka
0 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Omladinac
Drakčići
Kablar
Kraljevo
1 : 2
Stubal
Stubal
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Studenac
Goločelo
Zastava
Kragujevac
8 : 0
Trmbas
Trmbas
Divostin
Kragujevac
2 : 2
Borac
Drenovac
Stari momci
Kragujevac
1 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Kvarc
Neresnica
1 : 2
Sloga
Mustapić
Radenka
Radenka
3 : 0
Kaona
Kaona
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Mlava
Bratinac
Dunavac
Petka
3 : 0
Dizel
Bare
Sopot
Požarevac
1 : 2
Napredak (P)
Poljana
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 1
Stig
Beranje
Sloga (L)
Lučica
1 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
1 : 0
Carevac
Carevac
Jedinstvo
Ljubinje
1 : 0
Graničar
Zatonje
Mirko Tomić
Tribrode
4 : 1
Pek
Kusiće
Ram
Ram
1 : 1
Radnički
Požeženo
Gorski Car
Garaši
1 : 2
Misača
Misača
B 2000
Aranđelovac
1 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Borac (K)
Kozjak
1 : 1
Mladost (L)
Loznica
"14 Oktobar"
Draginac
2 : 0
Hajduk
Ribarice
Sumice
Glusci
1 : 3
Radnik
Glogovac
Bair
Bogatic
5 : 3
Mladost
Ocage
Torpedo
Tabanovic
0 : 4
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Sloga
Ridjake
0 : 3
Krnule 09
Krnule
Mladost
Pocerski Belotic
3 : 1
Torpedo
Lojanice
Borac
Vladimirci
3 : 0
Polet
Jalovik
Tresnjevka
Trbusac
3 : 0
Bobovik
Bobovik
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga
Krnic
4 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Jedinstvo
Troponje
1 : 4
Mladost
Gložane
Mladi Radnik
Bobovo
2 : 0
Morava
Radošin
Radnički
Dubnica
1 : 4
Resavac
Subotica
Hum
Vrlane
2 : 2
Pobeda
Lukovica
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
5 : 1
Resava
Bukovac
OFK Dvorište
Dvorište
3 : 4
Beljanica
Strmosten
Mladost
Lomnica
0 : 3
Resavac
Veliki Popović
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Omladinac
Odžaci
Vinogradar
Riljac
0 : 8
Jugovići
Bogdanje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 3
Polet 57
Milutovac
Morava
Medveđa
5 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Gradina
Pejovac
4 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Sanac
Šanac
Drugari
Stanci
2 : 4
Budućnost
Kaonik
Zdravinje
Zdravinje
1 : 2
Dvorane
Dvorane
Polet
Kobilje
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Janošik
Janošik
4 : 0
Napredak
Dužine
Banat
Ilandža
0 : 3
Solunac
Banatski Sokolac
Vojvodina
Seleuš
1 : 2
Krajina
Kupinik
Planinac
Rivica
4 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Vojvodina
Neradin
2 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Sloga
Voganj
7 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Car Uroš
Jazak
6 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Ležimir
1 : 4
Srem
Sremska Rača
BSK
Bešenovo
3 : 1
Borac
Radenković
OFK Bosut
Bosut
1 : 1
Napredak
Šuljam
Grgurevci
Grgurevci
1 : 0
Sloga
Zasavica I
Šumadija
Mali Crljeni
2 : 0
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
Budućnost
Dudovica
6 : 2
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
Stepojevac 2007
Stepojevac
7 : 0
Šumadinac
Kruševica
OFK Burovo
Burovo
5 : 0
Polet
Mirosaljci
Sloga
Lukavica
2 : 2
Mladi Radnik
Junkovac
Mladost
Cvetovac
3 : 2
Bistrica
Bistrica
Šumadija
Mali Crljeni
4 : 2
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
3 : 0
Šumadinac
Kruševica
Budućnost
Dudovica
4 : 0
Polet
Mirosaljci
Stepojevac 2007
Stepojevac
2 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
OFK Burovo
Burovo
9 : 1
Bistrica
Bistrica
Sloga
Lukavica
2 : 2
Mladost
Cvetovac
Rožanci
Rožanci
1 : 1
Borac
Arnajevo
Šiljakovac
Šiljakovac
1 : 6
Beljina
Beljina
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Dunavac
Dunavac
5 : 0
Heroj
Jajinci
Sveti Stefan
Slanci
4 : 2
GAK
Beograd
Mabat
Beograd
3 : 0
Crvenka
Borča
Olimpija
Beograd
1 : 7
Mladi proleter
Beograd
Kozara
Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Institut
Zemun Polje
5 : 0
BUSK
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
2 : 0
Borac
Zemun
Torlak
Beograd
3 : 0
OFK Petrovcic
Petrovcic
Mladi Borac
Županjac
5 : 0
Rasadnik
Lazarevac
Sokolovo
Sokolovo
3 : 2
Proleter
Vrbovno
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Partizan
Beograd
Kula
Kula
4 : 2
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
0 : 2
Omladinac
Bukovac
ŽAK
Sombor
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 14
Zadrugar
Srpski Miletić
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Karadjordje
Topola
Rudar
Kostolac
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Teleoptik
Zemun
11 : 0
Timok
Zaječar
BSK Borča
Borča
0 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
6 : 0
Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Loznica
Loznica
Borac
Čačak
0 : 3
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
9 : 1
Zvižd
Kučevo
Rudar
Kostolac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Pančevo
Pančevo
4 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Dolina
Padina
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
OFK Plandište
Plandište
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Radnik
Stari Tamiš
5 : 1
Borac (S)
Starčevo
Bačka
Mol
10 : 3
Jadran
Feketić
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Bajša
Bajša
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
AF Duljaj
Topola
4 : 1
Panter
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
5 : 1
MIP Presing
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Seljak
Mihajlovac
Rudar
Kostolac
0 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik (P)
Požarevac
1 : 2
Morava
Velika Plana
Pančevo
Pančevo
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Dolina
Padina
1 : 7
Mika Antić
Pančevo
OFK Plandište
Plandište
2 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Radnik
Stari Tamiš
0 : 3
Borac (S)
Starčevo
Jugoslavija
Jabuka
6 : 2
Pančevo
Pančevo
Slavija
Kovačica
0 : 4
Dinamo
Pančevo
OFK Stenli
Glogonj
5 : 1
Dolina
Padina