XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 149 utakmica za dan
Sreda, 20 April 2011

Fudbal

Javor
Ivanjica
2 : 1
Inđija
Inđija
BSK Borča
Borča
3 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Sloboda PS
Užice
Smederevo
Smederevo
1 : 4
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Hajduk
Kula
Spartak ZV
Subotica
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Big bul Radnički
Šid
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Sinđelić
Niš
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Dinamo
Vranje
1 : 0
Bežanija
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
BASK
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Zemun
Zemun
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Vujić voda
Valjevo
FAP
Priboj
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Rudar (K)
Kostolac
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Mačva
Šabac
5 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Kopaonik
Brus
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Radnik
Surdulica
Cement
Beočin
7 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Dolina
Padina
0 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Senta
Senta
2 : 0
Vršac
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Mladost (A)
Apatin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
Solunac
Rastina
0 : 0
Palić
Palić
Veternik Viskol
Veternik
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Voždovac
Beograd
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Šumadija (J)
Jagnjilo
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Grafičar
Beograd
0 : 2
Srem (J)
Jakovo
Resnik
Resnik
0 : 0
Dorćol
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Hajduk
Beograd
Mladost (O)
Oplanići
4 : 2
Slavija
Kragujevac
Tutin
Tutin
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Pobeda
Beloševac
6 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Bane
Raška
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Orlovac
Mrčajevci
6 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan (C)
Cerovac
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šapine
Šapine
2 : 3
Železničar Inon
Požarevac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 2
Obilić
Živica
Borac
Žabari
3 : 1
Gruža
Gruža
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Sloga (D)
Drmno
5 : 2
Homoljac
Žagubica
Šumadinac
Brzan
2 : 0
Seljak
Mihajlovac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Loznica
Loznica
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Krušik
Valjevo
1 : 0
Osečina
Osečina
Drina
Ljubovija
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mramor
Mramor
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Ropotovo
Ropotovo
1 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Radan
Lebane
2 : 2
Moravica (S)
Subotinac
Pusta Reka
Bojnik
5 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Vučje
Vučje
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Sloga
Leskovac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Trgovački
Jagodina
2 : 1
Radnički
Lubnica
Juhor
Obrež
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Borac
Bivolje
Župa
Aleksandrovac
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Slatina
Bor
Trajal
Kruševac
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Bor
Bor
Kablovi
Zaječar
4 : 0
Rembas
Resavica
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Spartak
Debeljača
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Vojvodina
Novo Miloševo
Jedinstvo
Novi Bečej
3 : 0
Borac
Starčevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
AFK
Ada
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Jugović
Kać
Metalac AV
Futog
0 : 3
Sloga Radnički
Erdevik
Mladost
Turija
4 : 1
1. Maj
Ruma
Borac
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi Sad
2 : 0
Budućnost
Mladenovo
Dunav
Stari Banovci
4 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Polet
Sivac
5 : 0
Radnički (I)
Irig
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Lokomotiva
Lapovo
0 : 2
Šumadija
Toponica
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Rača Popović
Popović
2 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Banja
Banja
4 : 0
Karađorđe
Rača
Partizan
Darosava
1 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Marjan
Knić
0 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Dragocvet
Dragocvet
4 : 3
Mladost
Jovac
Kupinovac
Kupinovac
2 : 0
Istok-63
Plana
Mladost
Koncarevo
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Levac
Rekovac
0 : 1
Vinoraca
Vinoraca
Buducnost
Miliva
0 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Vinogradar
Crkvenac
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 0
Lugomir
Rakitovo
Morava
Ribare
1 : 4
Sloga
Donje Vidovo
Vrnjci
Vrnjci
0 : 4
Polet
Ratina
Olimpik
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija
Šumarice
Čibukovac
Kraljevo
2 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Lazac
Lazac
1 : 0
Mladost
Vrdila
Napredak
Gračac
3 : 0
Žiča
Žiča
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Morava
Mrsać
Mlada krila
Metikoši
0 : 1
Ribnica
Jovac
Pančevo
Pančevo
0 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
8 : 0
Mladost
Radičević
Iskra
Kucura
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
5 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Ropočevo
Ropočevo
5 : 1
Slatina
Slatina
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Sibnica
Sibnica
Rogača
Rogača
2 : 3
4 juli (MP)
Mali Požarevac
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Vis
Parcane
1 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Stojnik
Stojnik
7 : 1
Crvena Zvezda
Ralja
Dinamo
Pančevo
0 : 3
OFK Stenli
Glogonj
Kraljevićevo
Kočarevo
3 : 0
Slavija
Kovačica
Spartak
Debeljača
1 : 4
Jugoslavija
Jabuka

Košarka

OKK Beograd
Beograd
89 : 88
Crvena Zvezda
Beograd
Mega Vizura
Beograd
77 : 69
Metalac
Valjevo
Hemofarm
Vršac
63 : 66
Partizan
Beograd

Rukomet

Topličanin
Prokuplje
27 : 20
Jastrebac
Blace
Brestovac
Brestovac
30 : 36
Naisus 2
Niš
Niška Banja
Niška Banja
32 : 32
Pirot
Pirot
Kikinda
Kikinda
22 : 39
Kučevo
Kučevo
Proleter Superprotein
Zrenjanin
22 : 25
Halas Jožef
Ada
Raška
Raška
29 : 20
Vranje
Vranje