XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 327 utakmica za dan
Subota, 16 April 2011

Fudbal

Inđija
Inđija
1 : 1
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
Hajduk
Kula
1 : 0
Spartak ZV
Subotica
Partizan
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda PS
Užice
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Javor
Ivanjica
0 : 0
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
BASK
Beograd
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Bežanija
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Sinđelić
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Big bul Radnički
Šid
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Vujić voda
Valjevo
1 : 0
FAP
Priboj
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Dubočica
Leskovac
1 : 0
Radnik
Surdulica
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Timok
Zaječar
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Kopaonik
Brus
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Solunac
Rastina
Mladost (A)
Apatin
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Vršac
Vršac
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 4
Senta
Senta
Cement
Beočin
3 : 1
Dolina
Padina
Dorćol
Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Palilulac
Krnjača
2 : 0
Grafičar
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Voždovac
Beograd
0 : 2
Šumadija (J)
Jagnjilo
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Partizan (C)
Cerovac
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
3 : 3
Sloga (D)
Drmno
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Loznica
Loznica
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga
Leskovac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 5
Zloćudovo
Zloćudovo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Radan
Lebane
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
AFK
Ada
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički (B)
Bajmok
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Polet
Sivac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Index
Novi Sad
1. Maj
Ruma
0 : 1
Borac
Novi Sad
Sloga Radnički
Erdevik
5 : 1
Mladost
Turija
Jugović
Kać
5 : 2
Metalac AV
Futog
Trudbenik
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Slavija
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska skela
Grdica
Grdica
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Sloga (L)
Lužnice
4 : 2
Seljak
Male Pčelice
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Marsic
Marsic
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Kosutnjak
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Buducnost
Resnik
3 : 2
Kolonija
Kragujevac
Sloboda
Grbice
1 : 0
Šumadija
Čumić
Srbija
Ilicevo
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Cerovac
Cerovac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Sumadinac
Kragujevac
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sindjelić
Lipnica
4 : 2
Dobrava
Vukošić
Kačer
Belanovica
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
Banjani
Banjani
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 3
Spartak
Ljig
Mladost
Vračević
2 : 0
OFK Divci
Divci
GP Zlatibor
Užice
2 : 0
Jasen
Brodarevo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
Mladost (O)
Orljane
3 : 2
Dobrič
Brest
Morava
Žitkovac
1 : 3
Toplica
Šarlinac
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
SFK Moravac
Predejane
2 : 0
Polet
Stajkovce
OFK Vlasotince
Vlasotince
1 : 2
Morava (L)
Leskovac
Buducnost
Orašje
2 : 2
Jedinstvo (S)
Sisava
Napredak
Izvor
2 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Zadrugar
Krupac
1 : 0
Borac
Barje Čiflik
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 2
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Topličanin
Prokuplje
8 : 2
Trbunje
Trbunje
Dunđerski
Voljčinac
5 : 3
Polet
Samarinovac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
Vinoraca
Vinoraca
2 : 0
Buducnost
Miliva
Krivelj
Krivelj
0 : 5
Poreč
Donji milanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Zlot
Zlot
2 : 0
Slatina (N)
Negotin
Brestovac
Brestovac
2 : 0
Rajac
Rajac
Dunav
Prahovo
6 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Mladost
Makrešane
3 : 0
Sloga
Ćićevac
Sloga
Dašnica
3 : 0
Temnić
Varvarin
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Dedina
Dedina
0 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost
Donji Katun
3 : 1
Jasika
Jasika
FUD
Brus
3 : 0
Blagotin
Poljna
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 2
Naupare
Naupare
Trudbenik
Stalać
6 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Subotica
Subotica
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Jadran
Feketić
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Naftagas
Elemir
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
Mladost
Lukićevo
2 : 0
Polet (N)
Nakovo
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost
Kruščić
1 : 0
PIK
Prigrevica
Radnički
Ratkovo
1 : 2
Hajduk
Stapar
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Srbobran
Srbobran
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Železničar
Novi Sad
2 : 3
Bečej
Bečej
Graničar
Adaševci
5 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
1 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
2 : 2
Partizan
Vitojevci
Jedinstvo
Stara Pazova
4 : 1
Sloven
Ruma
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Železničar
Inđija
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 2
Zeka Buljubaša
Ravnje
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Mladost
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
IM Rakovica
Rakovica
2 : 1
Dunavac
Grocka
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Strelac
Mislođin
Policajac
Beograd
2 : 0
Obilić
Beograd
Rudar
Zeoke
4 : 1
Poštar - Zvezdara
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Komgrap
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Radnik
Prilužje
3 : 2
Zvečan
Zvečan
Moša
Banje
0 : 5
Kopaonik
Lešak
Rudar
Kosovska Mitrovica
4 : 1
Sočanica
Sočanica
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Lazac
Lazac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 6
Mramorac
Mramorac
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 2
Vodice
Vodice
Crnča
Crnča
3 : 2
Velika Reka
Podgaj
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Mladi Borac
Dublje
4. Juli
Mekiš
6 : 1
Obilić
Perutina
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Pobeda
Jakovlje
3 : 2
Sloga
Korman
Gredetin
Gredetin
3 : 2
Kraljevo
Kraljevo
Tempo
Mozgovo
2 : 2
Katun
Katun
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 5
Palilula
Aleksinac
Draževac
Draževac
2 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Mladost
Kutles
2 : 1
Omladinac
Sinkovce
BSK
Belanovce
1 : 6
Mladi Borac
Zivkovo
Nomanica
Nomanica
1 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Goblen
Badince
2 : 0
Real
Donja Jajna
Umac
Miroševce
0 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 0
Moravac
Guberevac
Sindjelic (V)
Vojnik
2 : 3
Sindjelic (G)
Grabovac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
Rudar
Plazane
6 : 1
Sloboda
Suljkovac
Jedinstvo
Stopanja
6 : 1
Kupci
Kupci
Olimpija
Gunaroš
0 : 3
Pobeda
Pobeda
Tomislavci
Tomislavci
0 : 3
Mladost
Gornja Rogatica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Iskra
Kucura
Borac
Jarkovci
2 : 1
Sloga
Maradik
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Sloga Borac
Surduk
Dunav
Novi Slankamen
4 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Podunavac
Belegiš
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
OFK Brestač
Brestač
Kameni
Ašanja
2 : 0
Sremac
Deč
Lovac
Karlovčić
0 : 2
Popinci
Popinci
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Graničar
Obrež
Mladost
Prhovo
0 : 6
Sloven
Sibač
Vitez
Subotište
0 : 8
Šumar
Ogar
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost
Zvečka
0 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Šumadija
Šopić
1 : 0
Sloboda
Stubica
Mladost (Č)
Čibutkovica
6 : 2
Krtinska
Krtinska
Bogutovačka Banja
Bogutovac
6 : 0
Musina reka
Musina reka
Polet
Voluja
7 : 4
Kaona
Kaona
Homolje
Bukovska
2 : 4
Radenka
Radenka
Burovac
Burovac
0 : 0
Laolac
Veliko Laole
Obilić
Zabrđe
3 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Zadrugar
Tabanovac
7 : 2
Soko
Krvije
B.S.K.
Bošnjak
2 : 0
Budućnost
Vezičevo
Radnik
Pankovo
3 : 0
Busur
Busur
7 juli
Lopušnik
3 : 2
Mlava
Zabrđe
Brana Paunović
Rašanac
0 : 5
Sloboda
Bistrica
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Mladost
Ranovac
Melnica
Melnica
0 : 2
Napredak
Trnovče
Rade Milošević
Dubočka
2 : 5
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Vrbica
Aranđelovac
3 : 1
22 Februar
Tulezi
Mladost (L)
Loznica
1 : 4
Borac (L)
Lesnica
Prva Iskra
Runjani
2 : 3
"14 Oktobar"
Draginac
Omladinac
Bogatic
1 : 0
Sumice
Glusci
Radnik
Glogovac
0 : 5
Premijer
Badovinci
Sloga
Duvaniste
2 : 3
Culjkovic
Culjkovic
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
2 : 2
Savacijum
Sabac
Napredak (S)
Sevarice
2 : 2
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Cer
Petkovica
6 : 2
Torpedo
Tabanovic
Fortuna
Bogosavac
0 : 0
Buducnost
Dobric
Dumaca
Dumaca
4 : 2
Mladost
Predvorica
Metlić
Metlić
1 : 2
Ceric
Miokus
Jedinstvo
Mala Vranjska
4 : 1
Sava
Mrdjenovac
Stara Čaršija
Osaonica
6 : 0
Mladost
Mala Drenova
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 2
Gradina
Pejovac
Jugovići
Bogdanje
2 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac
Odžaci
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Vitanovac 08
Vitanovac
4 : 1
Jablanica
Jablanica
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Grkljane
Grkljane
Sloga
Majdevo
3 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Polet
Savrane
Stitari
Stitari
0 : 4
Bukovica
Bukovica
Globoder
Globoder
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Padez
Padez
0 : 0
Srnje
Srnje
Zabare
Žabare
4 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Sanac
Šanac
3 : 0
BSK
Bela Voda
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Ribare
Ribare
8 : 0
Drugari
Stanci
Dvorane
Dvorane
3 : 1
Mladost
Djunis
Budućnost
Kaonik
10 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Krajina
Kupinik
2 : 3
Agrobanat
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Vojvodina
Seleuš
Napredak
Dužine
3 : 1
Banat
Ilandža
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 3
OFK Meljak
Meljak
Borac
Arnajevo
7 : 1
Šiljakovac
Šiljakovac
Crvena Zvezda
Ralja
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 7
Stojnik
Stojnik
Mladost (G)
Guberevac
1 : 2
Vis
Parcane
4 juli (MP)
Mali Požarevac
2 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
1 : 0
Rogača
Rogača
Slatina
Slatina
3 : 7
Kosmaj
Ralja
Heroj
Jajinci
0 : 1
Mladi proleter
Beograd
Mladost
Leskovac
3 : 2
Sokolovo
Sokolovo
Mladi Borac
Županjac
4 : 0
Proleter
Vrbovno
Strmovo
Strmovo
0 : 2
Rasadnik
Lazarevac
Petka
Petka
1 : 3
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Mašinac PZP
Niš
9 : 0
Sušica
Kragujevac
Pančevo
Pančevo
2 : 1
Kalemegdan
Beograd
Radnički 1919
Zrenjanin
3 : 1
Rubin
Mol
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Banat
Zrenjanin
Partizan
Beograd
3 : 0
Železničar
Bara Venecija
Rad
Beograd
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Čačak
10 : 0
Radnički (N)
Niš
Mladost
Kruščić
7 : 1
PIK
Prigrevica
Radnički
Ratkovo
5 : 2
Hajduk
Stapar
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Napredak
Kruševac
Beograd
Beograd
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Palić
Palić
2 : 0
AFK
Ada
Radnički Gladiolus
Tornjoš
1 : 9
Akademija
Senta
Lokomotiva
Subotica
2 : 2
Radnički
Bajmok
Zvižd
Kučevo
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
OFK Stenli
Glogonj Opovo
3 : 4
Pančevo
Pančevo
Jadran
Feketić
3 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac
Smederevo
Smederevo
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Tisa
Adorjan
4 : 3
Njegoš
Lovćenac
Subotica
Subotica
1 : 1
Bačka
Pačir
Spartak Zlatibor voda
Subotica
3 : 1
Tavankut
Tavankut
MIP Presing
Požarevac
1 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Homoljac
Žagubica
0 : 1
AF Duljaj
Topola
OFK Stenli
Glogonj
2 : 4
Pančevo
Pančevo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Čantavir
Čantavir
AFK
Ada
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
6 : 0
Bačka 1901 99
Subotica
Slavija
Kovačica
8 : 0
Pančevo
Pančevo
OFK Stenli
Glogonj
2 : 0
Kraljevićevo
Kočarevo

Košarka

FMP
Železnik
87 : 78
OKK Beograd
Beograd
Hemofarm Štada
Vršac
75 : 66
Mega Vizura
Beograd
Duga
Novi Sad
0 : 20
Odžaci
Odžaci
Dunav
Stari Banovci
107 : 85
Veternik
Veternik
Nova Pazova
Nova Pazova
91 : 94
Topola
Backa Topola
Sport Key
Novi Sad
0 : 20
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
Radnički
Kovin
65 : 73
Meridiana
Novi Sad
Jedinstvo
Novi Becej
95 : 87
Novi Sad MT
Novi Sad
Stara Pazova
Stara Pazova
101 : 84
Vrbas
Vrbas
Proleter
Zrenjanin
85 : 67
Loznica
Loznica
Beočin
Beočin
51 : 61
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

Radan
Lebane
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
0 : 3
Pirot
Pirot
Vizura
Beograd
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
33 : 32
Jugović Unimet
Kać
Dinamo
Pancevo
22 : 22
Crvenka
Crvenka
Priboj
Priboj
29 : 27
Kolubara
Lazarevac
Vranje
Vranje
26 : 23
Metaloplastika
Šabac
Naisus
Niš
27 : 30
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Radnički
Kragujevac
22 : 25
Vojvodina Železničar
Novi Sad
PKB
Padinska Skela
28 : 24
Smederevo
Smederevo
Požarevac
Požarevac
28 : 37
Partizan
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 28
Obilić
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
34 : 32
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
32 : 28
Vrbas Carnex
Vrbas
Kolubara 2
Lazarevac
27 : 25
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Radnički Morava
Svilajnac
28 : 24
Sloga
Despotovac
Sindjelić
Beograd
35 : 18
Majdanpek
Majdanpek
Stari grad
Beograd
28 : 32
Šamot 65
Aranđelovac
Novi Beograd
Beograd
45 : 32
Smederevo 2
Smederevo
Studentski grad
Beograd
30 : 26
Radnički
Obrenovac
Zemun
Beograd
26 : 23
Metalac
Valjevo
Đerdap
Kladovo
27 : 28
Bane
Raška
Sloga
Požega
35 : 24
Užice
Užice
Bor 2
Bor
21 : 23
Trepča
Kosovska Mitrovica
Jastrebac
Blace
25 : 21
Žitorađa
Žitorađa
15 oktobar
Velika Drenova
24 : 24
Arilje
Arilje
Vlasotince
Vlasotince
33 : 39
Knjaževac
Knjaževac
Pirot
Pirot
38 : 9
Radan
Lebane
Rtanj
Boljevac
22 : 30
Niška Banja
Niška Banja
Bela Palanka
Bela Palanka
39 : 36
Paraćin
Paraćin
BSK Heba
Bujanovac
34 : 25
Radnički
Ćuprija
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
34 : 37
Jagodina
Jagodina
Halas Jožef
Ada
27 : 26
Metalac A.D.
Valjevo
Kikinda
Kikinda
19 : 25
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
Zemun
Zemun
31 : 25
Radnički
Obrenovac
Crvena Zvezda 2
Beograd
33 : 12
Mladi Radnik
Radinac
Loznica grad
Loznica
19 : 33
Jagodina 2
Jagodina
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 25
Železnik 1963
Beograd
Knjaževac
Knjaževac
27 : 17
Naisa 3
Niš
Župa
Aleksandrovac
37 : 37
RTB Bor
Bor
Vranje
Vranje
18 : 36
Crveni krst
Niš
Đerdap
Kladovo
26 : 35
Metalac
Kraljevo
Kopaonik
Brus
26 : 31
Topličanin
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
10 : 0
Knjaževac 2
Knjaževac
Radan
Lebane
12 : 55
Rtanj
Boljevac
Zaječar 2
Zaječar
16 : 31
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

Kvalifikacije za 5.mesto
ŽAK
Kikinda
15 : 5
TENT
Obrenovac
Partizan Rajfajzen
Beograd
9 : 2
Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 6
Crvena Zvezda VET
Beograd
Senta Yordo
Senta
14 : 3
ŽAK
Kikinda
Vračar
Beograd
6 : 12
Taš 2000
Beograd