XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 358 utakmica za dan
Subota, 9 April 2011

Fudbal

BSK Borča
Borča
4 : 0
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Javor
Ivanjica
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Sloboda PS
Užice
Borac
Čačak
1 : 0
Hajduk
Kula
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Napredak
Kruševac
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Jedinstvo
Ub
5 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
FAP
Priboj
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Mačva
Šabac
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloga (D)
Despotovac
4 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Timok
Zaječar
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Vršac
Vršac
Solunac
Rastina
2 : 1
Mladost (A)
Apatin
Veternik Viskol
Veternik
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Palić
Palić
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Dorćol
Beograd
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Partizan (C)
Cerovac
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
Šapine
Šapine
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
Ribnica
Mionica
1 : 3
Loznica
Loznica
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
Pusta Reka
Bojnik
2 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Morava (VH)
Vladičin Han
6 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 1
Trgovački
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
6 : 1
Slatina
Bor
Dinamo
Pančevo
7 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo
Novi Bečej
13 : 3
Spartak
Debeljača
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 0
Borac
Starčevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
AFK
Ada
5 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 1
Metalac AV
Futog
Polet
Sivac
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
Obilić
Zmajevo
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 1
Radnički (I)
Irig
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Vinča
Vinča
Slavija
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Grdica
Grdica
Karađorđe
Kraljevo
0 : 0
Rudar
Baljevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 2
Seljak
Male Pčelice
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Sloga (L)
Lužnice
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Marsic
Marsic
Buducnost
Resnik
2 : 0
Kosutnjak
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
1 : 2
Šumadija
Čumić
Sumadinac
Kragujevac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Integral
Batuša
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Omladinac
Šetonje
VGSK
Veliko Gradište
3 : 3
Crni Vrh
Miljević
Selevac
Selevac
1 : 2
Budućnost (R)
Ratari
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Marjan
Knić
1 : 1
Karađorđe
Rača
Radnički
Koceljeva
4 : 0
Antimon
Zajača
Luk Kompenzatori
Voćnjak
2 : 2
Majur
Majur
Mačva 2005
Bogatić
0 : 1
Mladost
Donji Dobrić
Kačer
Belanovica
1 : 2
Brežđe
Brežđe
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 3
Sovljak
Sovljak
Mladost
Vračević
1 : 0
Banjani
Banjani
Budućnost
Arilje
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Polet
Rasna
Knežica
Knežica
3 : 2
Borac
Azbresnica
Mladost (B)
Batušinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Naša krila
Belotinac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Mladost
Vinarce
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Polet
Stajkovce
0 : 0
Jedinstvo (S)
Sisava
Gradac
Konopnica
1 : 1
Progres
Ladovica
SFK Moravac
Predejane
7 : 0
Morava (G)
Glozane
Prčevac
Pirot
1 : 1
Dragoš
Pirot
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Trbunje
Trbunje
5 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Partizanski put
Grudaš
4 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
1 : 4
Jastrebac
Blace
Borac
Držanovac
1 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Kosanica
Kuršumlija
OFK Niš
Niš
3 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Palilulac
Niš
1 : 0
Mladost
Medoševac
Aluminjum
Niš
2 : 1
Vulkan
Brenica
Levac
Rekovac
0 : 3
Istok-63
Plana
Rudar (B)
Bor
3 : 0
Brestovac
Brestovac
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Mladost
Makrešane
Naupare
Naupare
1 : 5
Trudbenik
Stalać
Blagotin
Poljna
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Jasika
Jasika
1 : 0
FUD
Brus
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Mladost
Donji Katun
Čitluk
Čitluk
2 : 4
Dedina
Dedina
Temnić
Varvarin
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Sloga
Ćićevac
6 : 0
Sloga
Dašnica
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 1
Tisa
Adorjan
Njegoš
Lovćenac
1 : 3
Bajša
Bajša
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Subotica
Subotica
Begej
Žitište
1 : 1
Naftagas
Elemir
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost
Banatski Despotovac
4 : 1
Vojvodina
Perlez
Bilećanin
Sečanj
4 : 1
Mladost
Lukićevo
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Vršac United
Vršac
Radnički (K)
Kovin
3 : 3
Radnički (B)
Baranda
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Mladost
Kruščić
Polet
Karavukovo
3 : 1
Kula
Kula
Stanišić
Stanišić
4 : 3
Graničar
Riđica
Borac
Bački Gračac
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Železničar
Novi Sad
0 : 4
Srbobran
Srbobran
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Mladost
Kupinovo
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Železničar
Inđija
2 : 3
Fruškogorac
Kukujevci
Sloven
Ruma
0 : 1
Hajduk (B)
Beška
Partizan
Vitojevci
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Hajduk (Š)
Šimanovci
0 : 1
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
Graničar
Adaševci
5 : 0
Jadran
Golubinci
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Poštar - Zvezdara
Beograd
1 : 0
Zmaj
Zemun
Obilić
Beograd
1 : 8
Železnik
Beograd
Zvečan
Zvečan
1 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Moša
Banje
0 : 3
Ibar
Leposavić
Radnik
Prilužje
0 : 3
Kopaonik
Lešak
Čibukovac
Kraljevo
2 : 0
Polet
Ratina
Lazac
Lazac
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Mlada krila
Metikoši
3 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Brusnica
Brusnica
2 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Kragujevac
Kragujevac
4 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Dobrača
Dobrača
1 : 5
Hajduk
Jovanovac
Žika Marković uča
Miljević
1 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Đerdap
Golubac
0 : 0
Sloga D
Dubravica
Zadrugar
Osanica
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
Proleter
Mala Plana
3 : 5
Šumadija
Azanja
Pobeda
Đurđevo
3 : 2
Omladinac
Donja Rača
Stari Jadar
Gornji Dobrić
0 : 1
Granit
Radalj
Borac
Šabac
3 : 0
Drina
Badovinci
Padina
Padina kod Merošine
1 : 4
4. Juli
Mekiš
Jedinstvo
Bobovište
2 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Palilula
Aleksinac
3 : 1
Draževac
Draževac
Mladi Radnik
Al.Bujmir
4 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Katun
Katun
2 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Kraljevo
Kraljevo
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Polet (R)
Radevac
5 : 0
Pobeda
Jakovlje
Navalin
Navalin
1 : 1
Mladost
Kutles
Mladi Borac
Zivkovo
5 : 1
Jasunja
Jasunja
Omladinac
Sinkovce
4 : 2
BSK
Belanovce
Moravac
Guberevac
1 : 1
Nomanica
Nomanica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Real
Donja Jajna
0 : 1
Umac
Miroševce
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Goblen
Badince
Mladost (MS)
Mali Suvodol
2 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Mladi Radnik
Novo Laniste
4 : 1
Rudar
Plazane
Ursule
Ursule
1 : 3
Polet
Senje
Župski biseri
Lacisled
4 : 2
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
0 : 0
Mladi Radnik
Bacina
Pobeda
Lucina
4 : 2
Jedinstvo
Stopanja
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bratstvo
Ljutovo
3 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
6 : 0
Tatra
Kisač
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Borac
Rakovac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
5 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sloga Borac
Surduk
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Maradik
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Sremac
Vojka
4 : 1
Borac
Jarkovci
Sloven
Sibač
6 : 0
Vitez
Subotište
Graničar
Obrež
2 : 1
Mladost
Prhovo
Popinci
Popinci
4 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Sremac
Deč
0 : 0
Lovac
Karlovčić
OFK Brestač
Brestač
4 : 3
Kameni
Ašanja
Napredak
Popinci
3 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
BSK
Brajkovac
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Šumadija
Šopić
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Napredak
Medoševac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Metalac
Požarevac
4 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Mlava
Zabrđe
3 : 1
Burovac
Burovac
Budućnost
Vezičevo
0 : 1
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
2 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Dobrnje
Dobrnje
2 : 3
Zadrugar
Tabanovac
Laolac
Veliko Laole
2 : 0
Obilić
Zabrđe
Napredak
Trnovče
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Mladost
Ranovac
4 : 2
Melnica
Melnica
Sloboda
Bistrica
2 : 0
Vukan
Ždrelo
Rudar
Stamnica
6 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Kotlenik
Guncati
1 : 3
Polet
Guberevac
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
22 Februar
Tulezi
0 : 2
Misača
Misača
Omladinac
Bogatic
4 : 2
Mladost
Ocage
Cer
Petkovica
1 : 3
Sloga
Duvaniste
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 1
Fortuna
Bogosavac
Napredak (R)
Ribari
6 : 0
Napredak (S)
Sevarice
Mladost
Predvorica
3 : 0
Volujac
Volujac
Mladost
Slatina
4 : 0
Metlić
Metlić
Draginje
Draginje
1 : 5
Sava
Mrdjenovac
Ceric
Miokus
8 : 0
Žabar
Žabar
Mladost s
Sinosevic
1 : 3
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Mala Drenova
3 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Stara Čaršija
Osaonica
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Polet
Savrane
2 : 1
Stitari
Stitari
Rasinac
Veliko Golovode
4 : 2
Rasina
Vitanovac
Grkljane
Grkljane
0 : 2
Sloga
Majdevo
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Sebecevac
Sebecevac
4 : 4
Vitanovac 08
Vitanovac
Parunovac
Parunovac
1 : 3
Mačkovac
Mačkovac
BSK
Bela Voda
1 : 1
Kruševica
Kruševica
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 1
Sanac
Šanac
Srnje
Srnje
0 : 1
Zabare
Žabare
Globoder
Globoder
2 : 0
Padez
Padez
Mladost
Djunis
0 : 1
Budućnost
Kaonik
Modrica
Modrica
3 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Ribare
Ribare
7 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Graničar
Miletićevo
1 : 4
Krajina
Kupinik
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
2 : 4
Labudnjača
Vajska
OFK Meljak
Meljak
1 : 3
Beljina
Beljina
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Kosmaj
Ralja
Rogača
Rogača
2 : 0
Slatina
Slatina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 1
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcane
1 : 0
4 juli (MP)
Mali Požarevac
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Crvena Zvezda
Ralja
1 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
4 : 1
Mladost
Leskovac
Rasadnik
Lazarevac
4 : 3
Petka
Petka
Proleter
Vrbovno
0 : 0
Strmovo
Strmovo
Sokolovo
Sokolovo
1 : 2
Mladi Borac
Županjac
Sušica
Kragujevac
1 : 8
Spartak Jaffa
Subotica
Šabac
Šabac
2 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Sloga
Zemun
2 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
Mašinac PZP
Niš
1 : 0
Požarevac
Požarevac
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Bara Venecija
2 : 1
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Mladost
Kruščić
Polet
Karavukovo
1 : 0
Kula
Kula
Stanišić
Stanišić
4 : 1
Graničar
Riđica
Borac
Bački Gračac
4 : 3
Kordun
Kljajićevo
Mladi radnik (P)
Požarevac
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Rad
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
2 : 3
Partizan
Beograd
Akademija
Senta
10 : 1
Lokomotiva
Subotica
Železničar (P)
Požarevac
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Dolina
Padina
1 : 3
OFK Stenli
Glogonj Opovo
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Sloboda
Stara Moravica
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Tisa
Adorjan
Njegoš
Lovćenac
0 : 2
Bajša
Bajša
Proleter
Njegoševo
4 : 1
Subotica
Subotica
Kruševac
Kruševac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
6 : 0
Smederevo
Smederevo
Borac
Čačak
2 : 1
Bežanija
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 6
Partizan
Beograd
OFK Paraćin
Paraćin
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Tavankut
Tavankut
1 : 6
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
0 : 0
AFK
Ada
Preporod
Novi Žednik
3 : 2
Tisa
Adorjan
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Dolina
Padina
3 : 3
OFK Stenli
Glogonj
Borac (S)
Starčevo
1 : 3
Spartak (D)
Debeljača
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 3
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
Čantavir
Čantavir
1 : 2
AFK
Ada
Senta
Senta
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo

Košarka

Radnički
Kragujevac
87 : 75
Metalac
Valjevo
OKK Beograd
Beograd
74 : 88
Hemofarm Štada
Vršac
Partizan mt:s
Beograd
100 : 82
Mega Vizura
Beograd
Vrbas
Vrbas
20 : 0
Duga
Novi Sad
Novi Sad MT
Novi Sad
71 : 77
Stara Pazova
Stara Pazova
Meridiana
Novi Sad
64 : 47
Jedinstvo
Novi Becej
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
93 : 87
Radnički
Kovin
Topola
Backa Topola
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
Veternik
Veternik
97 : 92
Nova Pazova
Nova Pazova
Odžaci
Odžaci
76 : 80
Dunav
Stari Banovci
Čelarevo
Čelarevo
57 : 91
Radivoj Korać
Beograd
Hemofarm Stada
Vršac
72 : 59
Voždovac
Beograd
Spartak
Subotica
60 : 63
Vojvodina NIS
Novi Sad
Kovin
Kovin
83 : 91
Student Radnički
Niš
Basket Stars
Kragujevac
41 : 67
Vrbas Medela
Vrbas
Sivac
Sivac
75 : 45
Trepča
Kosovska Mitrovica

Odbojka

Obilić
Beograd
0 : 3
Borac
Starčevo
Mladost
Vranje
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Novi Sad DDOR
Novi Sad
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Crnokosa
Kosjerić
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Pirot
Pirot
Dubočica
Leskovac
0 : 3
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 2
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Partizan
Lipljan
2 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Vizura Super Nova
Beograd
2 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
Radnički
Kragujevac
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac

Rukomet

Partizan
Beograd
25 : 23
Crvena Zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
22 : 22
Požarevac
Požarevac
Vojvodina Železničar
Novi Sad
35 : 39
PKB
Padinska Skela
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
27 : 29
Radnički
Kragujevac
Metaloplastika
Šabac
32 : 22
Naisus
Niš
Kolubara
Lazarevac
35 : 25
Vranje
Vranje
Crvenka
Crvenka
25 : 24
Priboj
Priboj
Jugović Unimet
Kać
28 : 23
Dinamo
Pancevo
Spartak Vojput
Subotica
29 : 22
Zaječar
Zaječar
Zlatar
Nova Varoš
30 : 31
Napredak
Kruševac
Mokra Gora
Zubin Potok
28 : 37
Rudar
Kostolac
Radnički
Obrenovac
27 : 16
Zemun
Beograd
Smederevo 2
Smederevo
26 : 32
Studentski grad
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
39 : 36
Novi Beograd
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
26 : 23
Stari grad
Beograd
Sloga
Despotovac
18 : 37
Sindjelić
Beograd
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
30 : 34
Radnički Morava
Svilajnac
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
35 : 34
Kolubara 2
Lazarevac
Bane
Raška
32 : 31
Knjaževac
Knjaževac
Topličanin
Prokuplje
31 : 18
15 oktobar
Velika Drenova
Žitorađa
Žitorađa
26 : 21
Dubočica 54
Leskovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
37 : 33
Jastrebac
Blace
Đerdap
Kladovo
27 : 36
Sloga
Požega
Radnički
Ćuprija
40 : 12
Brestovac
Brestovac
Paraćin
Paraćin
40 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Niška Banja
Niška Banja
53 : 18
Bela Palanka
Bela Palanka
Radan
Lebane
30 : 21
Rtanj
Boljevac
Hajduk Veljko
Negotin
35 : 33
Pirot
Pirot
Crvena Zvezda
Beograd
29 : 25
Naisa
Niš
Zaječar
Zaječar
36 : 20
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
Jagodina
Jagodina
39 : 18
Čačak
Čačak
Pirot
Pirot
10 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički Resavac
Svilajnac
32 : 28
ORK Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
30 : 26
Železnik 1963
Beograd
Jagodina 2
Jagodina
30 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Metalac-Valjevo
Valjevo
22 : 28
Slodes
Beograd
Zemun
Zemun
32 : 23
Crvena Zvezda 2
Beograd
Metalac
Kraljevo
53 : 26
Kopaonik
Brus
RTB Bor
Bor
42 : 31
Vranje
Vranje
Naisa 3
Niš
31 : 25
Župa
Aleksandrovac
Rtanj
Boljevac
35 : 18
Zaječar 2
Zaječar
Knjaževac 2
Knjaževac
26 : 11
Radan
Lebane
Morava Han
Vladičin Han
19 : 29
Vlasotince
Vlasotince

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
16 : 2
Beograd
Beograd
ŽAK
Kikinda
14 : 6
Niš
Niš
Partizan Rajfajzen
Beograd
11 : 5
Crvena Zvezda VET
Beograd
Fajnal for polufinale
Singidunum
Beograd
4 : 9
Banjica
Beograd
Dunav
Novi Sad
4 : 9
TENT
Obrenovac
ŽAK
Kikinda
9 : 11
Vračar
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 7
Senta Yordo
Senta