XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 372 utakmica za dan
Nedelja, 27 Mart 2011

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Big bul Radnički
Šid
Sinđelić
Niš
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Dinamo
Vranje
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnik
Surdulica
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Senta
Senta
5 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 2
Šumadija (J)
Jagnjilo
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Voždovac
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 3
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sopot
Sopot
0 : 3
Palilulac
Krnjača
Hajduk
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Dorćol
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Tutin
Tutin
Bane
Raška
6 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Borac
Žabari
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Šapine
Šapine
Sloga (D)
Drmno
0 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šumadinac
Brzan
1 : 0
Obilić
Živica
Železničar (S)
Smederevo
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
Seljak
Mihajlovac
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Loznica
Loznica
Krušik
Valjevo
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Drina
Ljubovija
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
4 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Osečina
Osečina
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Radan
Lebane
1 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Moravica (S)
Subotinac
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Juhor
Obrež
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Trgovački
Jagodina
Trajal
Kruševac
2 : 0
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Rembas
Resavica
3 : 0
Slatina
Bor
Bor
Bor
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Borac
Novi Sad
1 : 0
Metalac AV
Futog
Index
Novi Sad
4 : 0
Jugović
Kać
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Sloga Radnički
Erdevik
Radnički (I)
Irig
2 : 4
Omladinac
Novi Banovci
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Vinča
Vinča
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
IMT
Beograd
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
PKB
Padinska skela
Borac
Ostružnica
1 : 2
Turbina
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 1
Bulbulderac
Beograd
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Rudar
Baljevac
Radnički
Kovači
3 : 2
Radnik
Ušće
Morava
Sirča
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Borac (A)
Adrani
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Seljak
Male Pčelice
Buducnost
Resnik
3 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Srbija
Ilicevo
0 : 3
Kosutnjak
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Sumadinac
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 0
Beli Orao
Bradarac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
Vihor
Маljurevac
0 : 1
Integral
Batuša
Napredak
Nabrđe
4 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Mladost
Biskuplje
1 : 2
Crni Vrh
Miljević
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Mladi radnik
Radinac
5 : 0
Polet (T)
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 2
Budućnost (R)
Ratari
Sloga (M)
Miloševac
1 : 3
Sloboda (L)
Lipe
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Omladinac (R)
Rakinac
0 : 3
Cerovac
Cerovac
Napredak
Markovac
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Rača Popović
Popović
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Partizan
Darosava
0 : 0
Šumadija
Toponica
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Antimon
Zajača
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Majur
Majur
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Sindjelić
Lipnica
Mladost
Donji Dobrić
1 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Ribnikar
Pecka
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
1 : 1
Tulari
Tulari
OFK Divci
Divci
0 : 1
Sovljak
Sovljak
Spartak
Ljig
3 : 0
Banjani
Banjani
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Savinac
Visibaba
1 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Polet
Rasna
4 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Knežica
Knežica
3 : 1
Mladost (O)
Orljane
Rutevac
Rutevac
2 : 3
Napredak
Aleksinac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Borac
Azbresnica
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Naša krila
Belotinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Bobište
Bobište
Radnički
Pertate
4 : 2
Milanovo
Milanovo
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Železničar
Brestovac
Napredak
Bogojevce
0 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Morava (L)
Leskovac
1 : 0
Jedinstvo (S)
Sisava
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 1
Buducnost
Orašje
Kumarevo
Kumarevo
3 : 0
OFK Vlasotince
Vlasotince
Morava (G)
Glozane
0 : 3
Veternica
Leskovac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Temac
Temska
3 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Omladinac
Podina
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Mladost
Koncarevo
1 : 0
Mladost
Jovac
Buducnost
Miliva
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Istok-63
Plana
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 4
Jedinstvo
Mijatovac
Morava
Ribare
1 : 0
Vinoraca
Vinoraca
Sloga
Donje Vidovo
2 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (K)
Kobišnica
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Miloševo
Miloševo
Rajac
Rajac
0 : 2
Rudar (B)
Bor
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Bačka
Mol
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Tisa
Adorjan
Proleter
Njegoševo
0 : 0
Bajša
Bajša
OFK Klek
Klek
2 : 0
Naftagas
Elemir
Rusanda
Melenci
0 : 3
Begej
Žitište
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Polet (N)
Nakovo
4 : 0
Vojvodina
Perlez
Slavija
Kovačica
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Mladost
Omoljica
5 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Kolonija
Kovin
4 : 3
Polet
Izbište
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Hajduk
Stapar
1 : 1
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
1 : 1
Graničar
Riđica
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 0
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
3 : 0
Omladinac
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Podunavac
Ritopek
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Borac
Lazarevac
2 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
PIK Zemun
Zemun
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Strelac
Mislođin
1 : 1
Rudar
Zeoke
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Železnik
Beograd
Dunavac
Grocka
0 : 0
Policajac
Beograd
Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Napredak
Gračac
2 : 6
Polet
Ratina
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Granit
Jošanička banja
5 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Ribnica
Jovac
1 : 1
Žiča
Žiča
Morava
Mrsać
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Ćava
Grošnica
0 : 2
Botunje
Botunje
Korićani
Korićani
2 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
Opornica
Opornica
Đuriselac
Đuriselo
1 : 3
Bagremar
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Sloga Ć
Ćirikovac
2 : 1
Žika Marković uča
Miljević
Makce
Makce
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Desine
Desine
1 : 1
Sloga D
Dubravica
Napredak
Bubušinac
1 : 1
BSK
Brežane
RSK
Rabrovo
0 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Napredak (S)
Simićevo
1 : 3
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Radnički
Knežica
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
BSK
Boževac
0 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Košava
Kalište
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
Bašin
Bašin
0 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Mramorac
Mramorac
0 : 5
Šumadija
Azanja
Radnik
Smederevska Palanka
7 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Pobeda
Golobok
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Udarnik
Baničina
3 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Borac (R)
Ralja
6 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
Kolarac
Kolari
9 : 1
Slavija
Smederevo
Jedinstvo (S)
Smederevo
2 : 1
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
0 : 6
Proleter
Vranovo
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Crnča
Crnča
Sloga (K)
Korenita
1 : 0
Rudar
Brasina
Sloga (S)
Straža
1 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Bratstvo
Krupanj
1 : 0
Granit
Radalj
Velika Reka
Podgaj
1 : 1
Mladost
Borina
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Gorki
Glušci
Partizan
Drenovac
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Napredak
Banovo Poilje
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 0
Budućnost
Zminjak
Mladost(M)
Mačvanski Metković
0 : 1
Omladinac
Slepčević
Proleter
Šabac
3 : 1
Petlovača
Petlovača
Drina
Badovinci
1 : 0
Duško
Klenje
Varna
Varna
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Maovi MH
Maovi
Korman
Korman
0 : 2
Jelen
Jelenča
Provo
Provo
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Galeb
Cerovac
6 : 1
Hajduk
Debrc
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Gradac
Valjevo
4 : 2
Kotešica
Kotešica
Kolare
Kolare
5 : 0
Sloboda
Suljkovac
Sindjelic (G)
Grabovac
4 : 1
Rudar
Plazane
Crni Vrh
Deonica
3 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Radnicki
Tekija
Napredak
Svojnovo
1 : 0
Javor
Sladaja
BSK
Buljane
1 : 3
Polet
Senje
Pakasnica
Pakasnica
2 : 8
13.April
Lomnica
Belović
Dedina
3 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Kupci
Kupci
4 : 2
Mladost
Toljevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 2
Jedinstvo
Stopanja
Pobeda
Samoš
0 : 4
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
5 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolovo
Dolovo
4 : 2
Borac (P)
Pločica
Vojvodina
Crepaja
5 : 0
Proleter
Mramorak
Borac (S)
Sakule
4 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Železničar (P)
Pančevo
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Ševac
Kusić
Hajduk
Šušara
1 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 5
Sloga
Plandište
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Banat
Dupljaja
1 : 0
Ratar
Kruščica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Panonija
Lalić
Sloga
Čonoplja
0 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Lipar
Lipar
0 : 2
Terekveš
Svilojevo
Dinamo (S)
Sonta
1 : 1
OFK Metalac
Sombor
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 3
OFK Šikara
Sombor
Bačka
Begeč
2 : 2
Sremac
Čerević
Dinamo
Budisava
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
Partizan
Susek
0 : 0
Proleter
Banoštor
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 2
Borac
Rakovac
Iskra
Kucura
2 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Napredak
Nadalj
2 : 0
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
3 : 1
Proleter
Ravno Selo
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
0 : 1
Slavija (P)
Pivnice
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Slavija (B)
Bođani
Borac
Obrovac
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Krivanj
Selenča
5 : 2
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Krušedol
Krušedol Selo
2 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Jedinstvo
Platičevo
3 : 0
Fruška Gora
Ruma
Napredak
Žarkovac
5 : 0
Sremac
Dobrinci
Polet
Nikinci
1 : 4
Jedinstvo
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Graničar
Grabovci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Sremac
Berkasovo
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac (M)
Molovin
0 : 2
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
0 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
Sinđelić
Gibarac
4 : 2
Jednota
Šid
Graničar
Jamena
0 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
4 : 0
Jedinstvo
Morović
Bratstvo
Sot
2 : 5
Napredak
Vašica
Graničar
Kuzmin
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 0
Sremac
Jarak
Sloboda
Šašinci
0 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 3
Borac
Martinci
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
BSK
Brajkovac
Sloboda
Stubica
0 : 1
Krtinska
Krtinska
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Vranić
Vranić
Ivanca
Ivanca
0 : 3
Popovic
Popovic
Lestane
Lestane
0 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladost
Umcari
1 : 0
Bolec
Bolec
Radnicki PDM
Mladenovac
2 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Vlaska
Vlaska
Budućnost
Samaila
2 : 1
Miločajac
Miločaj
Partizan
Vrba
2 : 0
Omladinac
Drakčići
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Stubal
Stubal
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 2
Kablar
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Progorelica
Progorelica
Proleter
Požarevac
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Sopot
Požarevac
5 : 1
Napredak (B)
Batovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 4
Mlava
Bratinac
Sloga (L)
Lučica
2 : 0
Dizel
Bare
Mip Majdan
Požarevac
4 : 0
Dunav
Ostrovo
Stig
Beranje
4 : 2
Napredak (P)
Poljana
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Morava
Medveđa
0 : 3
Omladinac
Odžaci
Gradina
Pejovac
4 : 0
Jugovići
Bogdanje
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Polet 57
Milutovac
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 3
Tomako
Trstenik
Naftagas
Boka
3 : 0
Omladinac
Botoš
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Sloga
Jarkovac
Lehel
Mužlja
0 : 0
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
Proleter
Neuzina
1 : 3
Radnički
Sutjeska
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
9 : 1
Mladost
Belo Blato
Banat
Čenta
2 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Planinac
Ležimir
Grgurevci
Grgurevci
2 : 5
Hajduk
Divoš
Sloga
Zasavica I
0 : 1
Srem
Sremska Rača
Napredak
Šuljam
2 : 1
Borac
Radenković
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Mačva
Šabac
0 : 9
Mašinac PZP
Niš
Novi Bečej
Novi Bečej
3 : 4
Sloga
Zemun
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
0 : 1
Ravangrad
Sombor
Radnički 1919
Zrenjanin
6 : 0
Kalemegdan
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Stapar
0 : 2
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
2 : 0
Graničar
Riđica
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
1 : 2
Omladinac
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
Rudar
Kostolac
6 : 3
Karadjordje
Topola
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
BSK Borča
Borča
3 : 1
Timok
Zaječar
Borac
Čačak
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Zemun
Zemun
Rudar
Kostolac
6 : 0
Zvižd
Kučevo
Mladi radnik (P)
Požarevac
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Morava
Velika Plana
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Bačka
Mol
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Tisa
Adorjan
Proleter
Njegoševo
5 : 1
Bajša
Bajša
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Zemun
Zemun
Bačka
Pačir
0 : 7
AFK
Ada
Njegoš
Lovćenac
0 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Bačka
Pačir
1 : 1
AFK
Ada
Dolina
Padina
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Dinamo
Pančevo
13 : 0
Spartak
Debeljača
Kraljevićevo
Kočarevo
4 : 2
Pančevo
Pančevo

Košarka

Radnički
Kragujevac
74 : 62
OKK Beograd
Beograd
Radivoj Korać MT
Beograd
110 : 49
Kraljevo
Kraljevo
Bor
Bor
49 : 82
Mladost Kolubara
Lazarevac
Beočin
Beočin
70 : 82
Šabac
Šabac

Odbojka

Spartak
Ljig
1 : 3
Vojvodina NS seme
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Ribnica
Kraljevo
2 : 3
Radnički Credy banka
Kragujevac
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Partizan Termoelektro
Beograd
Novi Sad DDOR
Novi Sad
0 : 3
Borac
Starčevo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Midžor
Kalna
0 : 3
Timok
Zaječar
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Antena
Kruševac
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Knez Lazar
Kruševac
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Partizan
Lipljan
3 : 0
Lučani
Lučani
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Vizura Super Nova
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad

Rukomet

Obilić
Beograd
26 : 22
Nova Pazova
Nova Pazova
Jagodina
Jagodina
30 : 36
Crvena Zvezda
Mokrin
Mladost TSK
Bački Jarak
23 : 24
Napredak
Kruševac
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
33 : 31
Stari grad
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
29 : 29
Radnički Morava
Svilajnac
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 22
15 oktobar
Velika Drenova
Užice
Užice
27 : 27
Dubočica 54
Leskovac
Đerdap
Kladovo
27 : 20
Jastrebac
Blace
Niška Banja
Niška Banja
28 : 29
BSK Heba
Bujanovac
Radan
Lebane
33 : 19
Aleksinac
Aleksinac
Halas Jožef
Ada
19 : 17
Napredak
Kruševac
Radnički
Obrenovac
36 : 28
Jagodina 2
Jagodina
Crveni krst
Niš
40 : 26
Kopaonik
Brus
Morava Han
Vladičin Han
13 : 13
Zaječar 2
Zaječar

Futsal

Užice
Užice
3 : 3
Flash
Valjevo
Mašinac
Kragujevac
5 : 3
Bajina Bašta
Bajina Bašta