XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 263 utakmica za dan
Subota, 19 Mart 2011

Fudbal

Jagodina
Jagodina
2 : 0
Inđija
Inđija
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Javor
Ivanjica
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
1 : 0
Sloboda PS
Užice
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Hajduk
Kula
BASK
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladi radnik
Požarevac
4 : 2
Dinamo
Vranje
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Sinđelić
Niš
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Vujić voda
Valjevo
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Mačva
Šabac
Dubočica
Leskovac
0 : 1
Timok
Zaječar
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Kopaonik
Brus
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 2
Palić
Palić
Sloga (T)
Temerin
0 : 3
Donji Srem
Pećinci
Mladost (A)
Apatin
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Vršac
Vršac
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 2
Veternik Viskol
Veternik
Cement
Beočin
1 : 0
Solunac
Rastina
Palilulac
Krnjača
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Sopot
Sopot
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
0 : 0
Seljak
Mihajlovac
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Loznica
Loznica
0 : 0
Krušik
Valjevo
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Ribnica
Mionica
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 2
Sloga
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Ropotovo
Ropotovo
0 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Đerdap
Kladovo
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 4
Župa
Aleksandrovac
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
AFK
Ada
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
1. Maj
Ruma
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Jugović
Kać
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Metalac AV
Futog
1 : 2
Index
Novi Sad
Milutinac
Zemun
0 : 2
Bulbulderac
Beograd
Turbina
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
IMT
Beograd
4 : 0
Železničar
Bara Venecija
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Budućnost
Dobanovci
Vinča
Vinča
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Trudbenik
Beograd
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Grdica
Grdica
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Marsic
Marsic
1 : 1
Srbija
Ilicevo
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Buducnost
Resnik
Borac (VL)
Veliko Laole
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Glavaš
Glibovac
1 : 2
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Sindjelić
Lipnica
1 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Radnički
Koceljeva
1 : 0
Dobrava
Vukošić
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Banjani
Banjani
GP Zlatibor
Užice
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Borac
Azbresnica
1 : 0
Toplica
Šarlinac
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Knežica
Knežica
3 : 0
Rutevac
Rutevac
OFK Vlasotince
Vlasotince
0 : 4
SFK Moravac
Predejane
Buducnost
Orašje
4 : 0
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (S)
Sisava
1 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Dunđerski
Voljčinac
4 : 1
Trbunje
Trbunje
Jug Bogdan
Đakus
4 : 1
Borac
Držanovac
OFK Niš
Niš
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Palilulac
Niš
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Aluminjum
Niš
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Vinoraca
Vinoraca
1 : 5
Sloga
Donje Vidovo
Mladost
Makrešane
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Dedina
Dedina
3 : 2
Sloga
Dašnica
Mladost
Donji Katun
2 : 3
Sloga
Ćićevac
FUD
Brus
4 : 2
Temnić
Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
8 : 2
Čitluk
Čitluk
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Jasika
Jasika
Naupare
Naupare
5 : 2
Blagotin
Poljna
Jadran
Feketić
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Sloboda
Stara Moravica
3 : 2
Čantavir
Čantavir
Naftagas
Elemir
2 : 2
Borac
Zrenjanin
Begej
Žitište
3 : 0
Krajina
Krajišnik
Mladost
Kruščić
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
Radnički
Ratkovo
1 : 1
PIK
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
5 : 2
Hajduk
Stapar
Polet
Karavukovo
0 : 1
Stanišić
Stanišić
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Bečej
Bečej
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
Borac
Šajkaš
ŽSK
Žabalj
6 : 3
Železničar
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Tvrdjava
Bač
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Jadran
Golubinci
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Graničar
Adaševci
Fruškogorac
Kukujevci
2 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Partizan
Vitojevci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 2
Sloven
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
Železničar
Inđija
Mladost
Kupinovo
2 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
IM Rakovica
Rakovica
2 : 0
Prva Iskra
Barič
Policajac
Beograd
0 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Rudar
Zeoke
0 : 0
Baćevac
Baćevac
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 0
Obilić
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 0
PIK Zemun
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Poštar - Zvezdara
Beograd
Mlada krila
Metikoši
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Lazac
Lazac
2 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Kragujevac
Kragujevac
1 : 3
Ćava
Grošnica
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 3
Mramorac
Mramorac
Vodice
Vodice
6 : 2
Bašin
Bašin
Crnča
Crnča
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 3
Bratstvo
Krupanj
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Sindjelic (V)
Vojnik
0 : 1
Napredak
Svojnovo
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
Rudar
Plazane
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 2
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
3 : 0
Bačka
Begeč
Lovac
Karlovčić
4 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 4
Napredak
Popinci
Mladost
Prhovo
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
Vitez
Subotište
1 : 6
Sremac
Deč
Šumar
Ogar
0 : 0
Popinci
Popinci
Sloven
Sibač
3 : 1
Graničar
Obrež
Bogutovačka Banja
Bogutovac
4 : 0
Kablar
Kraljevo
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 5
Požarevac
Požarevac
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 2
LASK
Lazarevac
Šabac
Šabac
0 : 3
Napredak
Kruševac
Kalemegdan
Beograd
1 : 5
Rubin
Mol
Pančevo
Pančevo
1 : 1
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Mladost
Kruščić
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Radnički
Ratkovo
3 : 1
PIK
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
11 : 0
Hajduk
Stapar
Polet
Karavukovo
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
Timok
Zaječar
0 : 5
Partizan
Beograd
Sloga
Kraljevo
4 : 0
Radnički (N)
Niš
BSK Borča
Borča
1 : 0
Rad
Beograd
Zvižd
Kučevo
1 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jadran
Feketić
2 : 5
Njegoš
Lovćenac
Sloboda
Stara Moravica
1 : 4
Čantavir
Čantavir
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
Smederevo
Smederevo
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Kruševac
Kruševac
2 : 3
Sloga
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Rad
Beograd
Čoka
Čoka
6 : 3
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
7 : 0
Senta
Senta
Zvižd
Kučevo
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Seljak
Mihajlovac
3 : 1
Morava
Velika Plana
MIP Presing
Požarevac
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Panter
Požarevac
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Homoljac
Žagubica
1 : 4
Mladi radnik (P)
Požarevac
AF Duljaj
Topola
4 : 1
Rudar
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
9 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
6 : 0
Bačka
Pačir
Bačka 1901 99
Subotica
2 : 3
Senta
Senta
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Čantavir
Čantavir

Košarka

Smederevo Vizura
Smederevo
84 : 69
Spartak
Subotica
Radnički (O)
Obrenovac
86 : 78
Niš
Niš
Radnički KG 06
Kragujevac
71 : 101
Radnički Basket
Beograd
Viva Basket
Beograd
100 : 89
Železničar
Inđija
KG Student UK
Kragujevac
88 : 80
BKK Radnički
Beograd
Mladost
Čačak
62 : 64
Vojvodina
Novi Sad
Duga
Novi Sad
0 : 20
Nova Pazova
Nova Pazova
Sport Key
Novi Sad
0 : 20
Dunav
Stari Banovci
Radnički
Kovin
69 : 73
Odžaci
Odžaci
Jedinstvo
Novi Becej
84 : 79
Veternik
Veternik
Stara Pazova
Stara Pazova
111 : 74
Topola
Backa Topola
Vrbas
Vrbas
95 : 91
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
Novi Sad MT
Novi Sad
63 : 97
Meridiana
Novi Sad
Hemofarm Stada
Vršac
67 : 55
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
66 : 79
Radivoj Korać
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
46 : 57
Vojvodina NIS
Novi Sad
Kovin
Kovin
64 : 71
Loznica
Loznica
Jagodina 2001
Jagodina
81 : 77
Play Off
Užice
Vrbas Medela
Vrbas
67 : 58
Stara Pazova
Stara Pazova
Moravac
Čačak
71 : 43
Bor
Bor

Odbojka

Spartak
Ljig
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Niš
Niš
3 : 0
Jagodina
Jagodina
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Borac
Starčevo
1 : 3
Spartak
Subotica
Mladost
Vranje
1 : 3
Novi Sad DDOR
Novi Sad
Vranje
Vranje
0 : 3
Radan
Lebane
Lazarevac
Lazarevac
2 : 3
Spartak
Ljig

Rukomet

Vranje
Vranje
30 : 27
Dinamo
Pancevo
Naisus
Niš
27 : 24
Jugović Unimet
Kać
Radnički
Kragujevac
27 : 24
Crvenka
Crvenka
PKB
Padinska Skela
45 : 30
Kolubara
Lazarevac
Partizan
Beograd
31 : 28
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Smederevo
Smederevo
26 : 27
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
24 : 23
Obilić
Beograd
Napredak
Kruševac
31 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvena Zvezda
Mokrin
29 : 28
Mladost TSK
Bački Jarak
Zaječar
Zaječar
35 : 33
Jagodina
Jagodina
Sindjelić
Beograd
31 : 24
Kolubara 2
Lazarevac
Stari grad
Beograd
28 : 29
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
Novi Beograd
Beograd
46 : 31
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Studentski grad
Beograd
36 : 21
Sloga
Despotovac
Zemun
Beograd
35 : 21
Majdanpek
Majdanpek
Metalac
Valjevo
32 : 26
Šamot 65
Aranđelovac
Radnički
Obrenovac
40 : 27
Smederevo 2
Smederevo
Bor 2
Bor
16 : 19
Bane
Raška
Jastrebac
Blace
21 : 29
Sloga
Požega
15 oktobar
Velika Drenova
31 : 24
Užice
Užice
Vlasotince
Vlasotince
31 : 38
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bela Palanka
Bela Palanka
20 : 49
Pirot
Pirot
BSK Heba
Bujanovac
29 : 10
Radan
Lebane
Jagodina
Jagodina
28 : 19
Naisa
Niš
Kučevo
Kučevo
31 : 30
Napredak
Kruševac
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
33 : 24
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Slodes
Beograd
20 : 31
Crvena Zvezda 2
Beograd
Loznica grad
Loznica
13 : 32
Zemun
Zemun
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 14
Mladi Radnik
Radinac
Železnik 1963
Beograd
30 : 11
Metalac-Valjevo
Valjevo
Knjaževac
Knjaževac
36 : 18
Vranje
Vranje
Đerdap
Kladovo
22 : 27
Naisa 3
Niš
Kopaonik
Brus
35 : 39
RTB Bor
Bor
Metalac
Kraljevo
27 : 24
Raška
Raška
Zaječar 2
Zaječar
23 : 22
Niška Banja
Niška Banja
Dubočica
Leskovac
28 : 20
Morava Han
Vladičin Han
Rtanj
Boljevac
26 : 21
Knjaževac 2
Knjaževac

Vaterpolo

Niš
Niš
2 : 13
Vojvodina
Novi Sad
Beograd
Beograd
7 : 13
Crvena Zvezda VET
Beograd
ŽAK
Kikinda
6 : 8
Partizan Rajfajzen
Beograd
Singidunum
Beograd
10 : 8
Goč
Vrnjačka Banja
Šabac
Šabac
18 : 12
Spartak
Subotica
Rabotnički
Skoplje
7 : 6
Dunav
Novi Sad
Senta
Senta
4 : 13
Zemun
Zemun
Banjica
Beograd
19 : 4
Mladost
Pančevo
Bečejac
Bečej
9 : 9
TENT
Obrenovac
Senta Yordo
Senta
8 : 9
Taš 2000
Beograd
Partizan
Beograd
11 : 2
ŽAK
Kikinda

Futsal

Kocka Amaters
Smederevo
4 : 1
SAS
Zrenjanin
Župski Rubin
Prijepolje
5 : 2
Mašinac
Kragujevac
Partenon
Smederevska Palanka
19.03.2011
Kraljevo
Kraljevo
Flash
Valjevo
3 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Telep
Novi Sad
3 : 3
Hajduk
Kula
Tango
Novi Sad
1 : 3
Adice
Novi Sad
Sombor
Sombor
0 : 3
Kepa 9
Stajićevo
Konjarnik
Beograd
4 : 3
TMF
Beograd
Tempo Pekson
Beograd
5 : 9
Adaneks
Beograd
Slodes
Beograd
4 : 4
Ekonomist
Beograd
Espreso Intermeco
Beograd
2 : 9
Zemun
Zemun
Rekreativo
Vranje
7 : 3
Akademac
Niš
Dolap
Prokuplje
4 : 4
Bor
Bor
Ekonomist
Niš
7 : 6
Temnić
Varvarin
As
Bujanovac
2 : 5
Vintersport
Niš