XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 161 utakmica za dan
Subota, 12 Mart 2011


Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
12.03.2011 15:00
Partizan
2 : 1
OFK Beograd
Sloboda PS
Užice
0 : 0
Rad
Beograd
12.03.2011 14:30
Sloboda PS
0 : 0
Rad
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Borac
Čačak
12.03.2011 14:30
Metalac
0 : 0
Borac
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
12.03.2011 14:30
Čukarički Stankom
0 : 2
Spartak ZV
Javor
Ivanjica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2011 14:30
Javor
0 : 1
Vojvodina
BSK Borča
Borča
0 : 0
Smederevo
Smederevo
12.03.2011 14:30
BSK Borča
0 : 0
Smederevo
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2011 13:00
Jagodina
0 : 2
Crvena zvezda
Sinđelić
Niš
0 : 0
Teleoptik
Zemun
12.03.2011 14:00
Sinđelić
0 : 0
Teleoptik
Napredak
Kruševac
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
12.03.2011 14:00
Napredak
1 : 0
Mladi radnik
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
12.03.2011 14:00
Banat
3 : 0
Mladost (L)
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
12.03.2011 14:00
Zemun
0 : 0
Radnički (S)
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.03.2011 14:00
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1923
BASK
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
12.03.2011 14:00
BASK
0 : 0
Bežanija
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
12.03.2011 14:30
Dinamo
2 : 0
Kozara
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
12.03.2011 14:30
Budućnost
4 : 1
Jedinstvo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Obilić
Novi Kneževac
12.03.2011 14:30
Radnički (Z)
0 : 1
Obilić
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Spartak
Debeljača
12.03.2011 14:30
Bačka Topola
3 : 0
Spartak
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
12.03.2011 14:30
Proleter
0 : 0
Vojvodina
AFK
Ada
2 : 0
Borac
Starčevo
12.03.2011 14:30
AFK
2 : 0
Borac
Radnički (B)
Bajmok
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
12.03.2011 14:30
Radnički (B)
1 : 1
Bačka 1901
Polet
Sivac
3 : 1
Jugović
Kać
12.03.2011 14:30
Polet
3 : 1
Jugović
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Sloga Radnički
Erdevik
12.03.2011 14:30
Obilić
3 : 0
Sloga Radnički
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
1. Maj
Ruma
12.03.2011 14:30
Crvena Zvezda
1 : 0
1. Maj
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
12.03.2011 14:30
Omladinac
1 : 1
Budućnost
Karađorđe
Kraljevo
1 : 1
Mataruge
Mataruge
12.03.2011 15:00
Karađorđe
1 : 1
Mataruge
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
12.03.2011 15:00
Goč
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Mladost
Vinarce
3 : 2
Bobište
Bobište
12.03.2011 15:00
Mladost
3 : 2
Bobište
Polet
Stajkovce
4 : 1
Morava (L)
Leskovac
12.03.2011 15:00
Polet
4 : 1
Morava (L)
Gradac
Konopnica
2 : 0
Jedinstvo (S)
Sisava
12.03.2011 15:00
Gradac
2 : 0
Jedinstvo (S)
SFK Moravac
Predejane
5 : 1
MB
Mala Biljanica
12.03.2011 15:00
SFK Moravac
5 : 1
MB
Trbunje
Trbunje
5 : 1
Omladinac
Podina
12.03.2011 15:00
Trbunje
5 : 1
Omladinac
Partizanski put
Grudaš
2 : 3
Dobrič
Pejkovac
12.03.2011 15:00
Partizanski put
2 : 3
Dobrič
Polet
Samarinovac
5 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
12.03.2011 15:00
Polet
5 : 0
Svetlost
Borac
Držanovac
1 : 1
Kosovac
Prokuplje
12.03.2011 15:00
Borac
1 : 1
Kosovac
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Jug Bogdan
Đakus
12.03.2011 15:00
Topličanin
3 : 1
Jug Bogdan
Dunđerski
Voljčinac
0 : 2
Jastrebac
Blace
12.03.2011 15:00
Dunđerski
0 : 2
Jastrebac
OFK Niš
Niš
2 : 3
Palilulac
Niš
12.03.2011
OFK Niš
2 : 3
Palilulac
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Zeka Buljubaša
Ravnje
12.03.2011 15:00
Ljukovo
0 : 2
Zeka Buljubaša
Železničar
Inđija
1 : 3
Mladost
Kupinovo
12.03.2011 15:00
Železničar
1 : 3
Mladost
Sloven
Ruma
4 : 1
Hajduk
Višnjićevo
12.03.2011 15:00
Sloven
4 : 1
Hajduk
Partizan
Vitojevci
4 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
12.03.2011 15:00
Partizan
4 : 1
LSK Laćarak
Hajduk (Š)
Šimanovci
0 : 7
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
12.03.2011 15:00
Hajduk (Š)
0 : 7
Podrinje
Graničar
Adaševci
6 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
12.03.2011 15:00
Graničar
6 : 1
Fruškogorac
Jadran
Golubinci
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
12.03.2011 15:00
Jadran
2 : 0
Hajduk (B)
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
0 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
12.03.2011 15:00
Borac Sloga "Milšped"
0 : 2
Jedinstvo
Čibukovac
Kraljevo
3 : 0
Napredak
Gračac
12.03.2011 14:30
Čibukovac
3 : 0
Napredak
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 4
Ribnica
Jovac
12.03.2011 14:30
Jedinstvo (G)
1 : 4
Ribnica
Mramorac
Mramorac
0 : 4
Vodice
Vodice
12.03.2011 14:30
Mramorac
0 : 4
Vodice
Radnik
Smederevska Palanka
9 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
12.03.2011 14:30
Radnik
9 : 0
Beli Orlovi
Pobeda
Golobok
5 : 1
Šumadija
Azanja
12.03.2011 14:30
Pobeda
5 : 1
Šumadija
Udarnik
Baničina
2 : 0
Budućnost
Vlaški Do
12.03.2011 14:30
Udarnik
2 : 0
Budućnost
Popinci
Popinci
0 : 1
Sloven
Sibač
12.03.2011 14:00
Popinci
0 : 1
Sloven
Sremac
Deč
0 : 4
Šumar
Ogar
12.03.2011 14:00
Sremac
0 : 4
Šumar
OFK Brestač
Brestač
4 : 0
Vitez
Subotište
12.03.2011 14:00
OFK Brestač
4 : 0
Vitez
Napredak
Popinci
1 : 0
Mladost
Prhovo
12.03.2011 14:00
Napredak
1 : 0
Mladost
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
12.03.2011 14:00
Srem
2 : 0
Sloboda
Kameni
Ašanja
4 : 2
Lovac
Karlovčić
12.03.2011 14:00
Kameni
4 : 2
Lovac
Stara Čaršija
Kraljevo
7 : 0
Musina reka
Musina reka
12.03.2011 15:00
Stara Čaršija
7 : 0
Musina reka
Sloga
Zemun
3 : 1
Šabac
Šabac
12.03.2011 13:00
Sloga
3 : 1
Šabac
Mašinac PZP
Niš
3 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
12.03.2011 12:00
Mašinac PZP
3 : 1
Lemind Lavice

Košarka

Cibona
Zagreb
70 : 80
Budućnost m:tel
Podgorica
12.03.2011 20:00
Cibona
70 : 80
Budućnost m:tel
Krka
Novo Mesto
62 : 72
Partizan
Beograd
12.03.2011 20:00
Krka
62 : 72
Partizan
Igokea
Aleksandrovac
71 : 73
Široki TT Kabeli
Široki Brijeg
12.03.2011 20:00
Igokea
71 : 73
Široki TT Kabeli
Radnički
Kragujevac
73 : 79
Cedevita
Zagreb
12.03.2011 20:00
Radnički
73 : 79
Cedevita
OKK Beograd
Beograd
98 : 90
Mega Vizura
Beograd
12.03.2011 17:00
OKK Beograd
98 : 90
Mega Vizura
Sloga
Kraljevo
94 : 83
Crnokosa
Kosjerić
12.03.2011 19:30
Sloga
94 : 83
Crnokosa
Borac
Čačak
69 : 80
Novi Sad
Novi Sad
12.03.2011 19:00
Borac
69 : 80
Novi Sad
Proleter Naftagas
Zrenjanin
65 : 70
Tamiš Petrohemija
Pančevo
12.03.2011 19:00
Proleter Naftagas
65 : 70
Tamiš Petrohemija
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
75 : 64
Superfund
Beograd
12.03.2011 19:00
Vojvodina Srbijagas
75 : 64
Superfund
Napredak Rubin
Kruševac
77 : 75
Metalac
Valjevo
12.03.2011 20:00
Napredak Rubin
77 : 75
Metalac
Vojvodina
Novi Sad
83 : 76
Sindjelić
Niš
12.03.2011 16:30
Vojvodina
83 : 76
Sindjelić
BKK Radnički
Beograd
93 : 52
Mladost
Čačak
12.03.2011 13:00
BKK Radnički
93 : 52
Mladost
Niš
Niš
101 : 98
Radnički KG 06
Kragujevac
12.03.2011 20:30
Niš
101 : 98
Radnički KG 06
Spartak
Subotica
88 : 72
Radnički (O)
Obrenovac
12.03.2011 19:30
Spartak
88 : 72
Radnički (O)
Jagodina
Jagodina
94 : 84
Smederevo Vizura
Smederevo
12.03.2011 19:00
Jagodina
94 : 84
Smederevo Vizura
Meridiana
Novi Sad
20 : 0
Duga
Novi Sad
12.03.2011
Meridiana
20 : 0
Duga
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
89 : 63
Novi Sad MT
Novi Sad
12.03.2011
Mladost Teletehnika
89 : 63
Novi Sad MT
Topola
Backa Topola
80 : 89
Vrbas
Vrbas
12.03.2011
Topola
80 : 89
Vrbas
Veternik
Veternik
121 : 103
Stara Pazova
Stara Pazova
12.03.2011
Veternik
121 : 103
Stara Pazova
Odžaci
Odžaci
90 : 78
Jedinstvo
Novi Becej
12.03.2011
Odžaci
90 : 78
Jedinstvo
Dunav
Stari Banovci
87 : 49
Radnički
Kovin
12.03.2011
Dunav
87 : 49
Radnički
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
12.03.2011
Nova Pazova
20 : 0
Sport Key
Spartak
Subotica
60 : 92
Partizan
Beograd
12.03.2011 17:30
Spartak
60 : 92
Partizan
Čelarevo
Čelarevo
55 : 72
Voždovac
Beograd
12.03.2011 19:00
Čelarevo
55 : 72
Voždovac
Hemofarm Stada
Vršac
78 : 37
Vojvodina NIS
Novi Sad
12.03.2011 18:00
Hemofarm Stada
78 : 37
Vojvodina NIS
Kovin
Kovin
61 : 71
Proleter
Zrenjanin
12.03.2011 17:00
Kovin
61 : 71
Proleter
Stara Pazova
Stara Pazova
49 : 39
Mladost Kolubara
Lazarevac
12.03.2011 18:00
Stara Pazova
49 : 39
Mladost Kolubara
Play Off
Užice
62 : 63
Vrbas Medela
Vrbas
12.03.2011 16:00
Play Off
62 : 63
Vrbas Medela
Beočin
Beočin
92 : 60
Jagodina 2001
Jagodina
12.03.2011 18:00
Beočin
92 : 60
Jagodina 2001

Odbojka

Železničar
Beograd
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
12.03.2011 20:00
Železničar
0 : 3
Crvena Zvezda
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
NIS Vojvodina
Novi Sad
12.03.2011 19:00
Mladi radnik
1 : 3
NIS Vojvodina
Obilić
Beograd
3 : 0
Novi Sad DDOR
Novi Sad
12.03.2011 20:00
Obilić
3 : 0
Novi Sad DDOR
Crnokosa
Kosjerić
3 : 1
Borac
Starčevo
12.03.2011 18:00
Crnokosa
3 : 1
Borac
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Bavanište
Bavanište
12.03.2011 16:00
Jagodina
3 : 1
Bavanište
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Niš
Niš
12.03.2011 19:00
Klek Srbijašume
3 : 0
Niš
Timok
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
12.03.2011
Timok
3 : 0
Ozren
Đerdap
Kladovo
3 : 2
Dubočica
Leskovac
12.03.2011 18:00
Đerdap
3 : 2
Dubočica
Radan
Lebane
2 : 3
Pirot
Pirot
12.03.2011 14:00
Radan
2 : 3
Pirot
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Desetka
Niš
12.03.2011 18:00
Knjaževac
3 : 2
Desetka
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Antena
Kruševac
12.03.2011 19:00
FAP Livnica
3 : 0
Antena
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
12.03.2011 20:00
Metalac Takovo
3 : 0
Novi Pazar-Junior
Užice
Užice
2 : 3
Lučani
Lučani
12.03.2011 12:00
Užice
2 : 3
Lučani
1/4 finale
Tent
Obrenovac
3 : 0
Radnički
Beograd
12.03.2011 19:00
Tent
3 : 0
Radnički
1:0
Vizura
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
12.03.2011 19:30
Vizura
3 : 0
Kolubara
1:0
Jedinstvo
Užice
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
12.03.2011 19:00
Jedinstvo
0 : 3
Crvena Zvezda
0:2
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
Vizura Super Nova
Beograd
12.03.2011 19:00
Jedinstvo
3 : 2
Vizura Super Nova
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
2 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
12.03.2011 17:00
Novi Sad Pionir Petrol
2 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Spartak
Ljig
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2011 17:00
Spartak
1 : 3
Vojvodina

Rukomet

Zlatar
Nova Varoš
42 : 37
Bask Soko
Beograd
12.03.2011 19:00
Zlatar
42 : 37
Bask Soko
Mladost TSK
Bački Jarak
27 : 32
Zaječar
Zaječar
12.03.2011 18:00
Mladost TSK
27 : 32
Zaječar
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 23
Crvena Zvezda
Mokrin
12.03.2011 19:00
Mokra Gora
27 : 23
Crvena Zvezda
Rudar
Kostolac
25 : 24
Napredak
Kruševac
12.03.2011 19:00
Rudar
25 : 24
Napredak
Novi Pazar
Novi Pazar
37 : 29
Proleter Naftagas
Zrenjanin
12.03.2011 18:00
Novi Pazar
37 : 29
Proleter Naftagas
Šamot 65
Aranđelovac
42 : 37
Radnički
Obrenovac
12.03.2011 18:00
Šamot 65
42 : 37
Radnički
Majdanpek
Majdanpek
26 : 26
Metalac
Valjevo
12.03.2011 18:00
Majdanpek
26 : 26
Metalac
Sloga
Despotovac
26 : 32
Zemun
Beograd
12.03.2011 18:00
Sloga
26 : 32
Zemun
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
25 : 38
Studentski grad
Beograd
12.03.2011 18:00
Mladost Palanački Kiseljak
25 : 38
Studentski grad
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
27 : 28
Novi Beograd
Beograd
12.03.2011 18:00
Morava Dunav Osiguranje
27 : 28
Novi Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
34 : 35
Stari grad
Beograd
12.03.2011 18:00
Kolubara 2
34 : 35
Stari grad
Radnički Morava
Svilajnac
31 : 27
Sindjelić
Beograd
12.03.2011 18:00
Radnički Morava
31 : 27
Sindjelić
Bane
Raška
27 : 25
Topličanin
Prokuplje
12.03.2011 19:00
Bane
27 : 25
Topličanin
Žitorađa
Žitorađa
33 : 26
Arilje
Arilje
12.03.2011 16:00
Žitorađa
33 : 26
Arilje
Trepča
Kosovska Mitrovica
30 : 27
Knjaževac
Knjaževac
12.03.2011 14:30
Trepča
30 : 27
Knjaževac
Sloga
Požega
38 : 18
Dubočica 54
Leskovac
12.03.2011 18:00
Sloga
38 : 18
Dubočica 54
Bor 2
Bor
30 : 22
Jastrebac
Blace
12.03.2011 20:30
Bor 2
30 : 22
Jastrebac
Paraćin
Paraćin
22 : 24
Radnički
Ćuprija
12.03.2011 19:00
Paraćin
22 : 24
Radnički
Hajduk Veljko
Negotin
24 : 29
BSK Heba
Bujanovac
12.03.2011 19:00
Hajduk Veljko
24 : 29
BSK Heba
Pirot
Pirot
43 : 28
Aleksinac
Aleksinac
12.03.2011 16:00
Pirot
43 : 28
Aleksinac
Čačak
Čačak
30 : 29
Cepelin
Beograd
12.03.2011 17:00
Čačak
30 : 29
Cepelin
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
35 : 31
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
12.03.2011 17:00
Bačka Palanka Nopal
35 : 31
Jugopetrol Radnički
Naisa
Niš
27 : 24
Medicinar
Šabac
12.03.2011 18:30
Naisa
27 : 24
Medicinar
Knjaz Miloš
Aranđelovac
23 : 41
Zaječar
Zaječar
12.03.2011 17:30
Knjaz Miloš
23 : 41
Zaječar
Radnički Resavac
Svilajnac
26 : 31
Kučevo
Kučevo
12.03.2011 19:00
Radnički Resavac
26 : 31
Kučevo
Proleter Superprotein
Zrenjanin
34 : 21
Pirot
Pirot
12.03.2011 18:00
Proleter Superprotein
34 : 21
Pirot
Halas Jožef
Ada
22 : 19
ORK Beograd
Beograd
12.03.2011 19:00
Halas Jožef
22 : 19
ORK Beograd
Napredak
Kruševac
33 : 23
Naisa 2
Niš
12.03.2011 16:30
Napredak
33 : 23
Naisa 2
Metalac-Valjevo
Valjevo
14 : 21
Jagodina 2
Jagodina
12.03.2011 18:00
Metalac-Valjevo
14 : 21
Jagodina 2
Mladi Radnik
Radinac
22 : 28
Železnik 1963
Beograd
12.03.2011 18:00
Mladi Radnik
22 : 28
Železnik 1963
Zemun
Zemun
34 : 18
Sloga
Petrovac na Mlavi
12.03.2011 18:00
Zemun
34 : 18
Sloga
Crvena Zvezda 2
Beograd
54 : 9
Loznica grad
Loznica
12.03.2011 18:00
Crvena Zvezda 2
54 : 9
Loznica grad

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
5 : 13
Partizan Rajfajzen
Beograd
12.03.2011
Vojvodina
5 : 13
Partizan Rajfajzen
Crvena Zvezda VET
Beograd
13 : 3
ŽAK
Kikinda
12.03.2011
Crvena Zvezda VET
13 : 3
ŽAK
Niš
Niš
6 : 11
Beograd
Beograd
12.03.2011
Niš
6 : 11
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
8 : 5
Dunav
Novi Sad
12.03.2011 18:00
Goč
8 : 5
Dunav
Spartak
Subotica
10 : 14
Rabotnički
Skoplje
12.03.2011 19:00
Spartak
10 : 14
Rabotnički
Singidunum
Beograd
15 : 3
Šabac
Šabac
12.03.2011 17:10
Singidunum
15 : 3
Šabac
Senta
Senta
2 : 14
Banjica
Beograd
12.03.2011 19:00
Senta
2 : 14
Banjica

Futsal

Bajina Bašta
Bajina Bašta
5 : 5
Flash
Valjevo
12.03.2011 16:00
Bajina Bašta
5 : 5
Flash
Kraljevo
Kraljevo
12.03.2011
Flash
Valjevo
12.03.2011
Kraljevo
:
Flash
Kepa 9
Stajićevo
3 : 4
Telep
Novi Sad
12.03.2011
Kepa 9
3 : 4
Telep
Kraljevićevo
Kačarevo
8 : 3
Sombor
Sombor
12.03.2011
Kraljevićevo
8 : 3
Sombor
Adice
Novi Sad
9 : 4
Forum
Vršac
12.03.2011
Adice
9 : 4
Forum
Hajduk
Kula
2 : 2
Tango
Novi Sad
12.03.2011
Hajduk
2 : 2
Tango
TMF
Beograd
5 : 7
Zemun
Zemun
12.03.2011
TMF
5 : 7
Zemun
Ekonomist
Beograd
11 : 4
Espreso Intermeco
Beograd
12.03.2011
Ekonomist
11 : 4
Espreso Intermeco
Adaneks
Beograd
6 : 6
Slodes
Beograd
12.03.2011
Adaneks
6 : 6
Slodes
Konjarnik
Beograd
10 : 5
Tempo Pekson
Beograd
12.03.2011
Konjarnik
10 : 5
Tempo Pekson
Vintersport
Niš
11 : 4
Rekreativo
Vranje
12.03.2011
Vintersport
11 : 4
Rekreativo
Temnić
Varvarin
6 : 5
As
Bujanovac
12.03.2011
Temnić
6 : 5
As
Bor
Bor
3 : 0
Ekonomist
Niš
12.03.2011
Bor
3 : 0
Ekonomist
Akademac
Niš
3 : 2
Dolap
Prokuplje
12.03.2011
Akademac
3 : 2
Dolap