XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 108 utakmica za dan
Subota, 11 Decembar 2010


Košarka

Dunav
Stari Banovci
20 : 0
Duga
Novi Sad
11.12.2010
Dunav
20 : 0
Duga
Odžaci
Odžaci
59 : 74
Nova Pazova
Nova Pazova
11.12.2010
Odžaci
59 : 74
Nova Pazova
Veternik
Veternik
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
11.12.2010
Veternik
20 : 0
Sport Key
Topola
Backa Topola
80 : 70
Radnički
Kovin
11.12.2010
Topola
80 : 70
Radnički
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
90 : 81
Jedinstvo
Novi Becej
11.12.2010
Mladost Teletehnika
90 : 81
Jedinstvo
Meridiana
Novi Sad
66 : 62
Stara Pazova
Stara Pazova
11.12.2010
Meridiana
66 : 62
Stara Pazova
Novi Sad MT
Novi Sad
87 : 90
Vrbas
Vrbas
11.12.2010
Novi Sad MT
87 : 90
Vrbas
Borac
Leskovac
67 : 61
Pečenjevce BP
Leskovac
11.12.2010 17:00
Borac
67 : 61
Pečenjevce BP
Bor
Bor
83 : 81
Jastreb
Aleksinac
11.12.2010 19:00
Bor
83 : 81
Jastreb
BSK Junior
Bujanovac
65 : 61
Vlasotince
Vlasotince
11.12.2010 18:00
BSK Junior
65 : 61
Vlasotince
Mladost Vesna
Bela Palanka
74 : 62
Ergonom
Niš
11.12.2010 14:30
Mladost Vesna
74 : 62
Ergonom
Zagreb CO
Zagreb
75 : 85
Budućnost m:tel
Podgorica
11.12.2010 17:00
Zagreb CO
75 : 85
Budućnost m:tel
CEZ Nymburk
Nymburk
72 : 85
Union Olimpija
Ljubljana
11.12.2010 18:30
CEZ Nymburk
72 : 85
Union Olimpija
Crvena Zvezda
Beograd
82 : 77
Cedevita
Zagreb
11.12.2010 17:00
Crvena Zvezda
82 : 77
Cedevita
Igokea
Aleksandrovac
99 : 82
Hemofarm Štada
Vršac
11.12.2010 20:15
Igokea
99 : 82
Hemofarm Štada
Krka
Novo Mesto
87 : 64
Cibona
Zagreb
11.12.2010 16:30
Krka
87 : 64
Cibona
OKK Beograd
Beograd
78 : 74
Metalac
Valjevo
11.12.2010 19:00
OKK Beograd
78 : 74
Metalac
Napredak Rubin
Kruševac
77 : 72
Superfund
Beograd
11.12.2010 20:00
Napredak Rubin
77 : 72
Superfund
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
65 : 57
Tamiš Petrohemija
Pančevo
11.12.2010 19:00
Vojvodina Srbijagas
65 : 57
Tamiš Petrohemija
Proleter Naftagas
Zrenjanin
90 : 93
Sloboda
Užice
11.12.2010 19:00
Proleter Naftagas
90 : 93
Sloboda
Borac
Čačak
84 : 76
Crnokosa
Kosjerić
11.12.2010 19:00
Borac
84 : 76
Crnokosa
Sloga
Kraljevo
85 : 77
Mega Vizura
Beograd
11.12.2010 19:30
Sloga
85 : 77
Mega Vizura
Spartak
Subotica
98 : 73
Sindjelić
Niš
11.12.2010 17:30
Spartak
98 : 73
Sindjelić
Niš
Niš
78 : 70
Jagodina
Jagodina
11.12.2010 19:00
Niš
78 : 70
Jagodina
Radnički Basket
Beograd
74 : 73
Smederevo Vizura
Smederevo
11.12.2010 19:00
Radnički Basket
74 : 73
Smederevo Vizura
Železničar
Inđija
81 : 76
Radnički (O)
Obrenovac
11.12.2010 19:00
Železničar
81 : 76
Radnički (O)
BKK Radnički
Beograd
107 : 48
Radnički KG 06
Kragujevac
11.12.2010 13:00
BKK Radnički
107 : 48
Radnički KG 06
Vojvodina
Novi Sad
87 : 79
Viva Basket
Beograd
11.12.2010 16:30
Vojvodina
87 : 79
Viva Basket
Mladost
Čačak
81 : 95
KG Student UK
Kragujevac
11.12.2010 17:00
Mladost
81 : 95
KG Student UK
Partizan Galenika
Beograd
83 : 62
Medveščak
Zagreb
11.12.2010 17:30
Partizan Galenika
83 : 62
Medveščak
Gospić CO
Gospić
97 : 87
Celje
Celje
11.12.2010 18:00
Gospić CO
97 : 87
Celje
AJM Maribor
Maribor
66 : 72
Voždovac
Beograd
11.12.2010 20:30
AJM Maribor
66 : 72
Voždovac
Čelik Zenica
Zenica
76 : 69
Vojvodina NIS
Novi Sad
11.12.2010 17:00
Čelik Zenica
76 : 69
Vojvodina NIS
Jedinstvo
Bijelo Polje
80 : 72
Radivoj Korać
Beograd
11.12.2010 19:00
Jedinstvo
80 : 72
Radivoj Korać
Spartak
Subotica
49 : 70
Hemofarm Štada
Vršac
11.12.2010 19:30
Spartak
49 : 70
Hemofarm Štada
Student Radnički
Niš
62 : 67
Loznica
Loznica
11.12.2010 16:30
Student Radnički
62 : 67
Loznica
Play Off
Užice
73 : 54
Šabac
Šabac
11.12.2010 16:00
Play Off
73 : 54
Šabac
Stara Pazova
Stara Pazova
79 : 44
Trepča
Kosovska Mitrovica
11.12.2010 18:00
Stara Pazova
79 : 44
Trepča
Sivac
Sivac
61 : 84
Jagodina 2001
Jagodina
11.12.2010 13:15
Sivac
61 : 84
Jagodina 2001
Bor
Bor
46 : 91
Vrbas Medela
Vrbas
11.12.2010 15:00
Bor
46 : 91
Vrbas Medela
Basket Stars
Kragujevac
65 : 60
Mladost Kolubara
Lazarevac
11.12.2010 14:00
Basket Stars
65 : 60
Mladost Kolubara
Radivoj Korać MT
Beograd
56 : 50
Moravac
Čačak
11.12.2010 16:00
Radivoj Korać MT
56 : 50
Moravac

Odbojka

Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Dubočica
Leskovac
11.12.2010 18:00
Knjaževac
0 : 3
Dubočica
Radan
Lebane
0 : 3
Đerdap
Kladovo
11.12.2010 14:00
Radan
0 : 3
Đerdap
Lučani
Lučani
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
11.12.2010 17:00
Lučani
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Antena
Kruševac
11.12.2010 20:00
Metalac Takovo
3 : 0
Antena
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički Credy banka
Kragujevac
11.12.2010 20:00
Partizan
3 : 0
Radnički Credy banka
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Ribnica
Kraljevo
11.12.2010 19:00
Smederevo
1 : 3
Ribnica
Spartak
Ljig
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
11.12.2010 19:00
Spartak
2 : 3
Jedinstvo
Obilić
Beograd
3 : 2
Jagodina
Jagodina
11.12.2010 19:00
Obilić
3 : 2
Jagodina
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Niš
Niš
11.12.2010 19:00
Crnokosa
3 : 0
Niš
Mladost
Vranje
0 : 3
Borac
Starčevo
11.12.2010 18:00
Mladost
0 : 3
Borac
Dinamo Azotara
Pančevo
0 : 3
Tent
Obrenovac
11.12.2010 18:00
Dinamo Azotara
0 : 3
Tent
Radnički
Beograd
1 : 3
Vizura
Beograd
11.12.2010 20:00
Radnički
1 : 3
Vizura
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
11.12.2010 19:00
Jedinstvo
1 : 3
Vojvodina
Radnički
Kragujevac
1 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
11.12.2010 19:00
Radnički
1 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 1
Smeč 5
Gruža
11.12.2010 16:30
Vizura Super Nova
3 : 1
Smeč 5

Rukomet

Radnički
Šid
30 : 30
Sombor
Sombor
11.12.2010
Radnički
30 : 30
Sombor
Ruma
Ruma
42 : 36
ŽSK
Žabalj
11.12.2010
Ruma
42 : 36
ŽSK
Hajduk
Čurug
28 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
11.12.2010
Hajduk
28 : 26
Banatski Karlovac
Potisje Pleteks
Ada
29 : 29
Jedinstvo
Kačarevo
11.12.2010
Potisje Pleteks
29 : 29
Jedinstvo
Titel Džon Dir
Titel
27 : 25
Hercegovina
Sečanj
11.12.2010
Titel Džon Dir
27 : 25
Hercegovina
Jabuka
Jabuka
26 : 26
Metalac Asko Vidak
Futog
11.12.2010
Jabuka
26 : 26
Metalac Asko Vidak
Železničar
Inđija
32 : 31
Radnički-Cement
Novi Sad
11.12.2010
Železničar
32 : 31
Radnički-Cement
Stari grad
Beograd
31 : 20
Studentski grad
Beograd
11.12.2010
Stari grad
31 : 20
Studentski grad
Sindjelić
Beograd
23 : 25
Zemun
Beograd
11.12.2010
Sindjelić
23 : 25
Zemun
Radnički Morava
Svilajnac
39 : 27
Metalac
Valjevo
11.12.2010
Radnički Morava
39 : 27
Metalac
Kolubara 2
Lazarevac
30 : 33
Radnički
Obrenovac
11.12.2010
Kolubara 2
30 : 33
Radnički
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
40 : 35
Smederevo 2
Smederevo
11.12.2010
Morava Dunav Osiguranje
40 : 35
Smederevo 2
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
31 : 32
Šamot 65
Aranđelovac
11.12.2010
Mladost Palanački Kiseljak
31 : 32
Šamot 65
Sloga
Despotovac
24 : 33
Majdanpek
Majdanpek
11.12.2010
Sloga
24 : 33
Majdanpek
Bane
Raška
22 : 21
Žitorađa
Žitorađa
11.12.2010
Bane
22 : 21
Žitorađa
Topličanin
Prokuplje
38 : 28
Trepča
Kosovska Mitrovica
11.12.2010
Topličanin
38 : 28
Trepča
Vlasotince
Vlasotince
33 : 30
Sloga
Požega
11.12.2010
Vlasotince
33 : 30
Sloga
15 oktobar
Velika Drenova
24 : 17
Bor 2
Bor
11.12.2010
15 oktobar
24 : 17
Bor 2
Beli andjeo
Prijepolje
28 : 26
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
11.12.2010
Beli andjeo
28 : 26
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Zvečan
Zvečan
34 : 36
Arilje 2
Arilje
11.12.2010
Zvečan
34 : 36
Arilje 2
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
29 : 23
Metalac
Kraljevo
11.12.2010
Goč Merkur
29 : 23
Metalac
Mokra gora 2
Zubin Potok
28 : 36
Župa 54
Aleksandrovac
11.12.2010
Mokra gora 2
28 : 36
Župa 54
Radnički
Ćuprija
28 : 21
Radan
Lebane
11.12.2010
Radnički
28 : 21
Radan
BSK Heba
Bujanovac
46 : 19
Rtanj
Boljevac
11.12.2010
BSK Heba
46 : 19
Rtanj
Naisus
Niš
28 : 28
PKB
Padinska Skela
11.12.2010 19:00
Naisus
28 : 28
PKB
Vranje
Vranje
24 : 28
Požarevac
Požarevac
11.12.2010 19:00
Vranje
24 : 28
Požarevac
Priboj
Priboj
27 : 40
Partizan
Beograd
11.12.2010 18:00
Priboj
27 : 40
Partizan
Dinamo
Pancevo
33 : 26
Smederevo
Smederevo
11.12.2010 20:30
Dinamo
33 : 26
Smederevo
Crvenka
Crvenka
29 : 36
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
11.12.2010 18:00
Crvenka
29 : 36
Planinka Prolom voda
Crvena Zvezda
Mokrin
36 : 29
Obilić
Beograd
11.12.2010 18:00
Crvena Zvezda
36 : 29
Obilić
Napredak
Kruševac
32 : 29
Zaječar
Zaječar
11.12.2010 17:30
Napredak
32 : 29
Zaječar
Novi Pazar
Novi Pazar
27 : 26
Bask Soko
Beograd
11.12.2010 18:00
Novi Pazar
27 : 26
Bask Soko
Rudar
Kostolac
32 : 25
Nova Pazova
Nova Pazova
11.12.2010 19:00
Rudar
32 : 25
Nova Pazova
Mokra Gora
Zubin Potok
24 : 25
Spartak Vojput
Subotica
11.12.2010 19:00
Mokra Gora
24 : 25
Spartak Vojput
Mladost TSK
Bački Jarak
21 : 20
Vrbas Carnex
Vrbas
11.12.2010 19:00
Mladost TSK
21 : 20
Vrbas Carnex
Mladost
Srpska Crnja
36 : 22
Radnički
Bajmok
11.12.2010
Mladost
36 : 22
Radnički
Vrbas
Vrbas
22 : 21
Jabuka 95
Jabuka
11.12.2010
Vrbas
22 : 21
Jabuka 95
Pančevo
Pančevo
34 : 32
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
11.12.2010
Pančevo
34 : 32
Srem-Morović
Kikinda II
Kikinda
32 : 18
Lehel
Mužlja
11.12.2010
Kikinda II
32 : 18
Lehel
Vojvodina
Petrovaradin
44 : 19
Apatin
Apatin
11.12.2010
Vojvodina
44 : 19
Apatin
Spartak
Debeljača
28 : 21
Ravangrad
Sombor
11.12.2010
Spartak
28 : 21
Ravangrad
Metalac
Kraljevo
31 : 25
Crveni krst
Niš
11.12.2010 17:00
Metalac
31 : 25
Crveni krst
Kopaonik
Brus
25 : 41
Naisa 3
Niš
11.12.2010 17:00
Kopaonik
25 : 41
Naisa 3
Đerdap
Kladovo
38 : 29
Župa
Aleksandrovac
11.12.2010 17:00
Đerdap
38 : 29
Župa

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
11 : 2
ŽAK
Kikinda
11.12.2010 17:00
Vojvodina
11 : 2
ŽAK
1:0
Partizan Rajfajzen
Beograd
7 : 2
Crvena Zvezda VET
Beograd
11.12.2010 15:00
Partizan Rajfajzen
7 : 2
Crvena Zvezda VET
1:0

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
5 : 1
Flash
Valjevo
11.12.2010 17:00
Metalac Kolorado
5 : 1
Flash
Bor
Bor
3 : 0
Rekreativo
Vranje
11.12.2010
Bor
3 : 0
Rekreativo
Temnić
Varvarin
1 : 4
Akademac
Niš
11.12.2010
Temnić
1 : 4
Akademac
Vintersport
Niš
10 : 2
Dolap
Prokuplje
11.12.2010
Vintersport
10 : 2
Dolap
As
Bujanovac
6 : 3
Ekonomist
Niš
11.12.2010
As
6 : 3
Ekonomist