XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Subota, 20 Novembar 2010

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Inđija
Inđija
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Spartak ZV
Subotica
BSK Borča
Borča
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 0
Hajduk
Kula
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 2
Sloboda PS
Užice
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
Big bul Radnički
Šid
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
BASK
Beograd
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Vujić voda
Valjevo
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Kopaonik
Brus
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Timok
Zaječar
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Senta
Senta
5 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Dolina
Padina
2 : 0
Solunac
Rastina
Cement
Beočin
1 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 5
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vršac
Vršac
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (A)
Apatin
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Palić
Palić
Voždovac
Beograd
0 : 3
Sopot
Sopot
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Hajduk
Beograd
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Bane
Raška
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Ribnica
Mionica
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 3
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Drina
Ljubovija
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Vučje
Vučje
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (B)
Bajmok
3 : 1
Borac
Starčevo
AFK
Ada
3 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Spartak
Debeljača
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Omladinac
Novi Banovci
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Crvena Zvezda
Novi Sad
4 : 3
Sloga Radnički
Erdevik
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Jugović
Kać
Polet
Sivac
2 : 0
Metalac AV
Futog
Lokomotiva
Beograd
5 : 1
Milutinac
Zemun
Trudbenik
Beograd
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Vinča
Vinča
1 : 3
Budućnost
Dobanovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
IMT
Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
Turbina
Beograd
2 : 1
Bulbulderac
Beograd
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Beli Orao
Bradarac
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Luk Kompenzatori
Voćnjak
2 : 2
Antimon
Zajača
Radnički
Koceljeva
4 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sindjelić
Lipnica
2 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Trbunje
Trbunje
3 : 1
Partizanski put
Grudaš
Jug Bogdan
Đakus
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Palilulac
Niš
3 : 0
Delijski Vis
Niš
OFK Niš
Niš
3 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Levac
Rekovac
3 : 1
Mladost
Jovac
Vinoraca
Vinoraca
4 : 3
Lugomir
Rakitovo
Rudar (B)
Bor
3 : 2
Krivelj
Krivelj
Dunav
Prahovo
2 : 0
Slatina (N)
Negotin
Brestovac
Brestovac
3 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Blagotin
Poljna
2 : 2
Mladost
Makrešane
Naupare
Naupare
3 : 2
Jasika
Jasika
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 5
Velika Drenova
Velika Drenova
Trudbenik
Stalać
4 : 2
Čitluk
Čitluk
Poljoprivrednik
Počekovina
9 : 0
Temnić
Varvarin
FUD
Brus
6 : 1
Sloga
Ćićevac
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Sloga
Dašnica
Dedina
Dedina
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Sloboda
Stara Moravica
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Jadran
Feketić
4 : 3
Preporod
Novi Žednik
Begej
Žitište
3 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (K)
Kovin
0 : 0
Tempo
Sefkerin
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Stanišić
Stanišić
3 : 3
Mladost
Kruščić
Polet
Karavukovo
2 : 1
Hajduk
Stapar
Crvenka
Crvenka
2 : 1
ŽAK
Sombor
Radnički
Ratkovo
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Železničar
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Borac
Šajkaš
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
Šajkaš
Kovilj
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Srbobran
Srbobran
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Bečej
Bečej
0 : 4
Kabel
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
2 : 2
Hajduk (B)
Beška
Jadran
Golubinci
5 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Graničar
Adaševci
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk (Š)
Šimanovci
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Sloven
Ruma
1 : 0
Mladost
Kupinovo
Železničar
Inđija
1 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
IM Rakovica
Rakovica
5 : 0
Policajac
Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 4
Železnik
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Rudar
Zeoke
Obilić
Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Poštar - Zvezdara
Beograd
2 : 0
Borac
Lazarevac
Bagremar
Kragujevac
5 : 0
Dobrača
Dobrača
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Velika Reka
Podgaj
Granit
Radalj
1 : 2
Radjevac
Krupanj
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Gredetin
Gredetin
4 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Pobeda
Jakovlje
2 : 7
Tempo
Mozgovo
Polet (R)
Radevac
0 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga
Korman
3 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Kraljevo
Kraljevo
4 : 0
Draževac
Draževac
Katun
Katun
0 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Mladi Radnik
Al.Bujmir
1 : 2
Palilula
Aleksinac
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 1
Sindjelic (G)
Grabovac
Rudar
Plazane
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Ursule
Ursule
Sindjelic (V)
Vojnik
2 : 1
BSK
Buljane
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
3 : 1
Mladost
Novi Sad
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Napredak
Medoševac
4 : 1
Borac
Ušće
Barajevo
Barajevo
0 : 3
Šumadija
Šopić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Krtinska
Krtinska
Sušica
Kragujevac
6 : 2
Sloga
Zemun
Šabac
Šabac
0 : 5
Mašinac PZP
Niš
Spartak Jaffa
Subotica
2 : 0
Požarevac
Požarevac
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 1
Mačva
Šabac
Novi Bečej
Novi Bečej
6 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
Borac
Čačak
0 : 0
Partizan
Beograd
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Železničar
Bara Venecija
Stanišić
Stanišić
3 : 2
Mladost
Kruščić
Polet
Karavukovo
3 : 1
Hajduk
Stapar
Crvenka
Crvenka
2 : 2
ŽAK
Sombor
Radnički
Ratkovo
0 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Timok
Zaječar
1 : 0
Loznica
Loznica
Beograd
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Čantavir
Čantavir
7 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Sloboda
Stara Moravica
0 : 15
Tavankut
Tavankut
Jadran
Feketić
1 : 7
Preporod
Novi Žednik
Radnički (N)
Niš
4 : 2
Loznica
Loznica
Smederevo
Smederevo
1 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
Kruševac
Kruševac
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
2 : 0
Sloga
Kraljevo
Subotica
Subotica
1 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Homoljac
Žagubica
8 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
MIP Presing
Požarevac
0 : 3
Morava
Velika Plana
Seljak
Mihajlovac
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac

Košarka

Budućnost m:tel
Podgorica
105 : 92
Zadar
Zadar
Hemofarm Štada
Vršac
86 : 85
CEZ Nymburk
Nymburk
Široki TT Kabeli
Široki Brijeg
83 : 76
Zagreb CO
Zagreb
Cedevita
Zagreb
95 : 57
Union Olimpija
Ljubljana
Superfund
Beograd
85 : 82
Sloboda
Užice
Metalac
Valjevo
79 : 68
Novi Sad
Novi Sad
Napredak Rubin
Kruševac
88 : 76
Crnokosa
Kosjerić
Proleter Naftagas
Zrenjanin
91 : 86
Sloga
Kraljevo
FMP
Železnik
89 : 64
Borac
Čačak
Sindjelić
Niš
96 : 78
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Čačak
72 : 81
BKK Radnički
Beograd
KG Student UK
Kragujevac
85 : 81
Železničar
Inđija
Viva Basket
Beograd
67 : 91
Radnički Basket
Beograd
Pečenjevce BP
Leskovac
64 : 56
BSK Junior
Bujanovac
Ergonom
Niš
53 : 90
Bor
Bor
Zdravlje 09
Leskovac
78 : 55
Jastreb
Aleksinac
Duga
Novi Sad
0 : 20
Meridiana
Novi Sad
Novi Sad MT
Novi Sad
63 : 90
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
Vrbas
Vrbas
82 : 49
Topola
Backa Topola
Stara Pazova
Stara Pazova
90 : 68
Veternik
Veternik
Jedinstvo
Novi Becej
92 : 97
Odžaci
Odžaci
Radnički
Kovin
75 : 80
Dunav
Stari Banovci
Sport Key
Novi Sad
0 : 20
Nova Pazova
Nova Pazova
Medveščak
Zagreb
61 : 64
Čelik Zenica
Zenica
Jedinstvo
Bijelo Polje
72 : 66
Lupa Promotion
Zagreb
Radivoj Korać
Beograd
83 : 74
AJM Maribor
Maribor
Vojvodina NIS
Novi Sad
40 : 70
Gospić CO
Gospić
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
53 : 68
Partizan Galenika
Beograd
Voždovac
Beograd
65 : 69
Celje
Celje
Radnički (K)
Kragujevac
55 : 54
Proleter
Zrenjanin
Crvena Zvezda
Beograd
70 : 76
Hemofarm Štada
Vršac
Student Radnički
Niš
83 : 74
Čelarevo
Čelarevo
Kraljevo
Kraljevo
65 : 70
Basket Stars
Kragujevac
Radivoj Korać MT
Beograd
83 : 38
Bor
Bor
Moravac
Čačak
70 : 53
Sivac
Sivac
Vrbas Medela
Vrbas
61 : 45
Play Off
Užice

Odbojka

Spartak
Ljig
0 : 3
NIS Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Partizan
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Radnički Credy banka
Kragujevac
Novi Sad DDOR
Novi Sad
3 : 1
Obilić
Beograd
Mladost
Vranje
0 : 3
Spartak
Subotica
Borac
Starčevo
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Putevi
Ivanjica
Bavanište
Bavanište
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Niš
Niš
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Radan
Lebane
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Desetka
Niš
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Pirot
Pirot
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Partizan
Lipljan
3 : 0
Užice
Užice
Brezovica
Brezovica
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Vizura
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Beograd
3 : 0
Poštar 064
Beograd
Jedinstvo
Užice
0 : 3
Tent
Obrenovac
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Vizura Super Nova
Beograd
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
2 : 3
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Spartak
Ljig
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
26 : 24
Priboj
Priboj
Vojvodina Železničar
Novi Sad
28 : 24
Vranje
Vranje
Obilić
Beograd
32 : 30
Mladost TSK
Bački Jarak
Jagodina
Jagodina
34 : 29
Mokra Gora
Zubin Potok
Bask Soko
Beograd
24 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Jabuka
Jabuka
30 : 26
Radnički
Šid
Železničar
Inđija
26 : 25
Titel Džon Dir
Titel
Radnički-Cement
Novi Sad
37 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Metalac Asko Vidak
Futog
32 : 22
Hajduk
Čurug
Hercegovina
Sečanj
27 : 33
Apatin
Apatin
Jedinstvo
Kačarevo
35 : 31
Ruma
Ruma
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
39 : 28
Sombor
Sombor
Sloga
Despotovac
25 : 27
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
Majdanpek
Majdanpek
30 : 27
Kolubara 2
Lazarevac
Šamot 65
Aranđelovac
42 : 27
Radnički Morava
Svilajnac
Smederevo 2
Smederevo
25 : 33
Sindjelić
Beograd
Radnički
Obrenovac
35 : 32
Stari grad
Beograd
Metalac
Valjevo
21 : 31
Novi Beograd
Beograd
Zemun
Beograd
27 : 23
Studentski grad
Beograd
15 oktobar
Velika Drenova
29 : 30
Bane
Raška
Jastrebac
Blace
26 : 39
Knjaževac
Knjaževac
Bor 2
Bor
26 : 21
Arilje
Arilje
Sloga
Požega
24 : 21
Topličanin
Prokuplje
Đerdap
Kladovo
21 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
25 : 22
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Župa 54
Aleksandrovac
32 : 15
Zvečan
Zvečan
Metalac
Kraljevo
24 : 29
Prva Petoletka
Trstenik
Sjenica
Sjenica
24 : 30
Beli andjeo
Prijepolje
Bela Palanka
Bela Palanka
35 : 35
Naisus 2
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
44 : 30
Paraćin
Paraćin
Radan
Lebane
25 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Cepelin
Beograd
22 : 36
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
Medicinar
Šabac
27 : 24
Čačak
Čačak
Crvena Zvezda
Beograd
33 : 25
Max Sport
Nova Pazova
Proleter Superprotein
Zrenjanin
30 : 29
Radnički Lepenica
Kragujevac
Radnički Resavac
Svilajnac
33 : 17
Halas Jožef
Ada
Pirot
Pirot
29 : 27
Napredak
Kruševac
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
33 : 21
Naisa 2
Niš
Kikinda
Kikinda
32 : 28
ORK Beograd
Beograd
Loznica grad
Loznica
20 : 43
Radnički
Obrenovac
Slodes
Beograd
27 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi
Crvena Zvezda 2
Beograd
33 : 17
Jagodina 2
Jagodina
Mladi Radnik
Radinac
28 : 16
Metalac-Valjevo
Valjevo
Spartak
Debeljača
18 : 36
Vojvodina
Petrovaradin
Ravangrad
Sombor
25 : 28
Kikinda II
Kikinda
Temerin
Temerin
18 : 28
Pančevo
Pančevo
Apatin
Apatin
26 : 23
Vrbas
Vrbas
Lehel
Mužlja
31 : 27
Radnički
Bajmok
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
29 : 27
Jabuka 95
Jabuka
Knjaževac
Knjaževac
39 : 31
Đerdap
Kladovo
Vranje
Vranje
26 : 33
Topličanin
Prokuplje
Župa
Aleksandrovac
24 : 28
Metalac
Kraljevo
Naisa 3
Niš
29 : 15
Raška
Raška
RTB Bor
Bor
29 : 30
Crveni krst
Niš
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
16 : 29
Junior
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
20 : 17
Zaječar 2
Zaječar
Niška Banja
Niška Banja
13 : 22
Rtanj
Boljevac
Morava Han
Vladičin Han
10 : 18
Knjaževac 2
Knjaževac

Vaterpolo

Partizan Rajfajzen
Beograd
16 : 1
Beograd
Beograd
ŽAK
Kikinda
18 : 3
TENT
Obrenovac
Singidunum
Beograd
3 : 13
Crvena Zvezda VET
Beograd
Niš
Niš
2 : 8
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

SAS
Zrenjanin
6 : 3
Pirot
Pirot
Krčagovo
Krčagovo
5 : 2
Kocka Amaters
Smederevo
Bečej
Bečej
2 : 7
Ekonomac
Kragujevac
Vranje
Vranje
4 : 0
Kopernikus
Niš
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
2 : 4
Mašinac
Kragujevac
Adice
Novi Sad
9 : 6
Telep
Novi Sad
Kraljevićevo
Kačarevo
6 : 2
Hajduk
Kula
Kepa 9
Stajićevo
2 : 3
Tango
Novi Sad
Sombor
Sombor
3 : 12
Forum
Vršac
TMF
Beograd
0 : 3
Konjarnik
Beograd
Adaneks
Beograd
5 : 3
Tempo Pekson
Beograd
Ekonomist
Beograd
5 : 6
Slodes
Beograd
Zemun
Zemun
10 : 2
Espreso Intermeco
Beograd
Rekreativo
Vranje
1 : 5
Vintersport
Niš
As
Bujanovac
3 : 0
Temnić
Varvarin
Ekonomist
Niš
4 : 5
Bor
Bor
Dolap
Prokuplje
1 : 7
Akademac
Niš