XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 369 utakmica za dan
Subota, 6 Novembar 2010

Fudbal

Spartak ZV
Subotica
5 : 2
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Hajduk
Kula
Javor
Ivanjica
1 : 0
Sloboda PS
Užice
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Sinđelić
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Zemun
Zemun
Mladi radnik
Požarevac
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
FAP
Priboj
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Vujić voda
Valjevo
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (D)
Despotovac
1 : 2
Dubočica
Leskovac
Kopaonik
Brus
1 : 2
Radnik
Surdulica
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
OFK Kikinda
Kikinda
5 : 1
Solunac
Rastina
Senta
Senta
4 : 0
Veternik Viskol
Veternik
Dolina
Padina
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Vršac
Vršac
2 : 1
Palić
Palić
Mladost (A)
Apatin
2 : 2
Sloga (T)
Temerin
Voždovac
Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Beograd
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Dorćol
Beograd
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Partizan (C)
Cerovac
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Krušik
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 1
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Loznica
Loznica
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Osečina
Osečina
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Vučje
Vučje
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Bor
Bor
Bačka (P)
Pačir
4 : 0
Borac
Starčevo
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
Spartak
Debeljača
AFK
Ada
4 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Bačka Topola
Bačka Topola
6 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Sloga Radnički
Erdevik
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 3
Metalac AV
Futog
Obilić
Zmajevo
7 : 0
Mladost
Turija
Polet
Sivac
2 : 3
Borac
Novi Sad
Milutinac
Zemun
0 : 3
PKB
Padinska skela
Turbina
Beograd
4 : 1
IMT
Beograd
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 1
Vihor
Маljurevac
Borac (VL)
Veliko Laole
4 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Rača Popović
Popović
Karađorđe (T)
Topola
5 : 0
Banja
Banja
Luk Kompenzatori
Voćnjak
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radnički
Koceljeva
1 : 3
Lipolist
Lipolist
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Banjani
Banjani
3 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Mladost
Vračević
2 : 0
ZSK
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 1
Tulari
Tulari
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Kačer
Belanovica
6 : 2
Trlić
Trlić
Polet
Stajkovce
3 : 5
Lemind Livnica
Leskovac
Jedinstvo (S)
Sisava
1 : 1
SFK Moravac
Predejane
Buducnost
Orašje
1 : 0
Morava (G)
Glozane
OFK Vlasotince
Vlasotince
2 : 1
Progres
Ladovica
Prčevac
Pirot
2 : 2
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
7 : 0
Napredak
Izvor
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Trbunje
Trbunje
0 : 1
Polet
Samarinovac
Partizanski put
Grudaš
3 : 3
Borac
Držanovac
Jug Bogdan
Đakus
7 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Palilulac
Niš
4 : 0
Crvena zastava
Hum
OFK Niš
Niš
1 : 0
Proleter
Mezgraja
Levac
Rekovac
1 : 3
Vinogradar
Crkvenac
Vinoraca
Vinoraca
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Rudar (B)
Bor
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Dunav
Prahovo
4 : 1
Poreč
Donji milanovac
Brestovac
Brestovac
7 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Jasika
Jasika
3 : 1
Mladost
Makrešane
Blagotin
Poljna
3 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Naupare
Naupare
3 : 2
Čitluk
Čitluk
Jedinstvo 1936
Kruševac
8 : 1
Temnić
Varvarin
Trudbenik
Stalać
3 : 3
Sloga
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
5 : 0
Sloga
Dašnica
FUD
Brus
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Mladost
Donji Katun
2 : 1
Dedina
Dedina
Sloboda
Stara Moravica
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Jadran
Feketić
1 : 0
Subotica
Subotica
Krajina
Krajišnik
1 : 2
Naftagas
Elemir
Begej
Žitište
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Partizan (U)
Uljma
4 : 2
Tempo
Sefkerin
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Stanišić
Stanišić
1 : 0
ŽAK
Sombor
Polet
Karavukovo
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Radnički
Ratkovo
1 : 2
Omladinac
Bukovac
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Tvrdjava
Bač
1 : 1
Borac
Šajkaš
Slavija
Novi Sad
5 : 0
Šajkaš
Kovilj
ŽSK
Žabalj
2 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 6
Petrovaradin
Petrovaradin
Srbobran
Srbobran
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
4 : 4
Bečej
Bečej
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Jedinstvo
Stara Pazova
11 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Graničar
Adaševci
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 1
Mladost
Kupinovo
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloven
Ruma
2 : 1
Železničar
Inđija
Policajac
Beograd
2 : 0
Rudar
Zeoke
Prva Iskra
Barič
2 : 4
Zmaj
Zemun
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Obilić
Beograd
2 : 1
Borac
Lazarevac
Žika Marković uča
Miljević
1 : 4
Đerdap
Golubac
Žitkovica
Žitkovica
5 : 0
Desine
Desine
Proleter
Mala Plana
1 : 2
Mramorac
Mramorac
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 6
Udarnik
Baničina
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Milicionar
Bogatić
2 : 3
Borac
Šabac
Tempo
Mozgovo
1 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Pobeda
Jakovlje
0 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet (R)
Radevac
2 : 1
Draževac
Draževac
Sloga
Korman
1 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Kraljevo
Kraljevo
4 : 5
Palilula
Aleksinac
Katun
Katun
2 : 5
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Mladi Radnik
Novo Laniste
1 : 2
Mladost (D)
Dublje
Rudar
Plazane
0 : 0
Napredak
Svojnovo
Mladost (S)
Sikirica
1 : 1
BSK
Buljane
Sindjelic (V)
Vojnik
1 : 2
Javor
Sladaja
Olimpija
Gunaroš
1 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Mladost
Novi Sad
5 : 0
Čenej
Čenej
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
4 : 0
Dinamo
Budisava
Graničar
Obrež
2 : 5
Sremac
Deč
Sloven
Sibač
2 : 1
OFK Brestač
Brestač
Šumar
Ogar
9 : 0
Napredak
Popinci
Vitez
Subotište
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
8 : 2
Kameni
Ašanja
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Budućnost
Zvečka
0 : 2
Šumadija
Šopić
Napredak
Medoševac
5 : 1
Vranić
Vranić
Barajevo
Barajevo
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Sloboda
Stubica
21. oktobar
Kragujevac
0 : 0
Stari momci
Kragujevac
Metalac
Požarevac
3 : 0
Proleter
Požarevac
Busur
Busur
0 : 2
Burovac
Burovac
Mlava
Zabrđe
2 : 0
Budućnost
Vezičevo
7 juli
Lopušnik
5 : 2
Soko
Krvije
Radnik
Pankovo
1 : 1
Dobrnje
Dobrnje
B.S.K.
Bošnjak
5 : 2
Laolac
Veliko Laole
Zadrugar
Tabanovac
6 : 1
Obilić
Zabrđe
Venčani
Venčani
0 : 3
B 2000
Aranđelovac
Polet
Loznica
3 : 1
Jelav
Jelav
Prva Iskra
Runjani
1 : 4
Borac (L)
Lesnica
Hajduk
Ribarice
4 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga
Duvaniste
3 : 0
Torpedo
Tabanovic
Napredak (R)
Ribari
6 : 0
Fortuna
Bogosavac
Culjkovic
Culjkovic
3 : 0
Napredak (S)
Sevarice
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 7
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Mladost s
Sinosevic
0 : 7
Sava
Mrdjenovac
Dumaca
Dumaca
6 : 0
Draginje
Draginje
Mladost
Predvorica
1 : 1
Metlić
Metlić
Ceric
Miokus
2 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Slatina
3 : 0
Žabar
Žabar
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 1
Polet 57
Milutovac
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 3
Jugovići
Bogdanje
Vitanovac 08
Vitanovac
0 : 3
Sloga
Majdevo
Sebecevac
Sebecevac
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Jablanica
Jablanica
2 : 1
Stitari
Stitari
Grkljane
Grkljane
4 : 6
Bukovica
Bukovica
Rasinac
Veliko Golovode
1 : 2
Polet
Savrane
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Rogača
Rogača
Kosmaj
Ralja
2 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Slatina
Slatina
0 : 3
Vis
Parcane
Sibnica
Sibnica
1 : 5
Stojnik
Stojnik
4 juli (MP)
Mali Požarevac
0 : 3
Crvena Zvezda
Ralja
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Sveti Stefan
Slanci
5 : 1
Dunavac
Dunavac
Rasadnik
Lazarevac
1 : 2
Mladost
Leskovac
Proleter
Vrbovno
2 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Sokolovo
Sokolovo
3 : 1
Petka
Petka
Mladi Borac
Županjac
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Sloga
Zemun
0 : 4
Mašinac PZP
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 0
Požarevac
Požarevac
Šabac
Šabac
3 : 0
Mačva
Šabac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 1
BSK Borča
Borča
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Stanišić
Stanišić
2 : 2
ŽAK
Sombor
Polet
Karavukovo
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Crvenka
Crvenka
7 : 0
Borac
Bački Gračac
Radnički
Ratkovo
5 : 0
Omladinac
Bukovac
Timok
Zaječar
1 : 2
Beograd
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 2
Sloga
Kraljevo
Akademija
Senta
4 : 0
Radnički
Bajmok
Sloboda
Stara Moravica
2 : 6
Njegoš
Lovćenac
Jadran
Feketić
0 : 8
Subotica
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 0
Kruševac
Kruševac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Čoka
Čoka
6 : 3
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
3 : 5
AFK
Ada
Preporod
Novi Žednik
0 : 5
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Senta
Senta
4 : 1
Čantavir
Čantavir
Homoljac
Žagubica
3 : 5
Morava
Velika Plana
MIP Presing
Požarevac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Subotica
Subotica
5 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka
Pačir
0 : 4
Bačka Topola
Bačka Topola
Senta
Senta
4 : 1
Čantavir
Čantavir

Košarka

Budućnost m:tel
Podgorica
84 : 67
Igokea
Aleksandrovac
Cibona
Zagreb
85 : 86
CEZ Nymburk
Nymburk
Partizan
Beograd
84 : 64
Zagreb CO
Zagreb
OKK Beograd
Beograd
64 : 68
Sloboda
Užice
Tamiš Petrohemija
Pančevo
68 : 62
Novi Sad
Novi Sad
Metalac
Valjevo
93 : 99
Mega Vizura
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
81 : 75
Sloga
Kraljevo
Proleter Naftagas
Zrenjanin
71 : 90
FMP
Železnik
Sindjelić
Niš
78 : 69
BKK Radnički
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
71 : 75
Železničar
Inđija
Mladost
Čačak
70 : 63
Radnički Basket
Beograd
KG Student UK
Kragujevac
74 : 65
Niš
Niš
Viva Basket
Beograd
90 : 86
Spartak
Subotica
BSK Junior
Bujanovac
78 : 59
Bor
Bor
Duga
Novi Sad
0 : 20
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
Meridiana
Novi Sad
80 : 66
Topola
Backa Topola
Novi Sad MT
Novi Sad
63 : 82
Veternik
Veternik
Vrbas
Vrbas
103 : 78
Odžaci
Odžaci
Stara Pazova
Stara Pazova
78 : 86
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo
Novi Becej
64 : 75
Nova Pazova
Nova Pazova
Radnički
Kovin
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
Medveščak
Zagreb
39 : 60
Lupa Promotion
Zagreb
Čelik Zenica
Zenica
77 : 62
AJM Maribor
Maribor
Gospić CO
Gospić
90 : 62
Jedinstvo
Bijelo Polje
Vojvodina NIS
Novi Sad
58 : 63
Celje
Celje
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
69 : 59
Voždovac
Beograd
Loznica
Loznica
45 : 88
Hemofarm Štada
Vršac
Radnički (K)
Kragujevac
59 : 70
Čelarevo
Čelarevo
Student Radnički
Niš
79 : 75
Kovin
Kovin
Basket Stars
Kragujevac
63 : 72
Sivac
Sivac
Radivoj Korać MT
Beograd
74 : 62
Stara Pazova
Stara Pazova
Vrbas Medela
Vrbas
49 : 58
Šabac
Šabac

Odbojka

Smederevo
Smederevo
0 : 3
Partizan
Beograd
Spartak
Ljig
3 : 2
Železničar
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Radnički Credy banka
Kragujevac
Mladost
Vranje
2 : 3
Putevi
Ivanjica
Borac
Starčevo
3 : 0
Jagodina
Jagodina
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Niš
Niš
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Desetka
Niš
Radan
Lebane
3 : 0
Vranje
Vranje
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Pirot
Pirot
FAP Livnica
Prijepolje
2 : 3
Užice
Užice
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Lučani
Lučani
Partizan
Lipljan
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Dinamo Azotara
Pančevo
Radnički
Beograd
2 : 3
NIS Spartak
Subotica
Jedinstvo
Užice
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Vizura Super Nova
Beograd
2 : 3
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac

Rukomet

PKB
Padinska Skela
22 : 17
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
27 : 27
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Naisus
Niš
26 : 32
Metaloplastika
Šabac
Vranje
Vranje
23 : 30
Kolubara
Lazarevac
Priboj
Priboj
32 : 26
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Pancevo
28 : 27
Jugović Unimet
Kać
Zlatar
Nova Varoš
46 : 35
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Vrbas Carnex
Vrbas
21 : 25
Napredak
Kruševac
Spartak Vojput
Subotica
24 : 22
Crvena Zvezda
Mokrin
Radnički
Šid
30 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
ŽSK
Žabalj
34 : 26
Hercegovina
Sečanj
Sombor
Sombor
26 : 26
Metalac Asko Vidak
Futog
Ruma
Ruma
32 : 41
Radnički-Cement
Novi Sad
Apatin
Apatin
23 : 27
Železničar
Inđija
Hajduk
Čurug
29 : 28
Jabuka
Jabuka
Potisje Pleteks
Ada
33 : 29
Titel Džon Dir
Titel
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
31 : 28
Kolubara 2
Lazarevac
Sloga
Despotovac
29 : 30
Radnički Morava
Svilajnac
Majdanpek
Majdanpek
25 : 24
Sindjelić
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
34 : 32
Stari grad
Beograd
Smederevo 2
Smederevo
30 : 43
Novi Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
27 : 27
Studentski grad
Beograd
Metalac
Valjevo
19 : 24
Zemun
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
26 : 25
Bane
Raška
15 oktobar
Velika Drenova
35 : 32
Knjaževac
Knjaževac
Jastrebac
Blace
18 : 25
Topličanin
Prokuplje
Bor 2
Bor
27 : 20
Žitorađa
Žitorađa
Sloga
Požega
34 : 31
Trepča
Kosovska Mitrovica
Đerdap
Kladovo
32 : 27
Užice
Užice
Rača
Rača
33 : 31
Šamot 65 2
Aranđelovac
Karadjordje
Topola
29 : 39
Udarnik
Lozovik
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 29
Radnički 2
Kragujevac
Rudar 2
Kostolac
27 : 19
Jedinstvo
Krnjevo
Primus Car Dušan
Beograd
41 : 26
Čukarički
Beograd
Loznica
Loznica
35 : 28
Umčari
Umčari
Junior
Beograd
22 : 32
Ub
Ub
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
40 : 24
Zvečan
Zvečan
Mokra gora 2
Zubin Potok
35 : 32
Prva Petoletka
Trstenik
Župa 54
Aleksandrovac
26 : 22
Beli andjeo
Prijepolje
Sjenica
Sjenica
0 : 10
Arilje 2
Arilje
BSK Heba
Bujanovac
41 : 21
Naisus 2
Niš
Pirot
Pirot
30 : 30
Niška Banja
Niška Banja
Hajduk Veljko
Negotin
40 : 28
Radan
Lebane
Cepelin
Beograd
18 : 34
Čačak
Čačak
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
35 : 29
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
Medicinar
Šabac
28 : 31
Naisa
Niš
Jagodina
Jagodina
39 : 19
Max Sport
Nova Pazova
Proleter Superprotein
Zrenjanin
31 : 27
Napredak
Kruševac
Pirot
Pirot
30 : 27
ORK Beograd
Beograd
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
34 : 14
Kikinda
Kikinda
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 29
Radnički
Obrenovac
Loznica grad
Loznica
15 : 33
Železnik 1963
Beograd
Slodes
Beograd
29 : 21
Jagodina 2
Jagodina
Crvena Zvezda 2
Beograd
35 : 10
Metalac-Valjevo
Valjevo
Zemun
Zemun
27 : 12
Mladi Radnik
Radinac
Vojvodina
Petrovaradin
38 : 19
Mladost
Srpska Crnja
Spartak
Debeljača
20 : 28
Pančevo
Pančevo
Ravangrad
Sombor
27 : 20
Vrbas
Vrbas
Temerin
Temerin
22 : 18
Radnički
Bajmok
Apatin
Apatin
26 : 20
Jabuka 95
Jabuka
Lehel
Mužlja
26 : 21
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
Knjaževac
Knjaževac
52 : 21
Kopaonik
Brus
Đerdap
Kladovo
21 : 30
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
29 : 20
Raška
Raška
Župa
Aleksandrovac
19 : 29
Crveni krst
Niš
Naisa 3
Niš
33 : 31
RTB Bor
Bor
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
30 : 25
Cepelin 2
Beograd
Loznica
Loznica
19 : 36
Čačak 2
Čačak
Goč
Vrnjačka Banja
22 : 35
Sloga
Požega
Radan
Lebane
11 : 27
Dubočica
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
22 : 23
Rtanj
Boljevac
Niška Banja
Niška Banja
36 : 14
Morava Han
Vladičin Han

Vaterpolo

TENT
Obrenovac
2 : 24
Partizan Rajfajzen
Beograd
ŽAK
Kikinda
9 : 10
Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
17 : 3
Singidunum
Beograd
Niš
Niš
2 : 14
Crvena Zvezda VET
Beograd

Futsal

Kraljevo
Kraljevo
06.11.2010
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
4 : 2
Župski Rubin
Prijepolje
Flash
Valjevo
2 : 2
Partenon
Smederevska Palanka
Hajduk
Kula
3 : 5
Telep
Novi Sad
Adice
Novi Sad
2 : 6
Tango
Novi Sad
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 4
Forum
Vršac
Kepa 9
Stajićevo
12 : 8
Sombor
Sombor
TMF
Beograd
3 : 1
Tempo Pekson
Beograd
Konjarnik
Beograd
5 : 5
Slodes
Beograd
Adaneks
Beograd
3 : 6
Espreso Intermeco
Beograd
Ekonomist
Beograd
6 : 5
Zemun
Zemun
Rekreativo
Vranje
6 : 3
Temnić
Varvarin
Vintersport
Niš
3 : 1
Bor
Bor
As
Bujanovac
2 : 3
Akademac
Niš
Ekonomist
Niš
6 : 4
Dolap
Prokuplje