XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 375 utakmica za dan
Subota, 30 Oktobar 2010


Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
30.10.2010 13:30
Šumadija (A)
1 : 0
Vujić voda
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Sloga (P)
Požega
30.10.2010 13:30
Sloga (PM)
2 : 0
Sloga (P)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
30.10.2010 13:30
Sloga (BB)
2 : 0
Sloboda (Č)
Mačva
Šabac
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
30.10.2010 13:30
Mačva
0 : 0
Sloga (K)
Rudar (K)
Kostolac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
30.10.2010 13:30
Rudar (K)
1 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Valjevo
2 : 1
FAP
Priboj
30.10.2010 13:30
Budućnost
2 : 1
FAP
Dubočica
Leskovac
2 : 1
Car Konstantin
Niš
30.10.2010 14:00
Dubočica
2 : 1
Car Konstantin
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
30.10.2010 14:00
Trstenik PPT
0 : 2
Jedinstvo (P)
Timok
Zaječar
3 : 1
Svrljig
Svrljig
30.10.2010 14:00
Timok
3 : 1
Svrljig
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Kopaonik
Brus
30.10.2010 14:00
Radnički (N)
4 : 0
Kopaonik
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2010 14:00
Žitorađa
3 : 0
Hajduk Veljko
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
30.10.2010 14:00
Radnički (S)
3 : 1
Sloga (D)
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
3 : 0
Mladost (A)
Apatin
30.10.2010 14:30
Sloboda (NK)
3 : 0
Mladost (A)
Sloga (T)
Temerin
3 : 0
Vršac
Vršac
30.10.2010 14:30
Sloga (T)
3 : 0
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Dolina
Padina
30.10.2010 14:30
ČSK Pivara
0 : 0
Dolina
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Senta
Senta
30.10.2010 14:30
Radnički (NP)
1 : 0
Senta
Veternik Viskol
Veternik
7 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
30.10.2010 14:30
Veternik Viskol
7 : 0
OFK Kikinda
Solunac
Rastina
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
30.10.2010 14:30
Solunac
1 : 1
Mladost (BJ)
Dorćol
Beograd
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
30.10.2010 14:00
Dorćol
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Kovačevac
Kovačevac
30.10.2010 14:00
Mladenovac
1 : 0
Kovačevac
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Metalac (K)
Kraljevo
30.10.2010 13:30
Slavija
1 : 2
Metalac (K)
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
30.10.2010 13:30
Takovo
3 : 1
Polet (T)
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 2
Mladost (O)
Oplanići
30.10.2010 13:30
Mokra Gora
5 : 2
Mladost (O)
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Tutin
Tutin
30.10.2010 13:30
Trepča
1 : 0
Tutin
Partizan (C)
Cerovac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
30.10.2010 13:30
Partizan (C)
1 : 2
Šumadija 1903
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Obilić
Živica
30.10.2010 13:30
Sloga (B)
2 : 1
Obilić
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
30.10.2010 13:30
Vrbovac
2 : 0
Morava (VP)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 6
Balkanski
Dimitrovgrad
30.10.2010 14:00
Jedinstvo (B)
1 : 6
Balkanski
Sloga
Leskovac
2 : 0
Mramor
Mramor
30.10.2010 14:00
Sloga
2 : 0
Mramor
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Radan
Lebane
30.10.2010 14:00
Morava (VH)
2 : 1
Radan
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
30.10.2010 14:00
Zloćudovo
2 : 0
Pusta Reka
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
30.10.2010 14:00
SFS Borac
1 : 1
Župa
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
30.10.2010 14:30
Dinamo
2 : 0
Radnički (Z)
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
30.10.2010 14:30
Budućnost
0 : 1
Bačka Topola
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
30.10.2010 14:30
Kozara
2 : 0
Proleter
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 1
AFK
Ada
30.10.2010 14:30
Jedinstvo
2 : 1
AFK
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
30.10.2010 14:30
Obilić
2 : 0
Radnički (B)
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
30.10.2010 14:30
Bačka (BP)
2 : 0
Dunav
Metalac AV
Futog
1 : 1
Radnički (I)
Irig
30.10.2010 14:30
Metalac AV
1 : 1
Radnički (I)
Jugović
Kać
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
30.10.2010 14:30
Jugović
1 : 0
Omladinac
1. Maj
Ruma
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
30.10.2010 14:30
1. Maj
3 : 1
Radnički (SM)
Slavija
Beograd
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
30.10.2010 10:00
Slavija
1 : 0
Radnički (R)
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
30.10.2010 14:00
Lokomotiva
2 : 0
Budućnost
Trudbenik
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
30.10.2010 14:00
Trudbenik
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Vinča
Vinča
1 : 1
Bulbulderac
Beograd
30.10.2010 14:00
Vinča
1 : 1
Bulbulderac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Turbina
Beograd
30.10.2010 11:00
Radnički (NB)
0 : 0
Turbina
IMT
Beograd
0 : 0
PKB
Padinska skela
30.10.2010 14:00
IMT
0 : 0
PKB
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
30.10.2010 13:00
Goč
1 : 2
Braća Vuković
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
30.10.2010 13:00
Kraljevo Hajduk
5 : 0
Proleter Lasta
Grdica
Grdica
2 : 1
Rudar
Baljevac
30.10.2010 13:00
Grdica
2 : 1
Rudar
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Bata Bulić
Bistrica
30.10.2010 13:30
VGSK
1 : 1
Bata Bulić
Selevac
Selevac
1 : 0
Drugovac
Drugovac
30.10.2010
Selevac
1 : 0
Drugovac
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
30.10.2010
Glavaš
2 : 1
Lunjevac
Marjan
Knić
5 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
30.10.2010 13:30
Marjan
5 : 0
Šumadinac (N)
Mačva 2005
Bogatić
4 : 2
Radnički
Koceljeva
30.10.2010 14:00
Mačva 2005
4 : 2
Radnički
Kačer
Belanovica
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
30.10.2010 14:00
Kačer
4 : 1
OFK Jabučje
GP Zlatibor
Užice
2 : 1
Ariljska rampa
Požega
30.10.2010
GP Zlatibor
2 : 1
Ariljska rampa
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
30.10.2010
Jasen
1 : 1
Jedinstvo
Knežica
Knežica
3 : 4
Naša krila
Belotinac
30.10.2010
Knežica
3 : 4
Naša krila
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Dobrič
Brest
30.10.2010
Napredak
2 : 0
Dobrič
OFK Vlasotince
Vlasotince
1 : 1
Polet
Stajkovce
30.10.2010 14:00
OFK Vlasotince
1 : 1
Polet
SFK Moravac
Predejane
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
30.10.2010 14:00
SFK Moravac
3 : 1
Jedinstvo (G)
Gradac
Konopnica
1 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
30.10.2010 14:00
Gradac
1 : 1
Lemind Livnica
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Prčevac
Pirot
30.10.2010 14:30
Tanasko Rajić
2 : 2
Prčevac
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
30.10.2010 14:30
Zadrugar
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Napredak
Izvor
4 : 1
Gnjilan
Gnjilan
30.10.2010 14:30
Napredak
4 : 1
Gnjilan
Borac
Barje Čiflik
0 : 8
Lužnica
Babušnica
30.10.2010 14:30
Borac
0 : 8
Lužnica
Jug Bogdan
Đakus
8 : 2
Trbunje
Trbunje
30.10.2010
Jug Bogdan
8 : 2
Trbunje
Dunđerski
Voljčinac
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
30.10.2010
Dunđerski
0 : 3
Dobrič
Topličanin
Prokuplje
6 : 0
Partizanski put
Grudaš
30.10.2010
Topličanin
6 : 0
Partizanski put
Borac
Držanovac
3 : 2
Polet
Samarinovac
30.10.2010
Borac
3 : 2
Polet
Aluminjum
Niš
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
30.10.2010
Aluminjum
2 : 1
Omladinac
Zlot
Zlot
1 : 2
Brestovac
Brestovac
30.10.2010 14:00
Zlot
1 : 2
Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 2
Dunav
Prahovo
30.10.2010 14:00
Rudna Glava
1 : 2
Dunav
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
30.10.2010 14:00
Poreč
2 : 1
Radnički (K)
Mladost
Makrešane
4 : 1
Mladost
Donji Katun
30.10.2010
Mladost
4 : 1
Mladost
Dedina
Dedina
1 : 3
FUD
Brus
30.10.2010
Dedina
1 : 3
FUD
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
30.10.2010
Bošnjane
2 : 1
Poljoprivrednik
Sloga
Dašnica
1 : 3
Trudbenik
Stalać
30.10.2010
Sloga
1 : 3
Trudbenik
Sloga
Ćićevac
4 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
30.10.2010
Sloga
4 : 0
Jedinstvo 1936
Temnić
Varvarin
0 : 3
Naupare
Naupare
30.10.2010
Temnić
0 : 3
Naupare
Čitluk
Čitluk
3 : 2
Blagotin
Poljna
30.10.2010
Čitluk
3 : 2
Blagotin
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Jasika
Jasika
30.10.2010
Velika Drenova
1 : 0
Jasika
Čoka
Čoka
0 : 2
Jadran
Feketić
30.10.2010 13:30
Čoka
0 : 2
Jadran
Subotica
Subotica
2 : 0
Krivaja
Krivaja
30.10.2010 13:30
Subotica
2 : 0
Krivaja
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Čantavir
Čantavir
30.10.2010 13:30
Njegoš
3 : 1
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Tavankut
Tavankut
30.10.2010 13:30
Panonija IM Topola
1 : 0
Tavankut
Naftagas
Elemir
1 : 0
Vojvodina
Perlez
30.10.2010 14:00
Naftagas
1 : 0
Vojvodina
Borac
Zrenjanin
1 : 0
Potisje
Knićanin
30.10.2010 14:00
Borac
1 : 0
Potisje
Mladost
Lukićevo
0 : 0
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
30.10.2010 14:00
Mladost
0 : 0
Jedinstvo
Bilećanin
Sečanj
4 : 1
Begej
Žitište
30.10.2010 14:00
Bilećanin
4 : 1
Begej
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 4
Krajina
Krajišnik
30.10.2010 14:00
Mladost
2 : 4
Krajina
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
30.10.2010 14:00
BAK
1 : 1
Radnički (K)
Vršac United
Vršac
2 : 0
Polet
Izbište
30.10.2010 14:00
Vršac United
2 : 0
Polet
Mladost
Kruščić
4 : 0
Radnički
Ratkovo
30.10.2010 14:30
Mladost
4 : 0
Radnički
Borac
Bački Gračac
1 : 3
Polet
Karavukovo
30.10.2010 14:30
Borac
1 : 3
Polet
Mladost
Bački Petrovac
1 : 1
Vrbas
Vrbas
30.10.2010
Mladost
1 : 1
Vrbas
Bečej
Bečej
1 : 2
Srbobran
Srbobran
30.10.2010
Bečej
1 : 2
Srbobran
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
30.10.2010
Kabel
2 : 0
Stari Grad
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
30.10.2010
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 0
ŽSK
Žabalj
30.10.2010
Omladinac
1 : 0
ŽSK
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Slavija
Novi Sad
30.10.2010
Hercegovac
2 : 1
Slavija
Šajkaš
Kovilj
3 : 0
Tvrdjava
Bač
30.10.2010
Šajkaš
3 : 0
Tvrdjava
Borac
Šajkaš
3 : 1
Železničar
Novi Sad
30.10.2010
Borac
3 : 1
Železničar
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Sloven
Ruma
30.10.2010 15:00
Ljukovo
0 : 0
Sloven
Železničar
Inđija
1 : 2
Partizan
Vitojevci
30.10.2010 15:00
Železničar
1 : 2
Partizan
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
30.10.2010 15:00
Zeka Buljubaša
1 : 0
Hajduk (Š)
Mladost
Kupinovo
3 : 0
Graničar
Adaševci
30.10.2010 15:00
Mladost
3 : 0
Graničar
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
Jadran
Golubinci
30.10.2010 15:00
Hajduk
1 : 0
Jadran
LSK Laćarak
Laćarak
5 : 0
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
30.10.2010 15:00
LSK Laćarak
5 : 0
Borac Sloga "Milšped"
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
30.10.2010 15:00
Podrinje
2 : 3
Jedinstvo
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
30.10.2010 15:00
Fruškogorac
1 : 1
Hajduk (B)
Poštar - Zvezdara
Beograd
3 : 1
Obilić
Beograd
30.10.2010 14:00
Poštar - Zvezdara
3 : 1
Obilić
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Dunavac
Grocka
30.10.2010 14:00
PKB Kovilovo
0 : 0
Dunavac
Komgrap
Beograd
0 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
30.10.2010 14:00
Komgrap
0 : 2
Lepušnica
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
Prva Iskra
Barič
30.10.2010 14:00
BSK Batajnica
2 : 0
Prva Iskra
Rudar
Zeoke
0 : 1
Železnik
Beograd
30.10.2010 14:00
Rudar
0 : 1
Železnik
Kopaonik
Lešak
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
30.10.2010
Kopaonik
0 : 3
Rudar
Ibar
Leposavić
2 : 1
Radnik
Prilužje
30.10.2010
Ibar
2 : 1
Radnik
Sočanica
Sočanica
2 : 2
Zvečan
Zvečan
30.10.2010
Sočanica
2 : 2
Zvečan
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Polet
Ratina
30.10.2010 14:30
Mlada krila
0 : 2
Polet
Dobrača
Dobrača
1 : 1
Botunje
Botunje
30.10.2010 14:00
Dobrača
1 : 1
Botunje
Đerdap
Golubac
4 : 2
Makce
Makce
30.10.2010 13:30
Đerdap
4 : 2
Makce
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
30.10.2010
Palanka
0 : 3
Beli Orlovi
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
30.10.2010
Prvi srpski ustanak
1 : 3
Radoje Domanović
Crnča
Crnča
2 : 2
Granit
Radalj
30.10.2010 14:00
Crnča
2 : 2
Granit
Borac
Šabac
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
30.10.2010
Borac
1 : 0
Mladi Borac
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Polet
Donji Lajkovac
30.10.2010 16:00
Sloga
2 : 2
Polet
Jedinstvo
Bobovište
3 : 1
Katun
Katun
30.10.2010 14:00
Jedinstvo
3 : 1
Katun
Mladi Radnik
Al.Bujmir
6 : 0
Kraljevo
Kraljevo
30.10.2010 14:00
Mladi Radnik
6 : 0
Kraljevo
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Sloga
Korman
30.10.2010 14:00
Palilula
3 : 0
Sloga
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Polet (R)
Radevac
30.10.2010 14:00
Polet (V)
4 : 0
Polet (R)
Draževac
Draževac
8 : 0
Pobeda
Jakovlje
30.10.2010 14:00
Draževac
8 : 0
Pobeda
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
Gredetin
Gredetin
30.10.2010 14:00
Crvena Zvezda
3 : 0
Gredetin
Vukašinovac
Vukašinovac
4 : 0
Tempo
Mozgovo
30.10.2010 14:00
Vukašinovac
4 : 0
Tempo
Mladost
Kutles
2 : 0
Jasunja
Jasunja
30.10.2010
Mladost
2 : 0
Jasunja
Navalin
Navalin
4 : 1
Omladinac
Sinkovce
30.10.2010
Navalin
4 : 1
Omladinac
Mladost
Donja Lokosnica
2 : 1
Mladi Borac
Zivkovo
30.10.2010
Mladost
2 : 1
Mladi Borac
Nomanica
Nomanica
0 : 0
Umac
Miroševce
30.10.2010
Nomanica
0 : 0
Umac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 1
Goblen
Badince
30.10.2010
Gornje Krajince
3 : 1
Goblen
Moravac
Guberevac
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
30.10.2010
Moravac
2 : 1
Bratstvo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
5 : 1
Real
Donja Jajna
30.10.2010
Veliko Trnjane
5 : 1
Real
Ursule
Ursule
4 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
30.10.2010 14:00
Ursule
4 : 2
Mladi Radnik
Tomislavci
Tomislavci
1 : 0
Olimpija
Gunaroš
30.10.2010 13:30
Tomislavci
1 : 0
Olimpija
Glogonj
Glogonj
4 : 4
Dolovo
Dolovo
30.10.2010 14:00
Glogonj
4 : 4
Dolovo
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 6
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
30.10.2010 14:00
Fruškogorski partizan
0 : 6
Stražilovo Milan
Lovac
Karlovčić
1 : 0
Mladost
Prhovo
30.10.2010 14:00
Lovac
1 : 0
Mladost
Kameni
Ašanja
5 : 1
Vitez
Subotište
30.10.2010 14:00
Kameni
5 : 1
Vitez
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 2
Šumar
Ogar
30.10.2010 14:00
Srem
1 : 2
Šumar
Napredak
Popinci
1 : 4
Sloven
Sibač
30.10.2010 14:00
Napredak
1 : 4
Sloven
OFK Brestač
Brestač
6 : 2
Graničar
Obrež
30.10.2010 14:00
OFK Brestač
6 : 2
Graničar
Sremac
Deč
0 : 3
Popinci
Popinci
30.10.2010 14:00
Sremac
0 : 3
Popinci
Krtinska
Krtinska
4 : 0
Barajevo
Barajevo
30.10.2010 14:00
Krtinska
4 : 0
Barajevo
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Napredak
Medoševac
30.10.2010 14:00
Mladost (Č)
2 : 1
Napredak
Šumadija
Šopić
3 : 0
Borac
Ušće
30.10.2010 14:00
Šumadija
3 : 0
Borac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 4
Omladinac
Drakčići
30.10.2010 14:30
Bogutovačka Banja
2 : 4
Omladinac
Zastava
Kragujevac
1 : 7
Mladost
Pajazitovo
30.10.2010 14:00
Zastava
1 : 7
Mladost
Homolje
Bukovska
4 : 2
Kaona
Kaona
30.10.2010 13:00
Homolje
4 : 2
Kaona
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Dizel
Bare
30.10.2010 13:30
Napredak (P)
3 : 0
Dizel
Stig (MC)
Malo Crniće
6 : 1
Napredak
Toponica
30.10.2010 13:30
Stig (MC)
6 : 1
Napredak
Burovac
Burovac
1 : 3
Zadrugar
Tabanovac
30.10.2010 14:30
Burovac
1 : 3
Zadrugar
Obilić
Zabrđe
1 : 1
B.S.K.
Bošnjak
30.10.2010 14:30
Obilić
1 : 1
B.S.K.
Laolac
Veliko Laole
4 : 3
Radnik
Pankovo
30.10.2010 14:30
Laolac
4 : 3
Radnik
Dobrnje
Dobrnje
1 : 4
7 juli
Lopušnik
30.10.2010 14:30
Dobrnje
1 : 4
7 juli
Soko
Krvije
2 : 3
Mlava
Zabrđe
30.10.2010 14:30
Soko
2 : 3
Mlava
Budućnost
Vezičevo
3 : 0
Busur
Busur
30.10.2010 14:30
Budućnost
3 : 0
Busur
Rudar
Stamnica
4 : 1
Vukan
Ždrelo
30.10.2010 14:30
Rudar
4 : 1
Vukan
Sloboda
Bistrica
5 : 1
Melnica
Melnica
30.10.2010 14:30
Sloboda
5 : 1
Melnica
Mladost
Ranovac
4 : 0
Rade Milošević
Dubočka
30.10.2010 14:30
Mladost
4 : 0
Rade Milošević
Napredak
Trnovče
1 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
30.10.2010 14:30
Napredak
1 : 4
Trgovački
Mladost
Pretoke
1 : 2
Polet
Guberevac
30.10.2010 14:00
Mladost
1 : 2
Polet
Vrbica
Aranđelovac
3 : 0
Ranilović
Ranilović
30.10.2010 13:30
Vrbica
3 : 0
Ranilović
Brezovac
Brezovac
3 : 2
Kopljari
Kopljari
30.10.2010 13:30
Brezovac
3 : 2
Kopljari
22 Februar
Tulezi
4 : 1
Venčani
Venčani
30.10.2010 13:30
22 Februar
4 : 1
Venčani
Mladost (L)
Loznica
5 : 2
Hajduk
Ribarice
30.10.2010 14:00
Mladost (L)
5 : 2
Hajduk
Borac (L)
Lesnica
0 : 0
Mladost (B)
Brezjak
30.10.2010 14:00
Borac (L)
0 : 0
Mladost (B)
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
4 : 0
Napredak (R)
Ribari
30.10.2010 15:00
Zadrugar Milkivit
4 : 0
Napredak (R)
Napredak (S)
Sevarice
7 : 0
Cer
Petkovica
30.10.2010 15:00
Napredak (S)
7 : 0
Cer
Savacijum
Sabac
4 : 0
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
30.10.2010 15:00
Savacijum
4 : 0
Pofk Letnjikovac
Fortuna
Bogosavac
2 : 0
Culjkovic
Culjkovic
30.10.2010 15:00
Fortuna
2 : 0
Culjkovic
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 2
Mladost
Slatina
30.10.2010
Jedinstvo
3 : 2
Mladost
Metlić
Metlić
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
30.10.2010
Metlić
4 : 2
Zablaće
Draginje
Draginje
5 : 0
Mladost s
Sinosevic
30.10.2010
Draginje
5 : 0
Mladost s
Sava
Mrdjenovac
2 : 1
Ceric
Miokus
30.10.2010
Sava
2 : 1
Ceric
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
30.10.2010 16:00
Mladost
1 : 2
Stari Trstenik
Omladinac
Odžaci
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
30.10.2010 16:00
Omladinac
2 : 2
Stara Čaršija
Jugovići
Bogdanje
5 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
30.10.2010 16:00
Jugovići
5 : 0
Ribnik
Padez
Padez
1 : 2
Parunovac
Parunovac
30.10.2010 16:00
Padez
1 : 2
Parunovac
Globoder
Globoder
3 : 2
Zabare
Žabare
30.10.2010 16:00
Globoder
3 : 2
Zabare
Srnje
Srnje
0 : 3
Sanac
Šanac
30.10.2010 16:00
Srnje
0 : 3
Sanac
Dušan Ristić
Kukljin
6 : 0
Kruševica
Kruševica
30.10.2010 16:00
Dušan Ristić
6 : 0
Kruševica
BSK
Bela Voda
1 : 3
Mačkovac
Mačkovac
30.10.2010 16:00
BSK
1 : 3
Mačkovac
Ribare
Ribare
1 : 2
Kapidzija
Kapidzija
30.10.2010 16:00
Ribare
1 : 2
Kapidzija
Modrica
Modrica
2 : 1
Dvorane
Dvorane
30.10.2010 16:00
Modrica
2 : 1
Dvorane
Mladost
Djunis
1 : 4
Zdravinje
Zdravinje
30.10.2010 16:00
Mladost
1 : 4
Zdravinje
Napredak
Dužine
2 : 4
Graničar
Miletićevo
30.10.2010 14:00
Napredak
2 : 4
Graničar
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 1
Krajina
Kupinik
30.10.2010 14:00
Solunac
2 : 1
Krajina
Mladost (G)
Guberevac
2 : 2
Ropočevo
Ropočevo
30.10.2010 16:00
Mladost (G)
2 : 2
Ropočevo
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 0
4 juli (MP)
Mali Požarevac
30.10.2010 16:00
Nemenikuće
2 : 0
4 juli (MP)
Crvena Zvezda
Ralja
6 : 0
Sibnica
Sibnica
30.10.2010 16:00
Crvena Zvezda
6 : 0
Sibnica
Stojnik
Stojnik
1 : 0
Slatina
Slatina
30.10.2010 16:00
Stojnik
1 : 0
Slatina
Vis
Parcane
2 : 2
Kosmaj
Ralja
30.10.2010 16:00
Vis
2 : 2
Kosmaj
Mladost (MI)
Mala Ivanča
8 : 0
Rogača
Rogača
30.10.2010 16:00
Mladost (MI)
8 : 0
Rogača
GAK
Beograd
7 : 0
Mabat
Beograd
30.10.2010 11:00
GAK
7 : 0
Mabat
Mladost
Leskovac
3 : 1
Strmovo
Strmovo
30.10.2010 16:30
Mladost
3 : 1
Strmovo
Petka
Petka
1 : 4
Mladi Borac
Županjac
30.10.2010 16:30
Petka
1 : 4
Mladi Borac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
6 : 2
Sokolovo
Sokolovo
30.10.2010 16:30
Dimitrije Tucovic
6 : 2
Sokolovo
Rasadnik
Lazarevac
2 : 2
Proleter
Vrbovno
30.10.2010 16:30
Rasadnik
2 : 2
Proleter
Inđija
Inđija
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
30.10.2010 13:30
Inđija
0 : 0
Čukarički Stankom
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 3
Javor
Ivanjica
30.10.2010 13:30
Metalac
1 : 3
Javor
Sloboda PS
Užice
2 : 1
BSK Borča
Borča
30.10.2010 13:30
Sloboda PS
2 : 1
BSK Borča
Partizan
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
30.10.2010 16:00
Partizan
3 : 0
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Smederevo
Smederevo
30.10.2010 13:30
OFK Beograd
2 : 2
Smederevo
Borac
Čačak
0 : 0
Spartak ZV
Subotica
30.10.2010 13:30
Borac
0 : 0
Spartak ZV
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
30.10.2010 14:00
Radnički (S)
1 : 0
Kolubara
Bežanija
Beograd
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
30.10.2010 14:00
Bežanija
0 : 0
Mladost (L)
BASK
Beograd
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
30.10.2010 14:00
BASK
1 : 0
Mladi radnik
Novi Sad
Novi Sad
0 : 5
Big bul Radnički
Šid
30.10.2010 14:00
Novi Sad
0 : 5
Big bul Radnički
Zemun
Zemun
1 : 2
Teleoptik
Zemun
30.10.2010 14:00
Zemun
1 : 2
Teleoptik
Banat
Zrenjanin
2 : 2
Sinđelić
Niš
30.10.2010 14:00
Banat
2 : 2
Sinđelić
Napredak
Kruševac
2 : 0
Dinamo
Vranje
30.10.2010 14:00
Napredak
2 : 0
Dinamo
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 11
Spartak Jaffa
Subotica
30.10.2010 11:00
Novi Bečej
0 : 11
Spartak Jaffa
Mačva
Šabac
0 : 7
Napredak
Kruševac
30.10.2010 13:00
Mačva
0 : 7
Napredak
Požarevac
Požarevac
5 : 0
Sloga
Zemun
30.10.2010 13:30
Požarevac
5 : 0
Sloga
Mladost
Kruščić
2 : 0
Radnički
Ratkovo
30.10.2010 12:30
Mladost
2 : 0
Radnički
Borac
Bački Gračac
2 : 10
Polet
Karavukovo
30.10.2010 12:30
Borac
2 : 10
Polet
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
30.10.2010 11:00
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (NB)
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
Banat
Zrenjanin
30.10.2010 11:00
Čukarički Stankom
1 : 2
Banat
Akademija
Senta
3 : 1
Senta
Senta
30.10.2010 14:00
Akademija
3 : 1
Senta
Lokomotiva
Subotica
1 : 8
AFK
Ada
30.10.2010 10:00
Lokomotiva
1 : 8
AFK
Čoka
Čoka
10 : 0
Jadran
Feketić
30.10.2010 11:30
Čoka
10 : 0
Jadran
Subotica
Subotica
4 : 0
Krivaja
Krivaja
30.10.2010 11:30
Subotica
4 : 0
Krivaja
Njegoš
Lovćenac
2 : 4
Čantavir
Čantavir
30.10.2010 11:30
Njegoš
2 : 4
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 7
Tavankut
Tavankut
30.10.2010 11:30
Panonija IM Topola
1 : 7
Tavankut
Rad
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
30.10.2010 11:00
Rad
3 : 1
Napredak
Teleoptik
Zemun
3 : 4
Partizan
Beograd
30.10.2010 11:00
Teleoptik
3 : 4
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Loznica
Loznica
30.10.2010 12:00
Vojvodina
3 : 1
Loznica
Senta
Senta
0 : 1
Čoka
Čoka
30.10.2010 10:00
Senta
0 : 1
Čoka
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Bačka
Pačir
30.10.2010 11:00
Čantavir
2 : 2
Bačka
Tavankut
Tavankut
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
30.10.2010 10:00
Tavankut
4 : 2
Preporod
Spartak Zlatibor voda
Subotica
5 : 1
Tisa
Adorjan
30.10.2010 11:00
Spartak Zlatibor voda
5 : 1
Tisa
Zvižd
Kučevo
2 : 1
MIP Presing
Požarevac
30.10.2010
Zvižd
2 : 1
MIP Presing
Seljak
Mihajlovac
4 : 2
Panter
Požarevac
30.10.2010
Seljak
4 : 2
Panter
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
30.10.2010
Mladi radnik (R)
0 : 1
Sloga
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Jagodina
Jagodina
30.10.2010 11:00
Sloga
2 : 1
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
30.10.2010 13:00
Rad
1 : 0
Napredak
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
30.10.2010 13:00
Radnički 1923
3 : 1
OFK Paraćin
Kruševac
Kruševac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2010 13:00
Kruševac
1 : 3
Crvena zvezda
Bačka Topola
Bačka Topola
9 : 0
Bačka 1901 99
Subotica
30.10.2010 10:00
Bačka Topola
9 : 0
Bačka 1901 99
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
9 : 0
Senta
Senta
30.10.2010 10:00
Spartak Zlatibor voda 99
9 : 0
Senta
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Bačka
Pačir
30.10.2010 09:30
Čantavir
1 : 1
Bačka
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
3 : 0
Bačka 1901 98
Subotica
30.10.2010 09:30
Spartak Zlatibor voda 98
3 : 0
Bačka 1901 98
Vinogradar
Hajdukovo
9 : 0
Palić
Palić
30.10.2010 10:00
Vinogradar
9 : 0
Palić

Košarka

Radnički
Kovin
20 : 0
Duga
Novi Sad
30.10.2010
Radnički
20 : 0
Duga
Sport Key
Novi Sad
0 : 20
Jedinstvo
Novi Becej
30.10.2010
Sport Key
0 : 20
Jedinstvo
Nova Pazova
Nova Pazova
72 : 74
Stara Pazova
Stara Pazova
30.10.2010
Nova Pazova
72 : 74
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
96 : 93
Vrbas
Vrbas
30.10.2010
Dunav
96 : 93
Vrbas
Odžaci
Odžaci
106 : 89
Novi Sad MT
Novi Sad
30.10.2010
Odžaci
106 : 89
Novi Sad MT
Veternik
Veternik
72 : 80
Meridiana
Novi Sad
30.10.2010
Veternik
72 : 80
Meridiana
Topola
Backa Topola
64 : 101
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
30.10.2010
Topola
64 : 101
Mladost Teletehnika
Zdravlje 09
Leskovac
97 : 49
Ergonom
Niš
30.10.2010 20:30
Zdravlje 09
97 : 49
Ergonom
Široki TT Kabeli
Široki Brijeg
69 : 61
Budućnost m:tel
Podgorica
30.10.2010 20:15
Široki TT Kabeli
69 : 61
Budućnost m:tel
Cedevita
Zagreb
89 : 97
Hemofarm Štada
Vršac
30.10.2010 17:30
Cedevita
89 : 97
Hemofarm Štada
CEZ Nymburk
Nymburk
57 : 77
Krka
Novo Mesto
30.10.2010 16:00
CEZ Nymburk
57 : 77
Krka
Radnički
Kragujevac
71 : 78
Igokea
Aleksandrovac
30.10.2010 19:00
Radnički
71 : 78
Igokea
OKK Beograd
Beograd
88 : 75
Novi Sad
Novi Sad
30.10.2010 18:00
OKK Beograd
88 : 75
Novi Sad
Sloboda
Užice
89 : 85
Crnokosa
Kosjerić
30.10.2010 19:00
Sloboda
89 : 85
Crnokosa
Tamiš Petrohemija
Pančevo
72 : 80
Mega Vizura
Beograd
30.10.2010 18:30
Tamiš Petrohemija
72 : 80
Mega Vizura
Metalac
Valjevo
92 : 71
Borac
Čačak
30.10.2010 19:30
Metalac
92 : 71
Borac
Napredak Rubin
Kruševac
81 : 93
FMP
Železnik
30.10.2010 20:00
Napredak Rubin
81 : 93
FMP
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
83 : 66
Proleter Naftagas
Zrenjanin
30.10.2010 18:00
Vojvodina Srbijagas
83 : 66
Proleter Naftagas
Smederevo Vizura
Smederevo
101 : 73
Radnički KG 06
Kragujevac
30.10.2010 17:00
Smederevo Vizura
101 : 73
Radnički KG 06
Jagodina
Jagodina
85 : 87
Viva Basket
Beograd
30.10.2010 19:00
Jagodina
85 : 87
Viva Basket
Spartak
Subotica
90 : 84
KG Student UK
Kragujevac
30.10.2010 17:00
Spartak
90 : 84
KG Student UK
Niš
Niš
76 : 80
Mladost
Čačak
30.10.2010 19:00
Niš
76 : 80
Mladost
Železničar
Inđija
54 : 72
BKK Radnički
Beograd
30.10.2010 18:30
Železničar
54 : 72
BKK Radnički
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
86 : 61
Medveščak
Zagreb
30.10.2010 19:00
Jolly JBS Šibenik
86 : 61
Medveščak
Voždovac
Beograd
51 : 66
Vojvodina NIS
Novi Sad
30.10.2010 20:30
Voždovac
51 : 66
Vojvodina NIS
Celje
Celje
60 : 52
Radivoj Korać
Beograd
30.10.2010 19:00
Celje
60 : 52
Radivoj Korać
Gospić CO
Gospić
103 : 65
Čelik Zenica
Zenica
30.10.2010 18:00
Gospić CO
103 : 65
Čelik Zenica
AJM Maribor
Maribor
89 : 81
Lupa Promotion
Zagreb
30.10.2010 17:00
AJM Maribor
89 : 81
Lupa Promotion
Spartak
Subotica
73 : 60
Radnički (K)
Kragujevac
30.10.2010 19:30
Spartak
73 : 60
Radnički (K)
Čelarevo
Čelarevo
85 : 57
Loznica
Loznica
30.10.2010 19:00
Čelarevo
85 : 57
Loznica
Hemofarm Štada
Vršac
89 : 54
Proleter
Zrenjanin
30.10.2010 17:00
Hemofarm Štada
89 : 54
Proleter
Stara Pazova
Stara Pazova
100 : 73
Basket Stars
Kragujevac
30.10.2010 18:00
Stara Pazova
100 : 73
Basket Stars

Odbojka

Dubočica
Leskovac
2 : 3
Đerdap
Kladovo
30.10.2010
Dubočica
2 : 3
Đerdap
Pirot
Pirot
0 : 3
Radan
Lebane
30.10.2010
Pirot
0 : 3
Radan
Vranje
Vranje
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
30.10.2010
Vranje
0 : 3
SFS Borac
Desetka
Niš
2 : 3
Knjaževac
Knjaževac
30.10.2010
Desetka
2 : 3
Knjaževac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Partizan
Lipljan
30.10.2010 15:00
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Partizan
Lučani
Lučani
3 : 1
Užice
Užice
30.10.2010 17:00
Lučani
3 : 1
Užice
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
30.10.2010 19:00
Mladi radnik
1 : 3
Jedinstvo
Železničar
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
30.10.2010 19:00
Železničar
3 : 1
Smederevo
Obilić
Beograd
1 : 3
Bavanište
Bavanište
30.10.2010 19:00
Obilić
1 : 3
Bavanište
Niš
Niš
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
30.10.2010 16:00
Niš
1 : 3
VGSK
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Borac
Starčevo
30.10.2010 19:00
Klek Srbijašume
3 : 0
Borac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Mladost
Vranje
30.10.2010 16:00
Jagodina
3 : 0
Mladost
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo
Užice
30.10.2010 16:00
Dinamo Azotara
1 : 3
Jedinstvo
Tent
Obrenovac
3 : 0
Klek
Klek
30.10.2010 19:00
Tent
3 : 0
Klek
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
30.10.2010 16:00
Lazarevac
1 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
3 : 0
Radnički
Kragujevac
30.10.2010 17:00
Novi Sad Pionir Petrol
3 : 0
Radnički

Rukomet

Potisje Pleteks
Ada
36 : 29
Radnički
Šid
30.10.2010
Potisje Pleteks
36 : 29
Radnički
Titel Džon Dir
Titel
28 : 20
Hajduk
Čurug
30.10.2010
Titel Džon Dir
28 : 20
Hajduk
Jabuka
Jabuka
28 : 30
Apatin
Apatin
30.10.2010
Jabuka
28 : 30
Apatin
Železničar
Inđija
31 : 29
Ruma
Ruma
30.10.2010
Železničar
31 : 29
Ruma
Radnički-Cement
Novi Sad
44 : 25
Sombor
Sombor
30.10.2010
Radnički-Cement
44 : 25
Sombor
Metalac Asko Vidak
Futog
24 : 27
ŽSK
Žabalj
30.10.2010
Metalac Asko Vidak
24 : 27
ŽSK
Jedinstvo
Kačarevo
33 : 30
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30.10.2010
Jedinstvo
33 : 30
Banatski Karlovac
Zemun
Beograd
27 : 25
Radnički
Obrenovac
30.10.2010
Zemun
27 : 25
Radnički
Studentski grad
Beograd
37 : 27
Smederevo 2
Smederevo
30.10.2010
Studentski grad
37 : 27
Smederevo 2
Novi Beograd
Beograd
35 : 33
Šamot 65
Aranđelovac
30.10.2010
Novi Beograd
35 : 33
Šamot 65
Stari grad
Beograd
26 : 25
Majdanpek
Majdanpek
30.10.2010
Stari grad
26 : 25
Majdanpek
Sindjelić
Beograd
34 : 26
Sloga
Despotovac
30.10.2010
Sindjelić
34 : 26
Sloga
Radnički Morava
Svilajnac
36 : 29
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
30.10.2010
Radnički Morava
36 : 29
Mladost Palanački Kiseljak
Kolubara 2
Lazarevac
28 : 41
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
30.10.2010
Kolubara 2
28 : 41
Morava Dunav Osiguranje
Bane
Raška
35 : 27
Đerdap
Kladovo
30.10.2010
Bane
35 : 27
Đerdap
Trepča
Kosovska Mitrovica
24 : 23
Bor 2
Bor
30.10.2010
Trepča
24 : 23
Bor 2
Žitorađa
Žitorađa
34 : 26
Jastrebac
Blace
30.10.2010
Žitorađa
34 : 26
Jastrebac
Topličanin
Prokuplje
28 : 23
Dubočica 54
Leskovac
30.10.2010
Topličanin
28 : 23
Dubočica 54
Radnički 2
Kragujevac
33 : 24
Karadjordje
Topola
30.10.2010 13:00
Radnički 2
33 : 24
Karadjordje
Udarnik
Lozovik
38 : 19
Osipaonica
Osipaonica
30.10.2010 13:30
Udarnik
38 : 19
Osipaonica
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
42 : 31
Junior
Beograd
30.10.2010 20:45
Partizan Dunav osigiranje 2
42 : 31
Junior
Ub
Ub
33 : 31
Loznica
Loznica
30.10.2010 18:00
Ub
33 : 31
Loznica
Umčari
Umčari
22 : 34
Primus Car Dušan
Beograd
30.10.2010 18:00
Umčari
22 : 34
Primus Car Dušan
Kosmaj
Ralja
28 : 26
Železničar
Beograd
30.10.2010 17:00
Kosmaj
28 : 26
Železničar
Beli andjeo
Prijepolje
38 : 23
Mokra gora 2
Zubin Potok
30.10.2010 19:00
Beli andjeo
38 : 23
Mokra gora 2
Prva Petoletka
Trstenik
27 : 30
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
30.10.2010 19:00
Prva Petoletka
27 : 30
Goč Merkur
Radan
Lebane
27 : 22
Pirot
Pirot
30.10.2010 15:00
Radan
27 : 22
Pirot
Niška Banja
Niška Banja
27 : 25
Rtanj
Boljevac
30.10.2010 17:00
Niška Banja
27 : 25
Rtanj
Paraćin
Paraćin
46 : 30
Bela Palanka
Bela Palanka
30.10.2010 19:00
Paraćin
46 : 30
Bela Palanka
Radnički
Ćuprija
31 : 39
BSK Heba
Bujanovac
30.10.2010 19:00
Radnički
31 : 39
BSK Heba
Bask Soko
Beograd
22 : 31
Obilić
Beograd
30.10.2010 17:30
Bask Soko
22 : 31
Obilić
Zaječar
Zaječar
15 : 15
Spartak Vojput
Subotica
30.10.2010 18:00
Zaječar
15 : 15
Spartak Vojput
Crvena Zvezda
Mokrin
33 : 20
Vrbas Carnex
Vrbas
30.10.2010 20:00
Crvena Zvezda
33 : 20
Vrbas Carnex
Napredak
Kruševac
33 : 22
Zlatar
Nova Varoš
30.10.2010 17:30
Napredak
33 : 22
Zlatar
Novi Pazar
Novi Pazar
29 : 25
Mladost TSK
Bački Jarak
30.10.2010 19:00
Novi Pazar
29 : 25
Mladost TSK
Rudar
Kostolac
38 : 34
Mokra Gora
Zubin Potok
30.10.2010 19:00
Rudar
38 : 34
Mokra Gora
Radnički
Obrenovac
29 : 28
Zemun
Zemun
30.10.2010 18:00
Radnički
29 : 28
Zemun
Mladi Radnik
Radinac
19 : 30
Crvena Zvezda 2
Beograd
30.10.2010 18:00
Mladi Radnik
19 : 30
Crvena Zvezda 2
Jagodina 2
Jagodina
23 : 21
Loznica grad
Loznica
30.10.2010 18:00
Jagodina 2
23 : 21
Loznica grad
Železnik 1963
Beograd
18 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
30.10.2010 18:00
Železnik 1963
18 : 27
Sloga
Mladost
Srpska Crnja
31 : 24
Lehel
Mužlja
30.10.2010
Mladost
31 : 24
Lehel
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
44 : 8
Apatin
Apatin
30.10.2010
Srem-Morović
44 : 8
Apatin
Jabuka 95
Jabuka
28 : 21
Temerin
Temerin
30.10.2010
Jabuka 95
28 : 21
Temerin
Radnički
Bajmok
33 : 20
Ravangrad
Sombor
30.10.2010
Radnički
33 : 20
Ravangrad
Vrbas
Vrbas
23 : 22
Spartak
Debeljača
30.10.2010
Vrbas
23 : 22
Spartak
Kikinda II
Kikinda
29 : 27
Vojvodina
Petrovaradin
30.10.2010
Kikinda II
29 : 27
Vojvodina
Naisa 3
Niš
23 : 22
Knjaževac
Knjaževac
30.10.2010 17:00
Naisa 3
23 : 22
Knjaževac
RTB Bor
Bor
28 : 29
Župa
Aleksandrovac
30.10.2010 17:00
RTB Bor
28 : 29
Župa
Metalac
Kraljevo
36 : 31
Đerdap
Kladovo
30.10.2010 17:00
Metalac
36 : 31
Đerdap
Milenijum
Beograd
33 : 27
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
30.10.2010 18:00
Milenijum
33 : 27
Knjaz Miloš 2
Čačak 2
Čačak
32 : 13
Goč
Vrnjačka Banja
30.10.2010 18:00
Čačak 2
32 : 13
Goč
Prijepolje
Prijepolje
30 : 35
Loznica
Loznica
30.10.2010 18:00
Prijepolje
30 : 35
Loznica
Crvena Zvezda
Beograd
37 : 18
Cepelin
Beograd
30.10.2010 19:00
Crvena Zvezda
37 : 18
Cepelin
Knjaz Miloš
Aranđelovac
26 : 31
Jagodina
Jagodina
30.10.2010 19:00
Knjaz Miloš
26 : 31
Jagodina
Kučevo
Kučevo
20 : 29
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
30.10.2010 18:00
Kučevo
20 : 29
Železnicar Metal Cinkara
Kikinda
Kikinda
28 : 29
Pirot
Pirot
30.10.2010 15:00
Kikinda
28 : 29
Pirot
Halas Jožef
Ada
19 : 28
Radnički Lepenica
Kragujevac
30.10.2010 19:00
Halas Jožef
19 : 28
Radnički Lepenica

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
9 : 6
Niš
Niš
30.10.2010 17:30
Singidunum
9 : 6
Niš
Crvena Zvezda VET
Beograd
3 : 5
Vojvodina
Novi Sad
30.10.2010 20:30
Crvena Zvezda VET
3 : 5
Vojvodina

Futsal

Telep
Novi Sad
6 : 3
Kepa 9
Stajićevo
30.10.2010
Telep
6 : 3
Kepa 9
Sombor
Sombor
0 : 3
Kraljevićevo
Kačarevo
30.10.2010
Sombor
0 : 3
Kraljevićevo
Forum
Vršac
4 : 2
Adice
Novi Sad
30.10.2010
Forum
4 : 2
Adice
Tango
Novi Sad
2 : 0
Hajduk
Kula
30.10.2010
Tango
2 : 0
Hajduk
Ekonomist
Beograd
2 : 10
TMF
Beograd
30.10.2010
Ekonomist
2 : 10
TMF
Zemun
Zemun
6 : 8
Adaneks
Beograd
30.10.2010
Zemun
6 : 8
Adaneks
Espreso Intermeco
Beograd
4 : 12
Konjarnik
Beograd
30.10.2010
Espreso Intermeco
4 : 12
Konjarnik
Slodes
Beograd
5 : 2
Tempo Pekson
Beograd
30.10.2010
Slodes
5 : 2
Tempo Pekson
Ekonomist
Niš
6 : 6
Rekreativo
Vranje
30.10.2010
Ekonomist
6 : 6
Rekreativo
Dolap
Prokuplje
4 : 2
As
Bujanovac
30.10.2010
Dolap
4 : 2
As
Akademac
Niš
0 : 5
Vintersport
Niš
30.10.2010
Akademac
0 : 5
Vintersport
Bor
Bor
8 : 6
Temnić
Varvarin
30.10.2010
Bor
8 : 6
Temnić
Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
30.10.2010 18:30
Leteći Holandjanin
5 : 4
Novi Beograd
Vranje
Vranje
9 : 4
Bečej
Bečej
30.10.2010 19:00
Vranje
9 : 4
Bečej
Ekonomac
Kragujevac
8 : 2
SAS
Zrenjanin
30.10.2010 15:30
Ekonomac
8 : 2
SAS