XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 24 Oktobar 2010


Fudbal

Spartak ZV
Subotica
1 : 2
Rad
Beograd
24.10.2010 13:00
Spartak ZV
1 : 2
Rad
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
24.10.2010 14:30
Vojvodina
0 : 0
OFK Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Napredak
Kruševac
24.10.2010 14:00
Kolubara
0 : 2
Napredak
Dinamo
Vranje
0 : 1
Banat
Zrenjanin
24.10.2010 14:00
Dinamo
0 : 1
Banat
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Zemun
Zemun
24.10.2010 14:00
Proleter (NS)
1 : 2
Zemun
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
24.10.2010 14:00
Teleoptik
2 : 1
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
24.10.2010 14:00
Mladost (L)
1 : 0
Radnički 1923
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
24.10.2010 15:00
Sloga (K)
2 : 0
Polet (LJ)
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
24.10.2010 15:00
Železničar
0 : 2
Sloga (BB)
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
24.10.2010 15:00
Sloboda (Č)
2 : 2
Partizan (BB)
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
24.10.2010 15:00
Radnički Stobeks
1 : 2
Sloga (PM)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
24.10.2010 14:00
Vlasina
2 : 1
Žitorađa
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Radnik
Surdulica
24.10.2010 14:00
Hajduk Veljko
0 : 0
Radnik
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 1
Radnički (N)
Niš
24.10.2010 14:00
Rudar Alpos
0 : 1
Radnički (N)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Car Konstantin
Niš
24.10.2010 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Car Konstantin
Senta
Senta
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
24.10.2010 15:00
Senta
0 : 0
ČSK Pivara
Dolina
Padina
0 : 3
Donji Srem
Pećinci
24.10.2010 15:00
Dolina
0 : 3
Donji Srem
Resnik
Resnik
0 : 2
Žarkovo
Beograd
24.10.2010 14:00
Resnik
0 : 2
Žarkovo
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Sopot
Sopot
24.10.2010 14:00
Radnički (O)
3 : 2
Sopot
Grafičar
Beograd
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
24.10.2010 10:00
Grafičar
1 : 2
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Hajduk
Beograd
24.10.2010 14:00
Kovačevac
1 : 0
Hajduk
Šumadija (J)
Jagnjilo
1 : 1
Beograd
Beograd
24.10.2010 14:00
Šumadija (J)
1 : 1
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
2 : 2
Slavija
Kragujevac
24.10.2010 15:00
Orlovac
2 : 2
Slavija
Bane
Raška
2 : 1
Partizan (C)
Cerovac
24.10.2010 15:00
Bane
2 : 1
Partizan (C)
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
24.10.2010 11:00
Šumadija 1903
3 : 2
Vodojaža
Tutin
Tutin
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
24.10.2010 15:00
Tutin
0 : 1
Mokra Gora
Mladost (O)
Oplanići
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
24.10.2010 11:00
Mladost (O)
0 : 1
Takovo
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
24.10.2010 15:00
Polet (T)
1 : 0
Jošanica
Sloga (D)
Drmno
3 : 2
Železničar Inon
Požarevac
24.10.2010 15:00
Sloga (D)
3 : 2
Železničar Inon
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Šumadinac
Brzan
24.10.2010 15:00
Zvižd
1 : 0
Šumadinac
Borac
Žabari
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
24.10.2010 15:00
Borac
1 : 0
Vrbovac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 3
Seljak
Mihajlovac
24.10.2010 15:00
Crvena zvezda (S)
2 : 3
Seljak
Šapine
Šapine
2 : 0
Homoljac
Žagubica
24.10.2010 15:00
Šapine
2 : 0
Homoljac
Obilić
Živica
1 : 0
Gruža
Gruža
24.10.2010 15:00
Obilić
1 : 0
Gruža
Krušik
Valjevo
1 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
24.10.2010 15:00
Krušik
1 : 0
Jadar (ST)
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Drina
Ljubovija
24.10.2010 15:00
Zlatar
0 : 1
Drina
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
24.10.2010 15:00
Polimlje
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Radan
Lebane
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
24.10.2010 14:00
Radan
1 : 2
Zaplanjac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
24.10.2010 14:00
Moravac Orion
1 : 1
BSK Bujanovac
Mramor
Mramor
1 : 0
Vučje
Vučje
24.10.2010 14:00
Mramor
1 : 0
Vučje
Mladost (B)
Bosilegrad
6 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
24.10.2010 14:00
Mladost (B)
6 : 0
Jedinstvo (B)
Trajal
Kruševac
2 : 0
Radnički
Lubnica
24.10.2010 14:00
Trajal
2 : 0
Radnički
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
24.10.2010 14:00
Timočanin
2 : 0
SFS Borac
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Kablovi
Zaječar
24.10.2010 14:00
Župa
1 : 1
Kablovi
Juhor
Obrež
2 : 0
Bor
Bor
24.10.2010 14:00
Juhor
2 : 0
Bor
Trgovački
Jagodina
0 : 0
Majdanpek
Majdanpek
24.10.2010 14:00
Trgovački
0 : 0
Majdanpek
Borac
Bivolje
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
24.10.2010 14:00
Borac
2 : 0
Pepeljevac
Borac
Starčevo
1 : 1
Dinamo
Pančevo
24.10.2010 15:00
Borac
1 : 1
Dinamo
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
24.10.2010 15:00
Bačka 1901
0 : 0
Vojvodina
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Spartak
Debeljača
24.10.2010 15:00
Bačka (P)
3 : 1
Spartak
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Obilić
Novi Kneževac
24.10.2010 15:00
Zadrugar
3 : 1
Obilić
Budućnost
Mladenovo
4 : 0
Jugović
Kać
24.10.2010 15:00
Budućnost
4 : 0
Jugović
Radnički (I)
Irig
1 : 1
Mladost
Turija
24.10.2010 15:00
Radnički (I)
1 : 1
Mladost
PKB
Padinska skela
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.10.2010 14:00
PKB
3 : 1
Radnički (NB)
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
24.10.2010 14:00
Crvena zvezda (MML)
1 : 2
Posavac Tišma
Borac
Ostružnica
0 : 1
GSP Polet
Beograd
24.10.2010 14:00
Borac
0 : 1
GSP Polet
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
24.10.2010 10:00
Železničar
1 : 1
Lokomotiva
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Slavija
Beograd
24.10.2010 14:00
Budućnost
0 : 1
Slavija
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Sremčica
Sremčica
24.10.2010 10:00
Radnički (R)
1 : 0
Sremčica
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Morava
Sirča
24.10.2010 14:00
Braća Vuković
4 : 0
Morava
Radnički
Kovači
1 : 1
Grdica
Grdica
24.10.2010 14:00
Radnički
1 : 1
Grdica
Rudar
Baljevac
2 : 1
Borac (A)
Adrani
24.10.2010 14:00
Rudar
2 : 1
Borac (A)
Radnik
Ušće
1 : 2
Mataruge
Mataruge
24.10.2010 14:00
Radnik
1 : 2
Mataruge
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
24.10.2010 14:00
Budućnost
2 : 0
Borac (V)
Ibar
Mataruška Banja
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
24.10.2010 14:00
Ibar
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
24.10.2010 14:00
Proleter Lasta
2 : 0
Goč
Vihor
Маljurevac
0 : 2
Beli Orao
Bradarac
24.10.2010 15:00
Vihor
0 : 2
Beli Orao
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Sloga (K)
Kasidol
24.10.2010 15:00
Sloga (B)
3 : 2
Sloga (K)
Integral
Batuša
3 : 1
Crni Vrh
Miljević
24.10.2010 15:00
Integral
3 : 1
Crni Vrh
Omladinac
Šetonje
2 : 0
Dunavac
Kisiljevo
24.10.2010 15:00
Omladinac
2 : 0
Dunavac
Sloboda (L)
Lipe
1 : 2
Mladi radnik
Radinac
24.10.2010
Sloboda (L)
1 : 2
Mladi radnik
Udarnik
Lozovik
0 : 0
Budućnost (R)
Ratari
24.10.2010
Udarnik
0 : 0
Budućnost (R)
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Glavaš
Glibovac
24.10.2010
Cerovac
2 : 1
Glavaš
Napredak
Markovac
4 : 2
Polet (T)
Trnovče
24.10.2010
Napredak
4 : 2
Polet (T)
Omladinac (R)
Rakinac
0 : 0
Selevac
Selevac
24.10.2010
Omladinac (R)
0 : 0
Selevac
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
24.10.2010
Drugovac
1 : 1
Osipaonica
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
24.10.2010
Sloga (M)
1 : 0
Jedinstvo (K)
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Rača Popović
Popović
24.10.2010 14:30
Junkovac
2 : 1
Rača Popović
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
24.10.2010 14:30
Šumadinac (N)
3 : 1
Šumadinac (S)
Šumadija
Toponica
5 : 2
Karađorđe
Rača
24.10.2010 14:30
Šumadija
5 : 2
Karađorđe
Beli Orlovi
Brestovac
3 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
24.10.2010 14:30
Beli Orlovi
3 : 2
Borac (P)
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Antimon
Zajača
24.10.2010 15:00
Hajduk Stanko
0 : 0
Antimon
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 3
Mačva 2005
Bogatić
24.10.2010 15:00
Gučevo
1 : 3
Mačva 2005
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
24.10.2010 15:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 3
Napredak
Majur
Majur
0 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
24.10.2010 15:00
Majur
0 : 2
Jedinstvo (Š)
milos pocerac
gornja vranjska
1 : 0
Sindjelić
Lipnica
24.10.2010 15:00
milos pocerac
1 : 0
Sindjelić
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Brežđe
Brežđe
24.10.2010 14:30
Sovljak
0 : 2
Brežđe
Spartak
Ljig
0 : 1
ZSK
Valjevo
24.10.2010 14:30
Spartak
0 : 1
ZSK
OFK Divci
Divci
1 : 0
Tulari
Tulari
24.10.2010 14:30
OFK Divci
1 : 0
Tulari
Sevojno
Sevojno
0 : 0
GP Zlatibor
Užice
24.10.2010
Sevojno
0 : 0
GP Zlatibor
Budućnost
Arilje
1 : 2
Savinac
Visibaba
24.10.2010
Budućnost
1 : 2
Savinac
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
24.10.2010
Luna Avijatičar
3 : 0
Omladinac
Železničar
Požega
4 : 0
Perućac
Perućac
24.10.2010
Železničar
4 : 0
Perućac
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 0
Jasen
Brodarevo
24.10.2010
Zlatibor voda
1 : 0
Jasen
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Polet
Rasna
24.10.2010
Jedinstvo
3 : 2
Polet
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 5
Crnokosa
Kosjerić
24.10.2010
Napredak
0 : 5
Crnokosa
Mladost (O)
Orljane
0 : 0
Jastrebac
Tešica
24.10.2010
Mladost (O)
0 : 0
Jastrebac
Morava
Žitkovac
5 : 1
Rasovača
Rasovača
24.10.2010
Morava
5 : 1
Rasovača
Bukovik
Razanj
5 : 0
Borac
Azbresnica
24.10.2010
Bukovik
5 : 0
Borac
Radnički
Čapljinac
3 : 1
Napredak
Aleksinac
24.10.2010
Radnički
3 : 1
Napredak
Dobrič
Brest
6 : 2
Knežica
Knežica
24.10.2010
Dobrič
6 : 2
Knežica
Naša krila
Belotinac
3 : 2
Rutevac
Rutevac
24.10.2010
Naša krila
3 : 2
Rutevac
Rad
Merošina
6 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
24.10.2010
Rad
6 : 5
Zemljoradnik
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Toplica
Šarlinac
24.10.2010
Mladost (B)
2 : 1
Toplica
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Radnički
Pertate
24.10.2010 15:00
Šumadija
3 : 2
Radnički
Sloga
Lipovica
5 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
24.10.2010 15:00
Sloga
5 : 2
Sloboda
Bobište
Bobište
4 : 0
Napredak
Bogojevce
24.10.2010 15:00
Bobište
4 : 0
Napredak
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Železničar
Brestovac
24.10.2010 15:00
Jablanica
2 : 0
Železničar
Milanovo
Milanovo
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
24.10.2010 15:00
Milanovo
1 : 1
Plantaža
Lemind Livnica
Leskovac
1 : 0
Kumarevo
Kumarevo
24.10.2010 15:00
Lemind Livnica
1 : 0
Kumarevo
Morava (L)
Leskovac
1 : 0
SFK Moravac
Predejane
24.10.2010 15:00
Morava (L)
1 : 0
SFK Moravac
Jedinstvo (G)
Grdelica
7 : 2
Morava (G)
Glozane
24.10.2010 15:00
Jedinstvo (G)
7 : 2
Morava (G)
MB
Mala Biljanica
0 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
24.10.2010 15:00
MB
0 : 1
OFK Vlasotince
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 2
Temac
Temska
24.10.2010 14:30
Vladimir Durković
4 : 2
Temac
Dragoš
Pirot
1 : 3
Napredak
Izvor
24.10.2010 14:30
Dragoš
1 : 3
Napredak
Gnjilan
Gnjilan
1 : 2
Zadrugar
Krupac
24.10.2010 14:30
Gnjilan
1 : 2
Zadrugar
Omladinac
Podina
1 : 2
Dunđerski
Voljčinac
24.10.2010
Omladinac
1 : 2
Dunđerski
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Jastrebac
Blace
24.10.2010
Dobrič
1 : 1
Jastrebac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
24.10.2010
Svetlost
3 : 3
Pobeda
Kosovac
Prokuplje
3 : 2
Jug Bogdan
Đakus
24.10.2010
Kosovac
3 : 2
Jug Bogdan
Crvena zastava
Hum
2 : 3
Delijski Vis
Niš
24.10.2010
Crvena zastava
2 : 3
Delijski Vis
Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Proleter
Mezgraja
24.10.2010
Brzi Brod
1 : 0
Proleter
Omladinac
Gornji Komren
2 : 1
Vulkan
Brenica
24.10.2010
Omladinac
2 : 1
Vulkan
Čegar
Donji Matejevac
1 : 4
Vrtište
Vrtište
24.10.2010
Čegar
1 : 4
Vrtište
Mladost
Medoševac
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
24.10.2010
Mladost
2 : 0
Sloboda
Radnički
Trupale
1 : 2
Budućnost
Prva Kutina
24.10.2010
Radnički
1 : 2
Budućnost
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Mladost
Jovac
24.10.2010 15:00
Vinogradar
3 : 1
Mladost
Buducnost
Miliva
0 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
24.10.2010 15:00
Buducnost
0 : 0
Napredak (Z)
Mladost
Koncarevo
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
24.10.2010 15:00
Mladost
2 : 1
Sloga
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Lugomir
Rakitovo
24.10.2010 15:00
Kupinovac
4 : 1
Lugomir
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
24.10.2010 15:00
Dragocvet
2 : 1
Kušiljevo
Istok-63
Plana
0 : 3
Napredak (D)
Drenovac
24.10.2010 15:00
Istok-63
0 : 3
Napredak (D)
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 1
Vinoraca
Vinoraca
24.10.2010 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Vinoraca
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Krivelj
Krivelj
24.10.2010 14:00
Brodoremont
3 : 0
Krivelj
Miloševo
Miloševo
2 : 3
Slatina (N)
Negotin
24.10.2010 14:00
Miloševo
2 : 3
Slatina (N)
Rajac
Rajac
0 : 5
Poreč
Donji milanovac
24.10.2010 14:00
Rajac
0 : 5
Poreč
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
24.10.2010 14:00
Radnički (K)
3 : 1
Rudna Glava
ŠSK
Štipina
3 : 0
Omladinac
Grezna
24.10.2010 14:00
ŠSK
3 : 0
Omladinac
Mladost
Sumrakovac
2 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
24.10.2010 14:00
Mladost
2 : 0
Sloga (Ž)
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 1
Ozren
Sokobanja
24.10.2010 14:00
Bučje
2 : 1
Ozren
Midžor
Kalna
2 : 0
Borac
Vražogrnac
24.10.2010 14:00
Midžor
2 : 0
Borac
Sloga (M)
Minićevo
3 : 1
Rudar
Podvis
24.10.2010 14:00
Sloga (M)
3 : 1
Rudar
BSK
Bogovina
2 : 4
Rtanj
Boljevac
24.10.2010 14:00
BSK
2 : 4
Rtanj
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
24.10.2010 14:00
Potisje
1 : 4
Panonija IM Topola
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
24.10.2010 14:00
Tavankut
1 : 1
Njegoš
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
24.10.2010 14:00
Čantavir
0 : 1
Preporod
Bačka
Mol
5 : 3
Subotica
Subotica
24.10.2010 14:00
Bačka
5 : 3
Subotica
Krivaja
Krivaja
2 : 1
Čoka
Čoka
24.10.2010 14:00
Krivaja
2 : 1
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Tisa
Adorjan
24.10.2010 14:00
Vinogradar
4 : 0
Tisa
Rusanda
Melenci
6 : 0
Polet (N)
Nakovo
24.10.2010 15:00
Rusanda
6 : 0
Polet (N)
OFK Klek
Klek
4 : 3
Bilećanin
Sečanj
24.10.2010 15:00
OFK Klek
4 : 3
Bilećanin
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Borac
Zrenjanin
24.10.2010 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Borac
Potisje
Knićanin
4 : 0
Delija
Mokrin
24.10.2010 15:00
Potisje
4 : 0
Delija
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Vojvodina
Perlez
24.10.2010 15:00
Crvena Zvezda (RS)
1 : 0
Vojvodina
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Vršac United
Vršac
24.10.2010 15:00
Partizan (G)
2 : 1
Vršac United
Polet
Izbište
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
24.10.2010 15:00
Polet
1 : 1
Budućnost (A)
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Vulturul
Grebenac
24.10.2010 15:00
Radnički (B)
3 : 0
Vulturul
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 2
Tempo
Sefkerin
24.10.2010 15:00
Budućnost
1 : 2
Tempo
Sloga
Banatsko Novo Selo
6 : 0
Slavija
Kovačica
24.10.2010 15:00
Sloga
6 : 0
Slavija
Kolonija
Kovin
2 : 1
BAK
Bela Crkva
24.10.2010 15:00
Kolonija
2 : 1
BAK
ŽAK
Sombor
1 : 2
Mladost
Kruščić
24.10.2010 15:00
ŽAK
1 : 2
Mladost
Hajduk
Stapar
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
24.10.2010 15:00
Hajduk
3 : 0
OFK Odžaci
Kula
Kula
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
24.10.2010 15:00
Kula
3 : 1
Kordun
Graničar
Riđica
2 : 2
Omladinac
Bukovac
24.10.2010 15:00
Graničar
2 : 2
Omladinac
BSK
Bački Brestovac
3 : 3
Radnički
Ratkovo
24.10.2010 15:00
BSK
3 : 3
Radnički
Železnik
Beograd
4 : 1
Zmaj
Zemun
24.10.2010 14:00
Železnik
4 : 1
Zmaj
Dunavac
Grocka
1 : 0
Podunavac
Ritopek
24.10.2010 14:00
Dunavac
1 : 0
Podunavac
Baćevac
Baćevac
3 : 1
Borac
Lazarevac
24.10.2010 14:00
Baćevac
3 : 1
Borac
Strelac
Mislođin
1 : 2
Poštar - Zvezdara
Beograd
24.10.2010 14:00
Strelac
1 : 2
Poštar - Zvezdara
Vrnjci
Vrnjci
7 : 0
Napredak
Gračac
24.10.2010 15:00
Vrnjci
7 : 0
Napredak
Olimpik
Novi Pazar
6 : 0
Mlada krila
Metikoši
24.10.2010 15:00
Olimpik
6 : 0
Mlada krila
Polet
Ratina
3 : 1
Ribnica
Jovac
24.10.2010 15:00
Polet
3 : 1
Ribnica
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Morava
Mrsać
24.10.2010 15:00
Šumadija
2 : 1
Morava
Mladost
Vrdila
2 : 3
Žiča
Žiča
24.10.2010 15:00
Mladost
2 : 3
Žiča
Korićani
Korićani
3 : 2
Đuriselac
Đuriselo
24.10.2010 14:00
Korićani
3 : 2
Đuriselac
Ćava
Grošnica
1 : 0
Azbest
Stragari
24.10.2010 14:00
Ćava
1 : 0
Azbest
Kragujevac
Kragujevac
2 : 3
Dobrača
Dobrača
24.10.2010 14:00
Kragujevac
2 : 3
Dobrača
Botunje
Botunje
2 : 1
Hajduk
Jovanovac
24.10.2010 14:00
Botunje
2 : 1
Hajduk
Opornica
Opornica
1 : 2
Kremenac
Rogojevac
24.10.2010 14:00
Opornica
1 : 2
Kremenac
Sloga Ć
Ćirikovac
2 : 1
Đerdap
Golubac
24.10.2010 15:00
Sloga Ć
2 : 1
Đerdap
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 0
Napredak
Bubušinac
24.10.2010 15:00
Pobeda
1 : 0
Napredak
Jedinstvo
Duboka
0 : 3
Mladi Borac
Majilovac
24.10.2010 15:00
Jedinstvo
0 : 3
Mladi Borac
Sloga D
Dubravica
2 : 1
BSK
Brežane
24.10.2010 15:00
Sloga D
2 : 1
BSK
Mladost
Svinjarevo
4 : 1
Napredak (S)
Simićevo
24.10.2010 15:00
Mladost
4 : 1
Napredak (S)
Rudar
Krepoljin
5 : 2
BSK
Boževac
24.10.2010 15:00
Rudar
5 : 2
BSK
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
24.10.2010 15:00
Omladinac (S)
1 : 0
Omladinac (B)
Napredak (VC)
Veliko Crniće
3 : 1
Košava
Kalište
24.10.2010 15:00
Napredak (VC)
3 : 1
Košava
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
24.10.2010 15:00
Krilaš
1 : 1
Polet
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 0
Dragoš
Oreškovica
24.10.2010 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Dragoš
Bašin
Bašin
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
24.10.2010
Bašin
0 : 3
Radnik
Vodice
Vodice
3 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
24.10.2010
Vodice
3 : 0
Palanka
Šumadija
Azanja
2 : 0
Budućnost
Vlaški Do
24.10.2010
Šumadija
2 : 0
Budućnost
Borac (R)
Ralja
4 : 1
Jedinstvo (S)
Smederevo
24.10.2010
Borac (R)
4 : 1
Jedinstvo (S)
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
SASK
Saraorci
24.10.2010
Budućnost
1 : 1
SASK
Sloga (L)
Lugavčina
0 : 3
Proleter
Vranovo
24.10.2010
Sloga (L)
0 : 3
Proleter
Slavija
Smederevo
3 : 2
Skobalj
Skobalj
24.10.2010
Slavija
3 : 2
Skobalj
Šumadinac
Binovac
2 : 2
7. Jul
Vodanj
24.10.2010
Šumadinac
2 : 2
7. Jul
Landol
Landol
5 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
24.10.2010
Landol
5 : 0
Ravni Gaj
Petrijevac
Petrijevo
3 : 0
Badljevica
Badljevica
24.10.2010
Petrijevac
3 : 0
Badljevica
Podunavac
Udovice
0 : 0
Vučak
Vučak
24.10.2010
Podunavac
0 : 0
Vučak
Mladost MG
Saranovo
0 : 2
Karađorđe
Vučić
24.10.2010 14:30
Mladost MG
0 : 2
Karađorđe
Bare
Bare
3 : 1
BSK
Borač
24.10.2010 14:30
Bare
3 : 1
BSK
Mladost (R)
Rašković
2 : 5
Omladinac
Donja Rača
24.10.2010 14:30
Mladost (R)
2 : 5
Omladinac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Lepenica
Badnjevac
24.10.2010 14:30
ŽSK
1 : 0
Lepenica
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Pobeda
Đurđevo
24.10.2010 14:30
Sloga (M)
3 : 0
Pobeda
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
24.10.2010
Bokanja
1 : 2
Mladi rudar
Šamot
Aranđelovac
2 : 0
BSK Belosavci
Belosavci
24.10.2010
Šamot
2 : 0
BSK Belosavci
Jasenica
Božurnja
0 : 1
Mladost
Jelenac
24.10.2010
Jasenica
0 : 1
Mladost
Proleter
Jelovik
6 : 1
Borac
Kloka
24.10.2010
Proleter
6 : 1
Borac
OFK Šatornja
Šatornja
2 : 1
Sloga
Zagorica
24.10.2010
OFK Šatornja
2 : 1
Sloga
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
24.10.2010
Trešnjevica
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 6
Vinča
Vinča
24.10.2010
Radoje Domanović
3 : 6
Vinča
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 0
Crnča
Crnča
24.10.2010 15:00
Stari Jadar
1 : 0
Crnča
Sloga (K)
Korenita
5 : 2
Sloga (S)
Straža
24.10.2010 15:00
Sloga (K)
5 : 2
Sloga (S)
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 4
Velika Reka
Podgaj
24.10.2010 15:00
Cer
5 : 4
Velika Reka
Stolice
Krupanj
0 : 5
Radjevac
Krupanj
24.10.2010 15:00
Stolice
0 : 5
Radjevac
Rudar
Brasina
0 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
24.10.2010 15:00
Rudar
0 : 4
Studenac
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Mladost
Borina
24.10.2010 15:00
Podrinje
4 : 1
Mladost
Napredak
Banovo Poilje
3 : 2
Mladost(M)
Mačvanski Metković
24.10.2010 15:00
Napredak
3 : 2
Mladost(M)
Partizan
Drenovac
5 : 0
Proleter
Šabac
24.10.2010 15:00
Partizan
5 : 0
Proleter
Sloga
Bogosavac
0 : 2
Borac
Šabac
24.10.2010 15:00
Sloga
0 : 2
Borac
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Drina
Badovinci
24.10.2010 15:00
Mladi Borac
2 : 1
Drina
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 0
Gorki
Glušci
24.10.2010 15:00
Sloboda
2 : 0
Gorki
Budućnost
Zminjak
1 : 0
Mladost(P)
Prnjavor
24.10.2010 15:00
Budućnost
1 : 0
Mladost(P)
Omladinac
Slepčević
1 : 0
Petlovača
Petlovača
24.10.2010 15:00
Omladinac
1 : 0
Petlovača
Pocerina
Jevremovac
2 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
24.10.2010
Pocerina
2 : 5
Vlašić
Mladost
Pocerski Pričinović
0 : 0
Karađorđe
Mišar
24.10.2010
Mladost
0 : 0
Karađorđe
Varna
Varna
5 : 2
Mladost Zvezd
Zvezd
24.10.2010
Varna
5 : 2
Mladost Zvezd
Galeb
Cerovac
4 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
24.10.2010
Galeb
4 : 3
Pričinović
Rankovac
Nakučani
0 : 1
Sloga Mat
Matijevac
24.10.2010
Rankovac
0 : 1
Sloga Mat
Provo
Provo
3 : 5
Korman
Korman
24.10.2010
Provo
3 : 5
Korman
Hajduk
Debrc
2 : 2
Jelen
Jelenča
24.10.2010
Hajduk
2 : 2
Jelen
Mrovska
Mrovska
10 : 1
Maovi MH
Maovi
24.10.2010
Mrovska
10 : 1
Maovi MH
Rajac
Kadina Luka
8 : 1
Orao
Poljanice
24.10.2010 14:30
Rajac
8 : 1
Orao
Jedinstvo
Poljanice
0 : 2
Veliševac
Veliševac
24.10.2010 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Veliševac
Mladost
Osečenica
3 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
24.10.2010 14:30
Mladost
3 : 3
Gornji Lajkovac
Toplica
Donja Toplica
1 : 1
Liplje
Liplje
24.10.2010 14:30
Toplica
1 : 1
Liplje
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 3
Tešnjar
Valjevo
24.10.2010 14:30
Milenko Pavlović
6 : 3
Tešnjar
Gradac
Valjevo
3 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
24.10.2010 14:30
Gradac
3 : 2
Mladost (VK)
Iskra
Donja Bukovica
3 : 2
Pričević
Pričević
24.10.2010 14:30
Iskra
3 : 2
Pričević
Polet
Popučke
3 : 2
Kotešica
Kotešica
24.10.2010 14:30
Polet
3 : 2
Kotešica
Lukavac
Lukavac
5 : 1
OFK Povlen
Brezovice
24.10.2010 14:30
Lukavac
5 : 1
OFK Povlen
Mladost (D)
Dračić
7 : 0
Dupljaj
Dupljaj
24.10.2010 14:30
Mladost (D)
7 : 0
Dupljaj
Ratkovac
Ratkovac
0 : 0
Sloga
Bogovađa
24.10.2010 16:00
Ratkovac
0 : 0
Sloga
Nepričava
Nepričava
7 : 1
Stepanje
Stepanje
24.10.2010 16:00
Nepričava
7 : 1
Stepanje
Kolubara Gaj
Jabučje
3 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac
24.10.2010 16:00
Kolubara Gaj
3 : 3
Pepeljevac
Proleter
Bajevac
2 : 1
Polet
Donji Lajkovac
24.10.2010 16:00
Proleter
2 : 1
Polet
Radnik
Bučić
0 : 1
Radnički
Kočane
24.10.2010 14:00
Radnik
0 : 1
Radnički
4. Juli
Mekiš
2 : 1
Doljevac
Doljevac
24.10.2010 14:00
4. Juli
2 : 1
Doljevac
Baličevac
Baličevac
7 : 2
Sloga
Jovanovac
24.10.2010 14:30
Baličevac
7 : 2
Sloga
Koprijan
Gradište
6 : 5
Naisus
Rožina
24.10.2010 14:00
Koprijan
6 : 5
Naisus
Padina
Padina kod Merošine
0 : 2
Obilić
Perutina
24.10.2010 14:00
Padina
0 : 2
Obilić
Željuša
Željuša
1 : 4
Provalija
Pirot
24.10.2010 14:30
Željuša
1 : 4
Provalija
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 1
Sloboda
Rasnica
24.10.2010 14:30
Lokomotiva
1 : 1
Sloboda
Sloga
Veliko Selo
5 : 2
Padež
Petrovac
24.10.2010 14:30
Sloga
5 : 2
Padež
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 1
Pobeda
Držina
24.10.2010 14:30
Mladost (PR)
1 : 1
Pobeda
Sindjelic (G)
Grabovac
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
24.10.2010 14:00
Sindjelic (G)
4 : 0
Mladost (D)
Kolare
Kolare
3 : 0
Ursule
Ursule
24.10.2010 14:00
Kolare
3 : 0
Ursule
Sloboda
Suljkovac
0 : 2
BSK
Buljane
24.10.2010 14:00
Sloboda
0 : 2
BSK
Radnicki
Tekija
2 : 2
Sindjelic (V)
Vojnik
24.10.2010 14:00
Radnicki
2 : 2
Sindjelic (V)
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
24.10.2010 14:00
Đurđin
1 : 1
Elektrovojvodina
Lokomotiva
Subotica
0 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
24.10.2010 14:00
Lokomotiva
0 : 2
Poljoprivrednik
Bačka 1901 B
Subotica
2 : 3
Udarnik
Višnjevac
24.10.2010 14:00
Bačka 1901 B
2 : 3
Udarnik
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
24.10.2010 14:00
Hajduk
4 : 2
Mala Bosna
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
24.10.2010 14:00
Mladost
0 : 3
Eđšeg
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 4
Jedinstvo
Srpski Krstur
24.10.2010 15:00
Slavija
2 : 4
Jedinstvo
Graničar
Đala
5 : 3
Sloga
Ostojićevo
24.10.2010 15:00
Graničar
5 : 3
Sloga
Šampion Olimpija
Orom
2 : 2
Tromedja
Majdan
24.10.2010 15:00
Šampion Olimpija
2 : 2
Tromedja
Tisa
Padej
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
24.10.2010 15:00
Tisa
5 : 0
Hajduk
ŽAK
Kikinda
2 : 1
2. Oktobar
Kumane
24.10.2010 15:00
ŽAK
2 : 1
2. Oktobar
Borac
Iđoš
3 : 0
Napredak
Banatska Topola
24.10.2010 15:00
Borac
3 : 0
Napredak
Vojvodina
Bašaid
5 : 1
Jedinstvo
Bočar
24.10.2010 15:00
Vojvodina
5 : 1
Jedinstvo
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 3
Olimpija
Torda
24.10.2010 15:00
1.Oktobar
0 : 3
Olimpija
Roham
Nova Crnja
1 : 4
Napredak
Čestereg
24.10.2010 15:00
Roham
1 : 4
Napredak
Proleter
Međa
2 : 1
Terekves
Hetin
24.10.2010 15:00
Proleter
2 : 1
Terekves
Polet
Banatsko Visnjicevo
1 : 5
Borac
Aleksandrovo
24.10.2010 15:00
Polet
1 : 5
Borac
Proleter
Mramorak
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
24.10.2010 15:00
Proleter
2 : 3
Jedinstvo Stević
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
24.10.2010 15:00
BSK Bavanište
1 : 0
Omladinac (D)
Železničar (P)
Pančevo
0 : 1
Omladinac (O)
Opovo
24.10.2010 15:00
Železničar (P)
0 : 1
Omladinac (O)
Mladost (V)
Vojlovica
5 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
24.10.2010 15:00
Mladost (V)
5 : 0
Plavi Dunav
Borac (S)
Sakule
10 : 0
Pančevo
Pančevo
24.10.2010 15:00
Borac (S)
10 : 0
Pančevo
Vojvodina
Crepaja
5 : 1
Glogonj
Glogonj
24.10.2010 15:00
Vojvodina
5 : 1
Glogonj
Dolovo
Dolovo
9 : 0
Pobeda
Samoš
24.10.2010 15:00
Dolovo
9 : 0
Pobeda
Ševac
Kusić
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
24.10.2010 15:00
Ševac
3 : 0
Karaš (J)
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
24.10.2010 15:00
Dunav
2 : 2
Jedinstvo
Ratar
Kruščica
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
24.10.2010 15:00
Ratar
5 : 0
Karaš (K)
Banat
Dupljaja
2 : 2
Dobrica
Dobrica
24.10.2010 15:00
Banat
2 : 2
Dobrica
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Hajduk
Šušara
24.10.2010 15:00
Potporanj
3 : 1
Hajduk
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
24.10.2010 15:00
Hajdučica
2 : 2
Borac (VS)
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
24.10.2010 15:00
Borac (VG)
0 : 3
Crvena zvezda
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 2
Sloga
Čonoplja
24.10.2010
Aleksa Šantić
1 : 2
Sloga
Panonija
Lalić
4 : 2
Lipar
Lipar
24.10.2010
Panonija
4 : 2
Lipar
Omladinac
Deronje
7 : 1
Dinamo (S)
Sonta
24.10.2010
Omladinac
7 : 1
Dinamo (S)
Dunav
Bački Monoštor
5 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
24.10.2010
Dunav
5 : 1
Jedinstvo
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
OFK Metalac
Sombor
24.10.2010
Terekveš
2 : 1
OFK Metalac
OFK Metalac
Sombor
4 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
24.10.2010
OFK Metalac
4 : 2
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
24.10.2010
OFK Šikara
2 : 1
Terekveš
Dinamo (S)
Sonta
4 : 1
Dunav
Bački Monoštor
24.10.2010
Dinamo (S)
4 : 1
Dunav
Lipar
Lipar
1 : 2
Omladinac
Deronje
24.10.2010
Lipar
1 : 2
Omladinac
Rusin
Ruski Krstur
1 : 2
Panonija
Lalić
24.10.2010
Rusin
1 : 2
Panonija
Sloga
Čonoplja
1 : 1
Graničar
Gakovo
24.10.2010
Sloga
1 : 1
Graničar
OFK Sirig
Sirig
7 : 1
Čenej
Čenej
24.10.2010 15:00
OFK Sirig
7 : 1
Čenej
Bačka
Begeč
5 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
24.10.2010 15:00
Bačka
5 : 1
Fruškogorski partizan
Sremac
Čerević
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
24.10.2010 15:00
Sremac
0 : 1
Fruškogorac
Tatra
Kisač
3 : 3
Borac
Rakovac
24.10.2010 15:00
Tatra
3 : 3
Borac
Vinogradar
Ledinci
0 : 5
TSK
Temerin
24.10.2010 15:00
Vinogradar
0 : 5
TSK
Obilić
Vilovo
3 : 5
Bačka
Đurđevo
24.10.2010 15:00
Obilić
3 : 5
Bačka
Titel
Titel
0 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
24.10.2010 15:00
Titel
0 : 1
Hajduk (Č)
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 5
Jedinstvo (G)
Gospođinci
24.10.2010 15:00
Hajduk (G)
1 : 5
Jedinstvo (G)
Sloga
Lok
2 : 2
Miletić
Mošorin
24.10.2010 15:00
Sloga
2 : 2
Miletić
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
24.10.2010 14:00
Soko
1 : 0
Vojvodina
Budućnost (G)
Gložan
3 : 2
Slavija (B)
Bođani
24.10.2010 14:00
Budućnost (G)
3 : 2
Slavija (B)
Borac
Obrovac
0 : 0
Slavija (P)
Pivnice
24.10.2010 14:00
Borac
0 : 0
Slavija (P)
Maglić
Bački Maglić
1 : 4
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
24.10.2010 14:00
Maglić
1 : 4
Karađorđevo
Budućnost (P)
Parage
2 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
24.10.2010 14:00
Budućnost (P)
2 : 3
Krila Krajine
Bačka
Despotovo
0 : 1
Krivanj
Selenča
24.10.2010 14:00
Bačka
0 : 1
Krivanj
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Napredak
Žarkovac
24.10.2010 14:00
PSK Putinci
2 : 0
Napredak
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Polet
Nikinci
24.10.2010 14:00
Jedinstvo
0 : 0
Polet
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
24.10.2010 14:00
Krušedol
0 : 2
Hrtkovci
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 2
Graničar
Grabovci
24.10.2010 14:00
Fruškogorac
0 : 2
Graničar
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 1
Rudar
Vrdnik
24.10.2010 14:00
OFK Kraljevci
0 : 1
Rudar
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
24.10.2010 14:00
Fruška Gora
0 : 3
Donji Petrovci
Sremac
Dobrinci
1 : 3
Jedinstvo
Ruma
24.10.2010 14:00
Sremac
1 : 3
Jedinstvo
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
24.10.2010 14:00
OFK Bikić
3 : 0
OFK Bačinci Sloga
Jedinstvo
Morović
1 : 9
Jednota
Šid
24.10.2010 14:00
Jedinstvo
1 : 9
Jednota
Napredak
Vašica
2 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
24.10.2010 14:00
Napredak
2 : 0
Omladinac (B)
Bratstvo
Sot
6 : 1
Borac
Ilinci
24.10.2010 14:00
Bratstvo
6 : 1
Borac
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
5 : 0
Sremac
Berkasovo
24.10.2010 14:00
Jedinstvo (LJ)
5 : 0
Sremac
Graničar
Jamena
3 : 1
Omladinac (M)
Molovin
24.10.2010 14:00
Graničar
3 : 1
Omladinac (M)
Sinđelić
Gibarac
4 : 1
OFK Bingula
Bingula
24.10.2010 14:00
Sinđelić
4 : 1
OFK Bingula
Borac
Martinci
1 : 0
Graničar
Kuzmin
24.10.2010 15:00
Borac
1 : 0
Graničar
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 2
Sloga
Čalma
24.10.2010 15:00
Borac (VR)
2 : 2
Sloga
Zmaj
Noćaj
2 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
24.10.2010 15:00
Zmaj
2 : 0
Fruškogorac
Sloboda
Šašinci
2 : 2
Sremac
Jarak
24.10.2010 15:00
Sloboda
2 : 2
Sremac
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
24.10.2010 15:00
Budućnost
4 : 0
Mitros
Borac
Ušće
1 : 2
Vranić
Vranić
24.10.2010 14:00
Borac
1 : 2
Vranić
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
24.10.2010 14:00
OFK Zabrežje
1 : 1
TEK Sloga
Vrcin
Vrcin
3 : 1
Ivanca
Ivanca
24.10.2010
Vrcin
3 : 1
Ivanca
Vlaska
Vlaska
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
24.10.2010
Vlaska
3 : 2
Selo Mladenovac
Sepsin
Sepsin
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
24.10.2010
Sepsin
0 : 0
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
3 : 0
Popovic
Popovic
24.10.2010
Rabrovac
3 : 0
Popovic
Radnicki PDM
Mladenovac
2 : 3
Mladost
Umcari
24.10.2010
Radnicki PDM
2 : 3
Mladost
Budućnost
Samaila
0 : 0
Zgodačica
Godačica
24.10.2010 15:00
Budućnost
0 : 0
Zgodačica
Partizan
Vrba
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
24.10.2010 15:00
Partizan
1 : 1
Jovo Kursula
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
24.10.2010 15:00
Miločajac
2 : 0
Bogutovačka Banja
Stubal
Stubal
0 : 0
Zvezda
Čukojevac
24.10.2010 15:00
Stubal
0 : 0
Zvezda
Kablar
Kraljevo
3 : 0
Musina reka
Musina reka
24.10.2010 15:00
Kablar
3 : 0
Musina reka
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
Divostin
Kragujevac
24.10.2010 14:00
Mladost
1 : 2
Divostin
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Stari momci
Kragujevac
24.10.2010 14:00
Kutlovo
2 : 1
Stari momci
Mladost Teferič
Kragujevac
7 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
24.10.2010 14:00
Mladost Teferič
7 : 0
Velika Sugubina
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
Borac
Drenovac
24.10.2010 14:00
21. oktobar
4 : 0
Borac
Studenac
Goločelo
3 : 2
Trmbas
Trmbas
24.10.2010 14:00
Studenac
3 : 2
Trmbas
Kaona
Kaona
3 : 3
Sloga
Mustapić
24.10.2010 14:30
Kaona
3 : 3
Sloga
Proleter
Požarevac
1 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
24.10.2010 15:00
Proleter
1 : 3
Vojvoda Milenko
Dunavac
Petka
5 : 4
Sloga (L)
Lučica
24.10.2010 15:00
Dunavac
5 : 4
Sloga (L)
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Mip Majdan
Požarevac
24.10.2010 15:00
Borac (K)
0 : 0
Mip Majdan
Napredak (B)
Batovac
6 : 0
Stig
Beranje
24.10.2010 15:00
Napredak (B)
6 : 0
Stig
Mlava
Bratinac
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
24.10.2010 15:00
Mlava
3 : 0
Napredak (P)
Dizel
Bare
0 : 6
Dunav
Ostrovo
24.10.2010 15:00
Dizel
0 : 6
Dunav
Stig (C)
Crljenac
4 : 4
Budućnost
Aljudovo
24.10.2010 10:00
Stig (C)
4 : 4
Budućnost
Napredak
Malo Krčmare
2 : 1
Pobeda
Sepci
24.10.2010 14:30
Napredak
2 : 1
Pobeda
Sumadija
Sipic
5 : 1
Borci
Borci
24.10.2010 14:30
Sumadija
5 : 1
Borci
Grivac
Grivac
8 : 0
Mladost
Pretoke
24.10.2010 14:30
Grivac
8 : 0
Mladost
Gorski Car
Garaši
0 : 3
22 Februar
Tulezi
24.10.2010 14:30
Gorski Car
0 : 3
22 Februar
Kopljari
Kopljari
3 : 1
Vrbica
Aranđelovac
24.10.2010 14:30
Kopljari
3 : 1
Vrbica
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Misača
Misača
24.10.2010 14:30
Ranilović
1 : 3
Misača
"14 Oktobar"
Draginac
3 : 0
Borac (K)
Kozjak
24.10.2010 15:00
"14 Oktobar"
3 : 0
Borac (K)
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
24.10.2010 15:00
Mladost (B)
3 : 1
Milan Orlić
Bobovik
Bobovik
0 : 4
Sloga
Ridjake
24.10.2010
Bobovik
0 : 4
Sloga
Dragojevac
Dragojevac
0 : 0
Polet
Jalovik
24.10.2010
Dragojevac
0 : 0
Polet
Sloga Trgosped
Mehovine
2 : 2
Torpedo
Lojanice
24.10.2010
Sloga Trgosped
2 : 2
Torpedo
Sloga
Krnic
3 : 1
Krnule 09
Krnule
24.10.2010
Sloga
3 : 1
Krnule 09
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Mladost
Pocerski Belotic
24.10.2010
Petrovac 74
1 : 1
Mladost
Tresnjevka
Trbusac
1 : 1
Borac
Vladimirci
24.10.2010
Tresnjevka
1 : 1
Borac
Volujac
Volujac
5 : 1
Draginje
Draginje
24.10.2010
Volujac
5 : 1
Draginje
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Žabar
Žabar
24.10.2010
Zablaće
4 : 1
Žabar
Radnički
Dubnica
2 : 2
Mladost
Gložane
24.10.2010 15:00
Radnički
2 : 2
Mladost
Mladi Radnik
Bobovo
1 : 2
Hum
Vrlane
24.10.2010 15:00
Mladi Radnik
1 : 2
Hum
Morava
Radošin
1 : 5
Resavac
Subotica
24.10.2010 15:00
Morava
1 : 5
Resavac
Jedinstvo
Troponje
3 : 6
Pobeda
Lukovica
24.10.2010 15:00
Jedinstvo
3 : 6
Pobeda
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
24.10.2010 16:00
Polet 57
2 : 1
Mladost
Tomako
Trstenik
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
24.10.2010 16:00
Tomako
3 : 0
Jugovići
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Omladinac
Odžaci
24.10.2010 16:00
Ribnik
1 : 0
Omladinac
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 0
Topoljak
Grabovac
24.10.2010 16:00
Stara Čaršija
0 : 0
Topoljak
Gradina
Pejovac
0 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
24.10.2010 16:00
Gradina
0 : 1
Beli Orlovi
Morava
Medveđa
9 : 0
Vinogradar
Riljac
24.10.2010 16:00
Morava
9 : 0
Vinogradar
Mačkovac
Mačkovac
1 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
24.10.2010 16:00
Mačkovac
1 : 3
Dušan Ristić
Drugari
Stanci
3 : 0
Mladost
Djunis
24.10.2010 16:00
Drugari
3 : 0
Mladost
Zdravinje
Zdravinje
4 : 2
Polet
Kobilje
24.10.2010 16:00
Zdravinje
4 : 2
Polet
Kapidzija
Kapidzija
3 : 0
Gaglovo
Gaglovo
24.10.2010 16:00
Kapidzija
3 : 0
Gaglovo
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Omladinac
Botoš
24.10.2010 15:00
MSK
2 : 1
Omladinac
Lehel
Mužlja
4 : 0
Naftagas
Boka
24.10.2010 15:00
Lehel
4 : 0
Naftagas
Proleter
Neuzina
3 : 2
Sloga
Jarkovac
24.10.2010 15:00
Proleter
3 : 2
Sloga
Radnički
Sutjeska
2 : 1
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
24.10.2010 15:00
Radnički
2 : 1
Radnicki Ratar
Banat
Čenta
2 : 1
Mladost
Belo Blato
24.10.2010 15:00
Banat
2 : 1
Mladost
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
24.10.2010 15:00
ŽFK Banat
0 : 1
OFK Gradnulica
Omladinac
Zagajica
2 : 0
Partizan
Kajtasovo
24.10.2010 15:00
Omladinac
2 : 0
Partizan
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 2
Jedinstvo
Orešac
24.10.2010 15:00
Vojvodina
3 : 2
Jedinstvo
Pobeda
Parta
0 : 2
Vitorul
Straža
24.10.2010 15:00
Pobeda
0 : 2
Vitorul
Vojvodina
Seleuš
1 : 0
Banat
Ilandža
24.10.2010 15:00
Vojvodina
1 : 0
Banat
Mladost (P)
Pavlovci
5 : 2
Borac (S)
Stejanovci
24.10.2010 13:30
Mladost (P)
5 : 2
Borac (S)
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 2
Borac (K)
Klenak
24.10.2010 13:30
27. Oktobar
1 : 2
Borac (K)
Car Uroš
Jazak
3 : 3
Planinac
Rivica
24.10.2010 13:30
Car Uroš
3 : 3
Planinac
Sloga
Voganj
6 : 0
Vojvodina
Neradin
24.10.2010 13:30
Sloga
6 : 0
Vojvodina
Napredak
Šuljam
2 : 2
Srem
Sremska Rača
24.10.2010 15:00
Napredak
2 : 2
Srem
Sloga
Zasavica I
2 : 1
Hajduk
Divoš
24.10.2010 15:00
Sloga
2 : 1
Hajduk
Grgurevci
Grgurevci
1 : 2
Planinac
Ležimir
24.10.2010 15:00
Grgurevci
1 : 2
Planinac
OFK Bosut
Bosut
2 : 0
BSK
Bešenovo
24.10.2010 15:00
OFK Bosut
2 : 0
BSK
Polet
Mirosaljci
1 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
24.10.2010 14:00
Polet
1 : 0
Šumadija
Mladi Radnik
Junkovac
6 : 1
Šumadinac
Kruševica
24.10.2010 14:00
Mladi Radnik
6 : 1
Šumadinac
Bistrica
Bistrica
5 : 1
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
24.10.2010 14:00
Bistrica
5 : 1
20. Oktobar
Mladost
Cvetovac
0 : 0
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
24.10.2010 14:00
Mladost
0 : 0
OFK Radnički
Sloga
Lukavica
2 : 2
Budućnost
Dudovica
24.10.2010 14:00
Sloga
2 : 2
Budućnost
OFK Burovo
Burovo
3 : 0
Stepojevac 2007
Stepojevac
24.10.2010 14:00
OFK Burovo
3 : 0
Stepojevac 2007
Lisović 1977
Beograd
2 : 0
Beljina
Beljina
24.10.2010 15:00
Lisović 1977
2 : 0
Beljina
OFK Boždarevac
Boždarevac
2 : 1
Šiljakovac
Šiljakovac
24.10.2010 15:00
OFK Boždarevac
2 : 1
Šiljakovac
Partizan
Kaludjerica
1 : 1
Hajduk
Kamendol
24.10.2010 16:00
Partizan
1 : 1
Hajduk
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Mladost
Begaljica
24.10.2010 16:00
Pudarci
3 : 0
Mladost
Heroj
Jajinci
0 : 2
Crvenka
Borča
24.10.2010 10:00
Heroj
0 : 2
Crvenka
Mladi proleter
Beograd
5 : 0
Mladost
Jabučki rit
24.10.2010 14:00
Mladi proleter
5 : 0
Mladost
Olimpija
Beograd
0 : 4
GAK
Beograd
24.10.2010 10:00
Olimpija
0 : 4
GAK
Mabat
Beograd
5 : 2
Dunavac
Dunavac
24.10.2010 10:00
Mabat
5 : 2
Dunavac
OFK Petrovcic
Petrovcic
2 : 1
Borac
Zemun
24.10.2010 15:00
OFK Petrovcic
2 : 1
Borac
Torlak
Beograd
2 : 0
BUSK
Beograd
24.10.2010 15:00
Torlak
2 : 0
BUSK
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Kozara
Beograd
24.10.2010 15:00
Novi Beograd
2 : 0
Kozara
Seceranac Ada
Beograd
0 : 1
Institut
Zemun Polje
24.10.2010 15:00
Seceranac Ada
0 : 1
Institut
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Mašinac PZP
Niš
24.10.2010 14:00
Sušica
1 : 1
Mašinac PZP
LASK
Lazarevac
3 : 3
Požarevac
Požarevac
24.10.2010 14:00
LASK
3 : 3
Požarevac
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 0
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
24.10.2010
Radnički 1919
2 : 0
ŽFK Fruškogorac
Borac
Čačak
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
24.10.2010 13:00
Borac
1 : 0
Vojvodina
Partizan
Beograd
3 : 0
Sloga
Kraljevo
24.10.2010 12:00
Partizan
3 : 0
Sloga
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
24.10.2010 10:00
Crvena zvezda
3 : 0
BSK Borča
ŽAK
Sombor
1 : 2
Mladost
Kruščić
24.10.2010 13:00
ŽAK
1 : 2
Mladost
Hajduk
Stapar
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
24.10.2010 13:00
Hajduk
3 : 0
OFK Odžaci
Kula
Kula
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
24.10.2010 13:00
Kula
5 : 0
Kordun
Graničar
Riđica
0 : 6
Omladinac
Bukovac
24.10.2010 13:00
Graničar
0 : 6
Omladinac
BSK
Bački Brestovac
1 : 7
Radnički
Ratkovo
24.10.2010 13:00
BSK
1 : 7
Radnički
Rudar
Kostolac
3 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
24.10.2010
Rudar
3 : 1
Mladi radnik (R)
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
24.10.2010
Smederevo
3 : 0
Morava (VP)
Loznica
Loznica
0 : 2
Teleoptik
Zemun
24.10.2010 13:00
Loznica
0 : 2
Teleoptik
Partizan
Beograd
2 : 1
Sloga
Kraljevo
24.10.2010 14:00
Partizan
2 : 1
Sloga
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
24.10.2010 12:00
Crvena zvezda
3 : 0
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
24.10.2010 10:00
OFK Beograd
2 : 0
Rad
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Borac
Čačak
24.10.2010 11:00
Jagodina
1 : 1
Borac
Senta
Senta
1 : 2
Bačka
Pačir
24.10.2010 10:00
Senta
1 : 2
Bačka
AFK
Ada
2 : 3
Radnički
Bajmok
24.10.2010 10:00
AFK
2 : 3
Radnički
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Akademija
Senta
24.10.2010 10:00
Obilić
4 : 1
Akademija
Rudar
Kostolac
3 : 2
Železničar (P)
Požarevac
24.10.2010
Rudar
3 : 2
Železničar (P)
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
24.10.2010
Sloga (PM)
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Morava
Velika Plana
24.10.2010
Smederevo
3 : 0
Morava
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
24.10.2010 12:00
Spartak (D)
0 : 3
Proleter (BK)
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
OFK Stenli
Glogonj Opovo
24.10.2010 12:00
Borac (S)
3 : 0
OFK Stenli
Radnik
Stari Tamiš
1 : 6
Pančevo
Pančevo
24.10.2010 12:00
Radnik
1 : 6
Pančevo
OFK Plandište
Plandište
8 : 2
Dolina
Padina
24.10.2010 12:00
OFK Plandište
8 : 2
Dolina
Potisje
Kanjiža
9 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
24.10.2010 12:00
Potisje
9 : 1
Panonija IM Topola
Tavankut
Tavankut
5 : 2
Njegoš
Lovćenac
24.10.2010 12:00
Tavankut
5 : 2
Njegoš
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
24.10.2010 12:00
Čantavir
1 : 1
Preporod
Bačka
Mol
2 : 2
Subotica
Subotica
24.10.2010 12:00
Bačka
2 : 2
Subotica
Krivaja
Krivaja
3 : 4
Čoka
Čoka
24.10.2010 12:00
Krivaja
3 : 4
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Tisa
Adorjan
24.10.2010 12:00
Vinogradar
3 : 1
Tisa
Bežanija
Beograd
3 : 2
Smederevo
Smederevo
24.10.2010 11:00
Bežanija
3 : 2
Smederevo
Loznica
Loznica
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
24.10.2010 11:00
Loznica
1 : 3
OFK Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
24.10.2010 14:00
Crvena zvezda
7 : 0
Radnički 1923
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Borac
Čačak
24.10.2010 13:30
Jagodina
0 : 1
Borac
Njegoš
Lovćenac
0 : 4
Čantavir
Čantavir
24.10.2010 11:00
Njegoš
0 : 4
Čantavir
Mladi radnik (P)
Požarevac
11 : 1
Zvižd
Kučevo
24.10.2010
Mladi radnik (P)
11 : 1
Zvižd
Rudar
Kostolac
4 : 2
Mladi radnik (R)
Radinac
24.10.2010
Rudar
4 : 2
Mladi radnik (R)
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
24.10.2010
Sloga
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 2
Morava
Velika Plana
24.10.2010
Pinkum
1 : 2
Morava
AF Duljaj
Topola
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
24.10.2010
AF Duljaj
1 : 0
Šumadija
Panter
Požarevac
3 : 0
MIP Presing
Požarevac
24.10.2010
Panter
3 : 0
MIP Presing