XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 391 utakmica za dan
Subota, 23 Oktobar 2010

Fudbal

Borac
Čačak
0 : 0
Inđija
Inđija
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Hajduk
Kula
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Sloboda PS
Užice
BSK Borča
Borča
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Javor
Ivanjica
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Sinđelić
Niš
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Big bul Radnički
Šid
0 : 1
BASK
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
FAP
Priboj
1 : 2
Rudar (K)
Kostolac
Jedinstvo
Ub
2 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Vujić voda
Valjevo
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Kopaonik
Brus
1 : 1
Timok
Zaječar
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Solunac
Rastina
3 : 1
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Veternik Viskol
Veternik
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
1 : 0
Palić
Palić
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Vršac
Vršac
2 : 0
Mladost (A)
Apatin
Voždovac
Beograd
0 : 0
Dorćol
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Srem (J)
Jakovo
Pobeda
Beloševac
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 0
Železničar (S)
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Ribnica
Mionica
5 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Loznica
Loznica
6 : 0
Osečina
Osečina
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Ropotovo
Ropotovo
2 : 3
Sloga
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Moravica (S)
Subotinac
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 1
Rembas
Resavica
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Slatina
Bor
Radnički (B)
Bajmok
3 : 2
Jedinstvo
Novi Bečej
AFK
Ada
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
1. Maj
Ruma
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sloga Radnički
Erdevik
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Metalac AV
Futog
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 4
Borac
Novi Sad
Obilić
Zmajevo
0 : 1
Index
Novi Sad
Polet
Sivac
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Milutinac
Zemun
1 : 1
IMT
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Bulbulderac
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Beograd
Karađorđe
Kraljevo
1 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Bata Bulić
Bistrica
4 : 1
Napredak
Nabrđe
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Badnjevac
Badnjevac
2 : 2
Banja
Banja
Lokomotiva
Lapovo
4 : 1
Partizan
Darosava
Karađorđe (T)
Topola
8 : 0
Marjan
Knić
Luk Kompenzatori
Voćnjak
4 : 1
Lipolist
Lipolist
Radnički
Koceljeva
0 : 3
Mladost
Donji Dobrić
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Banjani
Banjani
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Mladost
Vračević
4 : 3
Ribnikar
Pecka
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 4
Trlić
Trlić
Rubribreza
Rubribreza
0 : 1
Kačer
Belanovica
Mladost
Vinarce
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Polet
Stajkovce
1 : 2
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (S)
Sisava
5 : 1
Veternica
Leskovac
Buducnost
Orašje
2 : 0
Progres
Ladovica
Prčevac
Pirot
4 : 0
Borac
Barje Čiflik
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
4 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Trbunje
Trbunje
6 : 3
Borac
Držanovac
Polet
Samarinovac
0 : 7
Topličanin
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
0 : 5
Kosanica
Kuršumlija
Palilulac
Niš
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
3 : 1
Aluminjum
Niš
Levac
Rekovac
2 : 1
Morava
Ribare
Rudar (B)
Bor
4 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Dunav
Prahovo
2 : 0
Zlot
Zlot
Brestovac
Brestovac
2 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Mladost
Makrešane
Jasika
Jasika
3 : 2
Čitluk
Čitluk
Blagotin
Poljna
6 : 1
Temnić
Varvarin
Naupare
Naupare
2 : 1
Sloga
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Sloga
Dašnica
Trudbenik
Stalać
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Poljoprivrednik
Počekovina
5 : 1
Dedina
Dedina
FUD
Brus
5 : 0
Mladost
Donji Katun
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Proleter
Njegoševo
Jadran
Feketić
1 : 0
Bajša
Bajša
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 2
Naftagas
Elemir
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Begej
Žitište
1 : 1
Mladost
Lukićevo
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Mladost
Omoljica
Stanišić
Stanišić
5 : 2
Borac
Bački Gračac
Polet
Karavukovo
0 : 1
PIK
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Borac
Šajkaš
2 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
ŽSK
Žabalj
4 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 3
Bečej
Bečej
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Fruškogorac
Kukujevci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk (B)
Beška
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
1 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
1 : 0
Mladost
Kupinovo
Graničar
Adaševci
1 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 0
Železničar
Inđija
Partizan
Vitojevci
5 : 1
Sloven
Ruma
IM Rakovica
Rakovica
0 : 1
Rudar
Zeoke
Policajac
Beograd
2 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Prva Iskra
Barič
1 : 4
Komgrap
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Obilić
Beograd
0 : 0
PIK Zemun
Zemun
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Ibar
Leposavić
Sočanica
Sočanica
1 : 6
Kopaonik
Lešak
Radnik
Prilužje
4 : 2
Moša
Banje
Lazac
Lazac
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Čibukovac
Kraljevo
2 : 3
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Bagremar
Kragujevac
9 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Žika Marković uča
Miljević
3 : 0
Desine
Desine
Žitkovica
Žitkovica
3 : 2
RSK
Rabrovo
Zadrugar
Osanica
2 : 2
Radnički
Knežica
Proleter
Mala Plana
0 : 5
Pobeda
Golobok
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 3
Bačinac
Bačinac
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Granit
Radalj
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Duško
Klenje
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Tempo
Mozgovo
4 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Gredetin
Gredetin
0 : 3
Draževac
Draževac
Pobeda
Jakovlje
2 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Polet (R)
Radevac
1 : 4
Palilula
Aleksinac
Sloga
Korman
2 : 1
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Kraljevo
Kraljevo
6 : 3
Katun
Katun
Mladi Borac
Zivkovo
6 : 3
Mladost
Kutles
Omladinac
Sinkovce
1 : 2
Mladost
Donja Lokosnica
BSK
Belanovce
2 : 1
Navalin
Navalin
Real
Donja Jajna
8 : 0
Nomanica
Nomanica
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Goblen
Badince
6 : 1
Moravac
Guberevac
Umac
Miroševce
4 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Mladi Radnik
Novo Laniste
1 : 2
Napredak
Svojnovo
Rudar
Plazane
5 : 2
Polet
Senje
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Javor
Sladaja
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Olimpija
Gunaroš
3 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Napredak
Karađorđevo
0 : 3
Slavija
Novo Orahovo
Graničar
Gakovo
2 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Mladost
Novi Sad
3 : 1
Dinamo
Budisava
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
4 : 0
Partizan
Susek
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Mladost
Radičević
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Iskra
Kucura
Mladost Radost
Srbobran
1 : 3
Napredak
Nadalj
Podunavac
Belegiš
4 : 1
Sloga Borac
Surduk
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Sloga
Maradik
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Sremac
Vojka
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Borac
Jarkovci
Popinci
Popinci
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Graničar
Obrež
0 : 4
Napredak
Popinci
Sloven
Sibač
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Šumar
Ogar
7 : 3
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
1 : 3
Lovac
Karlovčić
Mladost
Prhovo
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Šumadija
Šopić
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost
Zvečka
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Napredak
Medoševac
2 : 3
Krtinska
Krtinska
Barajevo
Barajevo
1 : 0
BSK
Brajkovac
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Polet
Voluja
6 : 2
Homolje
Bukovska
Metalac
Požarevac
2 : 2
Sopot
Požarevac
Kobilje
Kobilje
0 : 5
Stig (MC)
Malo Crniće
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Burovac
Burovac
Busur
Busur
1 : 2
Soko
Krvije
Mlava
Zabrđe
1 : 2
Dobrnje
Dobrnje
7 juli
Lopušnik
4 : 3
Laolac
Veliko Laole
Radnik
Pankovo
6 : 0
Obilić
Zabrđe
B.S.K.
Bošnjak
1 : 3
Zadrugar
Tabanovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Mladost
Ranovac
Rade Milošević
Dubočka
0 : 3
Sloboda
Bistrica
Melnica
Melnica
1 : 3
Rudar
Stamnica
Vukan
Ždrelo
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Bečevica
Bečevica
6 : 2
Kotlenik
Guncati
Polet
Guberevac
4 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
Venčani
Venčani
1 : 2
Brezovac
Brezovac
Polet
Loznica
1 : 3
Borac (L)
Lesnica
Prva Iskra
Runjani
4 : 1
Mladost (L)
Loznica
Sloga
Duvaniste
3 : 0
Napredak (S)
Sevarice
Napredak (R)
Ribari
4 : 1
Savacijum
Sabac
Culjkovic
Culjkovic
3 : 2
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 1
Buducnost
Dobric
Cer
Petkovica
1 : 1
Fortuna
Bogosavac
Dumaca
Dumaca
3 : 0
Metlić
Metlić
Mladost
Predvorica
0 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Ceric
Miokus
7 : 1
Mladost s
Sinosevic
Mladost
Slatina
2 : 3
Sava
Mrdjenovac
Polet
Savrane
4 : 0
Grkljane
Grkljane
Bukovica
Bukovica
0 : 0
Jablanica
Jablanica
Stitari
Stitari
2 : 4
Sebecevac
Sebecevac
Rasina
Vitanovac
0 : 1
Vitanovac 08
Vitanovac
Sloga
Majdevo
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Parunovac
Parunovac
3 : 0
BSK
Bela Voda
Kruševica
Kruševica
2 : 2
Srnje
Srnje
Sanac
Šanac
3 : 2
Globoder
Globoder
Zabare
Žabare
4 : 0
Padez
Padez
Budućnost
Kaonik
2 : 0
Modrica
Modrica
Dvorane
Dvorane
3 : 3
Ribare
Ribare
Krajina
Kupinik
3 : 0
Napredak
Dužine
Agrobanat
Veliki Gaj
0 : 2
Janošik
Janošik
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 1
Rožanci
Rožanci
OFK Meljak
Meljak
3 : 0
Borac
Arnajevo
Ropočevo
Ropočevo
2 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Rogača
Rogača
0 : 3
Vis
Parcane
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Stojnik
Stojnik
Slatina
Slatina
0 : 12
Crvena Zvezda
Ralja
Sibnica
Sibnica
3 : 6
Nemenikuće
Nemenikuće
4 juli (MP)
Mali Požarevac
7 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Kapedunum
Beograd
1 : 4
Sveti Stefan
Slanci
Proleter
Vrbovno
4 : 0
Mladost
Leskovac
Sokolovo
Sokolovo
0 : 2
Rasadnik
Lazarevac
Mladi Borac
Županjac
6 : 0
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Strmovo
Strmovo
4 : 3
Petka
Petka
Sloga
Zemun
3 : 2
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
6 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
Šabac
Šabac
2 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Spartak Jaffa
Subotica
6 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Rubin
Mol
7 : 1
Pančevo
Pančevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Stanišić
Stanišić
7 : 0
Borac
Bački Gračac
Polet
Karavukovo
8 : 0
PIK
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladi radnik (P)
Požarevac
4 : 2
Karadjordje
Topola
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Timok
Zaječar
0 : 0
Zemun
Zemun
Beograd
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Palić
Palić
8 : 3
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Mladi radnik (P)
Požarevac
8 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloboda
Stara Moravica
1 : 6
Proleter
Njegoševo
Jadran
Feketić
0 : 15
Bajša
Bajša
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
7 : 0
Kruševac
Kruševac
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 5
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Čoka
Čoka
7 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
3 : 1
AFK
Ada
Subotica
Subotica
0 : 3
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Tisa
Adorjan
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka
Pačir
1 : 2
Senta
Senta
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Seljak
Mihajlovac
Palić
Palić
1 : 5
AFK
Ada
Subotica
Subotica
4 : 3
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
7 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka
Pačir
2 : 4
Senta
Senta

Košarka

Budućnost m:tel
Podgorica
95 : 61
Radnički
Kragujevac
Igokea
Aleksandrovac
77 : 59
Crvena Zvezda
Beograd
Zadar
Zadar
73 : 60
CEZ Nymburk
Nymburk
Krka
Novo Mesto
65 : 63
Zagreb CO
Zagreb
Proleter Naftagas
Zrenjanin
87 : 81
Napredak Rubin
Kruševac
FMP
Železnik
100 : 75
Metalac
Valjevo
Borac
Čačak
77 : 68
Superfund
Beograd
Sloga
Kraljevo
63 : 70
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Crnokosa
Kosjerić
90 : 93
Novi Sad
Novi Sad
Sindjelić
Niš
77 : 64
Železničar
Inđija
BKK Radnički
Beograd
85 : 74
Radnički Basket
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
85 : 77
Niš
Niš
KG Student UK
Kragujevac
80 : 81
Jagodina
Jagodina
Viva Basket
Beograd
86 : 93
Smederevo Vizura
Smederevo
Pečenjevce BP
Leskovac
79 : 54
Bor
Bor
Duga
Novi Sad
0 : 20
Topola
Backa Topola
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
98 : 83
Veternik
Veternik
Meridiana
Novi Sad
85 : 70
Odžaci
Odžaci
Novi Sad MT
Novi Sad
69 : 79
Dunav
Stari Banovci
Vrbas
Vrbas
83 : 81
Nova Pazova
Nova Pazova
Stara Pazova
Stara Pazova
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
Jedinstvo
Novi Becej
80 : 61
Radnički
Kovin
AJM Maribor
Maribor
76 : 63
Medveščak
Zagreb
Čelik Zenica
Zenica
72 : 80
Partizan Galenika
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
78 : 79
Voždovac
Beograd
Vojvodina NIS
Novi Sad
55 : 60
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
Loznica
Loznica
57 : 69
Spartak
Subotica
Radnički (K)
Kragujevac
67 : 76
Kovin
Kovin
Crvena Zvezda
Beograd
81 : 54
Student Radnički
Niš
Moravac
Čačak
46 : 48
Šabac
Šabac
Vrbas Medela
Vrbas
95 : 55
Jagodina 2001
Jagodina

Odbojka

Smederevo
Smederevo
0 : 3
Radnički Credy banka
Kragujevac
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
Novi Sad DDOR
Novi Sad
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Mladost
Vranje
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Borac
Starčevo
1 : 3
Niš
Niš
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Desetka
Niš
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Vranje
Vranje
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
0 : 3
Dubočica
Leskovac
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Lučani
Lučani
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Knez Lazar
Kruševac
3 : 2
Antena
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Tent
Obrenovac
Vizura
Beograd
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Spartak
Ljig
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
35 : 25
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
31 : 24
Vojvodina Železničar
Novi Sad
PKB
Padinska Skela
27 : 27
Metaloplastika
Šabac
Radnički
Kragujevac
20 : 23
Kolubara
Lazarevac
Naisus
Niš
21 : 17
Crvenka
Crvenka
Vranje
Vranje
22 : 23
Jugović Unimet
Kać
Priboj
Priboj
31 : 28
Dinamo
Pancevo
Obilić
Beograd
27 : 30
Rudar
Kostolac
Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
33 : 29
Crvena Zvezda
Mokrin
Vrbas Carnex
Vrbas
21 : 30
Zaječar
Zaječar
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
38 : 30
Radnički Morava
Svilajnac
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
25 : 26
Sindjelić
Beograd
Sloga
Despotovac
27 : 29
Stari grad
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
27 : 29
Novi Beograd
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
40 : 28
Studentski grad
Beograd
Smederevo 2
Smederevo
27 : 30
Zemun
Beograd
Radnički
Obrenovac
35 : 27
Metalac
Valjevo
Vlasotince
Vlasotince
38 : 26
Arilje
Arilje
15 oktobar
Velika Drenova
30 : 33
Topličanin
Prokuplje
Jastrebac
Blace
31 : 33
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bor 2
Bor
31 : 27
Užice
Užice
Sloga
Požega
37 : 25
Đerdap
Kladovo
Šamot 65 2
Aranđelovac
33 : 40
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
20 : 36
Radnički 2
Kragujevac
Karadjordje
Topola
36 : 21
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
22 : 22
Rudar 2
Kostolac
Loznica
Loznica
44 : 32
Junior
Beograd
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
38 : 35
Zvečan
Zvečan
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
30 : 25
Beli andjeo
Prijepolje
Župa 54
Aleksandrovac
42 : 19
Arilje 2
Arilje
Metalac
Kraljevo
37 : 13
Sjenica
Sjenica
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 41
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
24 : 31
Hajduk Veljko
Negotin
Cepelin
Beograd
24 : 30
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
27 : 26
Max Sport
Nova Pazova
Medicinar
Šabac
25 : 33
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Zaječar
Zaječar
38 : 24
Crvena Zvezda
Beograd
Halas Jožef
Ada
23 : 19
Kučevo
Kučevo
Radnički Lepenica
Kragujevac
24 : 19
Napredak
Kruševac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
31 : 26
ORK Beograd
Beograd
Radnički Resavac
Svilajnac
32 : 20
Kikinda
Kikinda
Pirot
Pirot
15 : 30
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
Železnik 1963
Beograd
20 : 30
Radnički
Obrenovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 18
Jagodina 2
Jagodina
Slodes
Beograd
30 : 13
Metalac-Valjevo
Valjevo
Crvena Zvezda 2
Beograd
25 : 38
Zemun
Zemun
Kikinda II
Kikinda
34 : 32
Mladost
Srpska Crnja
Vojvodina
Petrovaradin
32 : 25
Pančevo
Pančevo
Spartak
Debeljača
35 : 26
Radnički
Bajmok
Ravangrad
Sombor
25 : 31
Jabuka 95
Jabuka
Temerin
Temerin
24 : 19
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
Apatin
Apatin
23 : 25
Lehel
Mužlja
Knjaževac
Knjaževac
25 : 38
Topličanin
Prokuplje
Kopaonik
Brus
22 : 30
Metalac
Kraljevo
Đerdap
Kladovo
26 : 16
Raška
Raška
Vranje
Vranje
31 : 34
RTB Bor
Bor
Župa
Aleksandrovac
33 : 21
Naisa 3
Niš
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
33 : 24
VGSK
Veliko Gradište
Prijepolje
Prijepolje
16 : 22
Čačak 2
Čačak
Loznica
Loznica
22 : 20
Sloga
Požega
Zaječar 2
Zaječar
24 : 10
Rtanj
Boljevac
Radan
Lebane
19 : 4
Knjaževac 2
Knjaževac
Vlasotince
Vlasotince
38 : 15
Morava Han
Vladičin Han

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
21 : 2
Niš
Niš

Futsal

Pirot
Pirot
4 : 6
Kocka Amaters
Smederevo
SAS
Zrenjanin
3 : 5
Marbo Intermezzo
Beograd
TMF
Beograd
2 : 3
Slodes
Beograd
Tempo Pekson
Beograd
6 : 5
Espreso Intermeco
Beograd
Konjarnik
Beograd
7 : 3
Zemun
Zemun
Adaneks
Beograd
3 : 7
Ekonomist
Beograd