XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 372 utakmica za dan
Subota, 16 Oktobar 2010


Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
16.10.2010 14:30
Šumadija (A)
1 : 2
Sloga (P)
Vujić voda
Valjevo
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
16.10.2010 14:30
Vujić voda
0 : 0
Radnički Stobeks
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
16.10.2010 14:30
Sloga (PM)
0 : 0
Sloboda (Č)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
16.10.2010 14:30
Sloga (BB)
2 : 0
Sloga (K)
Mačva
Šabac
1 : 0
FAP
Priboj
16.10.2010 14:30
Mačva
1 : 0
FAP
Rudar (K)
Kostolac
2 : 0
Budućnost
Valjevo
16.10.2010 14:30
Rudar (K)
2 : 0
Budućnost
Dubočica
Leskovac
4 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
16.10.2010 15:00
Dubočica
4 : 0
Jedinstvo (P)
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Kopaonik
Brus
16.10.2010 15:00
Trstenik PPT
1 : 1
Kopaonik
Timok
Zaječar
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
16.10.2010 15:00
Timok
3 : 0
Rudar Alpos
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
16.10.2010 15:00
Radnički (N)
1 : 0
Hajduk Veljko
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Sloga (D)
Despotovac
16.10.2010 15:00
Žitorađa
0 : 0
Sloga (D)
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 0
Vršac
Vršac
16.10.2010 15:00
Sloboda (NK)
0 : 0
Vršac
Mladost (A)
Apatin
1 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
16.10.2010 15:00
Mladost (A)
1 : 1
Tekstilac Ites
Sloga (T)
Temerin
4 : 3
Cement
Beočin
16.10.2010 15:00
Sloga (T)
4 : 3
Cement
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
16.10.2010 15:00
ČSK Pivara
3 : 0
OFK Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
16.10.2010 15:00
Radnički (NP)
5 : 3
Mladost (BJ)
Veternik Viskol
Veternik
2 : 1
Solunac
Rastina
16.10.2010 15:00
Veternik Viskol
2 : 1
Solunac
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
16.10.2010 14:30
Mladenovac
2 : 0
Radnički (O)
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
16.10.2010 15:00
Slavija
0 : 1
Omladinac (NS)
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
16.10.2010 15:00
Metalac (K)
3 : 0
Polet (T)
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Tutin
Tutin
16.10.2010 15:00
Takovo
0 : 0
Tutin
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Pobeda
Beloševac
16.10.2010 15:00
Mokra Gora
2 : 1
Pobeda
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
16.10.2010 15:00
Trepča
0 : 3
Šumadija 1903
Partizan (C)
Cerovac
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
16.10.2010 15:00
Partizan (C)
3 : 1
Orlovac
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Šapine
Šapine
16.10.2010 15:00
Sloga (B)
1 : 2
Šapine
Vrbovac
Vrbovac
1 : 4
Zvižd
Kučevo
16.10.2010 15:00
Vrbovac
1 : 4
Zvižd
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 2
Polimlje
Prijepolje
16.10.2010 15:00
Jadar (GD)
1 : 2
Polimlje
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 2
Mramor
Mramor
16.10.2010 15:00
Jedinstvo (B)
1 : 2
Mramor
Sloga
Leskovac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
16.10.2010 15:00
Sloga
1 : 0
Moravac Orion
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
16.10.2010 15:00
Morava (VH)
3 : 0
Zloćudovo
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Trajal
Kruševac
16.10.2010 15:00
SFS Borac
1 : 0
Trajal
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
16.10.2010 15:00
Dinamo
1 : 2
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
16.10.2010 15:00
Radnički (Z)
0 : 2
Proleter
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 0
AFK
Ada
16.10.2010 15:00
Budućnost
0 : 0
AFK
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 3
Radnički (B)
Bajmok
16.10.2010 15:00
Kozara
2 : 3
Radnički (B)
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 5
Zadrugar
Lazarevo
16.10.2010 15:00
Jedinstvo
1 : 5
Zadrugar
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
16.10.2010 15:00
Obilić
1 : 1
Bačka (P)
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Polet
Sivac
16.10.2010 15:00
Bačka (BP)
2 : 0
Polet
Metalac AV
Futog
2 : 2
Budućnost
Mladenovo
16.10.2010 15:00
Metalac AV
2 : 2
Budućnost
Jugović
Kać
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.10.2010 15:00
Jugović
3 : 1
Radnički (SM)
Milutinac
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.10.2010 11:00
Milutinac
2 : 0
Radnički (NB)
IMT
Beograd
1 : 1
Vinča
Vinča
16.10.2010 14:30
IMT
1 : 1
Vinča
Turbina
Beograd
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
16.10.2010 14:30
Turbina
2 : 0
Posavac Tišma
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
16.10.2010 14:30
Goč
1 : 2
Ibar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 1
Karađorđe
Kraljevo
16.10.2010 14:30
Kraljevo Hajduk
3 : 1
Karađorđe
Grdica
Grdica
6 : 1
Morava
Sirča
16.10.2010 14:30
Grdica
6 : 1
Morava
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Vihor
Маljurevac
16.10.2010 15:00
VGSK
3 : 1
Vihor
Selevac
Selevac
1 : 0
Napredak
Markovac
16.10.2010
Selevac
1 : 0
Napredak
Glavaš
Glibovac
5 : 3
Udarnik
Lozovik
16.10.2010
Glavaš
5 : 3
Udarnik
Marjan
Knić
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
16.10.2010 14:30
Marjan
3 : 1
Lokomotiva
Sindjelić
Lipnica
1 : 1
Majur
Majur
16.10.2010 15:00
Sindjelić
1 : 1
Majur
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
16.10.2010 15:00
Mačva 2005
1 : 1
Luk Kompenzatori
Rubribreza
Rubribreza
3 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
16.10.2010 14:30
Rubribreza
3 : 4
OFK Jabučje
Kačer
Belanovica
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
16.10.2010 14:30
Kačer
4 : 0
Dimitrije Tucović
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Jedinstvo
Kalenić
16.10.2010
Crnokosa
4 : 0
Jedinstvo
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Železničar
Požega
16.10.2010
Jasen
0 : 1
Železničar
Knežica
Knežica
2 : 3
Radnički
Čapljinac
16.10.2010
Knežica
2 : 3
Radnički
Napredak
Aleksinac
3 : 1
Bukovik
Razanj
16.10.2010
Napredak
3 : 1
Bukovik
OFK Vlasotince
Vlasotince
2 : 3
Buducnost
Orašje
16.10.2010 15:00
OFK Vlasotince
2 : 3
Buducnost
SFK Moravac
Predejane
3 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
16.10.2010 15:00
SFK Moravac
3 : 0
Lemind Livnica
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
5 : 0
Prčevac
Pirot
16.10.2010 14:30
Jedinstvo (BP)
5 : 0
Prčevac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 3
Gnjilan
Gnjilan
16.10.2010 14:30
Tanasko Rajić
0 : 3
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Dragoš
Pirot
16.10.2010 14:30
Zadrugar
2 : 3
Dragoš
Napredak
Izvor
2 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
16.10.2010 14:30
Napredak
2 : 1
Vladimir Durković
Jug Bogdan
Đakus
4 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
16.10.2010
Jug Bogdan
4 : 1
Svetlost
Dunđerski
Voljčinac
11 : 3
Partizanski put
Grudaš
16.10.2010
Dunđerski
11 : 3
Partizanski put
Topličanin
Prokuplje
7 : 1
Borac
Držanovac
16.10.2010
Topličanin
7 : 1
Borac
Aluminjum
Niš
1 : 2
Palilulac
Niš
16.10.2010
Aluminjum
1 : 2
Palilulac
Vinoraca
Vinoraca
1 : 0
Istok-63
Plana
16.10.2010 16:00
Vinoraca
1 : 0
Istok-63
Krivelj
Krivelj
3 : 2
Ključ
Podvrška
16.10.2010 15:00
Krivelj
3 : 2
Ključ
Zlot
Zlot
3 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
16.10.2010 15:00
Zlot
3 : 0
Radnički (K)
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Rajac
Rajac
16.10.2010 15:00
Rudna Glava
3 : 0
Rajac
Poreč
Donji milanovac
0 : 1
Rudar (B)
Bor
16.10.2010 15:00
Poreč
0 : 1
Rudar (B)
Mladost
Makrešane
0 : 0
FUD
Brus
16.10.2010
Mladost
0 : 0
FUD
Mladost
Donji Katun
1 : 4
Poljoprivrednik
Počekovina
16.10.2010
Mladost
1 : 4
Poljoprivrednik
Dedina
Dedina
0 : 1
Trudbenik
Stalać
16.10.2010
Dedina
0 : 1
Trudbenik
Bošnjane
Bošnjane
4 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
16.10.2010
Bošnjane
4 : 1
Jedinstvo 1936
Sloga
Dašnica
1 : 5
Naupare
Naupare
16.10.2010
Sloga
1 : 5
Naupare
Sloga
Ćićevac
1 : 0
Blagotin
Poljna
16.10.2010
Sloga
1 : 0
Blagotin
Temnić
Varvarin
2 : 1
Jasika
Jasika
16.10.2010
Temnić
2 : 1
Jasika
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
16.10.2010
Čitluk
2 : 2
Velika Drenova
Čoka
Čoka
2 : 1
Bačka
Mol
16.10.2010 14:00
Čoka
2 : 1
Bačka
Subotica
Subotica
3 : 4
Sloboda
Stara Moravica
16.10.2010 14:00
Subotica
3 : 4
Sloboda
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
16.10.2010 14:00
Njegoš
2 : 2
Panonija IM Topola
Naftagas
Elemir
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
16.10.2010 15:00
Naftagas
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Borac
Zrenjanin
3 : 2
Begej
Žitište
16.10.2010 15:00
Borac
3 : 2
Begej
Mladost
Lukićevo
5 : 2
OFK Klek
Klek
16.10.2010 15:00
Mladost
5 : 2
OFK Klek
Bilećanin
Sečanj
4 : 3
Rusanda
Melenci
16.10.2010 15:00
Bilećanin
4 : 3
Rusanda
Radnički (K)
Kovin
3 : 3
Partizan (G)
Gaj
16.10.2010 15:00
Radnički (K)
3 : 3
Partizan (G)
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
16.10.2010 15:00
BAK
2 : 1
Partizan (U)
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Vršac United
Vršac
16.10.2010 15:00
Budućnost (A)
1 : 0
Vršac United
Mladost
Kruščić
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
16.10.2010 15:00
Mladost
3 : 0
BSK
Radnički
Ratkovo
3 : 2
Graničar
Riđica
16.10.2010 15:00
Radnički
3 : 2
Graničar
Borac
Bački Gračac
1 : 3
Hajduk
Stapar
16.10.2010 15:00
Borac
1 : 3
Hajduk
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Srbobran
Srbobran
16.10.2010
Mladost
2 : 0
Srbobran
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
16.10.2010
Vrbas
2 : 0
Stari Grad
Bečej
Bečej
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
16.10.2010
Bečej
1 : 2
Jedinstvo
Kabel
Novi Sad
1 : 0
ŽSK
Žabalj
16.10.2010
Kabel
1 : 0
ŽSK
Petrovaradin
Petrovaradin
6 : 0
Slavija
Novi Sad
16.10.2010
Petrovaradin
6 : 0
Slavija
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Tvrdjava
Bač
16.10.2010
Omladinac
0 : 1
Tvrdjava
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Železničar
Novi Sad
16.10.2010
Hercegovac
2 : 1
Železničar
Šajkaš
Kovilj
2 : 0
Borac
Šajkaš
16.10.2010
Šajkaš
2 : 0
Borac
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
16.10.2010 15:00
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Sloven
Ruma
0 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
16.10.2010 15:00
Sloven
0 : 0
Hajduk (Š)
Železničar
Inđija
2 : 2
Graničar
Adaševci
16.10.2010 15:00
Železničar
2 : 2
Graničar
Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Jadran
Golubinci
16.10.2010 15:00
Zeka Buljubaša
3 : 1
Jadran
Mladost
Kupinovo
1 : 1
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
16.10.2010 15:00
Mladost
1 : 1
Borac Sloga "Milšped"
Hajduk
Višnjićevo
1 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
16.10.2010 15:00
Hajduk
1 : 2
Jedinstvo
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
16.10.2010 15:00
LSK Laćarak
1 : 0
Hajduk (B)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
7 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
16.10.2010 15:00
Podrinje
7 : 0
Fruškogorac
Obilić
Beograd
1 : 1
IM Rakovica
Rakovica
16.10.2010 14:30
Obilić
1 : 1
IM Rakovica
Poštar - Zvezdara
Beograd
0 : 0
Baćevac
Baćevac
16.10.2010 14:30
Poštar - Zvezdara
0 : 0
Baćevac
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 0
Prva Iskra
Barič
16.10.2010 14:30
PKB Kovilovo
4 : 0
Prva Iskra
Komgrap
Beograd
1 : 3
Policajac
Beograd
16.10.2010 14:30
Komgrap
1 : 3
Policajac
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 1
Železnik
Beograd
16.10.2010 14:30
BSK Batajnica
0 : 1
Železnik
Moša
Banje
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
16.10.2010
Moša
0 : 3
Rudar
Kopaonik
Lešak
6 : 1
Zvečan
Zvečan
16.10.2010
Kopaonik
6 : 1
Zvečan
Ibar
Leposavić
5 : 0
Sočanica
Sočanica
16.10.2010
Ibar
5 : 0
Sočanica
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
16.10.2010 15:00
Mlada krila
1 : 2
Čibukovac
Dobrača
Dobrača
1 : 4
Ćava
Grošnica
16.10.2010 14:00
Dobrača
1 : 4
Ćava
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 0
OFK Šatornja
Šatornja
16.10.2010
Prvi srpski ustanak
2 : 0
OFK Šatornja
Crnča
Crnča
2 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
16.10.2010 15:00
Crnča
2 : 2
TE Gučevo
Borac
Šabac
4 : 0
Partizan
Drenovac
16.10.2010 15:00
Borac
4 : 0
Partizan
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Proleter
Bajevac
16.10.2010 16:00
Sloga
2 : 2
Proleter
Polet
Donji Lajkovac
2 : 1
Kolubara Gaj
Jabučje
16.10.2010 16:00
Polet
2 : 1
Kolubara Gaj
Jedinstvo
Bobovište
5 : 3
Kraljevo
Kraljevo
16.10.2010 15:00
Jedinstvo
5 : 3
Kraljevo
Katun
Katun
2 : 4
Sloga
Korman
16.10.2010 15:00
Katun
2 : 4
Sloga
Mladi Radnik
Al.Bujmir
3 : 3
Polet (R)
Radevac
16.10.2010 15:00
Mladi Radnik
3 : 3
Polet (R)
Palilula
Aleksinac
8 : 0
Pobeda
Jakovlje
16.10.2010 15:00
Palilula
8 : 0
Pobeda
Polet (V)
Vitoševac
8 : 1
Gredetin
Gredetin
16.10.2010 15:00
Polet (V)
8 : 1
Gredetin
Draževac
Draževac
0 : 1
Tempo
Mozgovo
16.10.2010 15:00
Draževac
0 : 1
Tempo
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
16.10.2010 15:00
Crvena Zvezda
2 : 2
Vukašinovac
Navalin
Navalin
4 : 1
Jasunja
Jasunja
16.10.2010
Navalin
4 : 1
Jasunja
Mladost
Donja Lokosnica
0 : 3
BSK
Belanovce
16.10.2010
Mladost
0 : 3
BSK
Mladi Borac
Zivkovo
8 : 0
Omladinac
Sinkovce
16.10.2010
Mladi Borac
8 : 0
Omladinac
Nomanica
Nomanica
2 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
16.10.2010
Nomanica
2 : 2
Gornje Krajince
Moravac
Guberevac
0 : 3
Umac
Miroševce
16.10.2010
Moravac
0 : 3
Umac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
6 : 1
Goblen
Badince
16.10.2010
Veliko Trnjane
6 : 1
Goblen
Real
Donja Jajna
4 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
16.10.2010
Real
4 : 1
Bratstvo
Sindjelic (V)
Vojnik
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
16.10.2010 15:00
Sindjelic (V)
1 : 1
Mladost (S)
Ursule
Ursule
4 : 1
Sindjelic (G)
Grabovac
16.10.2010 15:00
Ursule
4 : 1
Sindjelic (G)
Rečka
Rečka
1 : 2
Radujevac
Radujevac
16.10.2010 15:00
Rečka
1 : 2
Radujevac
Napredak
Čestereg
3 : 1
Polet
Banatsko Visnjicevo
16.10.2010 15:30
Napredak
3 : 1
Polet
Glogonj
Glogonj
1 : 4
Borac (S)
Sakule
16.10.2010 15:00
Glogonj
1 : 4
Borac (S)
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 3
Mladost
Novi Sad
16.10.2010 15:00
Fruškogorski partizan
0 : 3
Mladost
Borac
Jarkovci
5 : 3
Dunav
Novi Slankamen
16.10.2010 13:30
Borac
5 : 3
Dunav
Sremac
Vojka
5 : 1
Fruškogorac
Krčedin
16.10.2010 13:30
Sremac
5 : 1
Fruškogorac
Sloga
Maradik
0 : 4
Podunavac
Belegiš
16.10.2010 13:30
Sloga
0 : 4
Podunavac
Sloga Borac
Surduk
1 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
16.10.2010 13:30
Sloga Borac
1 : 0
ČSK Čortanovci
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Vitez
Subotište
16.10.2010 14:00
Sloboda
0 : 1
Vitez
Lovac
Karlovčić
0 : 2
Šumar
Ogar
16.10.2010 14:00
Lovac
0 : 2
Šumar
Kameni
Ašanja
1 : 2
Sloven
Sibač
16.10.2010 14:00
Kameni
1 : 2
Sloven
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 1
Graničar
Obrež
16.10.2010 14:00
Srem
3 : 1
Graničar
Napredak
Popinci
2 : 1
Popinci
Popinci
16.10.2010 14:00
Napredak
2 : 1
Popinci
OFK Brestač
Brestač
1 : 1
Sremac
Deč
16.10.2010 14:00
OFK Brestač
1 : 1
Sremac
BSK
Brajkovac
1 : 1
Napredak
Medoševac
16.10.2010 14:30
BSK
1 : 1
Napredak
Krtinska
Krtinska
0 : 2
Budućnost
Zvečka
16.10.2010 14:30
Krtinska
0 : 2
Budućnost
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 4
Borac
Ušće
16.10.2010 14:30
Mladost (Č)
5 : 4
Borac
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Budućnost
Samaila
16.10.2010 15:00
Stara Čaršija
0 : 1
Budućnost
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 2
Partizan
Vrba
16.10.2010 15:00
Bogutovačka Banja
0 : 2
Partizan
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Napredak (B)
Batovac
16.10.2010 15:00
Napredak (P)
3 : 0
Napredak (B)
Kobilje
Kobilje
4 : 5
Stig (C)
Crljenac
16.10.2010 15:00
Kobilje
4 : 5
Stig (C)
Burovac
Burovac
1 : 1
B.S.K.
Bošnjak
16.10.2010 15:00
Burovac
1 : 1
B.S.K.
Zadrugar
Tabanovac
6 : 3
Radnik
Pankovo
16.10.2010 15:00
Zadrugar
6 : 3
Radnik
Obilić
Zabrđe
3 : 2
7 juli
Lopušnik
16.10.2010 15:00
Obilić
3 : 2
7 juli
Laolac
Veliko Laole
1 : 6
Mlava
Zabrđe
16.10.2010 15:00
Laolac
1 : 6
Mlava
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Busur
Busur
16.10.2010 15:00
Dobrnje
2 : 1
Busur
Soko
Krvije
1 : 6
Budućnost
Vezičevo
16.10.2010 15:00
Soko
1 : 6
Budućnost
Brana Paunović
Rašanac
2 : 4
Melnica
Melnica
16.10.2010 15:30
Brana Paunović
2 : 4
Melnica
Rudar
Stamnica
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
16.10.2010 15:30
Rudar
2 : 0
Rade Milošević
Sloboda
Bistrica
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
16.10.2010 15:30
Sloboda
1 : 2
Trgovački
Mladost
Ranovac
0 : 0
Napredak
Trnovče
16.10.2010 15:30
Mladost
0 : 0
Napredak
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Polet
Guberevac
16.10.2010 14:30
Jedinstvo
3 : 0
Polet
Mladost
Pretoke
3 : 3
Bečevica
Bečevica
16.10.2010 14:30
Mladost
3 : 3
Bečevica
Vrbica
Aranđelovac
9 : 0
Venčani
Venčani
16.10.2010 14:30
Vrbica
9 : 0
Venčani
Brezovac
Brezovac
6 : 0
Gorski Car
Garaši
16.10.2010 14:30
Brezovac
6 : 0
Gorski Car
22 Februar
Tulezi
3 : 1
B 2000
Aranđelovac
16.10.2010 14:30
22 Februar
3 : 1
B 2000
Mladost (L)
Loznica
2 : 3
Mladost (B)
Brezjak
16.10.2010 15:00
Mladost (L)
2 : 3
Mladost (B)
Borac (L)
Lesnica
3 : 2
"14 Oktobar"
Draginac
16.10.2010 15:00
Borac (L)
3 : 2
"14 Oktobar"
Omladinac
Bogatic
1 : 1
Napredak
Uzvece
16.10.2010
Omladinac
1 : 1
Napredak
Fortuna
Bogosavac
0 : 5
Sloga
Duvaniste
16.10.2010 15:00
Fortuna
0 : 5
Sloga
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
3 : 0
Cer
Petkovica
16.10.2010 15:00
Zadrugar Milkivit
3 : 0
Cer
Savacijum
Sabac
2 : 1
Culjkovic
Culjkovic
16.10.2010 15:00
Savacijum
2 : 1
Culjkovic
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
16.10.2010
Jedinstvo
3 : 2
Zablaće
Metlić
Metlić
2 : 3
Volujac
Volujac
16.10.2010
Metlić
2 : 3
Volujac
Draginje
Draginje
0 : 4
Ceric
Miokus
16.10.2010
Draginje
0 : 4
Ceric
Mladost s
Sinosevic
0 : 1
Mladost
Slatina
16.10.2010
Mladost s
0 : 1
Mladost
Sava
Mrdjenovac
9 : 2
Mladost
Predvorica
16.10.2010
Sava
9 : 2
Mladost
Omladinac
Odžaci
4 : 5
Tomako
Trstenik
16.10.2010 16:00
Omladinac
4 : 5
Tomako
Jugovići
Bogdanje
6 : 1
Polet 57
Milutovac
16.10.2010 16:00
Jugovići
6 : 1
Polet 57
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 0
Jablanica
Jablanica
16.10.2010 16:00
Rasinac
3 : 0
Jablanica
Polet
Savrane
1 : 2
Sebecevac
Sebecevac
16.10.2010 16:00
Polet
1 : 2
Sebecevac
Bukovica
Bukovica
0 : 4
Vitanovac 08
Vitanovac
16.10.2010 16:00
Bukovica
0 : 4
Vitanovac 08
Stitari
Stitari
0 : 5
Mudrakovac
Mudrakovac
16.10.2010 16:00
Stitari
0 : 5
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Sloga
Majdevo
16.10.2010 16:00
Rasina
3 : 0
Sloga
Zabare
Žabare
1 : 3
Parunovac
Parunovac
16.10.2010 16:00
Zabare
1 : 3
Parunovac
Padez
Padez
1 : 4
Sanac
Šanac
16.10.2010 16:00
Padez
1 : 4
Sanac
Globoder
Globoder
5 : 1
Kruševica
Kruševica
16.10.2010 16:00
Globoder
5 : 1
Kruševica
Srnje
Srnje
1 : 3
Mačkovac
Mačkovac
16.10.2010 16:00
Srnje
1 : 3
Mačkovac
Dušan Ristić
Kukljin
2 : 0
BSK
Bela Voda
16.10.2010 16:00
Dušan Ristić
2 : 0
BSK
Ribare
Ribare
1 : 3
Budućnost
Kaonik
16.10.2010 16:00
Ribare
1 : 3
Budućnost
Modrica
Modrica
2 : 3
Zdravinje
Zdravinje
16.10.2010 16:00
Modrica
2 : 3
Zdravinje
Napredak
Dužine
1 : 4
Solunac
Banatski Sokolac
16.10.2010 15:00
Napredak
1 : 4
Solunac
Labudnjača
Vajska
1 : 2
Kulpin
Kulpin
16.10.2010 14:30
Labudnjača
1 : 2
Kulpin
Borac
Arnajevo
1 : 1
Lisović 1977
Beograd
16.10.2010 15:00
Borac
1 : 1
Lisović 1977
4 juli (MP)
Mali Požarevac
5 : 1
Ropočevo
Ropočevo
16.10.2010 16:00
4 juli (MP)
5 : 1
Ropočevo
Mladost (G)
Guberevac
3 : 2
Sibnica
Sibnica
16.10.2010 16:00
Mladost (G)
3 : 2
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 1
Slatina
Slatina
16.10.2010 16:00
Nemenikuće
4 : 1
Slatina
Crvena Zvezda
Ralja
2 : 3
Kosmaj
Ralja
16.10.2010 16:00
Crvena Zvezda
2 : 3
Kosmaj
Stojnik
Stojnik
3 : 1
Rogača
Rogača
16.10.2010 16:00
Stojnik
3 : 1
Rogača
Vis
Parcane
1 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
16.10.2010 16:00
Vis
1 : 2
Mladost (MI)
Kapedunum
Beograd
1 : 2
Heroj
Jajinci
16.10.2010 10:00
Kapedunum
1 : 2
Heroj
Sveti Stefan
Slanci
3 : 1
Mabat
Beograd
16.10.2010 14:30
Sveti Stefan
3 : 1
Mabat
GAK
Beograd
1 : 2
Mladi proleter
Beograd
16.10.2010 11:00
GAK
1 : 2
Mladi proleter
Mladost
Leskovac
5 : 3
Petka
Petka
16.10.2010 16:30
Mladost
5 : 3
Petka
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
1 : 3
Strmovo
Strmovo
16.10.2010 16:30
Dimitrije Tucovic
1 : 3
Strmovo
Rasadnik
Lazarevac
2 : 0
Mladi Borac
Županjac
16.10.2010 16:30
Rasadnik
2 : 0
Mladi Borac
Proleter
Vrbovno
3 : 1
Sokolovo
Sokolovo
16.10.2010 16:30
Proleter
3 : 1
Sokolovo
Inđija
Inđija
1 : 1
Javor
Ivanjica
16.10.2010 14:30
Inđija
1 : 1
Javor
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
16.10.2010 14:30
Čukarički Stankom
0 : 0
BSK Borča
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
Jagodina
Jagodina
16.10.2010 14:30
Metalac
1 : 2
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Spartak ZV
Subotica
16.10.2010 14:30
OFK Beograd
2 : 0
Spartak ZV
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
16.10.2010 14:30
Novi Pazar
2 : 0
Kolubara
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
16.10.2010 14:30
Radnički (S)
0 : 0
Mladost (L)
Bežanija
Beograd
1 : 1
Big bul Radnički
Šid
16.10.2010 14:30
Bežanija
1 : 1
Big bul Radnički
BASK
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
16.10.2010 14:30
BASK
3 : 0
Teleoptik
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
16.10.2010 14:30
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Zemun
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Niš
16.10.2010 14:30
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Napredak
Kruševac
16.10.2010 14:30
Banat
0 : 0
Napredak
Spartak Jaffa
Subotica
9 : 0
Sušica
Kragujevac
16.10.2010 14:00
Spartak Jaffa
9 : 0
Sušica
Mladost
Kruščić
10 : 2
BSK
Bački Brestovac
16.10.2010 13:00
Mladost
10 : 2
BSK
Radnički
Ratkovo
5 : 0
Graničar
Riđica
16.10.2010 13:00
Radnički
5 : 0
Graničar
Borac
Bački Gračac
5 : 2
Hajduk
Stapar
16.10.2010 13:00
Borac
5 : 2
Hajduk
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 4
Mladi radnik (P)
Požarevac
16.10.2010
Mladi radnik (R)
2 : 4
Mladi radnik (P)
Železničar
Bara Venecija
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.10.2010 10:00
Železničar
0 : 3
Radnički (NB)
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2010 11:00
Čukarički Stankom
0 : 2
Crvena zvezda
Akademija
Senta
9 : 2
AFK
Ada
16.10.2010 14:00
Akademija
9 : 2
AFK
Lokomotiva
Subotica
2 : 3
Palić
Palić
16.10.2010 10:00
Lokomotiva
2 : 3
Palić
Železničar (P)
Požarevac
1 : 2
Mladi radnik (P)
Požarevac
16.10.2010
Železničar (P)
1 : 2
Mladi radnik (P)
Čoka
Čoka
6 : 0
Bačka
Mol
16.10.2010 12:00
Čoka
6 : 0
Bačka
Subotica
Subotica
12 : 0
Sloboda
Stara Moravica
16.10.2010 12:00
Subotica
12 : 0
Sloboda
Borac
Čačak
2 : 1
Napredak
Kruševac
16.10.2010
Borac
2 : 1
Napredak
Sloga
Kraljevo
1 : 1
Loznica
Loznica
16.10.2010
Sloga
1 : 1
Loznica
Bačka
Pačir
0 : 7
Čoka
Čoka
16.10.2010 10:00
Bačka
0 : 7
Čoka
Čantavir
Čantavir
2 : 4
Preporod
Novi Žednik
16.10.2010 11:00
Čantavir
2 : 4
Preporod
Tavankut
Tavankut
1 : 4
Subotica
Subotica
16.10.2010 10:00
Tavankut
1 : 4
Subotica
Spartak Zlatibor voda
Subotica
1 : 0
Potisje
Kanjiža
16.10.2010 11:00
Spartak Zlatibor voda
1 : 0
Potisje
Zvižd
Kučevo
2 : 6
Panter
Požarevac
16.10.2010
Zvižd
2 : 6
Panter
MIP Presing
Požarevac
0 : 0
Homoljac
Žagubica
16.10.2010
MIP Presing
0 : 0
Homoljac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 5
Mladi radnik (P)
Požarevac
16.10.2010
Mladi radnik (R)
0 : 5
Mladi radnik (P)
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Radnički (N)
Niš
16.10.2010 11:00
Jagodina
4 : 1
Radnički (N)
Borac
Čačak
2 : 0
Napredak
Kruševac
16.10.2010 13:00
Borac
2 : 0
Napredak
Sloga
Kraljevo
4 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
16.10.2010 11:00
Sloga
4 : 2
OFK Paraćin
Rad
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2010 10:00
Rad
0 : 0
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 5
Partizan
Beograd
16.10.2010 10:30
Radnički 1923
1 : 5
Partizan
Kruševac
Kruševac
0 : 2
Loznica
Loznica
16.10.2010 13:30
Kruševac
0 : 2
Loznica
Smederevo
Smederevo
1 : 2
Zemun
Zemun
16.10.2010 11:00
Smederevo
1 : 2
Zemun
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 6
Bačka 1901 98
Subotica
16.10.2010 16:00
Bačka Topola
3 : 6
Bačka 1901 98
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
15 : 0
Palić
Palić
16.10.2010 09:30
Spartak Zlatibor voda 98
15 : 0
Palić
AFK
Ada
7 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
16.10.2010 09:30
AFK
7 : 1
Vinogradar
Pančevo
Pančevo
0 : 6
Jugoslavija
Jabuka
16.10.2010 10:00
Pančevo
0 : 6
Jugoslavija

Košarka

Jedinstvo
Novi Becej
20 : 0
Duga
Novi Sad
16.10.2010
Jedinstvo
20 : 0
Duga
Radnički
Kovin
45 : 70
Stara Pazova
Stara Pazova
16.10.2010
Radnički
45 : 70
Stara Pazova
Sport Key
Novi Sad
0 : 20
Vrbas
Vrbas
16.10.2010
Sport Key
0 : 20
Vrbas
Nova Pazova
Nova Pazova
92 : 62
Novi Sad MT
Novi Sad
16.10.2010
Nova Pazova
92 : 62
Novi Sad MT
Dunav
Stari Banovci
83 : 75
Meridiana
Novi Sad
16.10.2010
Dunav
83 : 75
Meridiana
Odžaci
Odžaci
73 : 83
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
16.10.2010
Odžaci
73 : 83
Mladost Teletehnika
Veternik
Veternik
72 : 55
Topola
Backa Topola
16.10.2010
Veternik
72 : 55
Topola
Ergonom
Niš
62 : 68
Pečenjevce BP
Leskovac
16.10.2010
Ergonom
62 : 68
Pečenjevce BP
Vlasotince
Vlasotince
79 : 64
Mladost Vesna
Bela Palanka
16.10.2010
Vlasotince
79 : 64
Mladost Vesna
Zdravlje 09
Leskovac
89 : 77
BSK Junior
Bujanovac
16.10.2010
Zdravlje 09
89 : 77
BSK Junior
Jastreb
Aleksinac
63 : 66
Hajduk Veljko
Negotin
16.10.2010
Jastreb
63 : 66
Hajduk Veljko
Borac
Leskovac
83 : 73
Bor
Bor
16.10.2010
Borac
83 : 73
Bor
Široki TT Kabeli
Široki Brijeg
86 : 79
Partizan
Beograd
16.10.2010 21:15
Široki TT Kabeli
86 : 79
Partizan
CEZ Nymburk
Nymburk
70 : 65
Igokea
Aleksandrovac
16.10.2010 15:45
CEZ Nymburk
70 : 65
Igokea
Crvena Zvezda
Beograd
83 : 85
Radnički
Kragujevac
16.10.2010 17:00
Crvena Zvezda
83 : 85
Radnički
Novi Sad
Novi Sad
80 : 84
Mega Vizura
Beograd
16.10.2010 20:00
Novi Sad
80 : 84
Mega Vizura
Sloboda
Užice
85 : 88
Sloga
Kraljevo
16.10.2010 19:00
Sloboda
85 : 88
Sloga
Metalac
Valjevo
86 : 83
Proleter Naftagas
Zrenjanin
16.10.2010 19:30
Metalac
86 : 83
Proleter Naftagas
Napredak Rubin
Kruševac
71 : 62
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
16.10.2010 20:00
Napredak Rubin
71 : 62
Vojvodina Srbijagas
Smederevo Vizura
Smederevo
78 : 73
KG Student UK
Kragujevac
16.10.2010 16:00
Smederevo Vizura
78 : 73
KG Student UK
Jagodina
Jagodina
88 : 92
Mladost
Čačak
16.10.2010 19:00
Jagodina
88 : 92
Mladost
Spartak
Subotica
83 : 67
Vojvodina
Novi Sad
16.10.2010 17:30
Spartak
83 : 67
Vojvodina
Niš
Niš
48 : 78
BKK Radnički
Beograd
16.10.2010 19:00
Niš
48 : 78
BKK Radnički
Radnički Basket
Beograd
58 : 59
Železničar
Inđija
16.10.2010 19:00
Radnički Basket
58 : 59
Železničar
Vojvodina NIS
Novi Sad
72 : 74
Medveščak
Zagreb
16.10.2010 19:00
Vojvodina NIS
72 : 74
Medveščak
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
78 : 74
Radivoj Korać
Beograd
16.10.2010 18:00
Jolly JBS Šibenik
78 : 74
Radivoj Korać
Celje
Celje
80 : 60
Čelik Zenica
Zenica
16.10.2010 19:00
Celje
80 : 60
Čelik Zenica
Gospić CO
Gospić
102 : 72
AJM Maribor
Maribor
16.10.2010 18:00
Gospić CO
102 : 72
AJM Maribor
Student Radnički
Niš
84 : 69
Radnički (K)
Kragujevac
16.10.2010 16:30
Student Radnički
84 : 69
Radnički (K)
Kovin
Kovin
77 : 66
Loznica
Loznica
16.10.2010 18:30
Kovin
77 : 66
Loznica
Spartak
Subotica
61 : 50
Proleter
Zrenjanin
16.10.2010 19:30
Spartak
61 : 50
Proleter
Čelarevo
Čelarevo
55 : 82
Hemofarm Štada
Vršac
16.10.2010 19:00
Čelarevo
55 : 82
Hemofarm Štada
Vrbas Medela
Vrbas
87 : 60
Kraljevo
Kraljevo
16.10.2010 19:00
Vrbas Medela
87 : 60
Kraljevo
Jagodina 2001
Jagodina
87 : 85
Mladost Kolubara
Lazarevac
16.10.2010 14:00
Jagodina 2001
87 : 85
Mladost Kolubara
Stara Pazova
Stara Pazova
73 : 66
Sivac
Sivac
16.10.2010 18:00
Stara Pazova
73 : 66
Sivac

Odbojka

Đerdap
Kladovo
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
16.10.2010
Đerdap
3 : 0
Topličanin
Dubočica
Leskovac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
16.10.2010
Dubočica
3 : 0
SFS Borac
Pirot
Pirot
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
16.10.2010
Pirot
1 : 3
Knjaževac
Vranje
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
16.10.2010
Vranje
1 : 3
Desetka
Obilić
Beograd
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
16.10.2010 19:00
Obilić
3 : 0
VGSK
Bavanište
Bavanište
2 : 3
Borac
Starčevo
16.10.2010 19:30
Bavanište
2 : 3
Borac
Niš
Niš
3 : 2
Mladost
Vranje
16.10.2010 16:00
Niš
3 : 2
Mladost
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Novi Sad DDOR
Novi Sad
16.10.2010 19:00
Klek Srbijašume
3 : 0
Novi Sad DDOR
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Spartak
Subotica
16.10.2010 16:00
Jagodina
0 : 3
Spartak
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Radnički
Beograd
16.10.2010 18:00
Dinamo Azotara
1 : 3
Radnički
Tent
Obrenovac
3 : 0
Poštar 064
Beograd
16.10.2010 19:00
Tent
3 : 0
Poštar 064
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Smeč 5
Gruža
16.10.2010 20:00
Vojvodina
3 : 1
Smeč 5
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Vizura Super Nova
Beograd
16.10.2010 17:00
Lazarevac
1 : 3
Vizura Super Nova
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
16.10.2010 17:00
Novi Sad Pionir Petrol
3 : 1
Gimnazijalac

Rukomet

Metalac
Valjevo
24 : 21
Smederevo 2
Smederevo
16.10.2010
Metalac
24 : 21
Smederevo 2
Zemun
Beograd
38 : 34
Šamot 65
Aranđelovac
16.10.2010
Zemun
38 : 34
Šamot 65
Studentski grad
Beograd
38 : 22
Majdanpek
Majdanpek
16.10.2010
Studentski grad
38 : 22
Majdanpek
Novi Beograd
Beograd
43 : 20
Sloga
Despotovac
16.10.2010
Novi Beograd
43 : 20
Sloga
Stari grad
Beograd
28 : 25
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
16.10.2010
Stari grad
28 : 25
Mladost Palanački Kiseljak
Sindjelić
Beograd
32 : 30
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
16.10.2010
Sindjelić
32 : 30
Morava Dunav Osiguranje
Radnički Morava
Svilajnac
32 : 26
Kolubara 2
Lazarevac
16.10.2010
Radnički Morava
32 : 26
Kolubara 2
Bane
Raška
34 : 30
Sloga
Požega
16.10.2010
Bane
34 : 30
Sloga
Đerdap
Kladovo
21 : 27
Bor 2
Bor
16.10.2010
Đerdap
21 : 27
Bor 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
33 : 24
Dubočica 54
Leskovac
16.10.2010
Trepča
33 : 24
Dubočica 54
Žitorađa
Žitorađa
32 : 27
15 oktobar
Velika Drenova
16.10.2010
Žitorađa
32 : 27
15 oktobar
Topličanin
Prokuplje
22 : 19
Vlasotince
Vlasotince
16.10.2010
Topličanin
22 : 19
Vlasotince
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 23
Rača
Rača
16.10.2010 19:00
Sloga
27 : 23
Rača
Jedinstvo
Krnjevo
36 : 34
Osipaonica
Osipaonica
16.10.2010 18:30
Jedinstvo
36 : 34
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
33 : 23
Lokomotiva
Lapovo
16.10.2010 16:30
Udarnik
33 : 23
Lokomotiva
Čukarički
Beograd
32 : 35
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
16.10.2010 18:00
Čukarički
32 : 35
Partizan Dunav osigiranje 2
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 18
Rtanj
Boljevac
16.10.2010 19:00
Hajduk Veljko
26 : 18
Rtanj
Radan
Lebane
33 : 15
Bela Palanka
Bela Palanka
16.10.2010 15:00
Radan
33 : 15
Bela Palanka
Niška Banja
Niška Banja
46 : 17
Aleksinac
Aleksinac
16.10.2010 18:00
Niška Banja
46 : 17
Aleksinac
Paraćin
Paraćin
24 : 36
BSK Heba
Bujanovac
16.10.2010 19:00
Paraćin
24 : 36
BSK Heba
Radnički
Ćuprija
25 : 32
Naisus 2
Niš
16.10.2010 19:00
Radnički
25 : 32
Naisus 2
Priboj
Priboj
27 : 34
Crvena Zvezda
Beograd
16.10.2010 18:00
Priboj
27 : 34
Crvena Zvezda
Jugović Unimet
Kać
28 : 20
Naisus
Niš
16.10.2010 19:00
Jugović Unimet
28 : 20
Naisus
Crvenka
Crvenka
21 : 28
Radnički
Kragujevac
16.10.2010 18:00
Crvenka
21 : 28
Radnički
Kolubara
Lazarevac
27 : 21
PKB
Padinska Skela
16.10.2010 19:30
Kolubara
27 : 21
PKB
Metaloplastika
Šabac
27 : 23
Požarevac
Požarevac
16.10.2010 18:30
Metaloplastika
27 : 23
Požarevac
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
28 : 24
Partizan
Beograd
16.10.2010 19:00
Planinka Prolom voda
28 : 24
Partizan
Bask Soko
Beograd
26 : 37
Spartak Vojput
Subotica
16.10.2010 17:30
Bask Soko
26 : 37
Spartak Vojput
Zaječar
Zaječar
36 : 29
Zlatar
Nova Varoš
16.10.2010 17:00
Zaječar
36 : 29
Zlatar
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 20
Rudar
Kostolac
16.10.2010 19:00
Novi Pazar
25 : 20
Rudar
Radnički
Obrenovac
35 : 26
Crvena Zvezda 2
Beograd
16.10.2010 18:00
Radnički
35 : 26
Crvena Zvezda 2
Mladi Radnik
Radinac
18 : 19
Slodes
Beograd
16.10.2010 18:00
Mladi Radnik
18 : 19
Slodes
Metalac-Valjevo
Valjevo
14 : 11
Loznica grad
Loznica
16.10.2010 18:00
Metalac-Valjevo
14 : 11
Loznica grad
Jagodina 2
Jagodina
29 : 25
Železnik 1963
Beograd
16.10.2010 18:00
Jagodina 2
29 : 25
Železnik 1963
Mladost
Srpska Crnja
37 : 15
Apatin
Apatin
16.10.2010
Mladost
37 : 15
Apatin
Lehel
Mužlja
28 : 23
Temerin
Temerin
16.10.2010
Lehel
28 : 23
Temerin
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
36 : 18
Ravangrad
Sombor
16.10.2010
Srem-Morović
36 : 18
Ravangrad
Jabuka 95
Jabuka
19 : 19
Spartak
Debeljača
16.10.2010
Jabuka 95
19 : 19
Spartak
Vrbas
Vrbas
23 : 30
Vojvodina
Petrovaradin
16.10.2010
Vrbas
23 : 30
Vojvodina
Pančevo
Pančevo
26 : 30
Kikinda II
Kikinda
16.10.2010
Pančevo
26 : 30
Kikinda II
Župa
Aleksandrovac
35 : 26
Knjaževac
Knjaževac
16.10.2010 17:00
Župa
35 : 26
Knjaževac
Naisa 3
Niš
24 : 18
Vranje
Vranje
16.10.2010 17:00
Naisa 3
24 : 18
Vranje
Metalac
Kraljevo
28 : 28
Topličanin
Prokuplje
16.10.2010 17:00
Metalac
28 : 28
Topličanin
Goč
Vrnjačka Banja
12 : 33
Loznica
Loznica
16.10.2010 18:00
Goč
12 : 33
Loznica
Sloga
Požega
25 : 13
Prijepolje
Prijepolje
16.10.2010 18:00
Sloga
25 : 13
Prijepolje
Niška Banja
Niška Banja
19 : 14
Vlasotince
Vlasotince
16.10.2010 18:00
Niška Banja
19 : 14
Vlasotince
Morava Han
Vladičin Han
16 : 10
Radan
Lebane
16.10.2010 18:00
Morava Han
16 : 10
Radan
Knjaževac 2
Knjaževac
23 : 26
Zaječar 2
Zaječar
16.10.2010 18:00
Knjaževac 2
23 : 26
Zaječar 2
Rtanj
Boljevac
37 : 33
Dubočica
Leskovac
16.10.2010 18:00
Rtanj
37 : 33
Dubočica
Zaječar
Zaječar
37 : 13
Cepelin
Beograd
16.10.2010 19:00
Zaječar
37 : 13
Cepelin
Crvena Zvezda
Beograd
32 : 25
Jagodina
Jagodina
16.10.2010 20:00
Crvena Zvezda
32 : 25
Jagodina
Knjaz Miloš
Aranđelovac
29 : 26
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
16.10.2010 19:00
Knjaz Miloš
29 : 26
Jugopetrol Radnički
Naisa
Niš
25 : 24
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
16.10.2010 18:30
Naisa
25 : 24
Bačka Palanka Nopal
Kučevo
Kučevo
25 : 24
Pirot
Pirot
16.10.2010 18:00
Kučevo
25 : 24
Pirot
Železnicar Metal Cinkara
Inđija
24 : 23
Radnički Resavac
Svilajnac
16.10.2010 19:00
Železnicar Metal Cinkara
24 : 23
Radnički Resavac
Napredak
Kruševac
21 : 21
Halas Jožef
Ada
16.10.2010 17:30
Napredak
21 : 21
Halas Jožef

Futsal

Adaneks
Beograd
2 : 6
TMF
Beograd
16.10.2010
Adaneks
2 : 6
TMF
Ekonomist
Beograd
7 : 4
Konjarnik
Beograd
16.10.2010
Ekonomist
7 : 4
Konjarnik
Zemun
Zemun
8 : 1
Tempo Pekson
Beograd
16.10.2010
Zemun
8 : 1
Tempo Pekson
Espreso Intermeco
Beograd
2 : 7
Slodes
Beograd
16.10.2010
Espreso Intermeco
2 : 7
Slodes
Vranje
Vranje
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
16.10.2010 19:00
Vranje
2 : 4
Kolubara
Marbo Intermezzo
Beograd
7 : 2
Niš 92
Niš
16.10.2010 20:30
Marbo Intermezzo
7 : 2
Niš 92