XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 376 utakmica za dan
Subota, 9 Oktobar 2010

Fudbal

Napredak
Kruševac
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Sinđelić
Niš
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Bežanija
Beograd
Big bul Radnički
Šid
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Rudar (K)
Kostolac
6 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Budućnost
Valjevo
1 : 1
Mačva
Šabac
FAP
Priboj
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Radnik
Surdulica
Kopaonik
Brus
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Veternik Viskol
Veternik
2 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Solunac
Rastina
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 3
Donji Srem
Pećinci
Senta
Senta
0 : 0
Palić
Palić
Dolina
Padina
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Cement
Beočin
3 : 0
Mladost (A)
Apatin
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 2
Vršac
Vršac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Palilulac
Krnjača
Partizan (C)
Cerovac
3 : 2
Slavija
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 0
Obilić
Živica
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
1 : 0
Osečina
Osečina
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Loznica
Loznica
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Pusta Reka
Bojnik
4 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Radnički
Lubnica
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Đerdap
Kladovo
5 : 1
Borac
Bivolje
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Radnički (B)
Bajmok
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
AFK
Ada
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
1. Maj
Ruma
0 : 0
Jugović
Kać
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Metalac AV
Futog
Omladinac
Novi Banovci
4 : 4
Borac
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Polet
Sivac
Slavija
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Bulbulderac
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Karađorđe
Kraljevo
6 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
VGSK
Veliko Gradište
6 : 0
Beli Orao
Bradarac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Marjan
Knić
3 : 0
Rača Popović
Popović
Luk Kompenzatori
Voćnjak
4 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Radnički
Koceljeva
0 : 6
Jedinstvo (Š)
Štitar
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Brežđe
Brežđe
Banjani
Banjani
1 : 1
Tulari
Tulari
Mladost
Vračević
4 : 1
Kačer
Belanovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Mladost
Vinarce
5 : 3
Napredak
Bogojevce
Polet
Stajkovce
1 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Gradac
Konopnica
1 : 1
SFK Moravac
Predejane
Jedinstvo (S)
Sisava
2 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
Buducnost
Orašje
4 : 0
MB
Mala Biljanica
Prčevac
Pirot
2 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Temac
Temska
Lužnica
Babušnica
7 : 4
Napredak
Izvor
Trbunje
Trbunje
1 : 10
Topličanin
Prokuplje
Borac
Držanovac
1 : 6
Kosanica
Kuršumlija
Polet
Samarinovac
3 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Jastrebac
Blace
Palilulac
Niš
6 : 0
Vulkan
Brenica
OFK Niš
Niš
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Levac
Rekovac
2 : 4
Lugomir
Rakitovo
Rudar (B)
Bor
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Ključ
Podvrška
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Mladost
Makrešane
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Temnić
Varvarin
Jasika
Jasika
2 : 1
Sloga
Ćićevac
Blagotin
Poljna
3 : 2
Sloga
Dašnica
Naupare
Naupare
3 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Dedina
Dedina
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Mladost
Donji Katun
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
FUD
Brus
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 3
Preporod
Novi Žednik
Sloboda
Stara Moravica
3 : 1
Čoka
Čoka
Jadran
Feketić
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Naftagas
Elemir
0 : 2
Potisje
Knićanin
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Rusanda
Melenci
Mladost
Lukićevo
0 : 2
Krajina
Krajišnik
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Vršac United
Vršac
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Mladost
Omoljica
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Polet
Karavukovo
2 : 2
Kordun
Kljajićevo
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Omladinac
Bukovac
Šajkaš
Kovilj
0 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Borac
Šajkaš
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Železničar
Novi Sad
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Tvrdjava
Bač
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
4 : 0
Bečej
Bečej
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 6
Srbobran
Srbobran
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 4
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 0
Mladost
Kupinovo
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
3 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Jadran
Golubinci
0 : 0
Železničar
Inđija
Graničar
Adaševci
1 : 3
Sloven
Ruma
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Obilić
Beograd
1 : 1
Baćevac
Baćevac
Poštar - Zvezdara
Beograd
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 5
Železnik
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 1
Rudar
Zeoke
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Zmaj
Zemun
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Radnik
Prilužje
Zvečan
Zvečan
0 : 4
Ibar
Leposavić
Sočanica
Sočanica
1 : 0
Moša
Banje
Lazac
Lazac
5 : 1
Mlada krila
Metikoši
Čibukovac
Kraljevo
2 : 0
Ribnica
Jovac
Jedinstvo (G)
Godačica
4 : 1
Mladost
Vrdila
Đerdap
Golubac
1 : 1
Desine
Desine
Žika Marković uča
Miljević
0 : 0
RSK
Rabrovo
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
BSK
Brežane
Zadrugar
Osanica
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Proleter
Mala Plana
6 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 6
Šumadija
Azanja
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Petlovača
Petlovača
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 0
Draževac
Draževac
Tempo
Mozgovo
1 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Gredetin
Gredetin
0 : 5
Palilula
Aleksinac
Pobeda
Jakovlje
1 : 2
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Polet (R)
Radevac
3 : 1
Katun
Katun
Sloga
Korman
2 : 0
Kraljevo
Kraljevo
Omladinac
Sinkovce
0 : 3
Mladost
Kutles
Mladi Borac
Zivkovo
1 : 1
BSK
Belanovce
Mladost
Donja Lokosnica
1 : 1
Jasunja
Jasunja
Bratstvo
Bratmilovce
6 : 0
Nomanica
Nomanica
Real
Donja Jajna
3 : 2
Goblen
Badince
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 2
Umac
Miroševce
Moravac
Guberevac
1 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Mladost (MS)
Mali Suvodol
3 : 2
Sloboda
Rasnica
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 1
Polet
Senje
Rudar
Plazane
0 : 0
Sindjelic (V)
Vojnik
Mladost (S)
Sikirica
3 : 1
Radnicki
Tekija
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Graničar
Gakovo
4 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Partizan
Susek
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
3 : 0
Borac
Rakovac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
4 : 2
Sloga
Maradik
Podunavac
Belegiš
0 : 1
Sremac
Vojka
Fruškogorac
Krčedin
4 : 1
Borac
Jarkovci
Dunav
Novi Slankamen
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Sremac
Deč
1 : 0
Napredak
Popinci
Popinci
Popinci
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar
Obrež
2 : 3
Kameni
Ašanja
Sloven
Sibač
2 : 1
Lovac
Karlovčić
Šumar
Ogar
7 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Vitez
Subotište
0 : 5
Mladost
Prhovo
Šumadija
Šopić
1 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Budućnost
Zvečka
0 : 1
BSK
Brajkovac
Napredak
Medoševac
4 : 1
Sloboda
Stubica
Barajevo
Barajevo
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Polet
Voluja
3 : 0
Sloga
Mustapić
Metalac
Požarevac
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sopot
Požarevac
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
Kobilje
Kobilje
1 : 2
Napredak
Toponica
Soko
Krvije
2 : 0
Burovac
Burovac
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Busur
Busur
0 : 3
Laolac
Veliko Laole
Mlava
Zabrđe
4 : 0
Obilić
Zabrđe
7 juli
Lopušnik
2 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Radnik
Pankovo
2 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Napredak
Trnovče
2 : 0
Sloboda
Bistrica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Rudar
Stamnica
Rade Milošević
Dubočka
2 : 2
Brana Paunović
Rašanac
Melnica
Melnica
0 : 3
Vukan
Ždrelo
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
1 : 0
Mladost
Pretoke
Grivac
Grivac
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Venčani
Venčani
3 : 1
Misača
Misača
Polet
Loznica
7 : 1
Mladost (L)
Loznica
Prva Iskra
Runjani
4 : 1
Hajduk
Ribarice
Premijer
Badovinci
2 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
1 : 3
Omladinac
Bogatic
Sloga
Duvaniste
3 : 1
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Napredak (S)
Sevarice
1 : 2
Torpedo
Tabanovic
Napredak (R)
Ribari
3 : 0
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Culjkovic
Culjkovic
2 : 0
Buducnost
Dobric
Cer
Petkovica
2 : 4
Savacijum
Sabac
Dumaca
Dumaca
2 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Predvorica
2 : 4
Mladost s
Sinosevic
Metlić
Metlić
1 : 0
Draginje
Draginje
Mladost
Slatina
1 : 3
Ceric
Miokus
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Jugovići
Bogdanje
1 : 2
Mladost
Mala Drenova
Sloga
Majdevo
4 : 0
Stitari
Stitari
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Bukovica
Bukovica
Vitanovac 08
Vitanovac
5 : 1
Polet
Savrane
Sebecevac
Sebecevac
6 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Jablanica
Jablanica
6 : 1
Grkljane
Grkljane
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
BSK
Bela Voda
5 : 1
Srnje
Srnje
Kruševica
Kruševica
5 : 6
Padez
Padez
Sanac
Šanac
2 : 2
Zabare
Žabare
Mladost
Djunis
0 : 1
Modrica
Modrica
Budućnost
Kaonik
3 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Dvorane
Dvorane
7 : 1
Kapidzija
Kapidzija
Krajina
Kupinik
1 : 5
Janošik
Janošik
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Banat
Ilandža
Agrobanat
Veliki Gaj
3 : 1
Vojvodina
Seleuš
Sloga
Plavna
3 : 1
Labudnjača
Vajska
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Neštin
Neštin
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost
Mali Bač
2 : 0
Borac
Vizić
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 4
Borac
Arnajevo
OFK Meljak
Meljak
6 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Vis
Parcane
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 1
Stojnik
Stojnik
Rogača
Rogača
1 : 6
Crvena Zvezda
Ralja
Kosmaj
Ralja
3 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Slatina
Slatina
5 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Sibnica
Sibnica
3 : 5
4 juli (MP)
Mali Požarevac
Mladi proleter
Beograd
7 : 0
Dunavac
Dunavac
Olimpija
Beograd
0 : 7
Sveti Stefan
Slanci
Sokolovo
Sokolovo
0 : 0
Mladost
Leskovac
Proleter
Vrbovno
1 : 5
Mladi Borac
Županjac
Rasadnik
Lazarevac
3 : 0
Strmovo
Strmovo
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
2 : 2
Petka
Petka
Mašinac PZP
Niš
13 : 0
Mačva
Šabac
LASK
Lazarevac
4 : 1
Unafortuna 04
Kragujevac
Šabac
Šabac
0 : 8
Spartak Jaffa
Subotica
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Banat
Zrenjanin
5 : 0
Železničar
Bara Venecija
Stanišić
Stanišić
0 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Polet
Karavukovo
7 : 1
Kordun
Kljajićevo
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Omladinac
Bukovac
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 0
Karadjordje
Topola
Mladi radnik (P)
Požarevac
5 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Timok
Zaječar
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Beograd
Beograd
1 : 2
Sloga
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički Gladiolus
Tornjoš
4 : 2
Senta
Senta
Palić
Palić
6 : 1
Radnički
Bajmok
AFK
Ada
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Železničar (P)
Požarevac
5 : 2
Zvižd
Kučevo
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Sloboda
Stara Moravica
0 : 10
Čoka
Čoka
Jadran
Feketić
0 : 7
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Sloga
Kraljevo
OFK Paraćin
Paraćin
0 : 3
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Čoka
Čoka
10 : 0
AFK
Ada
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
5 : 2
Panter
Požarevac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 9
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
Palić
Palić
0 : 3
Bačka 1901 99
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 6
Bačka Topola
Bačka Topola

Košarka

Partizan
Beograd
78 : 79
Budućnost m:tel
Podgorica
Široki TT Kabeli
Široki Brijeg
62 : 72
Krka
Novo Mesto
Cedevita
Zagreb
70 : 66
Zadar
Zadar
Union Olimpija
Ljubljana
61 : 54
Igokea
Aleksandrovac
CEZ Nymburk
Nymburk
94 : 73
Crvena Zvezda
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
81 : 74
OKK Beograd
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
79 : 73
Metalac
Valjevo
Proleter Naftagas
Zrenjanin
95 : 85
Superfund
Beograd
FMP
Železnik
84 : 46
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Borac
Čačak
83 : 70
Sloboda
Užice
Sloga
Kraljevo
85 : 77
Novi Sad
Novi Sad
Sindjelić
Niš
64 : 86
Radnički Basket
Beograd
Železničar
Inđija
101 : 74
Niš
Niš
BKK Radnički
Beograd
84 : 73
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
74 : 64
Jagodina
Jagodina
KG Student UK
Kragujevac
84 : 78
Radnički (O)
Obrenovac
Viva Basket
Beograd
94 : 73
Radnički KG 06
Kragujevac
Duga
Novi Sad
0 : 20
Veternik
Veternik
Topola
Backa Topola
69 : 75
Odžaci
Odžaci
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
83 : 71
Dunav
Stari Banovci
Meridiana
Novi Sad
69 : 70
Nova Pazova
Nova Pazova
Novi Sad MT
Novi Sad
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
102 : 85
Radnički
Kovin
Stara Pazova
Stara Pazova
84 : 64
Jedinstvo
Novi Becej
Gospić CO
Gospić
103 : 64
Medveščak
Zagreb
Čelik Zenica
Zenica
74 : 69
Voždovac
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
81 : 49
Vojvodina NIS
Novi Sad
Hemofarm Štada
Vršac
83 : 50
Spartak
Subotica
Proleter
Zrenjanin
77 : 85
Kovin
Kovin
Sivac
Sivac
70 : 69
Play Off
Užice
Basket Stars
Kragujevac
52 : 79
Šabac
Šabac
Radivoj Korać MT
Beograd
77 : 48
Trepča
Kosovska Mitrovica

Odbojka

Novi Sad DDOR
Novi Sad
3 : 1
Niš
Niš
Mladost
Vranje
1 : 3
Bavanište
Bavanište
Borac
Starčevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Vizura
Beograd
3 : 0
Radnički
Beograd
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Vizura Super Nova
Beograd
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
38 : 29
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
24 : 31
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
PKB
Padinska Skela
35 : 26
Crvenka
Crvenka
Radnički
Kragujevac
25 : 24
Jugović Unimet
Kać
Naisus
Niš
30 : 31
Dinamo
Pancevo
Vranje
Vranje
29 : 26
Priboj
Priboj
Obilić
Beograd
25 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kostolac
41 : 30
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Mokra Gora
Zubin Potok
32 : 32
Napredak
Kruševac
Mladost TSK
Bački Jarak
19 : 23
Crvena Zvezda
Mokrin
Vrbas Carnex
Vrbas
37 : 30
Bask Soko
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
24 : 21
Nova Pazova
Nova Pazova
Kolubara 2
Lazarevac
17 : 23
Sindjelić
Beograd
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
28 : 24
Stari grad
Beograd
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
25 : 26
Novi Beograd
Beograd
Sloga
Despotovac
35 : 32
Studentski grad
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
24 : 24
Zemun
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
36 : 26
Metalac
Valjevo
Smederevo 2
Smederevo
26 : 28
Radnički
Obrenovac
Vlasotince
Vlasotince
10 : 0
Žitorađa
Žitorađa
15 oktobar
Velika Drenova
27 : 29
Trepča
Kosovska Mitrovica
Jastrebac
Blace
26 : 26
Đerdap
Kladovo
Bor 2
Bor
23 : 16
Sloga
Požega
Karadjordje
Topola
36 : 22
Rača
Rača
Sloga
Petrovac na Mlavi
40 : 28
Osipaonica
Osipaonica
Jedinstvo
Krnjevo
15 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Loznica
Loznica
42 : 29
Novi Beograd 2
Beograd
Junior
Beograd
29 : 41
Železničar
Beograd
Ub
Ub
39 : 23
Kosmaj
Ralja
Umčari
Umčari
30 : 21
Čukarički
Beograd
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
26 : 23
Prva Petoletka
Trstenik
Zvečan
Zvečan
23 : 25
Beli andjeo
Prijepolje
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
41 : 31
Arilje 2
Arilje
Mokra gora 2
Zubin Potok
27 : 21
Sjenica
Sjenica
Župa 54
Aleksandrovac
27 : 17
Metalac
Kraljevo
BSK Heba
Bujanovac
44 : 26
Niška Banja
Niška Banja
Cepelin
Beograd
27 : 36
Naisa
Niš
Bačka Palanka Nopal
Bačka Palanka
30 : 29
Max Sport
Nova Pazova
Čačak
Čačak
25 : 24
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Jagodina
Jagodina
23 : 36
Zaječar
Zaječar
Halas Jožef
Ada
22 : 20
Naisa 2
Niš
Radnički Lepenica
Kragujevac
29 : 23
ORK Beograd
Beograd
Metalac A.D.
Valjevo
30 : 25
Kikinda
Kikinda
Radnički Resavac
Svilajnac
30 : 26
Pirot
Pirot
Jagodina 2
Jagodina
30 : 41
Radnički
Obrenovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
46 : 9
Metalac-Valjevo
Valjevo
Loznica grad
Loznica
18 : 33
Mladi Radnik
Radinac
Slodes
Beograd
21 : 27
Zemun
Zemun
Pančevo
Pančevo
28 : 29
Mladost
Srpska Crnja
Kikinda II
Kikinda
26 : 21
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Petrovaradin
31 : 22
Radnički
Bajmok
Spartak
Debeljača
39 : 33
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
Ravangrad
Sombor
29 : 39
Lehel
Mužlja
Temerin
Temerin
36 : 14
Apatin
Apatin
Knjaževac
Knjaževac
19 : 26
Metalac
Kraljevo
Kopaonik
Brus
10 : 42
Crveni krst
Niš
Đerdap
Kladovo
27 : 31
RTB Bor
Bor
Vranje
Vranje
22 : 17
Župa
Aleksandrovac
Sloga
Požega
23 : 24
Čačak 2
Čačak
Prijepolje
Prijepolje
28 : 13
Goč
Vrnjačka Banja
Dubočica
Leskovac
25 : 21
Knjaževac 2
Knjaževac
Zaječar 2
Zaječar
20 : 16
Morava Han
Vladičin Han
Radan
Lebane
10 : 17
Niška Banja
Niška Banja

Futsal

Pirot
Pirot
1 : 6
Marbo Intermezzo
Beograd