XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 515 utakmica za dan
Nedelja, 3 Oktobar 2010

Fudbal

Rad
Beograd
2 : 0
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 1
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Kopaonik
Brus
Car Konstantin
Niš
4 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnik
Surdulica
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Palić
Palić
5 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Srem (J)
Jakovo
3 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Dorćol
Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Hajduk
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Jošanica
Novi Pazar
3 : 4
Pobeda
Beloševac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Partizan (C)
Cerovac
Železničar Inon
Požarevac
0 : 5
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Obilić
Živica
0 : 1
Šapine
Šapine
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Borac
Žabari
Seljak
Mihajlovac
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
Sloga (D)
Drmno
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Ribnica
Mionica
Osečina
Osečina
4 : 3
Zlatibor
Čajetina
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 2
Krušik
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Drina
Ljubovija
Pukovac
Pukovac
8 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Moravica (S)
Subotinac
1 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Vučje
Vučje
1 : 0
Radan
Lebane
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Radnički
Lubnica
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Borac
Bivolje
4 : 2
Trgovački
Jagodina
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Juhor
Obrež
Slatina
Bor
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Bor
Bor
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Rembas
Resavica
1 : 3
Trajal
Kruševac
Kablovi
Zaječar
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Spartak
Debeljača
4 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Dunav
Stari Banovci
4 : 0
Radnički (I)
Irig
Index
Novi Sad
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Borac
Novi Sad
3 : 2
Budućnost
Mladenovo
Mladost
Turija
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
PKB
Padinska skela
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Bulbulderac
Beograd
2 : 2
Slavija
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 3
Sremčica
Sremčica
Borac
Ostružnica
1 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Železničar
Bara Venecija
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
2 : 4
Rudar
Baljevac
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Radnički
Kovači
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Morava
Sirča
Borac (A)
Adrani
0 : 2
Grdica
Grdica
Beli Orao
Bradarac
0 : 1
Integral
Batuša
Omladinac
Šetonje
2 : 2
Sloga (B)
Burovac
Dunavac
Kisiljevo
1 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Crni Vrh
Miljević
4 : 5
Borac (VL)
Veliko Laole
Sloga (K)
Kasidol
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak
Nabrđe
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Sloga (M)
Miloševac
4 : 1
Omladinac (R)
Rakinac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
4 : 2
Napredak
Markovac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Polet (T)
Trnovče
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Junkovac
Junkovac
5 : 2
Partizan
Darosava
Banja
Banja
1 : 0
Marjan
Knić
Rača Popović
Popović
2 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Antimon
Zajača
1 : 0
Majur
Majur
milos pocerac
gornja vranjska
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Š)
Štitar
5 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Mladost
Donji Dobrić
2 : 2
Dobrava
Vukošić
Trlić
Trlić
1 : 1
Spartak
Ljig
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
0 : 2
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
1 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Omladinac
Zdravčići
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Savinac
Visibaba
2 : 0
Perućac
Perućac
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Jasen
Brodarevo
Budućnost
Arilje
3 : 2
Polet
Rasna
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Železničar
Požega
5 : 0
Ariljska rampa
Požega
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Rad
Merošina
8 : 4
Mladost (O)
Orljane
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Naša krila
Belotinac
Toplica
Šarlinac
4 : 1
Dobrič
Brest
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Radnički
Čapljinac
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Bukovik
Razanj
Borac
Azbresnica
0 : 2
Jastrebac
Tešica
Jablanica
Medveđa
3 : 2
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Bobište
Bobište
Železničar
Brestovac
1 : 1
Sloga
Lipovica
Jedinstvo
Gornje Stopanje
4 : 3
Mladost
Vinarce
Napredak
Bogojevce
3 : 4
Radnički
Pertate
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Čekmin
Čekmin
MB
Mala Biljanica
3 : 0
Jedinstvo (S)
Sisava
Progres
Ladovica
4 : 3
Morava (L)
Leskovac
Veternica
Leskovac
0 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Morava (G)
Glozane
2 : 0
Gradac
Konopnica
Gnjilan
Gnjilan
0 : 2
Prčevac
Pirot
Temac
Temska
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
5 : 4
Trbunje
Trbunje
Kosovac
Prokuplje
0 : 2
Dobrič
Pejkovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 4
Partizanski put
Grudaš
Jastrebac
Blace
6 : 2
Polet
Samarinovac
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Topličanin
Prokuplje
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Mladost
Medoševac
Radnički
Trupale
4 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Palilulac
Niš
Vulkan
Brenica
1 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Proleter
Mezgraja
Mladost
Jovac
3 : 2
Istok-63
Plana
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (D)
Drenovac
9 : 0
Mladost
Koncarevo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Levac
Rekovac
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Buducnost
Miliva
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Morava
Ribare
0 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
Ključ
Podvrška
1 : 3
Dunav
Prahovo
Sloga (K)
Kobišnica
2 : 0
Rajac
Rajac
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Slatina (N)
Negotin
Sloga (M)
Minićevo
2 : 4
ŠSK
Štipina
BSK
Bogovina
1 : 1
Midžor
Kalna
Rtanj
Boljevac
7 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar
Podvis
2 : 0
Mladost
Sumrakovac
Borac
Vražogrnac
4 : 0
Omladinac
Grezna
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Sloga (Ž)
Žučkovac
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Tisa
Adorjan
1 : 0
Bačka
Mol
Bajša
Bajša
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Proleter
Njegoševo
4 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Polet (N)
Nakovo
0 : 1
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
6 : 1
Bilećanin
Sečanj
Rusanda
Melenci
2 : 1
Delija
Mokrin
OFK Klek
Klek
0 : 1
Vojvodina
Perlez
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
5 : 0
Potisje
Knićanin
Kolonija
Kovin
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
Mladost
Omoljica
1 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Slavija
Kovačica
3 : 1
Polet
Izbište
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Vršac United
Vršac
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Kula
Kula
Omladinac
Bukovac
2 : 1
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
3 : 5
Stanišić
Stanišić
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
3 : 1
ŽAK
Sombor
Zmaj
Zemun
0 : 1
Komgrap
Beograd
Železnik
Beograd
3 : 1
Podunavac
Ritopek
Dunavac
Grocka
4 : 1
Obilić
Beograd
Baćevac
Baćevac
5 : 1
Strelac
Mislođin
Mladost
Vrdila
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Žiča
Žiča
0 : 1
Polet
Ratina
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Morava
Mrsać
0 : 4
Čibukovac
Kraljevo
Ribnica
Jovac
1 : 0
Lazac
Lazac
Granit
Jošanička banja
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Brusnica
Brusnica
5 : 4
Jablanica
Jablanica
Foka
Gornji Milanovac
8 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladi Rudar
Rudnik
5 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Velereč 94
Velereč
4 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Ozremica
Beršići
4 : 0
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 0
Omladinac
Kalimanići
Brezak
Pranjani
5 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 3
Botunje
Botunje
Kremenac
Rogojevac
2 : 3
Kragujevac
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Korićani
Korićani
Azbest
Stragari
11 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Jedinstvo
Duboka
4 : 0
Sloga Ć
Ćirikovac
Sloga D
Dubravica
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
BSK
Brežane
1 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Mladi Borac
Majilovac
4 : 0
Žika Marković uča
Miljević
RSK
Rabrovo
1 : 2
Makce
Makce
Napredak
Bubušinac
0 : 0
Đerdap
Golubac
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Mladost
Svinjarevo
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Rudar
Krepoljin
Košava
Kalište
4 : 0
Zadrugar
Osanica
Omladinac (B)
Busur
4 : 0
Napredak (S)
Simićevo
BSK
Boževac
3 : 0
Radnički
Knežica
Šumadija
Azanja
3 : 2
Vodice
Vodice
Bačinac
Bačinac
0 : 0
Proleter
Mala Plana
Udarnik
Baničina
1 : 2
Mramorac
Mramorac
Pobeda
Golobok
0 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Slavija
Smederevo
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Borac (R)
Ralja
Proleter
Vranovo
5 : 0
Kolarac
Kolari
SASK
Saraorci
3 : 0
Jedinstvo (S)
Smederevo
7. Jul
Vodanj
2 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Podunavac
Udovice
3 : 4
Landol
Landol
Vučak
Vučak
2 : 0
Šumadinac
Binovac
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
Omladinac
Donja Rača
Karađorđe
Vučić
0 : 0
Lepenica
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
3 : 2
Pobeda
Đurđevo
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 2
Sloga (M)
Milatovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Bokanja
Gorovič
3 : 0
Mladost
Jelenac
BSK Belosavci
Belosavci
2 : 2
Borac
Kloka
Mladi rudar
Bukovik
11 : 0
Sloga
Zagorica
Šamot
Aranđelovac
0 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Vinča
Vinča
Proleter
Jelovik
2 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
OFK Šatornja
Šatornja
3 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Granit
Radalj
0 : 1
Stolice
Krupanj
Mladost
Borina
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Sloga (K)
Korenita
Velika Reka
Podgaj
0 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Bratstvo
Krupanj
3 : 2
Sloga (S)
Straža
Gorki
Glušci
4 : 0
Budućnost
Zminjak
Omladinac
Slepčević
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Petlovača
Petlovača
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Mladost(P)
Prnjavor
4 : 0
Sloga
Bogosavac
Duško
Klenje
1 : 0
Partizan
Drenovac
Drina
Badovinci
4 : 0
Napredak
Banovo Poilje
Proleter
Šabac
6 : 1
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Varna
Varna
0 : 2
Galeb
Cerovac
Maovi MH
Maovi
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Jelen
Jelenča
9 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 4
Provo
Provo
Korman
Korman
1 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 0
Hajduk
Debrc
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Mladost
Osečenica
Borac
Rajkovic
1 : 4
Komanice
Komanice
Orao
Poljanice
0 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Liplje
Liplje
1 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Lukavac
Lukavac
Mladost (D)
Dračić
1 : 3
Polet
Popučke
Dupljaj
Dupljaj
0 : 5
Iskra
Donja Bukovica
OFK Povlen
Brezovice
5 : 4
Gradac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
3 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Pričević
Pričević
3 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Proleter
Bajevac
5 : 0
Nepričava
Nepričava
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Stepanje
Stepanje
Koprijan
Gradište
2 : 0
Radnik
Bučić
Padina
Padina kod Merošine
2 : 3
Baličevac
Baličevac
Obilić
Perutina
3 : 0
4. Juli
Mekiš
Naisus
Rožina
0 : 3
Radnički
Kočane
Sloga
Jovanovac
4 : 6
Doljevac
Doljevac
Jasunja
Jasunja
3 : 1
Mladi Borac
Zivkovo
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Padež
Petrovac
2 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Radnicki
Tekija
3 : 0
Rudar
Plazane
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
Polet
Senje
4 : 0
Kolare
Kolare
BSK
Buljane
3 : 0
Sindjelic (G)
Grabovac
Napredak
Svojnovo
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
3 : 3
Borac
Štrbac
Mladost (V)
Vasilj
0 : 4
Trgovište
Trgovište
Bačka 1901 B
Subotica
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
4 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
4 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Mićunovo
Mićunovo
2 : 2
Pobeda
Pobeda
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 7
Napredak
Karađorđevo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 4
Olimpija
Gunaroš
Slavija
Novo Orahovo
4 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Jedinstvo
Srpski Krstur
4 : 2
Šampion Olimpija
Orom
Hajduk
Podlokanj
4 : 1
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
2 : 4
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Horgoš Higlo
Horgoš
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Napredak
Banatska Topola
6 : 1
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo
Bočar
2 : 3
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina
Bašaid
1 : 1
Borac
Iđoš
Terekves
Hetin
4 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Napredak
Čestereg
Polet
Banatsko Visnjicevo
1 : 2
Olimpija
Torda
Proleter
Međa
3 : 1
Roham
Nova Crnja
Unirea
Uzdin
0 : 4
Vojvodina
Crepaja
Pobeda
Samoš
2 : 5
Mladost (V)
Vojlovica
Pančevo
Pančevo
2 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 0
Proleter
Mramorak
Omladinac (O)
Opovo
13 : 0
Borac (P)
Pločica
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Ševac
Kusić
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 0
Banat
Dupljaja
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Ratar
Kruščica
Hajduk
Šušara
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 10
Sloga
Plandište
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Dunav
Bački Monoštor
OFK Metalac
Sombor
1 : 2
Omladinac
Deronje
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Panonija
Lalić
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 4
Graničar
Gakovo
Dinamo (S)
Sonta
0 : 0
Sloga
Čonoplja
Lipar
Lipar
3 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Vinogradar
Ledinci
0 : 1
Tatra
Kisač
TSK
Temerin
0 : 1
Sremac
Čerević
Proleter
Banoštor
0 : 2
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Borac
Rakovac
2 : 2
Bačka
Begeč
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
Mladost
Novi Sad
Partizan
Susek
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost Radost
Srbobran
1 : 4
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
12 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost
Radičević
1 : 4
Iskra
Kucura
Bačka
Đurđevo
6 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Miletić
Mošorin
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Sloga
Lok
1 : 3
Obilić
Vilovo
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 2
Titel
Titel
Krivanj
Selenča
0 : 5
Borac
Obrovac
Vojvodina
Tovariševo
4 : 1
Budućnost (P)
Parage
Bačka
Despotovo
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Slavija (P)
Pivnice
5 : 1
Slavija (B)
Bođani
Fruška Gora
Ruma
4 : 1
PSK Putinci
Putinci
Sremac
Dobrinci
0 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Graničar
Grabovci
4 : 1
Napredak
Žarkovac
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Polet
Nikinci
Graničar
Jamena
3 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Sinđelić
Gibarac
0 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
4 : 2
Bratstvo
Sot
Omladinac (M)
Molovin
2 : 9
Napredak
Vašica
Sremac
Berkasovo
3 : 1
Jedinstvo
Morović
Borac
Ilinci
1 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 1
Jednota
Šid
Graničar
Kuzmin
1 : 1
Sloboda
Šašinci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Zmaj
Noćaj
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sremac
Jarak
0 : 1
Borac
Martinci
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
Sloga
Čalma
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 2
Barajevo
Barajevo
Sloboda
Stubica
0 : 3
Budućnost
Zvečka
Radnicki PDM
Mladenovac
2 : 4
Rabrovac
Rabrovac
Mladost
Umcari
1 : 1
Sepsin
Sepsin
Popovic
Popovic
4 : 3
Vlaska
Vlaska
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Vrcin
Vrcin
Bolec
Bolec
4 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Tavnik
Tavnik
5 : 0
Budućnost
Samaila
Progorelica
Progorelica
1 : 2
Stubal
Stubal
Musina reka
Musina reka
3 : 6
Miločajac
Miločaj
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Partizan
Vrba
Studenac
Goločelo
0 : 3
Mladost Teferič
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
3 : 6
Kutlovo
Kutlovo
Borac
Drenovac
1 : 4
Mladost
Pajazitovo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 1
Zastava
Kragujevac
Stari momci
Kragujevac
0 : 4
Divostin
Kragujevac
Radenka
Radenka
2 : 3
Polet
Voluja
Kvarc
Neresnica
2 : 1
Homolje
Bukovska
Mlava
Bratinac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Dizel
Bare
1 : 2
Napredak (B)
Batovac
Dunav
Ostrovo
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Stig
Beranje
3 : 3
Proleter
Požarevac
Mip Majdan
Požarevac
1 : 3
Sopot
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mirko Tomić
Tribrode
6 : 0
Radnički
Požeženo
Jedinstvo
Ljubinje
3 : 1
Pek
Kusiće
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
3 : 2
Graničar
Zatonje
Sloga (T)
Topolovnik
4 : 1
Carevac
Carevac
Borci
Borci
4 : 2
Mladost (B)
Bošnjane
Sumadija
Sipic
2 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Jedinstvo
Oplanić
5 : 0
Bečevica
Bečevica
Mladost
Pretoke
2 : 0
Kotlenik
Guncati
Ranilović
Ranilović
5 : 2
Venčani
Venčani
Misača
Misača
3 : 3
Gorski Car
Garaši
Hajduk
Ribarice
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Milan Orlić
Novo Selo
8 : 1
Jelav
Jelav
Napredak
Uzvece
7 : 0
Sumice
Glusci
Mladost
Ocage
2 : 2
Radnik
Glogovac
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 1
Bair
Bogatic
Torpedo
Tabanovic
1 : 2
Napredak (R)
Ribari
Buducnost
Dobric
1 : 1
Cer
Petkovica
Sloga
Ridjake
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Tresnjevka
Trbusac
1 : 6
Sloga
Krnic
Borac
Vladimirci
3 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Krnule 09
Krnule
0 : 3
Bobovik
Bobovik
Torpedo
Lojanice
6 : 1
Polet
Jalovik
Žabar
Žabar
3 : 1
Metlić
Metlić
Beloševac
Beloševac
4 : 0
Vragočanica
Vragočanica
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
3 : 0
Borac
Valjevo
Mladost
Gložane
3 : 1
Jedinstvo
Troponje
Morava
Radošin
5 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Resavac
Subotica
5 : 1
Radnički
Dubnica
Pobeda
Lukovica
6 : 0
Hum
Vrlane
Mladi Radnik
Grabovica
1 : 1
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Resava
Bukovac
Resavac
Veliki Popović
0 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Mladost
Lomnica
2 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Morava
Medveđa
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
0 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
Omladinac
Odžaci
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Kapidzija
Kapidzija
4 : 1
Budućnost
Kaonik
Gaglovo
Gaglovo
3 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Omladinac
Botoš
8 : 0
Sloga
Jarkovac
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
0 : 1
Naftagas
Boka
Radnički
Sutjeska
2 : 0
MSK
Mihajlovo
Proleter
Neuzina
1 : 3
Lehel
Mužlja
Mladost
Belo Blato
0 : 9
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Jedinstvo
Ečka
2 : 0
Banat
Čenta
Pobeda
Parta
2 : 1
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
0 : 0
Vinogradar
Gudurica
Jedinstvo
Orešac
3 : 0
Partizan
Kajtasovo
Vojvodina
Seleuš
2 : 4
Graničar
Miletićevo
Banat
Ilandža
2 : 4
Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
5 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Sloga
Voganj
10 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
0 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Planinac
Rivica
2 : 6
Mladost (B)
Buđanovci
Borac (K)
Klenak
5 : 0
Borac (S)
Stejanovci
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Sloga
Zasavica I
BSK
Bešenovo
3 : 3
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
0 : 1
Borac
Radenković
Hajduk
Divoš
2 : 0
Srem
Sremska Rača
Šumadija
Mali Crljeni
2 : 0
Sloga
Lukavica
OFK Burovo
Burovo
2 : 0
Mladost
Cvetovac
Stepojevac 2007
Stepojevac
4 : 1
Bistrica
Bistrica
Budućnost
Dudovica
2 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
1 : 1
Polet
Mirosaljci
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
3 : 2
Šumadinac
Kruševica
4 juli (MP)
Mali Požarevac
2 : 0
Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
2 : 3
Kosmaj
Ralja
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 1
Rogača
Rogača
Crvena Zvezda
Ralja
5 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Stojnik
Stojnik
0 : 1
Vis
Parcane
Partizan
Kaludjerica
0 : 3
Pudarci
Pudarci
Hajduk
Kamendol
6 : 1
Mladost
Begaljica
Mabat
Beograd
0 : 2
Heroj
Jajinci
Dunavac
Dunavac
1 : 4
Crvenka
Borča
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Busije
Zemun
Seceranac Ada
Beograd
2 : 1
Torlak
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 1
OFK Petrovcic
Petrovcic
BUSK
Beograd
2 : 2
Borac
Zemun
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 5
Mašinac PZP
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
BSK
Bački Brestovac
0 : 5
Kula
Kula
Omladinac
Bukovac
0 : 5
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
3 : 3
Stanišić
Stanišić
Zadrugar
Srpski Miletić
13 : 0
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
1 : 3
ŽAK
Sombor
Karadjordje
Topola
0 : 2
Smederevo
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Rudar
Kostolac
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Jagodina
Jagodina
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
7 : 1
Loznica
Loznica
BSK Borča
Borča
0 : 0
Beograd
Beograd
Sloga
Kraljevo
1 : 2
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
AFK
Ada
4 : 0
Senta
Senta
Radnički
Bajmok
3 : 3
Bačka
Pačir
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 2
Rudar
Kostolac
Morava
Velika Plana
1 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 0
Železničar (P)
Požarevac
OFK Plandište
Plandište
5 : 1
Borac (S)
Starčevo
Dolina
Padina
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Pančevo
Pančevo
5 : 1
Mika Antić
Pančevo
OFK Stenli
Glogonj Opovo
3 : 4
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Krivaja
Krivaja
Tisa
Adorjan
8 : 1
Bačka
Mol
Bajša
Bajša
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Proleter
Njegoševo
11 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
Jagodina
Jagodina
1 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Njegoš
Lovćenac
0 : 5
Čoka
Čoka
Panter
Požarevac
2 : 2
AF Duljaj
Topola
Šumadija
Aranđelovac
4 : 1
Rudar
Kostolac
Morava
Velika Plana
2 : 0
Mladi radnik (P)
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
9 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
OFK Plandište
Plandište
6 : 2
Borac (S)
Starčevo
Dolina
Padina
0 : 4
Spartak (D)
Debeljača
Pančevo
Pančevo
2 : 6
Mika Antić
Pančevo
OFK Stenli
Glogonj
2 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Kraljevićevo
Kočarevo
0 : 1
OFK Stenli
Glogonj
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Dolina
Padina

Košarka

Radnički KG 06
Kragujevac
67 : 84
KG Student UK
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
63 : 93
BKK Radnički
Beograd
Beočin
Beočin
68 : 43
Sivac
Sivac
Play Off
Užice
45 : 69
Stara Pazova
Stara Pazova

Rukomet

Jagodina
Jagodina
32 : 27
Bask Soko
Beograd
Užice
Užice
24 : 26
15 oktobar
Velika Drenova
Rača
Rača
21 : 31
Radnički 2
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
22 : 17
Rudar 2
Kostolac
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
39 : 32
Novi Beograd 2
Beograd
Kikinda
Kikinda
21 : 39
Radnički Lepenica
Kragujevac
ORK Beograd
Beograd
27 : 26
Halas Jožef
Ada
Naisa 2
Niš
27 : 35
Napredak
Kruševac
Crveni krst
Niš
25 : 20
Topličanin
Prokuplje
Raška
Raška
20 : 25
Metalac
Kraljevo
VGSK
Veliko Gradište
36 : 14
Osice
Osipaonica
Cepelin 2
Beograd
31 : 23
Rudar
Kostolac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
0 : 10
Junior
Beograd

Futsal

Bečej
Bečej
4 : 11
Kolubara
Lazarevac
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 6
SAS
Zrenjanin