XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 338 utakmica za dan
Subota, 25 Septembar 2010

Fudbal

Inđija
Inđija
0 : 0
BSK Borča
Borča
Javor
Ivanjica
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Sloboda PS
Užice
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Kula
1 : 1
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Sinđelić
Niš
2 : 0
Bežanija
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Big bul Radnički
Šid
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Mačva
Šabac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Rudar (K)
Kostolac
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Budućnost
Valjevo
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jedinstvo
Ub
3 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Žitorađa
Žitorađa
1 : 2
Dubočica
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Radnički (N)
Niš
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Timok
Zaječar
Kopaonik
Brus
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Veternik Viskol
Veternik
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Solunac
Rastina
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Palić
Palić
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
Cement
Beočin
0 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Partizan (C)
Cerovac
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Vrbovac
Vrbovac
3 : 2
Železničar Inon
Požarevac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Gruža
Gruža
Zlatibor
Čajetina
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Ribnica
Mionica
5 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 1
Sloga
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Vučje
Vučje
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Rembas
Resavica
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Radnički (B)
Bajmok
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
AFK
Ada
0 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Jugović
Kać
1 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1. Maj
Ruma
0 : 0
Mladost
Turija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Borac
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 1
Obilić
Zmajevo
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Milutinac
Zemun
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Borac
Ostružnica
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Bulbulderac
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 0
Turbina
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
PKB
Padinska skela
GSP Polet
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 0
Vinča
Vinča
Karađorđe
Kraljevo
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 3
Rudar
Baljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Radnički
Kovači
Sumadinac
Kragujevac
4 : 2
Seljak
Male Pčelice
Cerovac
Cerovac
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Srbija
Ilicevo
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Sloboda
Grbice
3 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Buducnost
Resnik
3 : 0
Šumadija
Čumić
Jadran
Kragujevac
5 : 4
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Kosutnjak
Kragujevac
Sloga (L)
Lužnice
1 : 2
Marsic
Marsic
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Mladost
Biskuplje
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Crni Vrh
Miljević
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Mladi radnik
Radinac
Marjan
Knić
1 : 0
Partizan
Darosava
Luk Kompenzatori
Voćnjak
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Radnički
Koceljeva
1 : 3
milos pocerac
gornja vranjska
Mladost
Vračević
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 2
OFK Divci
Divci
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Spartak
Ljig
Kačer
Belanovica
4 : 2
Banjani
Banjani
GP Zlatibor
Užice
3 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Savinac
Visibaba
Mladost
Vinarce
4 : 0
Železničar
Brestovac
Polet
Stajkovce
1 : 3
SFK Moravac
Predejane
Gradac
Konopnica
4 : 0
Veternica
Leskovac
Jedinstvo (S)
Sisava
2 : 0
Buducnost
Orašje
Prčevac
Pirot
2 : 1
Temac
Temska
Borac
Barje Čiflik
1 : 3
Zadrugar
Krupac
Lužnica
Babušnica
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Trbunje
Trbunje
0 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Borac
Držanovac
1 : 7
Jastrebac
Blace
Polet
Samarinovac
6 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Palilulac
Niš
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
OFK Niš
Niš
2 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Levac
Rekovac
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Rudar (B)
Bor
2 : 1
Sloga (K)
Kobišnica
Dunav
Prahovo
3 : 1
Brestovac
Brestovac
Temnić
Varvarin
3 : 4
Mladost
Makrešane
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Sloga
Ćićevac
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Sloga
Dašnica
Jasika
Jasika
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Blagotin
Poljna
5 : 1
Dedina
Dedina
Naupare
Naupare
3 : 0
Mladost
Donji Katun
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 2
FUD
Brus
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Proleter
Njegoševo
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Subotica
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Tisa
Adorjan
Naftagas
Elemir
0 : 1
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
Borac
Zrenjanin
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Mladost
Lukićevo
6 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Polet (N)
Nakovo
Vršac United
Vršac
4 : 0
Slavija
Kovačica
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Kolonija
Kovin
Borac
Bački Gračac
1 : 0
Mladost
Kruščić
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Omladinac
Bukovac
Polet
Karavukovo
4 : 1
Radnički
Ratkovo
Crvenka
Crvenka
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 3
ŽSK
Žabalj
Srbobran
Srbobran
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Bečej
Bečej
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Borac
Šajkaš
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Šajkaš
Kovilj
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 1
Mladost
Kupinovo
Hajduk (B)
Beška
3 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Železničar
Inđija
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
1 : 1
Sloven
Ruma
Jadran
Golubinci
0 : 0
Partizan
Vitojevci
Graničar
Adaševci
0 : 4
Hajduk (Š)
Šimanovci
Obilić
Beograd
1 : 3
Lepušnica
Glogonjski rit
Poštar - Zvezdara
Beograd
1 : 0
Policajac
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Zmaj
Zemun
Komgrap
Beograd
5 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Ibar
Leposavić
2 : 0
Kopaonik
Lešak
Moša
Banje
3 : 1
Zvečan
Zvečan
Sočanica
Sočanica
0 : 4
Radnik
Prilužje
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 3
Polet
Ratina
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Đerdap
Golubac
0 : 0
RSK
Rabrovo
Žika Marković uča
Miljević
4 : 2
BSK
Brežane
Žitkovica
Žitkovica
1 : 1
Jedinstvo
Duboka
Zadrugar
Osanica
1 : 3
Polet
Aleksandrovac
Proleter
Mala Plana
1 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Budućnost
Zminjak
Draževac
Draževac
4 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 6
Polet (V)
Vitoševac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 2
Palilula
Aleksinac
Tempo
Mozgovo
1 : 1
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Gredetin
Gredetin
7 : 2
Katun
Katun
Pobeda
Jakovlje
0 : 2
Kraljevo
Kraljevo
Polet (R)
Radevac
1 : 0
Sloga
Korman
BSK
Belanovce
3 : 1
Mladost
Kutles
Omladinac
Sinkovce
3 : 4
Jasunja
Jasunja
Mladost
Donja Lokosnica
0 : 3
Navalin
Navalin
Goblen
Badince
2 : 0
Nomanica
Nomanica
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 2
Umac
Miroševce
Real
Donja Jajna
1 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 2
Moravac
Guberevac
Mladost (MS)
Mali Suvodol
2 : 3
Pobeda
Držina
Mladi Radnik
Novo Laniste
4 : 2
Sindjelic (V)
Vojnik
Rudar
Plazane
0 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Pobeda
Lucina
1 : 0
13.April
Lomnica
Borac
Gornji Katun
1 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Sloga
Lozna
Tomislavci
Tomislavci
0 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Olimpija
Gunaroš
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Graničar
Gakovo
4 : 1
OFK Šikara
Sombor
Sloga Borac
Surduk
1 : 0
Sremac
Vojka
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Borac
Jarkovci
Podunavac
Belegiš
4 : 3
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 0
Dunav
Novi Slankamen
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
6 : 2
Kameni
Ašanja
Popinci
Popinci
6 : 1
Lovac
Karlovčić
Graničar
Obrež
1 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloven
Sibač
3 : 0
Mladost
Prhovo
Šumar
Ogar
5 : 0
Vitez
Subotište
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija
Šopić
1 : 2
BSK
Brajkovac
Budućnost
Zvečka
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Napredak
Medoševac
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Metalac
Požarevac
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
Napredak
Toponica
1 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Kobilje
Kobilje
3 : 1
Budućnost
Aljudovo
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
Burovac
Burovac
Soko
Krvije
9 : 1
Laolac
Veliko Laole
Budućnost
Vezičevo
6 : 0
Obilić
Zabrđe
Busur
Busur
0 : 5
Zadrugar
Tabanovac
Mlava
Zabrđe
2 : 1
B.S.K.
Bošnjak
7 juli
Lopušnik
1 : 0
Radnik
Pankovo
Mladost
Ranovac
4 : 0
Rudar
Stamnica
Napredak
Trnovče
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Vukan
Ždrelo
Rade Milošević
Dubočka
2 : 5
Melnica
Melnica
Kotlenik
Guncati
0 : 5
Mladi Radnik
Dragušica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
1 : 1
Jedinstvo
Oplanić
22 Februar
Tulezi
2 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Venčani
Venčani
0 : 8
Kopljari
Kopljari
Krasava
Krasava
3 : 3
Cerova
Cerova
Polet
Loznica
2 : 3
Hajduk
Ribarice
Premijer
Badovinci
10 : 1
Mladost
Ocage
Radnik
Glogovac
4 : 1
Napredak
Uzvece
Sloga
Duvaniste
4 : 1
Buducnost
Dobric
Napredak (S)
Sevarice
2 : 5
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Culjkovic
Culjkovic
2 : 3
Napredak (R)
Ribari
Fortuna
Bogosavac
1 : 1
Torpedo
Tabanovic
Cer
Petkovica
10 : 1
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Dumaca
Dumaca
3 : 0
Mladost s
Sinosevic
Mladost
Slatina
6 : 0
Mladost
Predvorica
Metlić
Metlić
3 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Gradina
Pejovac
Rasina
Vitanovac
6 : 3
Bukovica
Bukovica
Sloga
Majdevo
2 : 1
Polet
Savrane
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Vitanovac 08
Vitanovac
4 : 0
Grkljane
Grkljane
Sebecevac
Sebecevac
6 : 0
Jablanica
Jablanica
Parunovac
Parunovac
4 : 1
Srnje
Srnje
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 1
Globoder
Globoder
BSK
Bela Voda
1 : 4
Padez
Padez
Kruševica
Kruševica
0 : 5
Sanac
Šanac
Mladost
Djunis
2 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Budućnost
Kaonik
1 : 4
Dvorane
Dvorane
Napredak
Dužine
1 : 3
Janošik
Janošik
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
Banat
Ilandža
Krajina
Kupinik
3 : 2
Vojvodina
Seleuš
Graničar
Miletićevo
6 : 2
Agrobanat
Veliki Gaj
Sloga
Plavna
2 : 1
Neštin
Neštin
Labudnjača
Vajska
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Borac
Vizić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 3
Mladost
Mali Bač
Borac
Arnajevo
3 : 0
Rožanci
Rožanci
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Stojnik
Stojnik
Vis
Parcane
3 : 0
Crvena Zvezda
Ralja
Mladost (MI)
Mala Ivanča
5 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Rogača
Rogača
3 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Kosmaj
Ralja
3 : 0
4 juli (MP)
Mali Požarevac
Slatina
Slatina
2 : 2
Sibnica
Sibnica
Mladi proleter
Beograd
7 : 0
Kapedunum
Beograd
Mladi Borac
Županjac
3 : 3
Mladost
Leskovac
Sokolovo
Sokolovo
4 : 1
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
2 : 0
Petka
Petka
Rasadnik
Lazarevac
4 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Sloga
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Železničar
Bara Venecija
Borac
Bački Gračac
2 : 3
Mladost
Kruščić
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Omladinac
Bukovac
Polet
Karavukovo
1 : 0
Radnički
Ratkovo
Crvenka
Crvenka
8 : 0
BSK
Bački Brestovac
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi radnik (P)
Požarevac
3 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Sloga
Kraljevo
Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
Bačka
Pačir
0 : 6
Akademija
Senta
Palić
Palić
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Železničar (P)
Požarevac
2 : 5
Morava
Velika Plana
Mladi radnik (P)
Požarevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Njegoš
Lovćenac
5 : 2
Proleter
Njegoševo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Subotica
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
2 : 7
Tisa
Adorjan
Radnički (N)
Niš
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Kruševac
Kruševac
Partizan
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Jagodina
Jagodina
OFK Paraćin
Paraćin
3 : 4
Napredak
Kruševac
Čoka
Čoka
0 : 2
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Potisje
Kanjiža
5 : 1
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
1 : 5
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
3 : 2
Bačka
Pačir
Preporod
Novi Žednik
5 : 0
Njegoš
Lovćenac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 4
Morava
Velika Plana
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 4
Bačka Topola
Bačka Topola
Palić
Palić
4 : 1
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
3 : 1
Senta
Senta
Bačka 1901 98
Subotica
4 : 1
Bačka
Pačir

Rukomet

Vojvodina Železničar
Novi Sad
32 : 27
Metaloplastika
Šabac
Smederevo
Smederevo
26 : 30
Kolubara
Lazarevac
Partizan
Beograd
37 : 23
Crvenka
Crvenka
Požarevac
Požarevac
21 : 25
Jugović Unimet
Kać
PKB
Padinska Skela
38 : 29
Dinamo
Pancevo
Vrbas Carnex
Vrbas
31 : 26
Obilić
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
30 : 25
Zlatar
Nova Varoš
Nova Pazova
Nova Pazova
31 : 32
Jagodina
Jagodina
Bask Soko
Beograd
23 : 25
Mladost TSK
Bački Jarak
Napredak
Kruševac
26 : 20
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Radnički Morava
Svilajnac
34 : 28
Stari grad
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
32 : 33
Novi Beograd
Beograd
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
31 : 26
Studentski grad
Beograd
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
21 : 25
Zemun
Beograd
Sloga
Despotovac
30 : 22
Metalac
Valjevo
Majdanpek
Majdanpek
29 : 27
Radnički
Obrenovac
Šamot 65
Aranđelovac
43 : 26
Smederevo 2
Smederevo
Topličanin
Prokuplje
21 : 25
Bane
Raška
Vlasotince
Vlasotince
32 : 23
Užice
Užice
15 oktobar
Velika Drenova
38 : 31
Đerdap
Kladovo
Jastrebac
Blace
25 : 21
Bor 2
Bor
Osipaonica
Osipaonica
29 : 29
Rača
Rača
Karadjordje
Topola
36 : 31
Šamot 65 2
Aranđelovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 20
Lokomotiva
Lapovo
Jedinstvo
Krnjevo
13 : 22
Radnički 2
Kragujevac
Ub
Ub
19 : 22
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Umčari
Umčari
31 : 27
Junior
Beograd
Čukarički
Beograd
35 : 49
Loznica
Loznica
Radnički
Ćuprija
29 : 24
Paraćin
Paraćin
BSK Heba
Bujanovac
40 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 34
Rtanj
Boljevac
Napredak
Kruševac
26 : 21
ORK Beograd
Beograd
Halas Jožef
Ada
26 : 19
Kikinda
Kikinda
Metalac A.D.
Valjevo
34 : 24
Pirot
Pirot
Proleter Superprotein
Zrenjanin
29 : 23
Radnički Resavac
Svilajnac
Jagodina 2
Jagodina
30 : 16
Metalac-Valjevo
Valjevo
Železnik 1963
Beograd
18 : 25
Mladi Radnik
Radinac
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 27
Zemun
Zemun
Loznica grad
Loznica
13 : 33
Crvena Zvezda 2
Beograd
Vrbas
Vrbas
25 : 22
Mladost
Srpska Crnja
Pančevo
Pančevo
35 : 31
Radnički
Bajmok
Kikinda II
Kikinda
28 : 17
Jabuka 95
Jabuka
Vojvodina
Petrovaradin
31 : 24
Srem-Morović
Sremska Mitrovica
Spartak
Debeljača
41 : 22
Apatin
Apatin
Ravangrad
Sombor
21 : 22
Temerin
Temerin

Futsal

Pirot
Pirot
3 : 3
Vranje
Vranje
Niš 92
Niš
5 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
SAS
Zrenjanin
8 : 5
Bečej
Bečej