XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Subota, 18 Septembar 2010

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Javor
Ivanjica
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Bežanija
Beograd
4 : 1
Dinamo
Vranje
BASK
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Zemun
Zemun
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Vujić voda
Valjevo
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
FAP
Priboj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Dubočica
Leskovac
0 : 0
Kopaonik
Brus
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Timok
Zaječar
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (N)
Niš
5 : 1
Radnički (P)
Pirot
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 2
Cement
Beočin
Tekstilac Ites
Odžaci
4 : 1
Dolina
Padina
Vršac
Vršac
1 : 1
Senta
Senta
Mladost (A)
Apatin
2 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Šumadija (J)
Jagnjilo
Palilulac
Krnjača
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 3
Pobeda
Beloševac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Gruža
Gruža
3 : 1
Borac
Žabari
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Ribnica
Mionica
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Sloga
Leskovac
0 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Đerdap
Kladovo
4 : 1
Juhor
Obrež
Dinamo
Pančevo
3 : 2
AFK
Ada
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
Bačka 1901
Subotica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Spartak
Debeljača
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Polet
Sivac
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Milutinac
Zemun
3 : 2
Trudbenik
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
GSP Polet
Beograd
IMT
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 0
Sremčica
Sremčica
Grdica
Grdica
4 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Seljak
Male Pčelice
2 : 2
Sloga (L)
Lužnice
Marsic
Marsic
1 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Kosutnjak
Kragujevac
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 2
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Buducnost
Resnik
Šumadija
Čumić
0 : 0
Sloboda
Grbice
Sloga (D)
Desimirovac
6 : 2
Srbija
Ilicevo
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Cerovac
Cerovac
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Sumadinac
Kragujevac
Selevac
Selevac
5 : 0
Sloboda (L)
Lipe
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Karađorđe (T)
Topola
3 : 2
Šumadija
Toponica
Majur
Majur
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Sindjelić
Lipnica
1 : 2
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Lipolist
Lipolist
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
ZSK
Valjevo
Banjani
Banjani
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Knežica
Knežica
1 : 2
Jastrebac
Tešica
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Rasovača
Rasovača
Jedinstvo (S)
Sisava
3 : 0
Polet
Stajkovce
Buducnost
Orašje
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
OFK Vlasotince
Vlasotince
4 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
Borac
Barje Čiflik
Zadrugar
Krupac
0 : 6
Jedinstvo (P)
Pirot
Napredak
Izvor
5 : 0
Temac
Temska
Jug Bogdan
Đakus
4 : 2
Polet
Samarinovac
Dunđerski
Voljčinac
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Aluminjum
Niš
3 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Vinoraca
Vinoraca
0 : 2
Levac
Rekovac
Krivelj
Krivelj
0 : 2
Dunav
Prahovo
Brestovac
Brestovac
7 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Zlot
Zlot
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 0
Slatina (N)
Negotin
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Mladost
Makrešane
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
FUD
Brus
4 : 1
Naupare
Naupare
Mladost
Donji Katun
1 : 1
Blagotin
Poljna
Dedina
Dedina
1 : 0
Jasika
Jasika
Bošnjane
Bošnjane
3 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Sloga
Dašnica
0 : 1
Čitluk
Čitluk
Sloga
Ćićevac
3 : 0
Temnić
Varvarin
Jadran
Feketić
1 : 2
Bačka
Mol
Čoka
Čoka
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Subotica
Subotica
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Naftagas
Elemir
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 1
Delija
Mokrin
Krajina
Krajišnik
0 : 2
Vojvodina
Perlez
Begej
Žitište
0 : 3
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Radnički (K)
Kovin
3 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Polet
Izbište
Mladost
Kruščić
2 : 0
Kula
Kula
Radnički
Ratkovo
2 : 2
Stanišić
Stanišić
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Šajkaš
Kovilj
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Borac
Šajkaš
3 : 2
Bečej
Bečej
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Graničar
Adaševci
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 1
Jadran
Golubinci
Partizan
Vitojevci
4 : 5
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
Sloven
Ruma
4 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Železničar
Inđija
1 : 2
Hajduk (B)
Beška
Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Mladost
Kupinovo
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
IM Rakovica
Rakovica
0 : 0
Komgrap
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Rudar
Zeoke
0 : 0
Borac
Lazarevac
Policajac
Beograd
3 : 2
PIK Zemun
Zemun
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Obilić
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 2
Strelac
Mislođin
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Ibar
Leposavić
4 : 0
Moša
Banje
Kopaonik
Lešak
8 : 0
Radnik
Prilužje
Lazac
Lazac
4 : 0
Žiča
Žiča
Čibukovac
Kraljevo
1 : 0
Mladost
Vrdila
Bagremar
Kragujevac
5 : 1
Kragujevac
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 3
Azbest
Stragari
Žitkovica
Žitkovica
5 : 0
Sloga Ć
Ćirikovac
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 10
Radnik
Smederevska Palanka
Crnča
Crnča
4 : 1
Rudar
Brasina
TE Gučevo
Trbušnica
7 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Borac
Šabac
2 : 0
Proleter
Šabac
Sloga
Bogovađa
6 : 4
Nepričava
Nepričava
Polet
Donji Lajkovac
0 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac
Jedinstvo
Bobovište
4 : 2
Polet (R)
Radevac
Sloga
Korman
6 : 1
Pobeda
Jakovlje
Kraljevo
Kraljevo
3 : 2
Gredetin
Gredetin
Katun
Katun
0 : 9
Tempo
Mozgovo
Mladi Radnik
Al.Bujmir
6 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Palilula
Aleksinac
5 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Polet (V)
Vitoševac
2 : 0
Draževac
Draževac
Mladost
Kutles
5 : 0
Mladost
Donja Lokosnica
Navalin
Navalin
3 : 3
Mladi Borac
Zivkovo
Nomanica
Nomanica
0 : 6
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Moravac
Guberevac
3 : 0
Real
Donja Jajna
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Umac
Miroševce
2 : 1
Goblen
Badince
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Sloboda
Suljkovac
Sindjelic (V)
Vojnik
1 : 1
Kolare
Kolare
Jedinstvo
Stopanja
1 : 1
Borac
Gornji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 2
Pobeda
Lucina
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Proleter
Mramorak
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Mladost
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Podunavac
Belegiš
Polet
Novi Karlovci
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Borac
Jarkovci
0 : 2
Sloga Borac
Surduk
Sremac
Vojka
3 : 0
Sloga
Maradik
Vitez
Subotište
0 : 2
Sloven
Sibač
Mladost
Prhovo
3 : 0
Graničar
Obrež
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Popinci
Popinci
Lovac
Karlovčić
1 : 3
Sremac
Deč
Kameni
Ašanja
1 : 1
OFK Brestač
Brestač
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 2
Napredak
Popinci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 0
Borac
Ušće
BSK
Brajkovac
3 : 0
Vranić
Vranić
Krtinska
Krtinska
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 3
Zvezda
Čukojevac
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Sopot
Požarevac
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 0
Kobilje
Kobilje
Burovac
Burovac
0 : 3
7 juli
Lopušnik
Radnik
Pankovo
0 : 1
Mlava
Zabrđe
B.S.K.
Bošnjak
2 : 2
Busur
Busur
Zadrugar
Tabanovac
2 : 1
Budućnost
Vezičevo
Obilić
Zabrđe
1 : 1
Soko
Krvije
Laolac
Veliko Laole
2 : 5
Dobrnje
Dobrnje
Melnica
Melnica
2 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Vukan
Ždrelo
1 : 4
Napredak
Trnovče
Brana Paunović
Rašanac
1 : 3
Mladost
Ranovac
Rudar
Stamnica
2 : 1
Sloboda
Bistrica
Polet
Guberevac
4 : 1
Bečevica
Bečevica
Vrbica
Aranđelovac
3 : 1
Brezovac
Brezovac
Cerova
Cerova
0 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Krasava
Krasava
6 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Prva Iskra
Runjani
3 : 1
Polet
Loznica
Mladost (L)
Loznica
1 : 2
Borac (K)
Kozjak
Radnik
Glogovac
1 : 1
Sumice
Glusci
Omladinac
Bogatic
6 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
9 : 1
Fortuna
Bogosavac
Napredak (R)
Ribari
4 : 0
Cer
Petkovica
Savacijum
Sabac
5 : 2
Napredak (S)
Sevarice
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 13
Sloga
Duvaniste
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 1
Žabar
Žabar
Ceric
Miokus
2 : 0
Dumaca
Dumaca
Draginje
Draginje
5 : 0
Mladost
Predvorica
Mladost s
Sinosevic
0 : 5
Volujac
Volujac
Sava
Mrdjenovac
1 : 2
Metlić
Metlić
Mladost
Slatina
2 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Topoljak
Grabovac
5 : 1
Mladost
Mala Drenova
Jugovići
Bogdanje
1 : 1
Vinogradar
Riljac
Jablanica
Jablanica
4 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Grkljane
Grkljane
1 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 0
Sloga
Majdevo
Polet
Savrane
1 : 0
Rasina
Vitanovac
Bukovica
Bukovica
7 : 3
Stitari
Stitari
Kruševica
Kruševica
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Sanac
Šanac
8 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Zabare
Žabare
6 : 1
BSK
Bela Voda
Padez
Padez
1 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
Globoder
Globoder
2 : 3
Srnje
Srnje
Budućnost
Kaonik
3 : 2
Drugari
Stanci
Dvorane
Dvorane
3 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Ribare
Ribare
2 : 2
Modrica
Modrica
Agrobanat
Veliki Gaj
1 : 4
Krajina
Kupinik
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 1
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
2 : 1
Kulpin
Kulpin
Borac
Vizić
6 : 0
Labudnjača
Vajska
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Neštin
Neštin
OFK Meljak
Meljak
3 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Slatina
Slatina
3 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Sibnica
Sibnica
1 : 5
Kosmaj
Ralja
4 juli (MP)
Mali Požarevac
5 : 1
Rogača
Rogača
Mladost (G)
Guberevac
1 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 3
Vis
Parcane
Crvena Zvezda
Ralja
0 : 4
Stojnik
Stojnik
Kapedunum
Beograd
0 : 8
Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
3 : 0
Mladost
Jabučki rit
Mladost
Leskovac
3 : 4
Rasadnik
Lazarevac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
4 : 2
Proleter
Vrbovno
Petka
Petka
1 : 3
Sokolovo
Sokolovo
Strmovo
Strmovo
1 : 3
Mladi Borac
Županjac
Mašinac PZP
Niš
5 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Mladost
Kruščić
2 : 4
Kula
Kula
Radnički
Ratkovo
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Mladi radnik (P)
Požarevac
Napredak
Kruševac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
2 : 0
Loznica
Loznica
Sloga
Kraljevo
3 : 4
Teleoptik
Zemun
Akademija
Senta
12 : 2
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Zvižd
Kučevo
1 : 4
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jadran
Feketić
1 : 1
Bačka
Mol
Čoka
Čoka
7 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Subotica
Subotica
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
OFK Paraćin
Paraćin
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
2 : 0
Loznica
Loznica
Sloga
Kraljevo
3 : 1
Bežanija
Beograd
Rad
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
Kruševac
Kruševac
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Čoka
Čoka
Bačka
Pačir
1 : 1
Subotica
Subotica
Senta
Senta
1 : 4
Potisje
Kanjiža
Čantavir
Čantavir
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Tavankut
Tavankut
3 : 12
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Zvižd
Kučevo
0 : 2
AF Duljaj
Topola
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
MIP Presing
Požarevac
1 : 1
Rudar
Kostolac
Seljak
Mihajlovac
2 : 3
Mladi radnik (P)
Požarevac
Bačka 1901 98
Subotica
2 : 0
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
Bačka
Pačir
2 : 4
Subotica
Subotica
Senta
Senta
11 : 0
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Pančevo
Pančevo
1 : 14
Dolina
Padina

Rukomet

Naisus
Niš
25 : 33
Crvena Zvezda
Beograd
Vranje
Vranje
23 : 24
Radnički
Kragujevac
Priboj
Priboj
25 : 32
PKB
Padinska Skela
Dinamo
Pancevo
23 : 29
Požarevac
Požarevac
Jugović Unimet
Kać
21 : 35
Partizan
Beograd
Crvenka
Crvenka
26 : 25
Smederevo
Smederevo
Kolubara
Lazarevac
32 : 30
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Metaloplastika
Šabac
29 : 28
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Smederevo 2
Smederevo
30 : 35
Majdanpek
Majdanpek
Radnički
Obrenovac
32 : 28
Sloga
Despotovac
Metalac
Valjevo
31 : 21
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Zemun
Beograd
25 : 29
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
Studentski grad
Beograd
32 : 23
Kolubara 2
Lazarevac
Novi Beograd
Beograd
44 : 35
Radnički Morava
Svilajnac
Stari grad
Beograd
27 : 31
Sindjelić
Beograd