XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 11 Septembar 2010


Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 0
Jagodina
Jagodina
11.09.2010 16:30
Inđija
2 : 0
Jagodina
Javor
Ivanjica
0 : 0
Smederevo
Smederevo
11.09.2010 16:30
Javor
0 : 0
Smederevo
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
11.09.2010 16:30
Čukarički Stankom
0 : 2
Vojvodina
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
11.09.2010 14:30
Metalac
0 : 1
Spartak ZV
Sloboda PS
Užice
0 : 0
Borac
Čačak
11.09.2010 16:30
Sloboda PS
0 : 0
Borac
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
11.09.2010 19:00
Partizan
3 : 0
Rad
Banat
Zrenjanin
1 : 1
BASK
Beograd
11.09.2010 16:30
Banat
1 : 1
BASK
Napredak
Kruševac
1 : 0
Bežanija
Beograd
11.09.2010 16:30
Napredak
1 : 0
Bežanija
Sinđelić
Niš
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
11.09.2010 16:30
Sinđelić
2 : 0
Radnički (S)
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
11.09.2010 16:30
Teleoptik
1 : 1
Mladost (L)
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Mladi radnik
Požarevac
11.09.2010 16:30
Big bul Radnički
1 : 2
Mladi radnik
Mačva
Šabac
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
11.09.2010 16:30
Mačva
0 : 1
Sloga (BB)
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
11.09.2010 16:30
Rudar (K)
2 : 1
Partizan (BB)
Budućnost
Valjevo
0 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
11.09.2010 16:30
Budućnost
0 : 1
Sloga (PM)
FAP
Priboj
2 : 1
Vujić voda
Valjevo
11.09.2010 16:30
FAP
2 : 1
Vujić voda
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Sloga (P)
Požega
11.09.2010 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Sloga (P)
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Radnički (N)
Niš
11.09.2010 16:00
Žitorađa
0 : 2
Radnički (N)
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
11.09.2010 16:00
Radnički (S)
1 : 1
Trstenik PPT
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
11.09.2010 16:00
Sloga (D)
1 : 0
Car Konstantin
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
11.09.2010 16:30
ČSK Pivara
3 : 2
Sloboda (NK)
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
11.09.2010 16:30
Radnički (NP)
0 : 0
Donji Srem
Veternik Viskol
Veternik
1 : 1
Palić
Palić
11.09.2010 16:30
Veternik Viskol
1 : 1
Palić
Solunac
Rastina
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
11.09.2010 16:30
Solunac
2 : 1
Sloga (T)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Mladost (A)
Apatin
11.09.2010 16:30
Mladost (BJ)
2 : 1
Mladost (A)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Vršac
Vršac
11.09.2010 16:30
OFK Kikinda
0 : 1
Vršac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Beograd
Beograd
11.09.2010 16:00
Mladenovac
1 : 0
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 2
Slavija
Kragujevac
11.09.2010 16:30
Trepča
4 : 2
Slavija
Partizan (C)
Cerovac
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
11.09.2010 16:30
Partizan (C)
0 : 1
Takovo
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
11.09.2010 16:30
Pobeda
3 : 0
Polet (T)
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
11.09.2010 16:30
Vrbovac
1 : 1
Seljak
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
11.09.2010 16:30
Morava (VP)
1 : 1
GFK Jasenica 1911
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
11.09.2010 16:30
Zlatibor
2 : 1
Radnički (V)
Ribnica
Mionica
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
11.09.2010 16:30
Ribnica
1 : 1
Polimlje
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 1
Loznica
Loznica
11.09.2010 16:30
Jedinstvo (V)
2 : 1
Loznica
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 0
Vučje
Vučje
11.09.2010 16:00
Morava (VH)
3 : 0
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
11.09.2010 16:00
Zloćudovo
4 : 0
Jedinstvo (B)
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Moravica (S)
Subotinac
11.09.2010 16:00
Pusta Reka
1 : 1
Moravica (S)
Ropotovo
Ropotovo
3 : 0
Mramor
Mramor
11.09.2010 14:00
Ropotovo
3 : 0
Mramor
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
11.09.2010 16:00
SFS Borac
1 : 0
Majdanpek
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
Đerdap
Kladovo
11.09.2010 16:00
Morava (Ć)
2 : 1
Đerdap
Obilić
Novi Kneževac
7 : 0
Dinamo
Pančevo
11.09.2010 16:30
Obilić
7 : 0
Dinamo
Radnički (B)
Bajmok
4 : 1
AFK
Ada
11.09.2010 16:30
Radnički (B)
4 : 1
AFK
Metalac AV
Futog
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
11.09.2010 16:30
Metalac AV
0 : 0
Bačka (BP)
Jugović
Kać
3 : 1
Mladost
Turija
11.09.2010 16:30
Jugović
3 : 1
Mladost
1. Maj
Ruma
1 : 2
Index
Novi Sad
11.09.2010 16:30
1. Maj
1 : 2
Index
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 5
Dunav
Stari Banovci
11.09.2010 16:30
Radnički (SM)
3 : 5
Dunav
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Obilić
Zmajevo
11.09.2010 16:30
Omladinac
2 : 0
Obilić
Milutinac
Zemun
1 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
11.09.2010 11:00
Milutinac
1 : 3
Posavac Tišma
Trudbenik
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
11.09.2010 16:00
Trudbenik
0 : 1
GSP Polet
Vinča
Vinča
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
11.09.2010 16:00
Vinča
1 : 1
Lokomotiva
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Slavija
Beograd
11.09.2010 11:00
Radnički (NB)
0 : 1
Slavija
IMT
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
11.09.2010 16:00
IMT
1 : 0
Sremčica
Turbina
Beograd
3 : 3
Budućnost
Dobanovci
11.09.2010 16:00
Turbina
3 : 3
Budućnost
Karađorđe
Kraljevo
2 : 1
Radnik
Ušće
11.09.2010 16:30
Karađorđe
2 : 1
Radnik
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Morava
Sirča
11.09.2010 16:30
Goč
1 : 1
Morava
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Grdica
Grdica
11.09.2010 16:30
Kraljevo Hajduk
1 : 0
Grdica
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Male Pčelice
11.09.2010 16:00
Arsenal
3 : 0
Seljak
Sumadinac
Kragujevac
3 : 4
Sušica
Kragujevac
11.09.2010 16:00
Sumadinac
3 : 4
Sušica
Cerovac
Cerovac
0 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
11.09.2010 16:00
Cerovac
0 : 1
Sloga (D)
Srbija
Ilicevo
0 : 3
Šumadija
Čumić
11.09.2010 16:00
Srbija
0 : 3
Šumadija
Sloboda
Grbice
4 : 0
Kolonija
Kragujevac
11.09.2010 16:00
Sloboda
4 : 0
Kolonija
Buducnost
Resnik
0 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
11.09.2010 16:00
Buducnost
0 : 1
Vinogradi DB
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Kosutnjak
Kragujevac
11.09.2010 16:00
Jadran
1 : 1
Kosutnjak
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Marsic
Marsic
11.09.2010 16:00
Jedinstvo
1 : 2
Marsic
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Sloga (L)
Lužnice
11.09.2010 16:00
Erdoglija 1931
2 : 2
Sloga (L)
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Sloga (K)
Kasidol
11.09.2010 16:30
VGSK
2 : 0
Sloga (K)
Mlava (ML)
Malo Laole
5 : 0
Dunavac
Kisiljevo
11.09.2010 16:30
Mlava (ML)
5 : 0
Dunavac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Omladinac
Šetonje
11.09.2010 16:30
Bata Bulić
3 : 0
Omladinac
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 1
Integral
Batuša
11.09.2010 16:30
Borac (VL)
2 : 1
Integral
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Polet (T)
Trnovče
11.09.2010
Glavaš
1 : 1
Polet (T)
Marjan
Knić
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
11.09.2010 16:30
Marjan
1 : 0
Aranđelovac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 6
Šumadija
Toponica
11.09.2010 16:30
Badnjevac
2 : 6
Šumadija
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
11.09.2010 16:30
Karađorđe (T)
1 : 1
Šumadinac (N)
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Antimon
Zajača
11.09.2010 16:00
Mačva 2005
2 : 0
Antimon
Luk Kompenzatori
Voćnjak
1 : 2
milos pocerac
gornja vranjska
11.09.2010 16:00
Luk Kompenzatori
1 : 2
milos pocerac
Radnički
Koceljeva
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
11.09.2010 16:00
Radnički
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Tulari
Tulari
11.09.2010 16:00
OFK Jabučje
2 : 1
Tulari
Banjani
Banjani
5 : 0
Mladost
Vračević
11.09.2010 16:00
Banjani
5 : 0
Mladost
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Borac
Azbresnica
11.09.2010
Napredak
1 : 0
Borac
Mladost
Vinarce
4 : 3
Milanovo
Milanovo
11.09.2010 16:00
Mladost
4 : 3
Milanovo
Polet
Stajkovce
1 : 3
Morava (G)
Glozane
11.09.2010 16:00
Polet
1 : 3
Morava (G)
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
Veternica
Leskovac
11.09.2010 16:00
SFK Moravac
1 : 0
Veternica
Gradac
Konopnica
2 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
11.09.2010 16:00
Gradac
2 : 1
OFK Vlasotince
Prčevac
Pirot
2 : 1
Napredak
Izvor
11.09.2010 16:00
Prčevac
2 : 1
Napredak
Borac
Barje Čiflik
0 : 5
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
11.09.2010 16:00
Borac
0 : 5
Jedinstvo (BP)
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
11.09.2010 16:00
Lužnica
1 : 0
Gnjilan
Trbunje
Trbunje
2 : 1
Dunđerski
Voljčinac
11.09.2010 16:30
Trbunje
2 : 1
Dunđerski
Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
11.09.2010 16:30
Topličanin
5 : 0
Pobeda
Borac
Držanovac
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
11.09.2010 16:30
Borac
0 : 3
Jug Bogdan
Polet
Samarinovac
2 : 6
Kosovac
Prokuplje
11.09.2010 16:30
Polet
2 : 6
Kosovac
Partizanski put
Grudaš
2 : 4
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
11.09.2010 16:30
Partizanski put
2 : 4
Svetlost
Levac
Rekovac
0 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
11.09.2010 16:30
Levac
0 : 0
Jedinstvo
Poreč
Donji milanovac
1 : 2
Krivelj
Krivelj
11.09.2010 16:00
Poreč
1 : 2
Krivelj
Rudar (B)
Bor
6 : 0
Ključ
Podvrška
11.09.2010 16:00
Rudar (B)
6 : 0
Ključ
Sloga
Ćićevac
2 : 0
Mladost
Makrešane
11.09.2010 17:00
Sloga
2 : 0
Mladost
Temnić
Varvarin
4 : 0
Sloga
Dašnica
11.09.2010 17:00
Temnić
4 : 0
Sloga
Čitluk
Čitluk
6 : 3
Bošnjane
Bošnjane
11.09.2010 17:00
Čitluk
6 : 3
Bošnjane
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Dedina
Dedina
11.09.2010 17:00
Velika Drenova
2 : 1
Dedina
Jasika
Jasika
3 : 0
Mladost
Donji Katun
11.09.2010 17:00
Jasika
3 : 0
Mladost
Blagotin
Poljna
1 : 1
FUD
Brus
11.09.2010 17:00
Blagotin
1 : 1
FUD
Naupare
Naupare
4 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
11.09.2010 17:00
Naupare
4 : 1
Poljoprivrednik
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Trudbenik
Stalać
11.09.2010 17:00
Jedinstvo 1936
3 : 0
Trudbenik
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Čoka
Čoka
11.09.2010 16:30
Njegoš
3 : 0
Čoka
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Bajša
Bajša
11.09.2010 16:30
Panonija IM Topola
4 : 1
Bajša
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Jadran
Feketić
11.09.2010 16:30
Sloboda
2 : 1
Jadran
Naftagas
Elemir
1 : 1
Begej
Žitište
11.09.2010 16:30
Naftagas
1 : 1
Begej
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Polet (N)
Nakovo
11.09.2010 16:30
Borac
2 : 1
Polet (N)
Mladost
Lukićevo
4 : 0
Bilećanin
Sečanj
11.09.2010 16:30
Mladost
4 : 0
Bilećanin
Vršac United
Vršac
1 : 1
BAK
Bela Crkva
11.09.2010 17:00
Vršac United
1 : 1
BAK
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
11.09.2010 16:30
Borac
2 : 1
Zadrugar
FK Stanišić
Stanišić
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
11.09.2010 16:30
FK Stanišić
1 : 0
BSK
Polet
Karavukovo
5 : 2
Graničar
Riđica
11.09.2010 16:30
Polet
5 : 2
Graničar
Crvenka
Crvenka
2 : 3
Kula
Kula
11.09.2010 16:30
Crvenka
2 : 3
Kula
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
ŽSK
Žabalj
11.09.2010
Mladost
3 : 0
ŽSK
Jedinstvo
Rumenka
2 : 3
Slavija
Novi Sad
11.09.2010
Jedinstvo
2 : 3
Slavija
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Tvrdjava
Bač
11.09.2010
Stari Grad
2 : 1
Tvrdjava
Srbobran
Srbobran
0 : 2
Železničar
Novi Sad
11.09.2010
Srbobran
0 : 2
Železničar
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Borac
Šajkaš
11.09.2010
Vrbas
4 : 1
Borac
Bečej
Bečej
0 : 2
Šajkaš
Kovilj
11.09.2010
Bečej
0 : 2
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
11.09.2010
Kabel
1 : 0
Hercegovac
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
11.09.2010
Petrovaradin
0 : 3
Omladinac
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
11.09.2010 15:00
Hajduk
2 : 1
Ljukovo
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Mladost
Kupinovo
11.09.2010 15:00
LSK Laćarak
1 : 1
Mladost
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 2
Zeka Buljubaša
Ravnje
11.09.2010 15:00
Podrinje
4 : 2
Zeka Buljubaša
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 6
Železničar
Inđija
11.09.2010 15:00
Fruškogorac
0 : 6
Železničar
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Sloven
Ruma
11.09.2010 15:00
Hajduk (B)
3 : 2
Sloven
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 7
Partizan
Vitojevci
11.09.2010 15:00
Jedinstvo
1 : 7
Partizan
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
0 : 2
Hajduk (Š)
Šimanovci
11.09.2010 15:00
Borac Sloga "Milšped"
0 : 2
Hajduk (Š)
Jadran
Golubinci
2 : 0
Graničar
Adaševci
11.09.2010 15:00
Jadran
2 : 0
Graničar
Obilić
Beograd
1 : 4
Policajac
Beograd
11.09.2010 16:00
Obilić
1 : 4
Policajac
Poštar - Zvezdara
Beograd
4 : 0
Rudar
Zeoke
11.09.2010 16:00
Poštar - Zvezdara
4 : 0
Rudar
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Komgrap
Beograd
11.09.2010 16:00
PKB Kovilovo
1 : 3
Komgrap
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Morava
Mrsać
11.09.2010 17:00
Mlada krila
1 : 1
Morava
Lazac
Lazac
3 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
11.09.2010 17:00
Lazac
3 : 0
Jedinstvo (G)
Čibukovac
Kraljevo
1 : 1
Šumadija
Šumarice
11.09.2010 17:00
Čibukovac
1 : 1
Šumadija
Đerdap
Golubac
6 : 1
BSK
Brežane
11.09.2010 16:30
Đerdap
6 : 1
BSK
Žika Marković uča
Miljević
2 : 1
Jedinstvo
Duboka
11.09.2010 16:30
Žika Marković uča
2 : 1
Jedinstvo
Zadrugar
Osanica
0 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
11.09.2010 16:30
Zadrugar
0 : 2
Jedinstvo
Proleter
Mala Plana
3 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
11.09.2010
Proleter
3 : 3
Beli Orlovi
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 2
Mladost
Jelenac
11.09.2010
Prvi srpski ustanak
5 : 2
Mladost
Borac
Šabac
5 : 0
Gorki
Glušci
11.09.2010
Borac
5 : 0
Gorki
Polet
Donji Lajkovac
1 : 2
Sloga
Bogovađa
11.09.2010 16:00
Polet
1 : 2
Sloga
Polet (V)
Vitoševac
8 : 3
Jedinstvo
Bobovište
11.09.2010 16:00
Polet (V)
8 : 3
Jedinstvo
Draževac
Draževac
0 : 2
Palilula
Aleksinac
11.09.2010 16:00
Draževac
0 : 2
Palilula
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 4
Mladi Radnik
Al.Bujmir
11.09.2010 16:00
Crvena Zvezda
2 : 4
Mladi Radnik
Vukašinovac
Vukašinovac
11 : 0
Katun
Katun
11.09.2010 16:00
Vukašinovac
11 : 0
Katun
Tempo
Mozgovo
2 : 0
Kraljevo
Kraljevo
11.09.2010 16:00
Tempo
2 : 0
Kraljevo
Gredetin
Gredetin
0 : 1
Sloga
Korman
11.09.2010 16:00
Gredetin
0 : 1
Sloga
Pobeda
Jakovlje
0 : 4
Polet (R)
Radevac
11.09.2010 16:00
Pobeda
0 : 4
Polet (R)
Omladinac
Sinkovce
3 : 4
Navalin
Navalin
11.09.2010
Omladinac
3 : 4
Navalin
Mladi Borac
Zivkovo
2 : 0
Mladost
Donja Lokosnica
11.09.2010
Mladi Borac
2 : 0
Mladost
Umac
Miroševce
7 : 0
Nomanica
Nomanica
11.09.2010 16:00
Umac
7 : 0
Nomanica
Goblen
Badince
1 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
11.09.2010 16:00
Goblen
1 : 0
Gornje Krajince
Bratstvo
Bratmilovce
8 : 1
Moravac
Guberevac
11.09.2010 16:00
Bratstvo
8 : 1
Moravac
Real
Donja Jajna
2 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
11.09.2010 16:00
Real
2 : 2
Veliko Trnjane
Ursule
Ursule
4 : 1
BSK
Buljane
11.09.2010 16:00
Ursule
4 : 1
BSK
Mladi Radnik
Novo Laniste
4 : 4
Mladost (S)
Sikirica
11.09.2010 16:00
Mladi Radnik
4 : 4
Mladost (S)
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 1
13.April
Lomnica
11.09.2010 17:00
Donji Kopaonik
5 : 1
13.April
Pobeda
Lucina
3 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
11.09.2010 17:00
Pobeda
3 : 2
Gornji Stepoš
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Sloga
Lozna
11.09.2010 17:00
Borac
3 : 0
Sloga
Župski biseri
Lacisled
4 : 3
Mladost
Toljevac
11.09.2010 17:00
Župski biseri
4 : 3
Mladost
Tomislavci
Tomislavci
1 : 0
Pobeda
Pobeda
11.09.2010 16:00
Tomislavci
1 : 0
Pobeda
Olimpija
Gunaroš
3 : 0
Napredak
Karađorđevo
11.09.2010 16:00
Olimpija
3 : 0
Napredak
Glogonj
Glogonj
3 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
11.09.2010 17:00
Glogonj
3 : 3
Jedinstvo Stević
Graničar
Gakovo
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
11.09.2010
Graničar
3 : 1
Terekveš
Sloga
Maradik
5 : 1
Borac
Jarkovci
11.09.2010 13:30
Sloga
5 : 1
Borac
Sloga Borac
Surduk
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
11.09.2010 13:30
Sloga Borac
2 : 1
Polet
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 4
Dunav
Novi Slankamen
11.09.2010 13:30
ČSK Čortanovci
3 : 4
Dunav
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
11.09.2010 13:30
Podunavac
3 : 0
Fruškogorac
Napredak
Popinci
5 : 0
Kameni
Ašanja
11.09.2010 14:00
Napredak
5 : 0
Kameni
OFK Brestač
Brestač
4 : 1
Lovac
Karlovčić
11.09.2010 14:00
OFK Brestač
4 : 1
Lovac
Sremac
Deč
3 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
11.09.2010 14:00
Sremac
3 : 2
Sloboda
Popinci
Popinci
2 : 0
Mladost
Prhovo
11.09.2010 14:00
Popinci
2 : 0
Mladost
Graničar
Obrež
1 : 1
Vitez
Subotište
11.09.2010 14:00
Graničar
1 : 1
Vitez
Sloven
Sibač
1 : 3
Šumar
Ogar
11.09.2010 14:00
Sloven
1 : 3
Šumar
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Mladost (B)
Baroševac
11.09.2010 16:00
Krtinska
0 : 3
Mladost (B)
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 1
BSK
Brajkovac
11.09.2010 16:00
Mladost (Č)
1 : 1
BSK
Šumadija
Šopić
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
11.09.2010 16:00
Šumadija
3 : 1
TEK Sloga
Napredak
Medoševac
2 : 2
Barajevo
Barajevo
11.09.2010 16:00
Napredak
2 : 2
Barajevo
Napredak
Toponica
3 : 1
Budućnost
Aljudovo
11.09.2010 16:30
Napredak
3 : 1
Budućnost
Laolac
Veliko Laole
4 : 1
Burovac
Burovac
11.09.2010 16:30
Laolac
4 : 1
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
3 : 0
Obilić
Zabrđe
11.09.2010 16:30
Dobrnje
3 : 0
Obilić
Soko
Krvije
1 : 4
Zadrugar
Tabanovac
11.09.2010 16:30
Soko
1 : 4
Zadrugar
Budućnost
Vezičevo
5 : 1
B.S.K.
Bošnjak
11.09.2010 16:30
Budućnost
5 : 1
B.S.K.
Busur
Busur
0 : 3
Radnik
Pankovo
11.09.2010 16:30
Busur
0 : 3
Radnik
Mlava
Zabrđe
0 : 0
7 juli
Lopušnik
11.09.2010 16:30
Mlava
0 : 0
7 juli
Sloboda
Bistrica
7 : 2
Brana Paunović
Rašanac
11.09.2010 16:30
Sloboda
7 : 2
Brana Paunović
Mladost
Ranovac
3 : 0
Vukan
Ždrelo
11.09.2010 16:30
Mladost
3 : 0
Vukan
Napredak
Trnovče
3 : 2
Melnica
Melnica
11.09.2010 16:30
Napredak
3 : 2
Melnica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 0
Rade Milošević
Dubočka
11.09.2010 16:30
Trgovački
6 : 0
Rade Milošević
Bečevica
Bečevica
2 : 3
Grivac
Grivac
11.09.2010 16:30
Bečevica
2 : 3
Grivac
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 0
Krasava
Krasava
11.09.2010 16:00
Jedinstvo
4 : 0
Krasava
Jelav
Jelav
0 : 2
Hajduk
Ribarice
11.09.2010 16:00
Jelav
0 : 2
Hajduk
"14 Oktobar"
Draginac
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
11.09.2010 16:00
"14 Oktobar"
2 : 1
Prva Iskra
Premijer
Badovinci
5 : 0
Radnik
Glogovac
11.09.2010 16:00
Premijer
5 : 0
Radnik
Sloga
Duvaniste
3 : 1
Napredak (R)
Ribari
11.09.2010 16:00
Sloga
3 : 1
Napredak (R)
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
0 : 1
Torpedo
Tabanovic
11.09.2010 16:00
Zadrugar Milkivit
0 : 1
Torpedo
Napredak (S)
Sevarice
3 : 0
Buducnost
Dobric
11.09.2010 16:00
Napredak (S)
3 : 0
Buducnost
Fortuna
Bogosavac
0 : 4
Savacijum
Sabac
11.09.2010 16:00
Fortuna
0 : 4
Savacijum
Cer
Petkovica
3 : 2
Culjkovic
Culjkovic
11.09.2010 16:00
Cer
3 : 2
Culjkovic
Dumaca
Dumaca
2 : 1
Mladost
Slatina
11.09.2010 16:30
Dumaca
2 : 1
Mladost
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Draginje
Draginje
11.09.2010 16:30
Jedinstvo
1 : 3
Draginje
Metlić
Metlić
4 : 0
Mladost s
Sinosevic
11.09.2010 16:30
Metlić
4 : 0
Mladost s
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Vragočanica
Vragočanica
11.09.2010 16:00
Junior Novo Naselje
2 : 1
Vragočanica
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Mladost
Mala Drenova
11.09.2010 16:00
Beli Orlovi
5 : 2
Mladost
Topoljak
Grabovac
6 : 1
Vinogradar
Riljac
11.09.2010 16:00
Topoljak
6 : 1
Vinogradar
Stitari
Stitari
1 : 3
Polet
Savrane
11.09.2010 16:00
Stitari
1 : 3
Polet
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
11.09.2010 16:00
Rasina
2 : 0
Rasinac
Sloga
Majdevo
5 : 0
Grkljane
Grkljane
11.09.2010 16:00
Sloga
5 : 0
Grkljane
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Jablanica
Jablanica
11.09.2010 16:00
Mudrakovac
3 : 0
Jablanica
Vitanovac 08
Vitanovac
1 : 2
Sebecevac
Sebecevac
11.09.2010 16:00
Vitanovac 08
1 : 2
Sebecevac
Parunovac
Parunovac
5 : 4
Globoder
Globoder
11.09.2010 16:00
Parunovac
5 : 4
Globoder
Srnje
Srnje
2 : 1
Padez
Padez
11.09.2010 16:00
Srnje
2 : 1
Padez
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 1
Zabare
Žabare
11.09.2010 16:00
Dušan Ristić
1 : 1
Zabare
BSK
Bela Voda
1 : 8
Sanac
Šanac
11.09.2010 16:00
BSK
1 : 8
Sanac
Modrica
Modrica
1 : 1
Gaglovo
Gaglovo
11.09.2010 16:00
Modrica
1 : 1
Gaglovo
Mladost
Djunis
0 : 8
Dvorane
Dvorane
11.09.2010 16:00
Mladost
0 : 8
Dvorane
Napredak
Dužine
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
11.09.2010 17:00
Napredak
3 : 0
Vojvodina
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 2
Agrobanat
Veliki Gaj
11.09.2010 17:00
Solunac
5 : 2
Agrobanat
Krajina
Kupinik
0 : 6
Graničar
Miletićevo
11.09.2010 17:00
Krajina
0 : 6
Graničar
Ropočevo
Ropočevo
2 : 3
Crvena Zvezda
Ralja
11.09.2010 16:00
Ropočevo
2 : 3
Crvena Zvezda
Stojnik
Stojnik
2 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
11.09.2010 16:00
Stojnik
2 : 1
Nemenikuće
Vis
Parcane
2 : 0
Mladost (G)
Guberevac
11.09.2010 16:00
Vis
2 : 0
Mladost (G)
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 3
4 juli (MP)
Mali Požarevac
11.09.2010 16:00
Mladost (MI)
6 : 3
4 juli (MP)
Rogača
Rogača
2 : 2
Sibnica
Sibnica
11.09.2010 16:00
Rogača
2 : 2
Sibnica
Kosmaj
Ralja
6 : 2
Slatina
Slatina
11.09.2010 16:00
Kosmaj
6 : 2
Slatina
GAK
Beograd
1 : 4
Sveti Stefan
Slanci
11.09.2010 11:00
GAK
1 : 4
Sveti Stefan
Mladi proleter
Beograd
3 : 1
Olimpija
Beograd
11.09.2010 16:00
Mladi proleter
3 : 1
Olimpija
Strmovo
Strmovo
1 : 2
Mladost
Leskovac
11.09.2010 16:30
Strmovo
1 : 2
Mladost
Mladi Borac
Županjac
4 : 0
Petka
Petka
11.09.2010 16:30
Mladi Borac
4 : 0
Petka
Sokolovo
Sokolovo
3 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
11.09.2010 16:30
Sokolovo
3 : 1
Dimitrije Tucovic
Proleter
Vrbovno
3 : 3
Rasadnik
Lazarevac
11.09.2010 16:30
Proleter
3 : 3
Rasadnik
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
11.09.2010 10:00
OFK Beograd
1 : 0
BSK Borča
Rad
Beograd
2 : 1
Železničar
Bara Venecija
11.09.2010 10:00
Rad
2 : 1
Železničar
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
11.09.2010 12:00
Crvena zvezda
3 : 1
Radnički 1923
Borac
Bački Gračac
0 : 6
Zadrugar
Srpski Miletić
11.09.2010 14:30
Borac
0 : 6
Zadrugar
Stanišić
Stanišić
5 : 0
BSK
Bački Brestovac
11.09.2010 14:30
Stanišić
5 : 0
BSK
Polet
Karavukovo
4 : 0
Graničar
Riđica
11.09.2010 14:30
Polet
4 : 0
Graničar
Crvenka
Crvenka
4 : 3
Kula
Kula
11.09.2010 14:30
Crvenka
4 : 3
Kula
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
11.09.2010
Mladi radnik (R)
1 : 3
Crvena zvezda
Mladi radnik (P)
Požarevac
1 : 2
Smederevo
Smederevo
11.09.2010
Mladi radnik (P)
1 : 2
Smederevo
Timok
Zaječar
0 : 6
Sloga
Kraljevo
11.09.2010 11:00
Timok
0 : 6
Sloga
Teleoptik
Zemun
3 : 1
BSK Borča
Borča
11.09.2010 12:00
Teleoptik
3 : 1
BSK Borča
Beograd
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
11.09.2010 11:00
Beograd
2 : 1
Borac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
11.09.2010 10:00
Crvena zvezda
3 : 1
OFK Beograd
Lokomotiva
Subotica
2 : 6
Akademija
Senta
11.09.2010 10:00
Lokomotiva
2 : 6
Akademija
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 2
Smederevo
Smederevo
11.09.2010
Mladi radnik (P)
0 : 2
Smederevo
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Čoka
Čoka
11.09.2010 14:30
Njegoš
2 : 1
Čoka
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 0
Bajša
Bajša
11.09.2010 14:30
Panonija IM Topola
0 : 0
Bajša
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Jadran
Feketić
11.09.2010 14:30
Sloboda
2 : 1
Jadran
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Kruševac
Kruševac
11.09.2010 11:00
Radnički (N)
3 : 0
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
11.09.2010 13:00
OFK Beograd
5 : 1
Radnički 1923
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Rad
Beograd
11.09.2010 11:00
Smederevo
0 : 0
Rad
Bežanija
Beograd
0 : 3
Borac
Čačak
11.09.2010 11:00
Bežanija
0 : 3
Borac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
11.09.2010 14:00
Crvena zvezda
3 : 0
OFK Paraćin
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Bačka
Pačir
11.09.2010 10:00
Potisje
2 : 3
Bačka
Subotica
Subotica
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
11.09.2010 10:00
Subotica
3 : 0
Njegoš
Tisa
Adorjan
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
11.09.2010 10:00
Tisa
4 : 2
Preporod
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 4
Seljak
Mihajlovac
11.09.2010
Mladi radnik (R)
0 : 4
Seljak
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
11.09.2010 09:30
Spartak Zlatibor voda 98
2 : 0
Bačka Topola
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 4
Senta
Senta
11.09.2010 10:00
Vinogradar
1 : 4
Senta
Palić
Palić
1 : 5
Bačka
Pačir
11.09.2010 09:30
Palić
1 : 5
Bačka