XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 4 Septembar 2010

Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 0
Hajduk
Kula
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Sloga (P)
Požega
1 : 1
FAP
Priboj
Vujić voda
Valjevo
1 : 2
Budućnost
Valjevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Kopaonik
Brus
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Timok
Zaječar
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnik
Surdulica
Tekstilac Ites
Odžaci
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Vršac
Vršac
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Mladost (A)
Apatin
1 : 4
Solunac
Rastina
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Voždovac
Beograd
1 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 1
Grafičar
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Mladost (O)
Oplanići
1 : 3
Pobeda
Beloševac
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 0
Bane
Raška
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Borac
Žabari
Gruža
Gruža
2 : 1
Sloga (D)
Drmno
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Šumadinac
Brzan
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Loznica
Loznica
2 : 2
Ribnica
Mionica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 6
Morava (VH)
Vladičin Han
Sloga
Leskovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Đerdap
Kladovo
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Radnički (B)
Bajmok
AFK
Ada
4 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Borac
Starčevo
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Spartak
Debeljača
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Radnički (I)
Irig
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Polet
Sivac
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Slavija
Beograd
1 : 2
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Trudbenik
Beograd
Karađorđe
Kraljevo
2 : 2
Radnički
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 2
Borac (A)
Adrani
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 3
Mataruge
Mataruge
Seljak
Male Pčelice
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sloga (L)
Lužnice
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Marsic
Marsic
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Kosutnjak
Kragujevac
2 : 1
Buducnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Sloboda
Grbice
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilicevo
Šumadija
Čumić
5 : 1
Cerovac
Cerovac
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 0
Sumadinac
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Arsenal
Kragujevac
Selevac
Selevac
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Karađorđe (T)
Topola
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Majur
Majur
2 : 2
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost
Vračević
1 : 3
Sovljak
Sovljak
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Brežđe
Brežđe
Kačer
Belanovica
2 : 0
Brezovica
Brezovica
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Železničar
Požega
Crnokosa
Kosjerić
3 : 1
Perućac
Perućac
Knežica
Knežica
0 : 2
Napredak
Aleksinac
Jedinstvo (S)
Sisava
3 : 0
Morava (L)
Leskovac
Buducnost
Orašje
5 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
OFK Vlasotince
Vlasotince
1 : 4
Kumarevo
Kumarevo
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
3 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Temac
Temska
Zadrugar
Krupac
5 : 3
Napredak
Izvor
Omladinac
Podina
1 : 2
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
5 : 1
Partizanski put
Grudaš
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
10 : 3
Borac
Držanovac
Jug Bogdan
Đakus
0 : 5
Topličanin
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 6
Kosanica
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
5 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Vinoraca
Vinoraca
3 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Krivelj
Krivelj
2 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Dunav
Prahovo
5 : 0
Rajac
Rajac
Brestovac
Brestovac
2 : 2
Rudar (B)
Bor
Zlot
Zlot
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 2
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Dašnica
4 : 2
Mladost
Makrešane
Sloga
Ćićevac
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Temnić
Varvarin
1 : 2
Dedina
Dedina
Čitluk
Čitluk
0 : 1
Mladost
Donji Katun
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 3
FUD
Brus
Jasika
Jasika
4 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Blagotin
Poljna
1 : 0
Trudbenik
Stalać
Naupare
Naupare
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jadran
Feketić
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Čoka
Čoka
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Subotica
Subotica
4 : 3
Proleter
Njegoševo
Mladost
Lukićevo
0 : 1
Naftagas
Elemir
Bilećanin
Sečanj
4 : 1
Borac
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
0 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Krajina
Krajišnik
6 : 0
Potisje
Knićanin
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Polet
Izbište
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Mladost
Kruščić
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnički
Ratkovo
1 : 2
ŽAK
Sombor
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Kabel
Novi Sad
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Bečej
Bečej
Šajkaš
Kovilj
2 : 1
Vrbas
Vrbas
Borac
Šajkaš
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Železničar
Novi Sad
3 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Slavija
Novi Sad
1 : 1
ŽSK
Žabalj
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Jadran
Golubinci
Graničar
Adaševci
2 : 0
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
Hajduk (Š)
Šimanovci
4 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
Partizan
Vitojevci
6 : 2
Hajduk (B)
Beška
Sloven
Ruma
4 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Železničar
Inđija
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Mladost
Kupinovo
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Obilić
Beograd
2 : 1
Rudar
Zeoke
Poštar - Zvezdara
Beograd
3 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Napredak
Gračac
Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
Žitkovica
Žitkovica
3 : 1
Žika Marković uča
Miljević
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 0
Bašin
Bašin
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 4
Udarnik
Baničina
Crnča
Crnča
4 : 2
Stolice
Krupanj
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 0
Sloga (K)
Korenita
Milicionar
Bogatić
5 : 1
Sloga
Bogosavac
Jedinstvo
Bobovište
4 : 1
Pobeda
Jakovlje
Sloga
Korman
2 : 0
Tempo
Mozgovo
Kraljevo
Kraljevo
2 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Katun
Katun
3 : 4
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Mladi Radnik
Al.Bujmir
3 : 1
Draževac
Draževac
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Mladost
Kutles
2 : 2
Mladi Borac
Zivkovo
Mladost
Donja Lokosnica
3 : 0
Omladinac
Sinkovce
Navalin
Navalin
3 : 0
BSK
Belanovce
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Real
Donja Jajna
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Moravac
Guberevac
1 : 3
Goblen
Badince
Gornje Krajince
Gornje Krajince
5 : 0
Umac
Miroševce
Rudar
Plazane
4 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Mladost (S)
Sikirica
4 : 2
Kolare
Kolare
Sindjelic (V)
Vojnik
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Donji Kopaonik
Razbojna
8 : 0
Jedinstvo
Stopanja
Pobeda
Lucina
2 : 1
Sloga
Lozna
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Mladost
Toljevac
Župski biseri
Lacisled
2 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
Proleter
Banoštor
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
4 : 2
Sremac
Čerević
Fruškogorac
Krčedin
1 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Sloga Borac
Surduk
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Sloga
Maradik
Borac
Jarkovci
0 : 3
Sremac
Vojka
Šumar
Ogar
3 : 1
Graničar
Obrež
Vitez
Subotište
1 : 4
Popinci
Popinci
Mladost
Prhovo
2 : 0
Sremac
Deč
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 3
OFK Brestač
Brestač
Lovac
Karlovčić
2 : 4
Napredak
Popinci
Kameni
Ašanja
2 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Barajevo
Barajevo
1 : 1
Budućnost
Zvečka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Vranić
Vranić
BSK
Brajkovac
4 : 1
Krtinska
Krtinska
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Burovac
Burovac
0 : 5
Mlava
Zabrđe
7 juli
Lopušnik
2 : 0
Busur
Busur
Radnik
Pankovo
1 : 1
Budućnost
Vezičevo
B.S.K.
Bošnjak
2 : 4
Soko
Krvije
Zadrugar
Tabanovac
6 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Obilić
Zabrđe
3 : 3
Laolac
Veliko Laole
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Napredak
Trnovče
Melnica
Melnica
0 : 1
Mladost
Ranovac
Vukan
Ždrelo
3 : 2
Sloboda
Bistrica
Brana Paunović
Rašanac
2 : 1
Rudar
Stamnica
Grivac
Grivac
4 : 0
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Polet
Guberevac
5 : 1
Kotlenik
Guncati
Cerova
Cerova
3 : 3
Krasava
Krasava
Mladost (L)
Loznica
0 : 5
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (B)
Brezjak
1 : 1
"14 Oktobar"
Draginac
Radnik
Glogovac
2 : 1
Bair
Bogatic
Premijer
Badovinci
1 : 0
Sumice
Glusci
Culjkovic
Culjkovic
2 : 0
Sloga
Duvaniste
Savacijum
Sabac
3 : 2
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 5
Napredak (S)
Sevarice
Mladost
Predvorica
1 : 6
Dumaca
Dumaca
Ceric
Miokus
5 : 0
Metlić
Metlić
Draginje
Draginje
0 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost s
Sinosevic
0 : 2
Žabar
Žabar
Sava
Mrdjenovac
3 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Slatina
1 : 3
Volujac
Volujac
Mladost
Mala Drenova
4 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 1
Tomako
Trstenik
Sebecevac
Sebecevac
2 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Jablanica
Jablanica
1 : 4
Sloga
Majdevo
Grkljane
Grkljane
0 : 8
Rasina
Vitanovac
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 2
Stitari
Stitari
Polet
Savrane
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Kruševica
Kruševica
4 : 1
BSK
Bela Voda
Sanac
Šanac
6 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Zabare
Žabare
2 : 1
Srnje
Srnje
Padez
Padez
6 : 2
Globoder
Globoder
Budućnost
Kaonik
8 : 1
Mladost
Djunis
Dvorane
Dvorane
3 : 0
Polet
Kobilje
Graničar
Miletićevo
1 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Agrobanat
Veliki Gaj
6 : 2
Napredak
Dužine
Kosmaj
Ralja
4 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Slatina
Slatina
2 : 3
Rogača
Rogača
Sibnica
Sibnica
1 : 7
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 juli (MP)
Mali Požarevac
1 : 3
Vis
Parcane
Mladost (G)
Guberevac
0 : 4
Stojnik
Stojnik
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 4
Crvena Zvezda
Ralja
Mladi proleter
Beograd
3 : 2
Heroj
Jajinci
Olimpija
Beograd
2 : 2
Crvenka
Borča
Kapedunum
Beograd
1 : 4
GAK
Beograd
Mladost
Leskovac
3 : 2
Proleter
Vrbovno
Rasadnik
Lazarevac
1 : 1
Sokolovo
Sokolovo
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
0 : 1
Mladi Borac
Županjac
Petka
Petka
0 : 2
Strmovo
Strmovo
Napredak
Kruševac
5 : 0
Sušica
Kragujevac
Šabac
Šabac
5 : 1
Sloga
Zemun
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Banat
Zrenjanin
4 : 3
Rad
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 2
Borac
Čačak
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Mladost
Kruščić
0 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnički
Ratkovo
3 : 1
ŽAK
Sombor
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 8
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Timok
Zaječar
OFK Beograd
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Loznica
Loznica
Zvižd
Kučevo
2 : 9
Rudar
Kostolac
Jadran
Feketić
1 : 7
Čantavir
Čantavir
Čoka
Čoka
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Subotica
Subotica
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Paraćin
Paraćin
0 : 10
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Loznica
Loznica
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Rad
Beograd
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Tisa
Adorjan
1 : 9
Čoka
Čoka
Preporod
Novi Žednik
1 : 4
Subotica
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 5
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Zvižd
Kučevo
1 : 7
Pinkum
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Rudar
Kostolac
MIP Presing
Požarevac
1 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Seljak
Mihajlovac
1 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
8 : 1
Subotica
Subotica
Bačka
Pačir
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
0 : 13
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
Pančevo
Pančevo
0 : 5
Kraljevićevo
Kočarevo