XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 137 utakmica za dan
Nedelja, 15 Avgust 2010

Fudbal

Hajduk
Kula
1 : 2
Sloboda PS
Užice
Rad
Beograd
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Vujić voda
Valjevo
Radnik
Surdulica
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Palić
Palić
2 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Beograd
Beograd
15.08.2010
10:00
Sindjelić
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 3
Srem (J)
Jakovo
Sopot
Sopot
3 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Resnik
Resnik
0 : 3
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Grafičar
Beograd
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Bane
Raška
1 : 1
Tutin
Tutin
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Gruža
Gruža
Šumadinac
Brzan
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga (D)
Drmno
0 : 5
Šapine
Šapine
Zvižd
Kučevo
4 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Borac
Žabari
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Osečina
Osečina
2 : 2
Jadar (ST)
Stupnica
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Drina
Ljubovija
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Krušik
Valjevo
0 : 3
Loznica
Loznica
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Vučje
Vučje
0 : 5
Pukovac
Pukovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 2
Moravica (S)
Subotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Radan
Lebane
3 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Radnički
Lubnica
Bor
Bor
3 : 2
Slatina
Bor
Rembas
Resavica
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Borac
Bivolje
Trajal
Kruševac
0 : 1
Trgovački
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Juhor
Obrež
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Spartak
Debeljača
0 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
1 : 0
AFK
Ada
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Radnički (B)
Bajmok
Borac
Novi Sad
6 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladost
Turija
1 : 1
Index
Novi Sad
Sloga Radnički
Erdevik
2 : 2
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Mladenovo
2 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Sloga (K)
Kasidol
1 : 3
Beli Orao
Bradarac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Crni Vrh
Miljević
Mladost
Biskuplje
4 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Napredak
Nabrđe
0 : 1
Omladinac
Šetonje
Vihor
Маljurevac
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
Polet (T)
Trnovče
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost (R)
Ratari
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Sloboda (L)
Lipe
1 : 1
Omladinac (R)
Rakinac
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Napredak
Markovac
Cerovac
Cerovac
6 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Antimon
Zajača
Mladost
Donji Dobrić
1 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Lipolist
Lipolist
3 : 1
milos pocerac
gornja vranjska
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Radnički
Koceljeva
Polet
Rasna
1 : 1
Ariljska rampa
Požega
Perućac
Perućac
6 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Savinac
Visibaba
3 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Železničar
Požega
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladost
Jovac
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Vinoraca
Vinoraca
Morava
Ribare
3 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 1
Istok-63
Plana
Vinogradar
Crkvenac
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Buducnost
Miliva
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Potisje
Kanjiža
1 : 2
Čoka
Čoka
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
6 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
4 : 0
Bačka
Mol
Čantavir
Čantavir
5 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Kordun
Kljajićevo
3 : 4
Mladost
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Omladinac
Bukovac
PIK
Prigrevica
2 : 1
Radnički
Ratkovo
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 3
Graničar
Riđica
ŽAK
Sombor
3 : 1
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
5 : 0
Crvenka
Crvenka
Hajduk
Jovanovac
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Azbest
Stragari
2 : 2
Bagremar
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
2 : 4
Opornica
Opornica
Seljak
Cvetojevac
5 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Korićani
Korićani
0 : 1
Botunje
Botunje
Ćava
Grošnica
5 : 1
Kragujevac
Kragujevac
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Crnča
Crnča
Radjevac
Krupanj
1 : 3
Mladost
Borina
Velika Reka
Podgaj
3 : 1
Granit
Radalj
Bratstvo
Krupanj
0 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga (S)
Straža
1 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Stari Jadar
Gornji Dobrić
6 : 0
Rudar
Brasina
Sloga (K)
Korenita
2 : 2
Stolice
Krupanj
Duško
Klenje
2 : 3
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
2 : 2
Mladost(P)
Prnjavor
Proleter
Šabac
5 : 3
Omladinac
Slepčević
Mladost(M)
Mačvanski Metković
1 : 0
Budućnost
Zminjak
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Napredak
Banovo Poilje
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Partizan
Drenovac
8 : 2
Sloga
Bogosavac
Pocerina
Jevremovac
1 : 1
Galeb
Cerovac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Maovi MH
Maovi
1 : 2
Korman
Korman
Jelen
Jelenča
6 : 0
Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Rankovac
Nakučani
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Hajduk
Debrc
1 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Sloga Mat
Matijevac
4 : 0
Provo
Provo
BSK
Buljane
2 : 1
Javor
Sladaja
Napredak
Svojnovo
0 : 0
Sindjelic (V)
Vojnik
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Crni Vrh
Deonica
2 : 0
Rudar
Plazane
Sindjelic (G)
Grabovac
11 : 2
Sloboda
Suljkovac
Kolare
Kolare
0 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Kordun
Kljajićevo
6 : 4
Mladost
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Omladinac
Bukovac
PIK
Prigrevica
0 : 3
Radnički
Ratkovo
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 3
Graničar
Riđica
ŽAK
Sombor
1 : 1
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
1 : 10
Crvenka
Crvenka
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Čoka
Čoka
Proleter
Njegoševo
2 : 6
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
5 : 1
Bačka
Mol
Čantavir
Čantavir
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica