XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 68 utakmica za dan
Subota, 5 Jun 2010

Fudbal

Spartak (D)
Debeljača
1 : 3
Dolina
Padina
Vršac
Vršac
2 : 1
Palić
Palić
Metalac AV
Futog
0 : 2
Donji Srem
Pećinci
Big Bul
Bačinci
1 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 3
Radnički (Š)
Šid
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Senta
Senta
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Vinča
Vinča
Turbina
Beograd
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Milutinac
Zemun
4 : 0
Poštar
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Beograd
PKB
Padinska skela
4 : 0
Lasta
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 3
Budućnost (D)
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Slavija
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
GP Zlatibor
Užice
5 : 1
Savinac
Visibaba
Crnokosa
Kosjerić
5 : 2
Budućnost
Arilje
Zlatibor (Č)
Čajetina
5 : 0
Perućac
Perućac
Banja
Banja
4 : 4
Borac (P)
Pajsijevići
Partizan (D)
Darosava
0 : 2
Junkovac
Junkovac
Bare
Bare
0 : 1
Šumadija
Toponica
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Karađorđe (R)
Rača
0 : 3
Šumadinac (B)
Brzan
Marjan
Knić
6 : 1
Borac (Lj)
Ljuljaci
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Palilulac
Niš
1 : 3
Aluminjum
Niš
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Brestovac
Brestovac
8 : 1
Rajac
Rajac
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Ključ
Podvrška
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Zlot
Zlot
Bečej
Bečej
3 : 4
Sremac
Čerević
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Ribnica
Jovac
2 : 4
Vrnjci
Vrnjci
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Grdica
Grdica
Šumadija
Šumarice
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Tavnik
Tavnik
5 : 3
Mladost (V)
Vrdila
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Partizan
Vrba
Žiča
Žiča
2 : 4
Polet (R)
Ratina
Lazac
Lazac
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Gučevo
Banja Koviljača
7 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Crnča
Crnča
4 : 5
Prva iskra
Runjani
Sloga
Bačinac
3 : 0
Bašin
Bašin
Udarnik
Baničina
0 : 2
Glavaš
Glibovac
Proleter
Mala Plana
2 : 5
Mramorac
Mramorac
Mladi borac
Vodice
3 : 2
Pobeda
Golobok
Rudar
Jelašnica
1 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
0 : 3
Rujnik
Rujnik
Mladost (MS)
Mali Suvodol
3 : 0
Željuša
Željuša
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 2
Morava
Medveđa
Sloga
Lozna
2 : 1
MZ Trstenik
Trstenik
Omladinac
Odžaci
2 : 1
Vinogradar
Riljac
Olimpija
Beograd
1 : 6
Dunav
Veliko selo
Mladi proleter
Beograd
05.06.2010
17:30
OFK Zvezdara
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Napredak
Kruševac
1 : 0
Požarevac
Požarevac
Jerina
Smederevo
2 : 6
Šabac
Šabac
Rubin
Mol
0 : 7
Ravangrad
Sombor
Kikinda
Kikinda
0 : 5
Kalemegdan
Beograd
Pančevo
Pančevo
1 : 6
Novi Bečej
Novi Bečej
Radnički 1919
Zrenjanin
4 : 4
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Morava
Velika Plana