XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 167 utakmica za dan
Subota, 22 Maj 2010

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Indjija
Inđija
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Mladost (A)
Apatin
1 : 0
Bežanija
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Sevojno Point
Sevojno
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Dinamo
Vranje
Drina (Z)
Zvornik
4 : 0
Sloga (T)
Trn
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sloga (D)
Doboj
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Drina HE
Višegrad
Romanija
Pale
2 : 0
Sloboda
Novi Grad
Famos
Vojkovići
1 : 0
Sutjeska
Foča
Mladost
Gacko
3 : 1
Radnik
Bijeljina
BSK
Banja Luka
0 : 0
Proleter
Teslić
Sloga (P)
Požega
1 : 0
FAP
Priboj
Vujić voda
Valjevo
2 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Svrljig
Svrljig
5 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Timok
Zaječar
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Sinđelić
Niš
5 : 0
Car Konstantin
Niš
Dubočica
Leskovac
1 : 0
Kopaonik
Brus
Spartak (D)
Debeljača
0 : 2
Vršac
Vršac
Metalac AV
Futog
2 : 1
Dolina
Padina
Big Bul
Bačinci
1 : 0
Palić
Palić
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 3
Veternik Viskol
Veternik
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Voždovac
Beograd
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Slavija (K)
Kragujevac
5 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Selevac
Selevac
0 : 4
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Sloga (B)
Batočina
5 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 4
Radnik
Stari Tamiš
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Vojvodina
Novo Miloševo
4 : 1
Borac
Starčevo
Polet (N)
Nakovo
1 : 6
Bačka 1901
Subotica
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Obilić
Novi Kneževac
7 : 0
BAK
Bela Crkva
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 3
Jedinstvo
Novi Bečej
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Sloven
Ruma
5 : 3
Polet (K)
Karavukovo
Ljukovo
Ljukovo
4 : 1
Borac
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Solunac
Rastina
Jugović
Kać
2 : 0
Radnički (I)
Irig
ŽAK
Sombor
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
Mladost
Turija
4 : 0
Šajkaš
Kovilj
Index
Novi Sad
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Milutinac
Zemun
0 : 1
Vinča
Vinča
IMT
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Lasta
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Slavija
Beograd
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Napredak
Gračac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Tutin
Tutin
Braća Vuković
Lađevci
1 : 2
Karađorđe
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
0 : 3
Jedinstvo
Godačica
Slatina
Slatina
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
3 : 2
Savinac
Visibaba
Kačer
Belanovica
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Banjani
Banjani
4 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Karađorđe (T)
Topola
1 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Zadrugar
Osanica
2 : 6
Beli Orao
Bradarac
Palilulac
Niš
2 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Naša krila
Belotinac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Mladost (O)
Orljane
3 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Moravica
Subotinac
2 : 2
Morava
Žitkovac
Omladinac
Malošište
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Rutevac
Rutevac
3 : 0
Borac
Azbresnica
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Železničar (VB)
Vranjska banja
Napredak
Surdulica
0 : 3
Pčinja
Trgovište
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Polet
Gornji Vrtogoš
Dragoš
Pirot
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Borac
Barje Čiflik
Prčevac
Pirot
3 : 0
Padež
Petrovac
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 7
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 5
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 3
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 0
Brodoremont
Kladovo
Brestovac
Brestovac
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Krivelj
Krivelj
2 : 1
Rajac
Rajac
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Ključ
Podvrška
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Mladost
Omoljica
Naftagas (E)
Elemir
2 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Begej
Žitište
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Naftagas (B)
Boka
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Vojvodina
Perlez
Stanišić
Stanišić
2 : 4
Graničar
Riđica
Radnički
Ratkovo
1 : 1
Mladost (K)
Kruščić
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Polet (S)
Sivac
Bečej
Bečej
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Sremac
Čerević
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Jedinstvo (R)
Rumenka
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Polet (R)
Ratina
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Granit
Radalj
Crnča
Crnča
2 : 2
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Udarnik
Baničina
4 : 1
Bašin
Bašin
Proleter
Mala Plana
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Mladi borac
Vodice
2 : 9
Glavaš
Glibovac
Pobeda
Golobok
7 : 2
Mramorac
Mramorac
Borac
Ralja
3 : 1
Kolarac
Kolari
Skobalj
Skobalj
4 : 0
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Proleter
Vranovo
Venčani
Venčani
3 : 4
Borac
Kloka
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Carevac
Carevac
2 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Žitkovica
Žitkovica
1 : 1
Mladost
Biskuplje
Sloboda
Bistrica
0 : 2
Mladost
Svinjarevo
Morava
Krušce
0 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Rujnik
Rujnik
4 : 3
Budućnost
Popovac
Sloboda
Stara Moravica
4 : 0
Olimpija
Gunaroš
Tomislavci
Tomislavci
2 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Čibukovac
Kraljevo
BSK
Boževac
1 : 0
Napredak
Kula
Jedinstvo
Smoljinac
2 : 2
Budućnost
Aljudovo
Stig (C)
Crljenac
3 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga
Lozna
4 : 0
Tomako Internacional
Trstenik
Omladinac
Odžaci
1 : 5
Gradina
Pejovac
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Heroj
Jajinci
3 : 0
GAK
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
6 : 0
Mladost
Jabučki rit
Spartak
Subotica
0 : 2
Napredak
Kruševac
Mašinac PZP
Niš
3 : 3
LASK
Lazarevac
Kikinda
Kikinda
0 : 4
Sloga
Zemun
Pančevo
Pančevo
2 : 3
Ravangrad
Sombor
Radnički 1919
Zrenjanin
6 : 0
Kalemegdan
Beograd
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
2 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 3
Bežanija
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 4
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 4
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
4 : 0
Zemun
Zemun
Mačva
Šabac
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Timok
Zaječar
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Borac (Č)
Čačak
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
4 : 1
Dubočica
Leskovac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Morava
Velika Plana
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Bežanija
Beograd
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
1 : 1
Borac (Č)
Čačak

Košarka

Tamiš
Pančevo
65 : 86
Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
74 : 69
Hemofarm
Vršac
Metalac
Valjevo
65 : 71
FMP
Železnik
Borac
Čačak
61 : 84
Crvena Zvezda
Beograd

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
28 : 30
Naisus
Niš
Vojvodina Železničar
Novi Sad
32 : 22
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Smederevo
Smederevo
26 : 26
Metaloplastika
Šabac
Dinamo
Pancevo
31 : 31
Crvena Zvezda Alumil
Beograd
PKB
Padinska Skela
30 : 31
Crvenka
Crvenka
Crvena Zvezda
Mokrin
28 : 34
Požarevac
Požarevac
Bask
Beograd
45 : 27
Dubočica
Leskovac
Zlatar
Nova Varoš
25 : 19
Nova Pazova
Nova Pazova
Rudar
Kostolac
40 : 33
Napredak
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
10 : 0
Vrbas - Vital
Vrbas