XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 174 utakmica za dan
Subota, 15 Maj 2010

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
4 : 0
Zemun
Zemun
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Bežanija
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Dinamo
Vranje
Radnik
Bijeljina
3 : 1
BSK
Banja Luka
Sutjeska
Foča
1 : 2
Mladost
Gacko
Sloboda
Novi Grad
2 : 1
Famos
Vojkovići
Drina HE
Višegrad
1 : 1
Romanija
Pale
Sloga (D)
Doboj
4 : 1
Ljubić
Prnjavor
Drina (Z)
Zvornik
0 : 0
Kozara
Gradiška
Budućnost (V)
Valjevo
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloboda (U)
Užice
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Kopaonik
Brus
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Sinđelić
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Radnik
Surdulica
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Senta
Senta
Veternik Viskol
Veternik
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Vršac
Vršac
2 : 0
Metalac AV
Futog
Dorćol
Beograd
0 : 0
Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
BASK
Beograd
3 : 0
Grafičar
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Bane
Raška
Omladinac (NS)
Novo Selo
4 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 0
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
4 : 0
Osečina
Osečina
Radnički Zorka
Šabac
3 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 1
Krušik
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Vrbovac
Vrbovac
2 : 3
Selevac
Selevac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 0
Obilić (Ž)
Živica
Gruža
Gruža
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Borac
Žabari
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 3
Pukovac
Pukovac
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 1
Bobište
Bobište
Sloga (L)
Leskovac
3 : 3
Topličanin
Prokuplje
Rudar (B)
Bor
1 : 2
Trajal
Kruševac
Kablovi
Zaječar
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Bor
Bor
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Slatina (B)
Bor
Radnik
Stari Tamiš
3 : 2
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 3
Bačka (P)
Pačir
BAK
Bela Crkva
1 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Bačka 1901
Subotica
4 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Borac
Starčevo
3 : 0
Polet (N)
Nakovo
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Polet (K)
Karavukovo
3 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Cement
Beočin
4 : 0
Index
Novi Sad
Šajkaš
Kovilj
2 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Hajduk
Šimanovci
0 : 2
Mladost
Turija
Radnički (I)
Irig
4 : 2
ŽAK
Sombor
Solunac
Rastina
3 : 1
Jugović
Kać
Borac
Novi Sad
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Sloven
Ruma
0 : 4
Ljukovo
Ljukovo
IMT
Beograd
2 : 1
Turbina
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 1
Trudbenik
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Slavija
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Karađorđe
Kraljevo
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Spartak
Trnava
3 : 2
Miokovci
Miokovci
Autoprevoz
Čačak
1 : 0
Gorušica
Viča
Luna Avijatičar
Vranjani
2 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Budućnost
Arilje
2 : 2
Železničar
Požega
Zlatibor voda
Gostilje
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Mladost
Vračević
3 : 1
Ribnikar
Pecka
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 2
Brezovica
Brezovica
Zadrugar
Lajkovac
8 : 0
Banjani
Banjani
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Kačer
Belanovica
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Partizan (D)
Darosava
Karađorđe (R)
Rača
0 : 6
Borac (P)
Pajsijevići
Marjan
Knić
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Aluminjum
Niš
2 : 1
Vulkan
Brenica
Knežica
Knežica
3 : 0
Rad
Merošina
Borac
Azbresnica
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Naša krila
Belotinac
Pčinja
Trgovište
0 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Čelik
Belo polje
3 : 0
Napredak
Surdulica
Alakince
Alakince
1 : 0
As
Bujanovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
6 : 1
Dragoš
Pirot
Napredak
Izvor
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Prčevac
Pirot
Zlot
Zlot
10 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Dunav
Prahovo
6 : 0
Radnički
Klokočevac
Radnički (K)
Kovin
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Begej
Žitište
0 : 5
Zadrugar
Lazarevo
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Polet (S)
Sivac
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Mladost (K)
Kruščić
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Radnički
Ratkovo
Stanišić
Stanišić
2 : 3
BSK
Bački Brestovac
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Vrbas
Vrbas
Jedinstvo
Stara Pazova
5 : 1
PSK Putinci
Putinci
Mlada krila
Metikoši
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Stari Jadar
Gornji Dobrić
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Pobeda
Golobok
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 1
Mladi borac
Vodice
Bašin
Bašin
0 : 3
Proleter
Mala Plana
Budućnost
Vlaški Do
2 : 1
Udarnik
Baničina
Sloga
Lugavčina
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Kolarac
Kolari
2 : 2
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
1 : 0
Borac
Ralja
Đerdap
Golubac
2 : 0
Makce
Makce
Laolac
Veliko Laole
1 : 0
Vrelo
Milanovac
Sloboda
Rasnica
3 : 3
Sloga
Veliko Selo
Mladost (MS)
Mali Suvodol
1 : 2
Temac
Temska
Subotica
Subotica
1 : 3
Đurđin TB
Đurđin
Čoka
Čoka
5 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Pobeda
Pobeda
Olimpija
Gunaroš
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Borac
Klenovnik
6 : 1
Napredak (B)
Batovac
Dunav
Ostrovo
3 : 4
BSK
Brežane
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Stig
Beranje
Cerova
Cerova
3 : 2
Krasava
Krasava
Napredak
Kula
3 : 0
Sloga
Veliko Selo
Tomako Internacional
Trstenik
2 : 7
Omladinac
Odžaci
Sloboda
Mijajlovac
0 : 3
Sloga
Lozna
Mladost
Mala Drenova
5 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Topoljak
Grabovac
Stara Čaršija
Osaonica
6 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
OFK Zvezdara
Beograd
0 : 8
Crvenka
Borča
GAK
Beograd
1 : 10
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Olimpija
Beograd
0 : 3
Mladi proleter
Beograd
LASK
Lazarevac
3 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Napredak
Kruševac
4 : 0
Jerina
Smederevo
Kalemegdan
Beograd
1 : 2
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Sloga
Zemun
4 : 2
Pančevo
Pančevo
Rubin
Mol
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Borac (Č)
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Rad
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 6
Teleoptik
Zemun
Timok
Zaječar
1 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
4 : 3
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
5 : 2
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Bežanija
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo

Košarka

Tamiš
Pančevo
65 : 72
Partizan
Beograd
Metalac
Valjevo
74 : 75
Radnički
Kragujevac
Borac
Čačak
80 : 95
Hemofarm
Vršac
Crvena Zvezda
Beograd
92 : 83
FMP
Železnik

Rukomet

Crvenka
Crvenka
32 : 31
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Crvena Zvezda Alumil
Beograd
29 : 22
PKB
Padinska Skela
Metaloplastika
Šabac
38 : 26
Dinamo
Pancevo
Priboj
Priboj
28 : 23
Jugović Unimet
Kać
Proleter Naftagas
Zrenjanin
22 : 33
Partizan Dunav osiguranje
Beograd
Požarevac
Požarevac
30 : 25
Vrbas - Vital
Vrbas
Napredak
Kruševac
35 : 33
Jagodina
Jagodina
Dubočica
Leskovac
20 : 30
Zaječar
Zaječar
Crvena Zvezda
Mokrin
27 : 34
Bask
Beograd
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
34 : 33
Radnički Lepenica
Kragujevac

Vaterpolo

Senta
Senta
23 : 3
ŽAK
Kikinda
Taš 2000
Beograd
12 : 1
Partizan
Beograd
Vračar
Beograd
7 : 6
Senta
Senta
ŽAK
Kikinda
1 : 26
Taš 2000
Beograd