XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 49 utakmica za dan
Sreda, 21 April 2010

Fudbal

Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Javor Habitfarm
Ivanjica
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Hajduk
Kula
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Bežanija
Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 1
Sevojno Point
Sevojno
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Dinamo
Vranje
Zemun
Zemun
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Indjija
Inđija
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Radnički (N)
Niš
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Mladost (A)
Apatin
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Autoprevoz
Čačak
6 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Spartak
Trnava
Dragačevo
Guča
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rudar
Bresnica
6 : 2
Miokovci
Miokovci
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Gorušica
Viča
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 3
Slatina
Slatina
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Napredak (S)
Svračkovci
2 : 3
Jedinstvo (P)
Puhovo
Polet (A)
Aleksandrovac
4 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (N)
Nabrđe
0 : 3
Beli Orao
Bradarac
Dunavac
Kisiljevo
4 : 2
Zadrugar
Osanica
Crni Vrh
Miljević
1 : 4
Sloga (B)
Burovac
Mlava
Malo Laole
2 : 3
Sloga (D)
Drmno
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Vihor
Маljurevac
Sloga (K)
Kasidol
2 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Radnički
Klokočevac
1 : 7
Majdanpek
Majdanpek
Zvezda
Čukojevac
6 : 2
Omladinac (D)
Drakčići
Musina reka
Musina reka
6 : 3
Kablar
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
4 : 0
Progorelica
Progorelica
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Stubal
Stubal
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Budućnost (S)
Samaila
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac

Košarka

Tamiš
Pančevo
64 : 73
Borac
Čačak
Metalac
Valjevo
100 : 106
Crvena Zvezda
Beograd

Odbojka

Spartak
Subotica
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
23 : 22
Kolubara
Lazarevac
Bask
Beograd
45 : 40
Zlatar
Nova Varoš
Napredak
Kruševac
29 : 33
Radnički Lepenica
Kragujevac

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
11 : 7
Szeged Beton
Szeged