XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 175 utakmica za dan
Subota, 17 April 2010

Fudbal

BSK Borča
Borča
1 : 4
Jagodina
Jagodina
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Hajduk
Kula
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Borac
Čačak
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost (A)
Apatin
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički (N)
Niš
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Indjija
Inđija
Sevojno Point
Sevojno
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bežanija
Beograd
3 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Drina HE
Višegrad
1 : 1
Proleter
Teslić
Sloga (D)
Doboj
2 : 0
BSK
Banja Luka
Drina (Z)
Zvornik
2 : 0
Mladost
Gacko
Kozara
Gradiška
2 : 0
Famos
Vojkovići
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Romanija
Pale
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
FAP
Priboj
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Vujić voda
Valjevo
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Timok
Zaječar
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sinđelić
Niš
3 : 2
Radnik
Surdulica
Dubočica
Leskovac
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Kopaonik
Brus
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Car Konstantin
Niš
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
Big Bul
Bačinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Metalac AV
Futog
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Dolina
Padina
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 0
Palić
Palić
Radnički (Š)
Šid
0 : 3
Donji Srem
Pećinci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 2
Veternik Viskol
Veternik
Palilulac
Krnjača
0 : 1
BASK
Beograd
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 2
Pobeda
Beloševac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Loznica
Loznica
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički Zorka
Šabac
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Ribnica
Mionica
Gruža
Gruža
1 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Napredak
Aleksinac
1 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Temnić
Varvarin
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Trajal
Kruševac
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Bor
Bor
Radnik
Stari Tamiš
5 : 0
BAK
Bela Crkva
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 2
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novo Miloševo
4 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Polet (K)
Karavukovo
1 : 1
Šajkaš
Kovilj
Solunac
Rastina
2 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Sloven
Ruma
1 : 1
Index
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Mladost
Turija
Jugović
Kać
1 : 1
ŽAK
Sombor
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 1
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Turbina
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 2
Vinča
Vinča
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Radnički
Kovači
Magnohrom
Kraljevo
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Slatina
Slatina
4 : 0
Šumadija
Brdjani
Spartak
Trnava
3 : 3
Dragačevo
Guča
Autoprevoz
Čačak
0 : 0
Mladost (P)
Preljina
Crnokosa
Kosjerić
4 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 1
Budućnost
Arilje
Mladost
Vračević
1 : 0
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
5 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Kačer
Belanovica
3 : 3
Banjani
Banjani
Karađorđe (T)
Topola
2 : 3
Banja
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Karađorđe (R)
Rača
1 : 2
Marjan
Knić
Polet (SD)
Suvi Do
6 : 0
Polet (A)
Aleksandrovac
Zadrugar
Osanica
2 : 3
Crni Vrh
Miljević
Moravica
Subotinac
2 : 1
Mladost (O)
Orljane
Omladinac
Malošište
3 : 5
Naša krila
Belotinac
Knežica
Knežica
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Borac
Azbresnica
2 : 0
Radnički
Čapljinac
Čelik
Belo polje
8 : 1
Polet
Gornji Vrtogoš
Alakince
Alakince
1 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Napredak
Izvor
5 : 3
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
1 : 5
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
1 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Prčevac
Pirot
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Brestovac
Brestovac
1 : 0
Slatina (N)
Negotin
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
AFK
Ada
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Krajina
Krajišnik
7 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Potisje
Knićanin
Vojvodina
Perlez
4 : 1
Begej
Žitište
Radnički
Ratkovo
5 : 2
PIK
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Polet (S)
Sivac
5 : 1
Borac
Bački Gračac
Srbobran
Srbobran
0 : 1
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Bečej
Bečej
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 1
Graničar (A)
Adaševci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 0
PSK Putinci
Putinci
Grdica
Grdica
2 : 1
Partizan
Vrba
Bašin
Bašin
0 : 4
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Vlaški Do
2 : 4
Mramorac
Mramorac
Sloga
Bačinac
2 : 0
Pobeda
Golobok
Udarnik
Baničina
1 : 0
Proleter
Mala Plana
SASK
Saraorci
0 : 1
Proleter
Vranovo
Borac
Ralja
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
0 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Laolac
Veliko Laole
0 : 3
Mladost
Svinjarevo
Mladost (MS)
Mali Suvodol
4 : 2
Sloboda
Rasnica
Subotica
Subotica
5 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Čoka
Čoka
3 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Čibukovac
Kraljevo
2 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 3
Zvezda
Čukojevac
Sloga
Lozna
4 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Olimpija
Beograd
1 : 7
Brodarac
Novi Beograd
Kapedunum
Beograd
1 : 3
Crvenka
Borča
Mladi proleter
Beograd
1 : 0
Heroj
Jajinci
Mašinac PZP
Niš
3 : 1
Napredak
Kruševac
Unafortuna 04
Kragujevac
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
LASK
Lazarevac
3 : 2
Šabac
Šabac
Kalemegdan
Beograd
3 : 1
Ravangrad
Sombor
Partizan
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 4
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
4 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Borac (Č)
Čačak
3 : 4
Partizan
Beograd

Košarka

Spartak
Subotica
59 : 76
Radnički Basket
Beograd
Radnički
Kragujevac
75 : 56
Tamiš
Pančevo
Hemofarm
Vršac
74 : 72
Partizan
Beograd
FMP
Železnik
83 : 73
Metalac
Valjevo
Crvena Zvezda
Beograd
82 : 66
Borac
Čačak
Mladost (Č)
Čačak
76 : 81
Vojvodina
Novi Sad
Zdravlje
Leskovac
76 : 79
Crnokosa
Kosjerić
Vizura Smederevo
Smederevo
94 : 75
Superfund BP
Beograd
Jagodina
Jagodina
89 : 69
Radnički (O)
Obrenovac
Partizan 2
Beograd
88 : 70
Železničar (I)
Inđija
Šabac
Šabac
77 : 57
Sivac
Sivac
Moravac
Čačak
60 : 67
Play Off
Užice
Kovin MT
Kovin
89 : 88
Beočin
Beočin
Jugobanat
Banatski Karlovac
102 : 77
Pro Tent
Obrenovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
61 : 51
Mladost Kolubara
Lazarevac

Odbojka

VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Novi Sad DDOR
Novi Sad
3 : 2
Putevi
Ivanjica
Bavanište
Bavanište
0 : 3
GIK Banat
Klek
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak
Subotica
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Radnički
Kragujevac
Osečina
Osečina
3 : 2
Zlatibor (Č)
Čajetina
Tutin Dalas
Tutin
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 1
Tajm
Užice

Rukomet

Vranje
Vranje
37 : 20
Novi Pazar
Novi Pazar
Dubočica
Leskovac
34 : 22
Jagodina
Jagodina
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
36 : 23
Medicinar
Šabac
JP Radnički
Novi Beograd
18 : 28
Zaječar
Zaječar
Crvena Zvezda
Beograd
27 : 25
Jagodina
Jagodina
Max Sport
Nova Pazova
26 : 22
Železnicar Gas Teh
Inđija
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
43 : 36
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
43 : 37
Napredak
Kruševac
Radnički Lepenica
Kragujevac
25 : 30
Cepelin
Beograd
Župa
Aleksandrovac
27 : 36
Pirot
Pirot

Vaterpolo

TENT
Obrenovac
8 : 9
ŽAK
Kikinda
Student
Beograd
15 : 5
Singidunum
Beograd
Domino Honvéd
Budapest
9 : 6
Hornets Košice
Košice

Futsal

Pirot
Pirot
2 : 7
Kolubara
Lazarevac
Rušče
Vranje
4 : 0
Niš 92
Niš
SAS
Zrenjanin
7 : 9
Leteći Holandjanin
Vrbas
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
1 : 7
Ekonomac
Kragujevac