XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 269 utakmica za dan
Nedelja, 11 April 2010

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Partizan
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Železničar
Lajkovac
4 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
5 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Timok
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Palić
Palić
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Dolina
Padina
2 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Sopot
Sopot
Hajduk
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Grafičar
Beograd
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Resnik
Resnik
0 : 1
Beograd
Beograd
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Vodojaža
Grošnica
4 : 1
Sušica
Kragujevac
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Orlovac
Mrčajevci
5 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 1
Loznica
Loznica
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Krušik
Valjevo
3 : 1
Ribnica
Mionica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 0
Selevac
Selevac
Borac
Žabari
1 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Obilić (Ž)
Živica
Zvižd
Kučevo
0 : 0
Šapine
Šapine
Mladost (M)
Medoševac
2 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Radan
Lebane
3 : 1
Bobište
Bobište
Jastrebac (B)
Blace
1 : 0
Topličanin
Prokuplje
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Vučje
Vučje
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Borac
Bivolje
1 : 0
Trudbenik
Stalać
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Rudar (B)
Bor
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Temnić
Varvarin
Slatina (B)
Bor
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Trgovački
Jagodina
1 : 0
Trajal
Kruševac
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
ŽAK
Sombor
10 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Mladost
Turija
3 : 0
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 0
Solunac
Rastina
Poštar
Beograd
1 : 2
Lasta
Beograd
Vinča
Vinča
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
PKB
Padinska skela
0 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
0 : 1
Tutin
Tutin
Rudar
Baljevac
0 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Napredak
Gračac
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
Radnik
Ušće
2 : 0
Radnički
Kovači
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Dragačevo
Guča
1 : 0
Autoprevoz
Čačak
Rudar
Bresnica
2 : 0
Spartak
Trnava
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Miokovci
Miokovci
Šumadija
Brdjani
1 : 2
Gorušica
Viča
Napredak (S)
Svračkovci
2 : 3
Slatina
Slatina
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Omladinac
Zdravčići
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Železničar
Požega
1 : 1
Polet
Rasna
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
GP Zlatibor
Užice
Perućac
Perućac
0 : 4
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Lazarica
Prilipac
Arilje
Arilje
0 : 3
Zlatibor voda
Gostilje
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Mladost
Vračević
ZSK
Valjevo
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Šumadija
Azanja
2 : 0
Sloboda
Lipe
Budućnost
Ratari
0 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 3
Železničar (S)
Smederevo
Drugovac
Drugovac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Železničar (K)
Kusadak
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
4 : 0
Mladi radnik
Radinac
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Napredak
Markovac
Lunjevac
Lunjevac
2 : 1
Cerovac
Cerovac
Šumadija
Toponica
1 : 0
Banja
Banja
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 3
Šumadinac (B)
Brzan
Partizan (D)
Darosava
4 : 0
Borac (Lj)
Ljuljaci
Bare
Bare
4 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Polet (A)
Aleksandrovac
4 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Napredak (N)
Nabrđe
4 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Crni Vrh
Miljević
5 : 0
Beli Orao
Bradarac
Mlava
Malo Laole
2 : 0
Zadrugar
Osanica
Borac
Veliko Laole
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Sloga (K)
Kasidol
1 : 2
Sloga (D)
Drmno
Radnički (T)
Trupale
5 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 5
Proleter (M)
Mezgraja
Delijski Vis
Niš
7 : 1
Morava (Č)
Čokot
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 1
Mramor
Mramor
OFK Niš
Niš
3 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Morava
Žitkovac
6 : 0
Rad
Merošina
Jedinstvo
Bobovište
0 : 1
Borac
Azbresnica
Bukovik
Razanj
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Železničar (VB)
Vranjska banja
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Hajduk
Preševo
3 : 0
Polet
Gornji Vrtogoš
As
Bujanovac
4 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Mladost
Suvojnica
3 : 0
Vihor
Zbevac
Dragoš
Pirot
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Rajac
Rajac
1 : 5
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Dunav
Prahovo
Majdanpek
Majdanpek
4 : 1
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
5 : 0
Radnički
Klokočevac
BSK
Bukovce
3 : 6
Poreč
Donji milanovac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Tempo
Sefkerin
4 : 0
Dolovo
Dolovo
Jugoslavija
Jabuka
4 : 3
Sloga
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 2
OFK Klek
Klek
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Delija
Mokrin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 3
Bilećanin
Sečanj
Graničar
Riđica
4 : 2
Mladost (K)
Kruščić
Kula
Kula
2 : 3
Polet (S)
Sivac
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Crvenka
Crvenka
PIK
Prigrevica
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Lipar
Lipar
2 : 0
Radnički
Ratkovo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Sremac
Čerević
2 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Slavija (NS)
Novi Sad
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Mladost (NS)
Novi Sad
3 : 1
Omladinac (S)
Stepanovićevo
PSK Putinci
Putinci
4 : 0
Borac (M)
Martinci
Graničar (A)
Adaševci
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Mladost
Kupinovo
0 : 3
Dunav
Stari Banovci
Fruškogorac
Kukujevci
2 : 1
Borac (S)
Surduk
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Jadran
Golubinci
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Granit
Jošanička banja
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Žiča
Žiča
4 : 0
Tavnik
Tavnik
Lazac
Lazac
2 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Polet (R)
Ratina
0 : 1
Morava (M)
Mrsać
Partizan
Vrba
0 : 4
Ribnica
Jovac
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Grdica
Grdica
Prva iskra
Runjani
4 : 1
Borac (K)
Kozjak
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 2
Stolice
Krupanj
Granit
Radalj
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Gradac
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
0 : 3
Pričević
Pričević
Mladost (D)
Dračić
8 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
3 : 0
Beloševac
Beloševac
Kotešica
Kotešica
2 : 2
OFK Divci
Divci
Vragočanica
Vragočanica
1 : 5
Polet
Popučke
Badljevica
Badljevica
0 : 3
Landol
Landol
7. Jul
Vodanj
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Vučak
Vučak
1 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Podunavac
Udovice
2 : 0
Šumadinac
Binovac
Polet
Trnovče
2 : 0
Karadjordje
Radovanje
Jasenica
Kruševo
2 : 5
Mladost
Novo Selo
Borac
Kloka
2 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Vinča
Vinča
1 : 1
BSK Belosavci
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
OFK Šatornja
Šatornja
1 : 1
Šumadinac
Stojnik
Sloga
Zagorica
6 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 2
Kotlenik
Guncati
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 2
BSK
Borač
Crvena zvezda
Miraševac
4 : 1
Polet
Guberevac
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Mladost (R)
Rašković
ŽSK
Žirovnica
4 : 0
Omladinac
Donja Rača
Rača Popović
Popović
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
Polet
Voluja
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Desine
Desine
2 : 1
Carevac
Carevac
Jedinstvo
Duboka
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Pionir
Zelenik
1 : 4
Mladost
Biskuplje
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Laolac
Veliko Laole
Košava
Kalište
3 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Radnički
Knežica
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Vrelo
Milanovac
4 : 0
Napredak
Toponica
Integral
Batuša
4 : 1
Rudar
Krepoljin
Mladost
Svinjarevo
1 : 0
Dragoš
Oreškovica
Morava
Krušce
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Rujnik
Rujnik
1 : 5
Moravac
Gornje Međurovo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Sloga
Veliko Selo
3 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
Pobeda
Držina
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Provalija
Pirot
3 : 2
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Željuša
Željuša
0 : 6
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Subotica
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
8 : 2
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 0
Sever
Subotica
Đurđin TB
Đurđin
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
1 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Bratstvo
Ljutovo
1 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Tisa
Padej
0 : 1
Horgoš Higlo
Horgoš
Graničar
Đala
4 : 1
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tromeđa
Majdan
0 : 4
Čoka
Čoka
Mićunovo
Mićunovo
2 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Železničar
Pančevo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 3
Vojvodina
Crepaja
Unirea
Uzdin
1 : 5
Borac (S)
Sakule
Glogonj
Glogonj
10 : 0
Pobeda
Samoš
Borac (P)
Pločica
2 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Mladost
Vojlovica
1 : 1
Kolonija
Kovin
Proleter
Mramorak
5 : 1
Jedinstvo
Dubovac
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Hajduk
Šušara
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Banat
Dupljaja
4 : 2
Borac
Vračev Gaj
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
1 : 6
Vršac United
Vršac
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
1 : 3
Dobrica
Dobrica
Sloga
Plandište
2 : 0
Ratar
Kruščica
Jedinstvo
Vlajkovac
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Mladost
Velika Greda
Napredak
Banatska Topola
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
Crvena Zvezda
Rusko Selo
3 : 2
Borac
Iđoš
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
Musina reka
Musina reka
1 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Zgodačica
Godačica
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Kablar
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 3
Progorelica
Progorelica
Budućnost (S)
Samaila
0 : 3
Stubal
Stubal
Napredak (B)
Batovac
0 : 1
Dunavac
Petka
Sloga
Lučica
1 : 3
BSK
Brežane
Borac
Klenovnik
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Mlava
Bratinac
6 : 1
Stig
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Jedinstvo
Smoljinac
3 : 0
Sloga
Veliko Selo
Stig (C)
Crljenac
1 : 1
Napredak
Kula
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 1
BSK
Boževac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac
Odžaci
0 : 3
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
MZ Trstenik
Trstenik
0 : 6
Stara Čaršija
Osaonica
Gradina
Pejovac
4 : 2
Jugovići
Bogdanje
Tomako Internacional
Trstenik
1 : 7
Morava
Medveđa
Omladinac
Veliki Mokri Lug
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
Crvenka
Borča
4 : 1
Mabat
Beograd
Mladost
Jabučki rit
7 : 1
Olimpija
Beograd
Ševac
Kusić
2 : 1
Vitorul
Straža
Vojvodina
Crvena Crkva
4 : 1
Jedinstvo
Orešac
Omladinac
Zagajica
1 : 4
Pobeda
Parta
BSK Borča
Borča
0 : 0
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Partizan
Beograd
Borac (Č)
Čačak
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
1 : 2
Napredak
Kruševac

Košarka

Radnički (O)
Obrenovac
85 : 81
Jug
Vranje
Radivoj Korać MT
Beograd
92 : 59
Mladost Kolubara
Lazarevac

Odbojka

Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
32 : 29
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Rudar
Kostolac
33 : 30
Bask
Beograd