XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 215 utakmica za dan
Subota, 3 April 2010

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
2 : 0
Spartak Z.V.
Subotica
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Hajduk
Kula
2 : 1
Rad
Beograd
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 0
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Smederevo
Smederevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Zemun
Zemun
4 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Indjija
Inđija
1 : 2
Bežanija
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 3
Dinamo
Vranje
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Mladost (A)
Apatin
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
Drina HE
Višegrad
3 : 0
Sutjeska
Foča
Sloga (D)
Doboj
0 : 2
Radnik
Bijeljina
Drina (Z)
Zvornik
0 : 0
Proleter
Teslić
Kozara
Gradiška
3 : 0
BSK
Banja Luka
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Mladost
Gacko
Romanija
Pale
1 : 0
Famos
Vojkovići
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Mačva
Šabac
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
FAP
Priboj
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Rudar (K)
Kostolac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Kopaonik
Brus
Timok
Zaječar
2 : 1
Dubočica
Leskovac
Sinđelić
Niš
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Donji Srem
Pećinci
3 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Vršac
Vršac
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Metalac AV
Futog
0 : 3
Tekstilac Ites
Odžaci
Big Bul
Bačinci
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Senta
Senta
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Voždovac
Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
BASK
Beograd
1 : 3
Sopot
Sopot
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Palilulac
Krnjača
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Slavija (K)
Kragujevac
Bane
Raška
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (O)
Oplanići
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Osečina
Osečina
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Ribnica
Mionica
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Krušik
Valjevo
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Loznica
Loznica
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Radnički Zorka
Šabac
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Selevac
Selevac
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Šapine
Šapine
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Obilić (Ž)
Živica
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Seljak
Mihajlovac
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Železničar Inon
Požarevac
1 : 0
Borac
Žabari
Crvena zvezda (S)
Suvodol
0 : 0
Gruža
Gruža
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 0
Vučje
Vučje
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Bor
Bor
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Trgovački
Jagodina
Rudar (B)
Bor
0 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Borac
Starčevo
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Mladost
Turija
11 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
ŽAK
Sombor
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Cement
Beočin
3 : 0
Borac
Novi Sad
Šajkaš
Kovilj
0 : 3
Solunac
Rastina
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 1
Turbina
Beograd
Trudbenik
Beograd
5 : 0
Poštar
Beograd
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Karađorđe
Kraljevo
3 : 0
Napredak
Gračac
Slatina
Slatina
3 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Spartak
Trnava
4 : 0
Velereč 94
Velereč
Autoprevoz
Čačak
1 : 0
Rudar
Bresnica
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Železničar
Požega
Mladost
Vračević
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Karađorđe (R)
Rača
Karađorđe (T)
Topola
3 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
Borac
Veliko Laole
2 : 3
Beli Orao
Bradarac
Polet (SD)
Suvi Do
5 : 2
Sloga (B)
Burovac
Naša krila
Belotinac
6 : 0
Knežica
Knežica
Mladost (O)
Orljane
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Moravica
Subotinac
1 : 0
Omladinac
Malošište
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Pčinja
Trgovište
0 : 3
Hajduk
Preševo
Čelik
Belo polje
3 : 0
Železničar (VB)
Vranjska banja
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Napredak
Izvor
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Lužnica
Babušnica
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Prčevac
Pirot
0 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Slatina (N)
Negotin
Zlot
Zlot
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Dunav
Prahovo
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Jadran
Feketić
3 : 1
Proleter
Njegoševo
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Delija
Mokrin
0 : 0
Potisje
Knićanin
Vojvodina
Perlez
5 : 1
ŽAK
Kikinda
Radnički
Ratkovo
4 : 1
Graničar
Riđica
Crvenka
Crvenka
2 : 1
PIK
Prigrevica
Polet (S)
Sivac
5 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Mladost (K)
Kruščić
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Bečej
Bečej
Tvrdjava
Bač
1 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Sremac
Čerević
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 2
Mladost
Kupinovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Budućnost
Vlaški Do
3 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Sloga
Bačinac
0 : 0
Glavaš
Glibovac
Udarnik
Baničina
3 : 2
Pobeda
Golobok
Proleter
Mala Plana
1 : 0
Mladi borac
Vodice
SASK
Saraorci
3 : 1
Sloga
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Proleter
Vranovo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Žitkovica
Žitkovica
8 : 1
Polet
Voluja
Laolac
Veliko Laole
0 : 1
Dragoš
Oreškovica
Subotica
Subotica
10 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Olimpija
Gunaroš
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 3
Progorelica
Progorelica
Čibukovac
Kraljevo
2 : 0
Stubal
Stubal
Napredak
Kula
0 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Sloga
Veliko Selo
0 : 3
Stig (C)
Crljenac
Budućnost
Aljudovo
3 : 2
Jedinstvo
Smoljinac
Kapedunum
Beograd
3 : 0
Mladost
Jabučki rit
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Crvenka
Borča
Heroj
Jajinci
1 : 2
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Šabac
Šabac
0 : 5
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
2 : 0
LASK
Lazarevac
Kolibri
Kuršumlija
0 : 4
Vandini
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 1
Unafortuna 04
Kragujevac
Jerina
Smederevo
1 : 4
Mašinac PZP
Niš
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Zemun
Zemun
2 : 0
Bežanija
Beograd
Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
BSK Borča
Borča
3 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 2
Borac (Č)
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 1
Timok
Zaječar
BSK Borča
Borča
3 : 0
Mačva
Šabac
Dubočica
Leskovac
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
2 : 0
Borac (Č)
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Morava
Velika Plana
1 : 0
Rad
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 7
OFK Beograd
Beograd

Košarka

Zdravlje
Leskovac
81 : 82
Vojvodina
Novi Sad
Vizura Smederevo
Smederevo
95 : 86
Beovuk 72
Beograd
Jagodina
Jagodina
75 : 79
Crnokosa
Kosjerić
Jug
Vranje
63 : 70
Superfund BP
Beograd
Partizan 2
Beograd
87 : 76
Radnički (O)
Obrenovac
Železničar (I)
Inđija
107 : 78
Vrbas Carnex
Vrbas
Kraljevo
Kraljevo
59 : 65
Beočin
Beočin
Šabac
Šabac
57 : 39
Play Off
Užice
Jagodina 2001
Jagodina
79 : 44
Sivac
Sivac
Mladost Kolubara
Lazarevac
60 : 53
Basket Stars
Kragujevac
Moravac
Čačak
64 : 63
Kovin MT
Kovin
Jugobanat
Banatski Karlovac
77 : 61
Stara Pazova
Stara Pazova
Trepča
Kosovska Mitrovica
42 : 89
Student
Niš
Mladost Kolubara
Lazarevac
80 : 59
Pro Tent
Obrenovac

Odbojka

Bavanište
Bavanište
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Polufinale
Tent
Obrenovac
0 : 3
Spartak
Subotica
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički NIS Petrol
Beograd
3 : 0
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Tutin Dalas
Tutin
3 : 0
Osečina
Osečina
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Tajm
Užice

Rukomet

Priboj
Priboj
35 : 27
Crvenka
Crvenka
Radnički
Kragujevac
37 : 32
Dinamo
Pancevo
Naisus
Niš
30 : 30
Smederevo
Smederevo
Dubočica
Leskovac
26 : 27
Vrbas - Vital
Vrbas
Crvena Zvezda
Mokrin
10 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
39 : 30
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Župa
Aleksandrovac
20 : 26
Napredak
Kruševac
Pirot
Pirot
26 : 36
Cepelin
Beograd

Vaterpolo

Domino Honvéd
Budapest
9 : 9
Szeged Beton
Szeged
CSM Oradea
Oradea
03.04.2010
Vojvodina
Novi Sad
ZF Eger
Eger
16 : 8
UNIQA UTE
Budapest

Futsal

Pirot
Pirot
5 : 3
Rušče
Vranje
Slodes
Beograd
1 : 6
Kolubara
Lazarevac
SAS
Zrenjanin
2 : 1
Niš 92
Niš
Kopernikus Vidre
Niš
7 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas