XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 74 utakmica za dan
Sreda, 24 Mart 2010

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Hajduk
Kula
2 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Javor Habitfarm
Ivanjica
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
0 : 0
Rad
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Sloga (T)
Trn
2 : 3
Drina HE
Višegrad
Sloga (D)
Doboj
0 : 1
Sloboda
Novi Grad
Drina (Z)
Zvornik
3 : 0
Sutjeska
Foča
Kozara
Gradiška
3 : 2
Radnik
Bijeljina
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Proleter
Teslić
Romanija
Pale
0 : 1
BSK
Banja Luka
Famos
Vojkovići
4 : 1
Mladost
Gacko
Palić
Palić
5 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Dolina
Padina
2 : 3
Donji Srem
Pećinci
Vršac
Vršac
0 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Metalac AV
Futog
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Big Bul
Bačinci
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Senta
Senta
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
BASK
Beograd
3 : 1
Dorćol
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 3
Železničar (BV)
Bara Venecija
Resnik
Resnik
1 : 3
Sopot
Sopot
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Kovačevac
Kovačevac
3 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Beograd
Beograd
0 : 1
Palilulac
Krnjača
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Radnik
Stari Tamiš
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Jedinstvo
Novi Bečej
3 : 0
Polet (N)
Nakovo
BAK
Bela Crkva
2 : 3
Vojvodina
Novo Miloševo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Borac
Starčevo
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Index
Novi Sad
3 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1. Maj Agroruma
Ruma
4 : 1
Mladost
Turija
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 1
ŽAK
Sombor
Cement
Beočin
3 : 1
Jugović
Kać
Šajkaš
Kovilj
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Radnički (I)
Irig
1 : 0
Sloven
Ruma
Solunac
Rastina
1 : 0
Borac
Novi Sad
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Vinča
Vinča
1 : 1
Poštar
Beograd
Turbina
Beograd
0 : 1
Trudbenik
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 0
Lasta
Beograd
IMT
Beograd
0 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
PKB
Padinska skela
0 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Borac (O)
Ostružnica
1 : 3
Slavija
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Sremac
Čerević
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bečej
Bečej
4 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Tvrdjava
Bač
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Jedinstvo (R)
Rumenka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Omladinac (S)
Stepanovićevo
2 : 1
Kabel
Novi Sad
BSK Borča
Borča
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd

Košarka

Euroins Cherno More
Varna
81 : 84
OKK Beograd
Beograd
Feni Industri
Kavadarci
79 : 63
Metalac
Valjevo
Lovcen
Cetinje
84 : 76
Mornar
Bar

Odbojka

Polufinale
Spartak
Subotica
3 : 2
Tent
Obrenovac

Rukomet

Vranje
Vranje
31 : 28
Dubočica
Leskovac
Kikinda
Kikinda
38 : 32
Naisa
Niš

Vaterpolo

Szeged Beton
Szeged
24.03.2010
CSM Oradea
Oradea