XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 192 utakmica za dan
Subota, 14 Novembar 2009

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Dinamo
Vranje
Mladost (A)
Apatin
2 : 0
Sevojno Point
Sevojno
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Zemun
Zemun
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Indjija
Inđija
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
FAP
Priboj
0 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Timok
Zaječar
Kopaonik
Brus
1 : 1
Sinđelić
Niš
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sloga (T)
Temerin
0 : 2
Veternik Viskol
Veternik
Big Bul
Bačinci
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Metalac AV
Futog
1 : 0
Palić
Palić
Vršac
Vršac
1 : 0
Dolina
Padina
Palilulac
Krnjača
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Dorćol
Beograd
Resnik
Resnik
2 : 2
Voždovac
Beograd
BASK
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Slavija (K)
Kragujevac
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
7 : 0
Ribnica
Mionica
Jadar (S)
Stupnica
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Selevac
Selevac
3 : 4
Obilić (Ž)
Živica
Sloga (B)
Batočina
2 : 2
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Napredak
Aleksinac
1 : 4
Pusta Reka
Bojnik
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Temnić
Varvarin
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
Rudar (B)
Bor
Bor
Bor
5 : 1
Kablovi
Zaječar
Ozren
Sokobanja
0 : 2
Borac
Bivolje
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Radnik
Stari Tamiš
3 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Polet (K)
Karavukovo
0 : 2
Sloven
Ruma
Solunac
Rastina
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Šajkaš
Kovilj
1 : 3
Mladost
Turija
Cement
Beočin
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 4
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
IMT
Beograd
2 : 0
Poštar
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 1
Vinča
Vinča
Budućnost
Konarevo
1 : 3
Radnički
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Borac (V)
Vraneši
Magnohrom
Kraljevo
0 : 2
Karađorđe
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Napredak
Gračac
Autoprevoz
Čačak
4 : 0
Šumadija
Brdjani
Spartak
Trnava
2 : 2
Napredak (S)
Svračkovci
Miokovci
Miokovci
4 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Zlatibor voda
Gostilje
3 : 2
Savinac
Visibaba
Banjani
Banjani
1 : 1
Tulari
Tulari
Kačer
Belanovica
1 : 5
Sovljak
Sovljak
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 4
Zadrugar
Lajkovac
Karađorđe (T)
Topola
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Aluminjum
Niš
2 : 0
Vrtište
Vrtište
Borac
Azbresnica
3 : 1
Rutevac
Rutevac
Knežica
Knežica
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Alakince
Alakince
1 : 1
Levosoje
Levosoje
Čelik
Belo polje
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pčinja
Trgovište
0 : 3
Vihor
Zbevac
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Brestovac
Brestovac
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Preporod
Novi Žednik
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Mladost
Omoljica
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 2
OFK Klek
Klek
Begej
Žitište
7 : 1
ŽAK
Kikinda
Vojvodina
Perlez
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Graničar
Riđica
5 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Borac
Bački Gračac
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
Mladost (K)
Kruščić
2 : 0
PIK
Prigrevica
Polet (S)
Sivac
4 : 0
Radnički
Ratkovo
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bečej
Bečej
1 : 3
Slavija (NS)
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Graničar (A)
Adaševci
Venčani
Venčani
1 : 3
BSK Belosavci
Belosavci
Lepenica
Badnjevac
2 : 2
BSK
Borač
Žitkovica
Žitkovica
1 : 0
Jedinstvo
Duboka
Sever
Subotica
0 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
BSK
Boževac
2 : 1
Budućnost
Aljudovo
Napredak
Kula
3 : 0
Sloga
Veliko Selo
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Sloboda
Mijajlovac
2 : 2
Topoljak
Grabovac
Omladinac
Odžaci
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga
Lozna
3 : 1
Vinogradar
Riljac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
MZ Trstenik
Trstenik
Topoljak
Grabovac
10 : 0
Tomako Internacional
Trstenik
Stara Čaršija
Osaonica
6 : 1
Mladost
Mala Drenova
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
Morava
Medveđa
GAK
Beograd
0 : 2
Mabat
Beograd
OFK Zvezdara
Beograd
0 : 6
Mladi proleter
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Crvenka
Borča
Napredak
Kruševac
4 : 1
Spartak
Subotica
Požarevac
Požarevac
3 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Šabac
Šabac
1 : 1
Sušica
Kragujevac
LASK
Lazarevac
1 : 2
Mašinac PZP
Niš
Ravangrad
Sombor
3 : 0
Rubin
Mol
Kalemegdan
Beograd
7 : 0
Kikinda
Kikinda
Novi Bečej
Novi Bečej
5 : 0
Pančevo
Pančevo
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
4 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
Zemun
Zemun
0 : 3
Rad
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Timok
Zaječar
1 : 3
Radnički (N)
Niš

Košarka

Hemofarm Štada
Vršac
77 : 63
FMP
Železnik
Zadar
Zadar
97 : 70
Helios
Domžale
Bosna ASA BHT
Sarajevo
55 : 80
Cibona
Zagreb
Crvena Zvezda
Beograd
97 : 81
Široki HT Eronet
Široki Brijeg
Zagreb CO
Zagreb
91 : 79
Cedevita
Zagreb
Union Olimpija
Ljubljana
85 : 65
Radnički
Kragujevac
Borac
Čačak
74 : 86
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
77 : 95
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Sloga
Kraljevo
80 : 81
Tamiš Petrohemija
Pančevo
KG 06
Kragujevac
90 : 111
OKK Beograd
Beograd
Vizura Smederevo
Smederevo
109 : 93
Mladost (Č)
Čačak
Zdravlje
Leskovac
77 : 83
Jagodina
Jagodina
FMP 2
Beograd
76 : 73
Jug
Vranje
Vojvodina
Novi Sad
93 : 80
Partizan 2
Beograd
Beovuk 72
Beograd
71 : 79
Železničar (I)
Inđija
Crnokosa
Kosjerić
92 : 69
Vrbas Carnex
Vrbas
Superfund BP
Beograd
99 : 80
Radnički (O)
Obrenovac
Radivoj Korać
Beograd
74 : 75
Čelarevo
Čelarevo
Radnički
Kragujevac
89 : 81
Kovin
Kovin
Hemofarm
Vršac
75 : 65
Crvena Zvezda
Beograd
Kovin MT
Kovin
60 : 76
Jugobanat
Banatski Karlovac
Beočin
Beočin
67 : 61
Mladost Kolubara
Lazarevac
Stara Pazova
Stara Pazova
71 : 100
Student
Niš

Odbojka

Spartak
Ljig
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Borac
Starčevo
1 : 3
Železničar
Beograd
Niš
Niš
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Klek
Klek
0 : 3
Tent
Obrenovac
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Poštar 064
Beograd
1 : 3
Vizura
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Radnički NIS Petrol
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
Osečina
Osečina
Tutin Dalas
Tutin
0 : 3
Libero
Čačak

Rukomet

Vojvodina Železničar
Novi Sad
38 : 29
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Naisus
Niš
18 : 18
Jugović Unimet
Kać
Proleter Naftagas
Zrenjanin
31 : 27
Dinamo
Pancevo
Priboj
Priboj
28 : 23
PKB
Padinska Skela
Napredak
Kruševac
25 : 32
Požarevac
Požarevac
Vrbas - Vital
Vrbas
26 : 21
Mladost TSK
Temerin
Novi Pazar
Novi Pazar
26 : 24
Vranje
Vranje
Jagodina
Jagodina
34 : 30
Dubočica
Leskovac
Rudar
Kostolac
32 : 24
Crvena Zvezda
Mokrin
Zlatar
Nova Varoš
36 : 36
Bask
Beograd
Dinamo Petrohemija
Pančevo
28 : 49
Kikinda
Kikinda
Medicinar
Šabac
29 : 31
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Čačak
Čačak
28 : 32
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Zaječar
Zaječar
34 : 14
JP Radnički
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
35 : 24
Crvena Zvezda
Beograd
Železnicar Gas Teh
Inđija
35 : 33
Proleter Superprotein
Zrenjanin

Vaterpolo

Szeged Beton
Szeged
4 : 4
TEVA Vasas
Budapest
UNIQA UTE
Budapest
7 : 10
FTC Aprilia
Budapest
Domino Honvéd
Budapest
11 : 10
ZF Eger
Eger

Futsal

Pirot
Pirot
1 : 6
Ekonomac
Kragujevac