XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 215 utakmica za dan
Subota, 7 Novembar 2009

Fudbal

Jagodina
Jagodina
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 3
Spartak Z.V.
Subotica
Napredak
Kruševac
1 : 2
BSK Borča
Borča
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Hajduk
Kula
Mladi radnik
Požarevac
2 : 1
Borac
Čačak
Banat
Zrenjanin
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Sevojno Point
Sevojno
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Bežanija
Beograd
Mladost (A)
Apatin
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
BSK
Banja Luka
4 : 1
Sloga (T)
Trn
Mladost
Gacko
0 : 0
Proleter
Teslić
Famos
Vojkovići
1 : 2
Radnik
Bijeljina
Romanija
Pale
3 : 0
Sutjeska
Foča
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Sloboda
Novi Grad
Kozara
Gradiška
0 : 0
Drina HE
Višegrad
Drina (Z)
Zvornik
3 : 1
Sloga (D)
Doboj
FAP
Priboj
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Vujić voda
Valjevo
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Sloboda (U)
Užice
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Budućnost (V)
Valjevo
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Dubočica
Leskovac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sinđelić
Niš
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Timok
Zaječar
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vršac
Vršac
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Sloga (T)
Temerin
Veternik Viskol
Veternik
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Senta
Senta
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
BASK
Beograd
2 : 2
Srem
Jakovo
Hajduk
Beograd
3 : 0
Grafičar
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Dorćol
Beograd
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Sopot
Sopot
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Radnički Zorka
Šabac
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Loznica
Loznica
4 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Gruža
Gruža
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Šapine
Šapine
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 0
Topličanin
Prokuplje
Žitorađa
Žitorađa
7 : 1
Napredak
Aleksinac
Sloga (D)
Despotovac
6 : 2
Trudbenik
Stalać
Đerdap
Kladovo
5 : 1
Ozren
Sokobanja
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Rudar (B)
Bor
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
5 : 2
Radnik
Stari Tamiš
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (Z)
Zrenjanin
6 : 0
BAK
Bela Crkva
Obilić
Novi Kneževac
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Vojvodina
Novo Miloševo
6 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1. Maj Agroruma
Ruma
7 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Šajkaš
Kovilj
Jugović
Kać
2 : 1
Solunac
Rastina
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Borac
Novi Sad
Turbina
Beograd
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Vinča
Vinča
1 : 1
Milutinac
Zemun
Trudbenik
Beograd
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Karađorđe
Kraljevo
3 : 0
Mataruge
Mataruge
Slatina
Slatina
5 : 1
Miokovci
Miokovci
Budućnost
Arilje
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Mladost
Vračević
2 : 2
Kačer
Belanovica
Marjan
Knić
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Karađorđe (R)
Rača
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 3
Šumadija
Toponica
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Palilulac
Niš
4 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Rutevac
Rutevac
3 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Omladinac
Malošište
6 : 0
Morava
Žitkovac
Mladost (O)
Orljane
5 : 2
Rasovača
Rasovača
Pavlovac
Pavlovac
0 : 1
Polet
Gornji Vrtogoš
Trešnjevka
Lopardince
0 : 4
Železničar (VB)
Vranjska banja
Napredak
Surdulica
0 : 3
Hajduk
Preševo
Levosoje
Levosoje
1 : 2
As
Bujanovac
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 3
Napredak
Izvor
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Padež
Petrovac
Prčevac
Pirot
5 : 1
Borac
Barje Čiflik
Gnjilan
Gnjilan
0 : 3
Zadrugar
Krupac
Dunav
Prahovo
1 : 1
Slatina (N)
Negotin
Zlot
Zlot
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Njegoš
Lovćenac
4 : 3
Bačka (M)
Mol
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Vojvodina
Perlez
Naftagas (E)
Elemir
3 : 0
Naftagas (B)
Boka
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Kordun
Kljajićevo
0 : 4
Polet (S)
Sivac
PIK
Prigrevica
7 : 2
Borac
Bački Gračac
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Tvrdjava
Bač
4 : 1
Kabel
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Jadran
Golubinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Mlada krila
Metikoši
9 : 0
Lazac
Lazac
Crnča
Crnča
4 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 4
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Granit
Radalj
Bašin
Bašin
1 : 1
Sloga
Bačinac
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Udarnik
Baničina
Mramorac
Mramorac
4 : 5
Proleter
Mala Plana
Pobeda
Golobok
5 : 0
Mladi borac
Vodice
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Vinča
Vinča
Đerdap
Golubac
2 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Laolac
Veliko Laole
1 : 4
Napredak
Toponica
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Subotica
Subotica
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
4 : 0
Sever
Subotica
Čoka
Čoka
7 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Olimpija
Gunaroš
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Čibukovac
Kraljevo
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 2
Zvezda
Čukojevac
Vinogradar
Riljac
2 : 2
Omladinac
Odžaci
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Dunav
Veliko selo
Heroj
Jajinci
3 : 1
OFK Zvezdara
Beograd
Mladi proleter
Beograd
6 : 1
GAK
Beograd
Kapedunum
Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 0
Vandini
Zemun
Mašinac PZP
Niš
3 : 0
Šabac
Šabac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Požarevac
Požarevac
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Pančevo
Pančevo
0 : 2
Kalemegdan
Beograd
Kikinda
Kikinda
1 : 14
Ravangrad
Sombor
Rubin
Mol
0 : 5
Sloga
Zemun
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Zemun
Zemun
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Partizan
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Bežanija
Beograd
Timok
Zaječar
3 : 1
Borac (Č)
Čačak
Mačva
Šabac
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Rad
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Borac (Č)
Čačak
Bežanija
Beograd
3 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo

Košarka

Radnički
Kragujevac
57 : 75
Zagreb CO
Zagreb
Cedevita
Zagreb
88 : 74
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
72 : 58
Bosna ASA BHT
Sarajevo
Cibona
Zagreb
68 : 65
Zadar
Zadar
Helios
Domžale
60 : 85
Hemofarm Štada
Vršac
OKK Beograd
Beograd
88 : 72
Sloga
Kraljevo
Tamiš Petrohemija
Pančevo
72 : 86
Novi Sad
Novi Sad
Proleter Naftagas
Zrenjanin
88 : 69
Borac
Čačak
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
73 : 72
Ergonom
Niš
Mašinac
Kraljevo
69 : 92
Radnički Basket
Beograd
Metalac
Valjevo
74 : 55
Napredak Rubin
Kruševac
Mladost (Č)
Čačak
83 : 92
Superfund BP
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
72 : 57
Crnokosa
Kosjerić
Vrbas Carnex
Vrbas
84 : 73
Beovuk 72
Beograd
Železničar (I)
Inđija
86 : 87
Vojvodina
Novi Sad
Partizan 2
Beograd
87 : 76
FMP 2
Beograd
Jug
Vranje
81 : 71
Zdravlje
Leskovac
Jagodina
Jagodina
111 : 106
Vizura Smederevo
Smederevo
Hemofarm
Vršac
103 : 49
Proleter
Zrenjanin
Crvena Zvezda
Beograd
103 : 74
Radnički
Kragujevac
Kovin
Kovin
51 : 88
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
72 : 90
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
67 : 73
Radivoj Korać
Beograd
Moravac
Čačak
70 : 83
Stara Pazova
Stara Pazova
Student
Niš
76 : 64
Kraljevo
Kraljevo
Pro Tent
Obrenovac
54 : 57
Beočin
Beočin
Mladost Kolubara
Lazarevac
72 : 53
Play Off
Užice
Trepča
Kosovska Mitrovica
20 : 0
Kovin MT
Kovin
Jugobanat
Banatski Karlovac
72 : 47
Bor
Bor

Odbojka

Smederevo
Smederevo
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Bavanište
Bavanište
2 : 3
GIK Banat
Klek
Jagodina
Jagodina
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Niš
Niš
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Borac
Starčevo
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Poštar 064
Beograd
Vizura
Beograd
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Jedinstvo
Užice
0 : 3
Tent
Obrenovac
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
0 : 3
Radnički NIS Petrol
Beograd
Osečina
Osečina
3 : 2
Trstenik
Trstenik
Leposavić
Leposavić
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
27 : 29
Metaloplastika
Šabac
Crvena Zvezda Alumil
Beograd
29 : 28
Kolubara
Lazarevac
Crvenka
Crvenka
31 : 27
Priboj
Priboj
PKB
Padinska Skela
34 : 28
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Smederevo
Smederevo
27 : 28
Naisus
Niš
Partizan Dunav osiguranje
Beograd
29 : 28
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Zaječar
Zaječar
34 : 21
Zlatar
Nova Varoš
Bask
Beograd
29 : 37
Rudar
Kostolac
Crvena Zvezda
Mokrin
30 : 31
Jagodina
Jagodina
Dubočica
Leskovac
35 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Vranje
Vranje
23 : 17
Vrbas - Vital
Vrbas
Jagodina
Jagodina
39 : 23
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Naisa
Niš
28 : 22
Čačak
Čačak
Knjaz Miloš
Aranđelovac
32 : 28
Medicinar
Šabac
Železnicar Gas Teh
Inđija
25 : 26
Max Sport
Nova Pazova
Proleter Superprotein
Zrenjanin
27 : 33
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
Napredak
Kruševac
35 : 26
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
Pirot
Pirot
36 : 24
Župa
Aleksandrovac

Vaterpolo

ZF Eger
Eger
7 : 6
TEVA Vasas
Budapest
Domino Honvéd
Budapest
6 : 8
FTC Aprilia
Budapest

Futsal

Slodes
Beograd
5 : 4
Pirot
Pirot
Kolubara
Lazarevac
6 : 3
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
Niš 92
Niš
4 : 4
Kopernikus Vidre
Niš
Leteći Holandjanin
Vrbas
1 : 6
Ekonomac
Kragujevac