XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 205 utakmica za dan
Subota, 10 Oktobar 2009

Fudbal

Radnik
Bijeljina
2 : 2
Sloga (T)
Trn
Proleter
Teslić
1 : 2
Sutjeska
Foča
BSK
Banja Luka
3 : 1
Sloboda
Novi Grad
Mladost
Gacko
3 : 0
Drina HE
Višegrad
Famos
Vojkovići
1 : 0
Sloga (D)
Doboj
Romanija
Pale
4 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Ljubić
Prnjavor
1 : 4
Kozara
Gradiška
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Vujić voda
Valjevo
1 : 0
Mačva
Šabac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Kopaonik
Brus
3 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Dubočica
Leskovac
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Sinđelić
Niš
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Timok
Zaječar
4 : 2
Svrljig
Svrljig
Big Bul
Bačinci
3 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Metalac AV
Futog
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
Vršac
Vršac
0 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Veternik Viskol
Veternik
2 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
BASK
Beograd
2 : 2
Kovačevac
Kovačevac
Hajduk
Beograd
0 : 2
Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Dorćol
Beograd
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Pobeda
Beloševac
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
4 : 1
Osečina
Osečina
Radnički Zorka
Šabac
10 : 1
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Borac
Žabari
0 : 1
Sloga (B)
Batočina
Gruža
Gruža
3 : 0
Šapine
Šapine
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Napredak
Aleksinac
2 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Rudar (B)
Bor
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Đerdap
Kladovo
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Bor
Bor
0 : 0
Slatina (B)
Bor
Radnik
Stari Tamiš
2 : 1
Polet (N)
Nakovo
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 5
Bačka (P)
Pačir
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Polet (K)
Karavukovo
2 : 2
Jugović
Kać
Omladinac
Novi Banovci
4 : 0
ŽAK
Sombor
Sloven
Ruma
2 : 6
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Solunac
Rastina
2 : 0
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Šajkaš
Kovilj
1 : 3
Cement
Beočin
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Poštar
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Vinča
Vinča
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Karađorđe
Kraljevo
0 : 1
Morava
Sirča
Miokovci
Miokovci
3 : 1
Spartak
Trnava
Slatina
Slatina
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Crnokosa
Kosjerić
1 : 6
Zlatibor voda
Gostilje
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 2
Banjani
Banjani
Zadrugar
Lajkovac
5 : 1
Brezovica
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Mladost
Vračević
2 : 1
Brežđe
Brežđe
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 2
Banja
Banja
Karađorđe (T)
Topola
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Palilulac
Niš
1 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Rad
Merošina
2 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Moravica
Subotinac
2 : 2
Naša krila
Belotinac
Levosoje
Levosoje
1 : 6
Vihor
Zbevac
Alakince
Alakince
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Čelik
Belo polje
2 : 0
Pčinja
Trgovište
Lužnica
Babušnica
13 : 0
Padež
Petrovac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 1
Prčevac
Pirot
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Mladost
Omoljica
2 : 6
Radnički (K)
Kovin
Partizan (U)
Uljma
3 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Naftagas (B)
Boka
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas (E)
Elemir
3 : 2
ŽAK
Kikinda
Polet (S)
Sivac
3 : 0
Graničar
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
0 : 1
Kula
Kula
PIK
Prigrevica
4 : 1
BSK
Bački Brestovac
Bečej
Bečej
0 : 0
Obilić
Zmajevo
Sloga (E)
Erdevik
5 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 3
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Crnča
Crnča
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Sloga
Bačinac
2 : 0
Udarnik
Baničina
Budućnost
Vlaški Do
2 : 2
Proleter
Mala Plana
Bašin
Bašin
0 : 0
Mladi borac
Vodice
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 4
Pobeda
Golobok
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Mramorac
Mramorac
Badljevica
Badljevica
1 : 2
7. Jul
Vodanj
Landol
Landol
5 : 0
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Podunavac
Udovice
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Bokanja
Gorovič
1 : 3
OFK Šatornja
Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Venčani
Venčani
Đerdap
Golubac
0 : 1
Jedinstvo
Duboka
Laolac
Veliko Laole
1 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Mladost (MS)
Mali Suvodol
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Subotica
Subotica
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Sever
Subotica
1 : 4
Udarnik
Višnjevac
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
11 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Olimpija
Gunaroš
3 : 2
Pobeda
Pobeda
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 1
Napredak
Karađorđevo
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Musina reka
Musina reka
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Šumadinac
Šume
10.10.2009
Žabare
Žabare
OFK Plaskovac
Plaskovac
4 : 8
Maskar
Maskar
Mladost
Jelenac
4 : 3
Hajduk
Gornja Trnava
Cerova
Cerova
2 : 1
Bratstvo
Krupanj
Krasava
Krasava
5 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Sloga
Veliko Selo
1 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Napredak
Kula
1 : 0
BSK
Boževac
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Topoljak
Grabovac
Morava
Medveđa
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost
Mala Drenova
0 : 4
Sloga
Lozna
Sloboda
Mijajlovac
6 : 0
Omladinac
Odžaci
Brodarac
Novi Beograd
6 : 2
GAK
Beograd
Heroj
Jajinci
4 : 1
Kapedunum
Beograd
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Mabat
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 2
Šabac
Šabac
LASK
Lazarevac
5 : 0
Požarevac
Požarevac
Vandini
Zemun
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 3
Napredak
Kruševac
Mašinac PZP
Niš
5 : 0
Jerina
Smederevo
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 1
Ravangrad
Sombor
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
3 : 3
Sloga
Zemun
Radnički 1919
Zrenjanin
7 : 0
Rubin
Mol
Pančevo
Pančevo
6 : 2
Kikinda
Kikinda
Zemun
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
2 : 2
Borac (Č)
Čačak
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Dubočica
Leskovac
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Jagodina
Jagodina

Košarka

Cibona
Zagreb
85 : 65
Široki HT Eronet
Široki Brijeg
Helios
Domžale
76 : 69
Cedevita
Zagreb
Hemofarm Štada
Vršac
72 : 77
Radnički
Kragujevac
Zadar
Zadar
79 : 59
Union Olimpija
Ljubljana
Budućnost m:tel
Podgorica
71 : 63
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
86 : 74
Mega Vizura
Beograd
Metalac
Valjevo
60 : 58
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Napredak Rubin
Kruševac
64 : 78
OKK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
74 : 54
Novi Sad
Novi Sad
Crnokosa
Kosjerić
91 : 82
Vojvodina
Novi Sad
Superfund BP
Beograd
108 : 82
FMP 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
82 : 79
Zdravlje
Leskovac
Vrbas Carnex
Vrbas
74 : 87
Vizura Smederevo
Smederevo
Železničar (I)
Inđija
78 : 75
Jagodina
Jagodina
Partizan 2
Beograd
85 : 73
Jug
Vranje
Levski
Sofija
90 : 88
Feni Industri
Kavadarci
Partizan
Beograd
93 : 62
Proleter
Zrenjanin
Moravac
Čačak
63 : 51
Beočin
Beočin
Stara Pazova
Stara Pazova
73 : 75
Kovin MT
Kovin
Student
Niš
79 : 25
Bor
Bor
Pro Tent
Obrenovac
66 : 74
Šabac
Šabac
Mladost Kolubara
Lazarevac
103 : 69
Tamiš
Pančevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
57 : 93
Jugobanat
Banatski Karlovac

Odbojka

Smederevo
Smederevo
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Niš
Niš
3 : 2
GIK Banat
Klek
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Borac
Starčevo
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Železničar
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
1 : 3
Radnički NIS Petrol
Beograd

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
27 : 26
Priboj
Priboj
Kolubara
Lazarevac
39 : 25
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Metaloplastika
Šabac
21 : 22
Radnički
Kragujevac
PKB
Padinska Skela
23 : 24
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
32 : 26
Jugović Unimet
Kać
Zlatar
Nova Varoš
32 : 36
Jagodina
Jagodina
Zaječar
Zaječar
26 : 23
Vrbas - Vital
Vrbas
Dubočica
Leskovac
25 : 21
Nova Pazova
Nova Pazova
Zaječar
Zaječar
36 : 23
Čačak
Čačak
Jagodina
Jagodina
42 : 22
Medicinar
Šabac
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
45 : 27
Župa
Aleksandrovac
Železnicar Gas Teh
Inđija
38 : 30
Radnički Lepenica
Kragujevac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
44 : 15
Župa
Aleksandrovac
Napredak
Kruševac
21 : 25
Cepelin
Beograd

Futsal

Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
8 : 2
Pirot
Pirot
SAS
Zrenjanin
1 : 7
Kopernikus Vidre
Niš
Slodes
Beograd
3 : 7
Marbo Intermezzo
Beograd
Rušče
Vranje
2 : 4
Ekonomac
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas