XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 140 utakmica za dan
Subota, 5 Septembar 2009

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Mladost (A)
Apatin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Dinamo
Vranje
Indjija
Inđija
1 : 1
Sevojno Point
Sevojno
Zemun
Zemun
1 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Romanija
Pale
1 : 1
Mladost
Gacko
Ljubić
Prnjavor
1 : 5
BSK
Banja Luka
Kozara
Gradiška
0 : 1
Proleter
Teslić
Drina (Z)
Zvornik
0 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloga (D)
Doboj
1 : 0
Sutjeska
Foča
Drina HE
Višegrad
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloboda (U)
Užice
3 : 0
FAP
Priboj
Budućnost (V)
Valjevo
3 : 4
Vujić voda
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
Sinđelić
Niš
Timok
Zaječar
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Kopaonik
Brus
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Veternik Viskol
Veternik
3 : 1
Palić
Palić
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 2
Dolina
Padina
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Vršac
Vršac
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 1
Metalac AV
Futog
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Big Bul
Bačinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Dorćol
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
BASK
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 4
Prijevor
Prijevor
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 3
Radnički Zorka
Šabac
Loznica
Loznica
3 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Ribnica
Mionica
2 : 2
Krušik
Valjevo
Selevac
Selevac
0 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Žitorađa
Žitorađa
9 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Napredak
Aleksinac
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Rudar (B)
Bor
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
5 : 1
Ozren
Sokobanja
SFS Borac
Paraćin
0 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
Radnik
Stari Tamiš
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
Polet (K)
Karavukovo
3 : 5
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jugović
Kać
1 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Sloven
Ruma
2 : 3
Šajkaš
Kovilj
Solunac
Rastina
5 : 0
Radnički (I)
Irig
Trudbenik
Beograd
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
PKB
Padinska skela
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Karađorđe
Kraljevo
3 : 0
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Mataruge
Mataruge
Autoprevoz
Čačak
1 : 2
Dragačevo
Guča
Spartak
Trnava
5 : 1
Rudar
Bresnica
Miokovci
Miokovci
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Slatina
Slatina
3 : 1
Napredak (S)
Svračkovci
Crnokosa
Kosjerić
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 0
Arilje
Arilje
Banjani
Banjani
2 : 1
Ribnikar
Pecka
Kačer
Belanovica
3 : 1
Brežđe
Brežđe
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Tulari
Tulari
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Sovljak
Sovljak
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Mladost
Vračević
Marjan
Knić
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe (R)
Rača
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Morava (Č)
Čokot
2 : 4
Delijski Vis
Niš
Omladinac
Malošište
3 : 1
Rad
Merošina
Mladost (O)
Orljane
7 : 0
Knežica
Knežica
Trešnjevka
Lopardince
2 : 1
Zufo
Bujanovac
Napredak
Surdulica
0 : 3
Polet
Gornji Vrtogoš
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Čelik
Belo polje
Alakince
Alakince
1 : 0
Hajduk
Preševo
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 4
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Prčevac
Pirot
0 : 3
Napredak
Izvor
Gnjilan
Gnjilan
2 : 1
Padež
Petrovac
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Borac
Barje Čiflik
Brestovac
Brestovac
9 : 0
Radnički
Klokočevac
Vojvodina
Perlez
6 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Bilećanin
Sečanj
4 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Krajina
Krajišnik
3 : 3
Naftagas (E)
Elemir
Graničar
Riđica
2 : 1
Radnički
Ratkovo
PIK
Prigrevica
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Stanišić
Stanišić
7 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Borac
Bački Gračac
2 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Tvrdjava
Bač
1 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 4
Graničar (A)
Adaševci
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Jadran
Golubinci
Crnča
Crnča
2 : 1
Velika Reka
Podgaj
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Sloga (S)
Straža
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 3
Budućnost
Vlaški Do
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Sloga
Bačinac
Pobeda
Golobok
1 : 0
Udarnik
Baničina
Mladi borac
Vodice
2 : 3
Proleter
Mala Plana
Landol
Landol
0 : 3
Badljevica
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
7. Jul
Vodanj
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 0
Vučak
Vučak
Šumadinac
Binovac
0 : 2
Podunavac
Udovice
Bokanja
Gorovič
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Venčani
Venčani
2 : 4
Šumadinac
Stojnik
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
BSK Belosavci
Belosavci
Lepenica
Badnjevac
6 : 3
Mladost (R)
Rašković
Đerdap
Golubac
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Poljoprivrednik
Bikovo
3 : 2
Subotica
Subotica
Čoka
Čoka
4 : 0
Tromeđa
Majdan
Čibukovac
Kraljevo
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Krasava
Krasava
2 : 3
Cerova
Cerova
Stara Čaršija
Osaonica
8 : 3
Tomako Internacional
Trstenik
Jugovići
Bogdanje
3 : 1
Sloboda
Mijajlovac
Heroj
Jajinci
1 : 2
Crvenka
Borča
Mladi proleter
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Olimpija
Beograd
0 : 5
OFK Zvezdara
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Borac (Č)
Čačak
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Zemun
Zemun
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Timok
Zaječar
4 : 4
Sloga (K)
Kraljevo
Mačva
Šabac
1 : 1
BSK Borča
Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 0
Dubočica
Leskovac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
3 : 1
Morava
Velika Plana