XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 147 utakmica za dan
Nedelja, 14 Jun 2009

Fudbal

Druga utakmica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Vučje
Vučje
4 : 1
Pukovac
Pukovac
Radan
Lebane
5 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Napredak
Aleksinac
3 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Sloga (LE)
Leskovac
4 : 1
Sloga (LI)
Lipovica
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 0
OFK Niš
Niš
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
SFS Borac
Paraćin
4 : 2
Trgovački
Jagodina
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Morava (Ć)
Ćuprija
5 : 2
Kablovi
Zaječar
Borac
Bivolje
3 : 2
Rudar (B)
Bor
Bor
Bor
2 : 2
Trajal
Kruševac
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Putevi
Zaječar
Đerdap
Kladovo
7 : 1
Temnić Lipa
Varvarin
Prva petoletka
Trstenik
2 : 0
Dunav
Prahovo
Milutinac
Zemun
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 3
Slavija
Beograd
Obilić
Beograd
6 : 1
IMT
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
3 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Trudbenik
Beograd
3 : 1
Žarkovo
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 0
Poštar
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Resnik
Resnik
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Turbina
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
Lasta
Beograd
Popovići
Popovići
1 : 4
Tutin
Tutin
Magnohrom
Kraljevo
3 : 3
Radnik
Ušće
Karađorđe
Kraljevo
2 : 3
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Borac
Vraneši
0 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 0
Morava (S)
Sirča
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 4
Radnički (K)
Kovači
Jedinstvo
Godačica
4 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Ovčar
Markovica
Napredak (K)
Kačulice
4 : 4
Mladost (P)
Preljina
Rudar
Bresnica
3 : 1
Miokovci
Miokovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Slatina
Slatina
Napredak (S)
Svračkovci
1 : 0
Autoprevoz
Čačak
Velereč 94
Velereč
2 : 2
Dragačevo
Guča
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
6 : 1
Prilike
Prilike
Polet (T)
Trbušani
4 : 4
Jedinstvo (P)
Puhovo
Omladinac (Z)
Zdravčići
3 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
Zlatibor voda (G)
Gostilje
3 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Sečica
Seča reka
2 : 5
Budućnost (A)
Arilje
Železničar (P)
Požega
3 : 1
Polet (R)
Rasna
Jasen
Brodarevo
5 : 1
GP Zlatibor
Užice
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Savinac
Visibaba
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Arilje
Arilje
3 : 1
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Iskra
Donja Bukovica
0 : 3
Jedinstvo
Milorci
Ribnikar
Pecka
4 : 4
Vrujci
Gornja Toplica
ZSK
Valjevo
4 : 1
Osečina
Osečina
Radnik
Ub
0 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tulari
Tulari
4 : 0
Mladost
Vračević
Zadrugar
Lajkovac
7 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Rajac
Kadina Luka
2 : 5
Brežđe
Brežđe
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Sloga (K)
Kasidol
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
Zadrugar (O)
Osanica
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Zadrugar (T)
Tabanovac
4 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Polet
Aleksandrovac
5 : 5
Beli Orao
Bradarac
Vihor
Маljurevac
5 : 0
Sloga (B)
Burovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Šapine
Šapine
5 : 2
Crni Vrh
Miljević
Palilulac
Niš
9 : 0
Morava (K)
Krušce
Radnički (T)
Trupale
3 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Vrtište
Vrtište
0 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 4
Mramor
Mramor
Delijski Vis
Niš
4 : 1
Vulkan
Brenica
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 2
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
Jastrebac Proleter
Niš
3 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Aluminjum
Niš
3 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Zlot
Zlot
Rajac
Rajac
2 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina (B)
Bor
10 : 0
Ključ
Podvrška
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Slatina (N)
Negotin
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Kobišnica
0 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Krivaja
Krivaja
5 : 2
AFK
Ada
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Eđšeg
Mali Iđoš
8 : 2
Čoka
Čoka
Tavankut
Tavankut
2 : 4
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Bačka (P)
Pačir
Bačka (M)
Mol
1 : 0
Tisa
Adorjan
Mladost
Omoljica
10 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
1 : 3
Borac (S)
Starčevo
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan
Gaj
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
Radnički (B)
Baranda
7 : 1
Dolovo
Dolovo
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Mladost (NS)
Novi Sad
3 : 0
Kabel
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Budućnost (SS)
Savino Selo
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 5
Slavija (NS)
Novi Sad
OFK Futog
Futog
3 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 6
Šajkaš
Kovilj
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 0
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Index
Novi Sad
9 : 0
Sremac
Čerević
Rudar
Krepoljin
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Mlava (ML)
Malo Laole
3 : 0
Integral
Batuša
Mladost (S)
Svinjarevo
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Radnički (K)
Knežica
3 : 0
Napredak (TR)
Trnovče
Vrelo
Milanovac
2 : 1
Napredak (TO)
Toponica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
Carevac
Carevac
2 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Žitkovica
Žitkovica
6 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Makce
Makce
3 : 0
Bambi
Braničevo
Jedinstvo (D)
Duboka
5 : 1
Desine
Desine
Borac (Z)
Zabela
4 : 0
Polet (V)
Voluja
Mladost (B)
Biskuplje
7 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
RSK
Rabrovo
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Morava (Č)
Čokot
1 : 0
Omladinac
Branko Bjegović
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Rujnik
Rujnik
0 : 3
Radnički (KS)
Knez Selo
Dobrica
Dobrica
5 : 0
Vitorul
Straža
Hajduk
Šušara
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Mladost
Velika Greda
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Partizan
Uljma
8 : 0
Vinogradar
Gudurica
Borac
Vračev Gaj
3 : 1
Banat
Dupljaja
Karaš
Jasenovo
1 : 4
Vršac United
Vršac
Sloga
Plandište
1 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Ratar
Kruščica
4 : 1
Potporanj
Potporanj
Pobeda
Samoš
0 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Unirea
Uzdin
1 : 3
Kolonija
Kovin
Vojvodina
Crepaja
3 : 2
Železničar
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Slavija
Kovačica
4 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Jedinstvo
Dubovac
2 : 4
Proleter
Mramorak
Borac (P)
Pločica
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Zgodačica
Godačica
2 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Olimpik
Novi Pazar
3 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Kralj Petar I
Stubal
0 : 3
Progorelica
Progorelica
Kablar
Kraljevo
7 : 0
Musina reka
Musina reka
Voždovac
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Banat
Zrenjanin
5 : 0
Radnički (N)
Niš