XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 192 utakmica za dan
Nedelja, 7 Jun 2009

Fudbal

Spartak Z.V.
Subotica
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
BSK Borča
Borča
1 : 0
Smederevo
Smederevo
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Voždovac
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
4 : 0
Hajduk
Beograd
Indjija
Inđija
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Vranje
2 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Mladost (A)
Apatin
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Sevojno
Sevojno
Mladost (L)
Lučani
2 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički Stobex
Klupci
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Timok
Zaječar
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Gruža
Gruža
Orlovac
Mrčajevci
2 : 2
Prijevor
Prijevor
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Bane
Raška
3 : 0
Vodojaža
Grošnica
Pobeda
Beloševac
2 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Vučje
Vučje
Jastrebac (B)
Blace
0 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
OFK Niš
Niš
1 : 6
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (LI)
Lipovica
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (L)
Lalinac
3 : 3
Sloga (LE)
Leskovac
Budućnost
Prva Kutina
5 : 6
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (M)
Medoševac
1 : 3
Napredak
Aleksinac
Pukovac
Pukovac
1 : 4
Radan
Lebane
Dunav
Prahovo
5 : 1
SFS Borac
Paraćin
Temnić Lipa
Varvarin
6 : 1
Prva petoletka
Trstenik
Putevi
Zaječar
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Trajal
Kruševac
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Rudar (B)
Bor
4 : 2
Bor
Bor
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Borac
Bivolje
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Poreč
Donji milanovac
0 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Trgovački
Jagodina
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Lasta
Beograd
3 : 0
Milutinac
Zemun
Turbina
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Resnik
Resnik
3 : 4
GSP Polet
Beograd
Poštar
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Grafičar
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 2
Trudbenik
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Slavija
Beograd
5 : 1
Obilić
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Braća Vuković
Lađevci
3 : 2
Popovići
Popovići
Radnički (K)
Kovači
4 : 2
Jedinstvo
Godačica
Morava (S)
Sirča
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
4 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Mladost (O)
Oplanići
4 : 1
Rudar
Baljevac
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Ibar (MB)
Mataruška Banja
3 : 3
Borac
Vraneši
Radnik
Ušće
3 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Tutin
Tutin
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Prilike
Prilike
1 : 3
Polet (T)
Trbušani
Dragačevo
Guča
2 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Autoprevoz
Čačak
2 : 3
Velereč 94
Velereč
Slatina
Slatina
2 : 3
Napredak (S)
Svračkovci
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost (P)
Preljina
1 : 5
Rudar
Bresnica
Ovčar
Markovica
3 : 2
Napredak (K)
Kačulice
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
1 : 2
Omladinac (Z)
Zdravčići
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Arilje
Arilje
Savinac
Visibaba
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
GP Zlatibor
Užice
3 : 4
Luna Avijatičar
Vranjani
Polet (R)
Rasna
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Budućnost (A)
Arilje
0 : 5
Železničar (P)
Požega
Perućac
Perućac
4 : 2
Sečica
Seča reka
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 2
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Budućnost
Resnik
0 : 2
Sušica
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
0 : 3
Slavija
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Šumadija
Čumić
Dobrača
Dobrača
3 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Arsenal
Kragujevac
4 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Banja
Banja
6 : 1
Partizan (D)
Darosava
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 1
Marjan
Knić
Badnjevac
Badnjevac
1 : 3
Borac (P)
Pajsijevići
Proleter
Jelovik
8 : 0
Borac (LJ)
Ljuljaci
Karađorđe (R)
Rača
3 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 3
Sloga (B)
Batočina
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe Mladost
Topola
2 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Brežđe
Brežđe
3 : 1
Sovljak
Sovljak
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 4
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Vračević
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 4
Tulari
Tulari
Osečina
Osečina
7 : 1
Radnik
Ub
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 2
ZSK
Valjevo
Jedinstvo
Milorci
1 : 5
Ribnikar
Pecka
Crni Vrh
Miljević
1 : 4
Sloga (K)
Kasidol
Napredak
Veliko Crniće
0 : 5
Šapine
Šapine
Dunavac
Kisiljevo
3 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Sloga (B)
Burovac
5 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Vihor
Маljurevac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Polet
Aleksandrovac
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Sloga (D)
Drmno
3 : 0
Zadrugar (O)
Osanica
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 3
Palilulac
Niš
Omladinac (GK)
Gornji Komren
3 : 2
Aluminjum
Niš
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
6 : 1
Jastrebac Proleter
Niš
Vulkan
Brenica
1 : 0
Brzi Brod
Brzi Brod
Mramor
Mramor
4 : 2
Delijski Vis
Niš
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Čegar
Donji Matejevac
3 : 2
Vrtište
Vrtište
Morava (K)
Krušce
0 : 1
Radnički (T)
Trupale
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Slatina (N)
Negotin
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Ključ
Podvrška
2 : 5
Majdanpek
Majdanpek
Đurđin TB
Đurđin
1 : 3
Tisa
Adorjan
Jadran
Feketić
2 : 0
Bačka (M)
Mol
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
6 : 0
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
4 : 1
Tavankut
Tavankut
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
AFK
Ada
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
3 : 3
Tempo
Sefkerin
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Radnički (B)
Baranda
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Partizan
Gaj
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Mladost
Omoljica
3 : 0
Polet
Izbište
Kabel
Novi Sad
8 : 0
Sremac
Čerević
Omladinac (S)
Stepanovićevo
2 : 0
Index
Novi Sad
Bečej Old gold
Bečej
3 : 0
Obilić (Z)
Zmajevo
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Slavija (NS)
Novi Sad
3 : 0
OFK Futog
Futog
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Tvrdjava
Bač
3 : 1
Budućnost (SS)
Savino Selo
Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Napredak (G)
Gračac
3 : 2
Polet (R)
Ratina
Lazac
Lazac
1 : 4
Borac (A)
Adrani
Morava (M)
Mrsać
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Mladost (V)
Vrdila
Grdica
Grdica
1 : 1
Ribnica (J)
Jovac
Partizan
Vrba
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Rudar
Krepoljin
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Napredak (TO)
Toponica
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak (TR)
Trnovče
0 : 3
Vrelo
Milanovac
Krilaš
Ćovdin
4 : 2
Radnički (K)
Knežica
Integral
Batuša
0 : 0
Mladost (S)
Svinjarevo
Jedinstvo (K)
Kamenovo
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 1
Carevac
Carevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
RSK
Rabrovo
Polet (V)
Voluja
1 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Desine
Desine
2 : 2
Borac (Z)
Zabela
Bambi
Braničevo
3 : 6
Jedinstvo (D)
Duboka
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
Makce
Makce
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Zadrugar
Sićevo
1 : 0
Morava (Č)
Čokot
Sloga (DT)
Donja Trnava
7 : 0
Rujnik
Rujnik
Omladinac
Branko Bjegović
0 : 3
Crvena zastava
Hum
Potporanj
Potporanj
4 : 1
Dobrica
Dobrica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
2 : 0
Ratar
Kruščica
Vršac United
Vršac
4 : 1
Sloga
Plandište
Banat
Dupljaja
4 : 1
Karaš
Jasenovo
Vinogradar
Gudurica
3 : 2
Borac
Vračev Gaj
Hajdučica
Hajdučica
3 : 3
Partizan
Uljma
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Mladost
Velika Greda
Vitorul
Straža
1 : 0
Hajduk
Šušara
Proleter
Mramorak
2 : 1
Borac (P)
Pločica
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Borac (S)
Sakule
1 : 4
Slavija
Kovačica
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Mladost
Vojlovica
Železničar
Pančevo
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Kolonija
Kovin
4 : 1
Vojvodina
Crepaja
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Unirea
Uzdin
Omladinac (O)
Opovo
1 : 1
Pobeda
Samoš
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Kablar
Kraljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 0
Kralj Petar I
Stubal
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
LASK Vaga
Lazarevac
6 : 1
Jerina
Smederevo
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 3
Rad
Beograd
Sloboda (U)
Užice
0 : 5
Teleoptik
Zemun
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Napredak
Kruševac
Timok
Zaječar
1 : 4
Banat
Zrenjanin
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
3 : 5
Radnički (P)
Pirot
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Partizan
Beograd
4 : 0
Borac (Č)
Čačak
Rad
Beograd
8 : 1
Mladi radnik
Požarevac