XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 99 utakmica za dan
Subota, 30 Maj 2009

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Hajduk
Kula
2 : 1
Borac
Čačak
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Javor Habitfarm
Ivanjica
Rad
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
2 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Dinamo
Vranje
Hajduk
Beograd
0 : 3
Indjija
Inđija
Voždovac
Beograd
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Spartak Z.V.
Subotica
2 : 0
BSK Borča
Borča
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Sloven
Ruma
3 : 3
Kikinda
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 3
Senta
Senta
Palić
Palić
3 : 1
Vršac
Vršac
Spartak (D)
Debeljača
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 5
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Big Bul
Bačinci
3 : 0
Metalac AV
Futog
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Pobeda
Beloševac
OFK Niš
Niš
0 : 4
Jedinstvo
Bošnjace
Temnić Lipa
Varvarin
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Rudar (B)
Bor
2 : 2
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Bor
Bor
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 3
Polet (N)
Nakovo
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Panonija
Panonija
4 : 3
Jedinstvo
Novi Bečej
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Radnik
Stari Tamiš
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jugović
Kać
2 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Veternik
Veternik
5 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Stanišić
Stanišić
2 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Borac
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
3 : 4
Radnički (I)
Irig
Hajduk
Šimanovci
1 : 0
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Obilić
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Trudbenik
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Ibar (MB)
Mataruška Banja
1 : 5
Rudar
Baljevac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Budućnost (A)
Arilje
5 : 3
Luna Avijatičar
Vranjani
Košutnjak
Kragujevac
4 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 1
Partizan (C)
Cerovac
Sloga (L)
Lužnice
0 : 8
Arsenal
Kragujevac
Šumadija
Čumić
0 : 2
Dobrača
Dobrača
Slavija
Kragujevac
4 : 2
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 4
Srbija
Ilićevo
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Budućnost
Resnik
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Karađorđe Mladost
Topola
Sloga (B)
Batočina
0 : 3
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Aranđelovac
Aranđelovac
6 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Marjan
Knić
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Radnik
Ub
3 : 5
Vrujci
Gornja Toplica
Zadrugar
Lajkovac
5 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Palilulac
Niš
1 : 2
Radnički (T)
Trupale
Krivelj
Krivelj
0 : 5
Zlot
Zlot
Potisje
Kanjiža
3 : 3
Čoka
Čoka
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 3
Slavija (NS)
Novi Sad
Obilić (Z)
Zmajevo
0 : 2
Šajkaš
Kovilj
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 2
Grdica
Grdica
Polet (R)
Ratina
3 : 3
Lazac
Lazac
Mladost (S)
Svinjarevo
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Luk
Voćnjak
5 : 1
Stolice
Krupanj
Radjevac
Krupanj
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Partizan
Uljma
9 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Olimpik
Novi Pazar
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Mašinac PZP
Niš
8 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Jerina
Smederevo
0 : 3
Napredak
Kruševac
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 0
LASK Vaga
Lazarevac
Gradac
Valjevo
1 : 5
Sušica
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
1 : 2
Šabac
Šabac
Sloga
Zemun
1 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
4 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Borac (Č)
Čačak
1 : 3
Rad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 6
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
8 : 1
Timok
Zaječar

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
25 : 23
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Tarket
Bačka Palanka
29 : 31
Partizan SiSi
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
36 : 33
Metaloplastika ZK
Šabac
Radnički
Kragujevac
31 : 31
Kolubara
Lazarevac
Župa
Aleksandrovac
23 : 37
Mladost Radnički
Čačak
Crvenka
Crvenka
26 : 32
PKB
Padinska Skela
Priboj
Priboj
30 : 24
Proleter Naftagas
Zrenjanin
ORK Niš
Niš
32 : 28
Jugović-Unimet
Kać

Vaterpolo

TENT
Obrenovac
16 : 6
ŽAK
Kikinda
Beograd
Beograd
11 : 8
Zemun
Zemun
Senta
Senta
7 : 9
Vračar
Beograd
Vračar
Beograd
4 : 13
Taš 2000
Beograd