XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 103 utakmica za dan
Subota, 23 Maj 2009

Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
4 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 7
Spartak Z.V.
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
2 : 2
Smederevo
Smederevo
Indjija
Inđija
2 : 0
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Metalac AV
Futog
3 : 1
Sloven
Ruma
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 2
Big Bul
Bačinci
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Vršac
Vršac
2 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Senta
Senta
1 : 2
Palić
Palić
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Gruža
Gruža
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Selevac
Selevac
4 : 1
Beloševac
Beloševac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 2
Rudar (K)
Kostolac
Jadar (S)
Stupnica
1 : 2
Radnički (KO)
Koceljeva
Pusta Reka
Bojnik
1 : 2
Radan
Lebane
Sloga (LE)
Leskovac
2 : 2
Pukovac
Pukovac
Žitorađa
Žitorađa
5 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
Sloga (LI)
Lipovica
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Bor
Bor
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Ozren
Sokobanja
1 : 4
Radnički (S)
Svilajnac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Prva petoletka
Trstenik
3 : 1
Rudar (B)
Bor
Dunav
Prahovo
2 : 0
Trajal
Kruševac
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 2
Dolina
Padina
Radnički (B)
Bajmok
1 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Panonija
Panonija
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Obilić
Novi Kneževac
6 : 1
ŽAK
Kikinda
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
5 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1. Maj Agroruma
Ruma
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Cement
Beočin
0 : 0
Veternik
Veternik
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
IMT
Beograd
Turbina
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Železničar (P)
Požega
2 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Jasen
Brodarevo
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Budućnost
Resnik
2 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
0 : 0
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 2
Sušica
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
9 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Dobrača
Dobrača
0 : 4
Slavija
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
2 : 2
Šumadija
Čumić
Partizan (C)
Cerovac
5 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Šumadinac
Kragujevac
5 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Badnjevac
Badnjevac
3 : 2
Banja
Banja
Karađorđe (R)
Rača
3 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 4
Tešnjar
Valjevo
Mladost
Vračević
7 : 0
Sovljak
Sovljak
Palilulac
Niš
4 : 2
Vrtište
Vrtište
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 4
Majdanpek
Majdanpek
Brestovac
Brestovac
5 : 4
Krivelj
Krivelj
Jadran
Feketić
3 : 0
Đurđin TB
Đurđin
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Mladost
Omoljica
8 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Bečej Old gold
Bečej
15 : 1
Sremac
Čerević
Šajkaš
Kovilj
0 : 0
Index
Novi Sad
Tvrdjava
Bač
4 : 0
OFK Futog
Futog
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 8
Borac (Š)
Šajkaš
Žiča
Žiča
2 : 2
Polet (R)
Ratina
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Polet (SD)
Suvi Do
5 : 0
Rudar
Krepoljin
Žitkovica
Žitkovica
5 : 1
Makce
Makce
TE Gučevo
Trbušnica
5 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Crnča
Crnča
1 : 0
Luk
Voćnjak
Radnički (KS)
Knez Selo
0 : 3
Morava (Č)
Čokot
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 2
Kablar
Kraljevo
Čibukovac
Kraljevo
3 : 0
Kralj Petar I
Stubal
Kolibri
Kuršumlija
1 : 2
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
6 : 1
Sloga
Zemun
LASK Vaga
Lazarevac
8 : 0
Gradac
Valjevo
Napredak
Kruševac
3 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Mašinac PZP
Niš
11 : 1
Jerina
Smederevo
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 9
Novi Bečej
Novi Bečej
Borac
Čačak
2 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
4 : 0
Morava (VP)
Velika Plana

Košarka

Partizan
Beograd
73 : 61
Crvena Zvezda
Beograd

Rukomet

Jugović-Unimet
Kać
24 : 24
Planinka PV
Kuršumlija
PKB
Padinska Skela
32 : 26
Priboj
Priboj
Mladost Radnički
Čačak
29 : 25
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
39 : 12
Župa
Aleksandrovac
Metaloplastika ZK
Šabac
26 : 24
Radnički
Kragujevac
Vojvodina Železničar
Novi Sad
34 : 35
Tarket
Bačka Palanka
Vrbas
Vrbas
25 : 28
Leskovac
Leskovac
Jugopetrol Železničar
Niš
47 : 33
BSK Heba
Bujanovac

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
1 : 2
Kolubara
Lazarevac