XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Nedelja, 17 Maj 2009

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 5
Partizan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Hajduk
Beograd
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Lajkovac
5 : 0
FAP
Priboj
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Mačva
Šabac
3 : 0
Vujić voda
Valjevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Loznica
Loznica
Radnik Rosa
Surdulica
2 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Jedinstvo
Paraćin
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Kopaonik
Brus
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Senta
Senta
4 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Proleter (NS)
Novi Sad
5 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Beograd
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Lisović
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
PKB
Padinska skela
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Erdoglija
Kragujevac
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Bane
Raška
1 : 0
Gruža
Gruža
Pobeda
Beloševac
4 : 2
Prijevor
Prijevor
Vodojaža
Grošnica
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
8 : 1
Beloševac
Beloševac
Obilić (Ž)
Živica
1 : 3
Rudar (K)
Kostolac
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Ribnica
Mionica
1 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Krušik
Valjevo
1 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Radnički (KO)
Koceljeva
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Vučje
Vučje
Sloga (LI)
Lipovica
0 : 6
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Mladost (L)
Lalinac
0 : 2
Jedinstvo
Bošnjace
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Pukovac
Pukovac
2 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
Radan
Lebane
2 : 1
Sloga (LE)
Leskovac
Putevi
Zaječar
4 : 1
SFS Borac
Paraćin
Trajal
Kruševac
0 : 0
Temnić Lipa
Varvarin
Poreč
Donji milanovac
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Trgovački
Jagodina
1 : 3
Bor
Bor
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Borac
Bivolje
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Polet (N)
Nakovo
2 : 1
Panonija
Panonija
ŽAK
Kikinda
5 : 4
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Donji Srem
Pećinci
4 : 0
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Radnički (I)
Irig
3 : 0
Polet
Karavukovo
Borac
Novi Sad
5 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
2 : 3
Crvenka
Crvenka
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 1
Stanišić
Stanišić
Solunac
Rastina
1 : 3
Veternik
Veternik
Resnik
Resnik
2 : 1
Milutinac
Zemun
Budućnost (D)
Dobanovci
5 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Slavija
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
Grafičar
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
Trudbenik
Beograd
Popovići
Popovići
0 : 3
Borac
Vraneši
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Rudar
Baljevac
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 3
Tutin
Tutin
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Radnik
Ušće
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Budućnost (K)
Konarevo
Radnički (K)
Kovači
3 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Morava (S)
Sirča
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Dragačevo
Guča
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Miokovci
Miokovci
0 : 3
Polet (T)
Trbušani
Mladost (P)
Preljina
4 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Ovčar
Markovica
3 : 2
Velereč 94
Velereč
Napredak (K)
Kačulice
3 : 1
Napredak (S)
Svračkovci
Rudar
Bresnica
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Savinac
Visibaba
1 : 4
Omladinac (Z)
Zdravčići
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Polimlje
Prijepolje
Polet (R)
Rasna
4 : 1
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Perućac
Perućac
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 3
Jasen
Brodarevo
Partizan (D)
Darosava
0 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Borac (LJ)
Ljuljaci
0 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Borac (P)
Pajsijevići
6 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Banja
Banja
1 : 2
Proleter
Jelovik
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Iskra
Donja Bukovica
0 : 3
ZSK
Valjevo
Tulari
Tulari
5 : 1
Jedinstvo
Milorci
Rajac
Kadina Luka
0 : 5
Osečina
Osečina
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Mladost
Vračević
Brežđe
Brežđe
6 : 5
OFK Jabučje
Jabučje
Sloga (K)
Kasidol
3 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Polet
Aleksandrovac
5 : 1
Zadrugar (O)
Osanica
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Sloga (D)
Drmno
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 3
Borac (Ž)
Žabari
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Šapine
Šapine
4 : 1
Beli Orao
Bradarac
Crni Vrh
Miljević
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Napredak
Veliko Crniće
7 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
3 : 0
Palilulac
Niš
Vulkan
Brenica
3 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Mramor
Mramor
4 : 1
Moravac
Gornje Međurovo
Budućnost (P)
Popovac
3 : 2
Aluminjum
Niš
Čegar
Donji Matejevac
0 : 1
Jastrebac Proleter
Niš
Morava (K)
Krušce
0 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički (T)
Trupale
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
Slatina (B)
Bor
4 : 3
Brestovac
Brestovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Zlot
Zlot
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
6 : 0
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 2
Slatina (N)
Negotin
Bačka (P)
Pačir
6 : 1
Đurđin TB
Đurđin
Proleter
Njegoševo
1 : 0
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
1 : 0
Tisa
Adorjan
Čoka
Čoka
1 : 2
Bačka (M)
Mol
Krivaja
Krivaja
4 : 1
Tavankut
Tavankut
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 0
Polet
Izbište
Partizan
Gaj
1 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Borac (S)
Starčevo
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 3
Radnički (K)
Kovin
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Bečej Old gold
Bečej
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 0
Sremac
Čerević
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
OFK Futog
Futog
Budućnost (SS)
Savino Selo
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
Napredak (G)
Gračac
6 : 0
Žiča
Žiča
Morava (M)
Mrsać
5 : 3
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
4 : 4
Polet (R)
Ratina
Grdica
Grdica
4 : 2
Šumadija (Š)
Šumarice
Partizan
Vrba
2 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Gruža
Vitanovac
1 : 3
Mladost (V)
Vrdila
Ribnica (J)
Jovac
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Krepoljin
4 : 2
Mladost (S)
Svinjarevo
Radnički (K)
Knežica
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Vrelo
Milanovac
3 : 3
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 3
Integral
Batuša
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 2
Krilaš
Ćovdin
Dragoš
Oreškovica
7 : 1
Napredak (TR)
Trnovče
Carevac
Carevac
1 : 2
Makce
Makce
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Borac (Z)
Zabela
3 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Napredak (N)
Nabrđe
RSK
Rabrovo
3 : 1
Bambi
Braničevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Desine
Desine
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 6
Polet (V)
Voluja
Velika Reka
Podgaj
5 : 1
Borac(K)
Kozjak
Rudar (B)
Brasina
4 : 2
Crnča
Crnča
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Stolice
Krupanj
Radjevac
Krupanj
6 : 1
Prva iskra
Runjani
Mladost (B)
Brezjak
3 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Morava (Č)
Čokot
10 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 2
Crvena zastava
Hum
Rujnik
Rujnik
1 : 1
Omladinac
Branko Bjegović
Dobrica
Dobrica
1 : 2
Mladost
Velika Greda
Borac
Vračev Gaj
4 : 2
Vitorul
Straža
Karaš
Jasenovo
5 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Sloga
Plandište
4 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Banat
Dupljaja
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
1 : 3
Vršac United
Vršac
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
Udarnik
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Subotica
Subotica
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Pobeda
Samoš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Mladost
Vojlovica
6 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Slavija
Kovačica
7 : 1
Kolonija
Kovin
Jedinstvo
Dubovac
3 : 4
Železničar
Pančevo
Borac (P)
Pločica
4 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Borac (S)
Sakule
Proleter
Mramorak
0 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Zgodačica
Godačica
1 : 5
Omladinac (D)
Drakčići
Kablar
Kraljevo
0 : 5
Čibukovac
Kraljevo
Musina reka
Musina reka
1 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
1 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloga (D)
Dubravica
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
0 : 6
Dunav
Ostrovo
Morava (P)
Prugovo
0 : 3
Dunavac
Petka
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Proleter
Požarevac
Sopot
Požarevac
1 : 4
Mlava
Bratinac
Dizel
Bare
2 : 3
Stig
Beranje
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 3
Krasava
Krasava
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Bratstvo
Krupanj
Partizan
Kajtasovo
3 : 0
Fracija
Vojvodinci
Pobeda
Parta
2 : 1
Omladinac
Zagajica
Karaš
Kuštilj
3 : 3
Ševac
Kusić
Jerina
Smederevo
3 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Gradac
Valjevo
0 : 9
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Borac
Čačak
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Zemun
Zemun
Sloboda (U)
Užice
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
Napredak
Kruševac
2 : 0
Borac (Č)
Čačak
Morava (VP)
Velika Plana
5 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Zemun
Zemun
Timok
Zaječar
0 : 8
Crvena zvezda
Beograd

Rukomet

Tarket
Bačka Palanka
27 : 34
Crvena Zvezda
Beograd
BSK Heba
Bujanovac
36 : 38
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost TSK
Bački Jarak
25 : 24
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
41 : 27
Dinamo
Pancevo
Župa
Aleksandrovac
22 : 36
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

Šabac
Šabac
12 : 8
Spartak
Subotica

Futsal

Kolubara
Lazarevac
8 : 0
Liman
Novi Sad
Ekonomac
Kragujevac
7 : 3
SAS
Zrenjanin