XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Subota, 16 Maj 2009


Fudbal

Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Jedinstvo
Ub
16.05.2009
Sloga (PM)
3 : 1
Jedinstvo
Budućnost (V)
Valjevo
4 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
16.05.2009
Budućnost (V)
4 : 2
Sloboda (Č)
Inon
Požarevac
3 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
16.05.2009
Inon
3 : 0
Radnički (K)
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
16.05.2009
Sloga (P)
1 : 0
Sloboda (U)
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Car Konstantin
Niš
16.05.2009
Topličanin
1 : 0
Car Konstantin
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Svrljig
Svrljig
16.05.2009
Dubočica
3 : 1
Svrljig
Sinđelić
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
16.05.2009
Sinđelić
3 : 0
Vlasina
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 2
Sloven
Ruma
16.05.2009
Mladost (BJ)
4 : 2
Sloven
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Metalac AV
Futog
16.05.2009
Radnički (S)
3 : 1
Metalac AV
Vršac
Vršac
1 : 2
Big Bul
Bačinci
16.05.2009
Vršac
1 : 2
Big Bul
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Palić
Palić
16.05.2009
Radnički (Š)
1 : 1
Palić
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
16.05.2009
Kikinda
3 : 0
Tekstilac Ites
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
16.05.2009
Radnički (NP)
3 : 0
Sloga (T)
Dorćol
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
16.05.2009
Dorćol
1 : 0
Srem
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
BASK
Beograd
16.05.2009
Radnički (O)
2 : 0
BASK
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
16.05.2009
Omladinac (NS)
1 : 1
Sloga (BB)
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
16.05.2009
Partizan (KM)
2 : 0
Šumadija 1903
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
16.05.2009
Takovo
3 : 3
Jedinstvo Putevi
Selevac
Selevac
0 : 2
Crvena zvezda (S)
Suvodol
16.05.2009
Selevac
0 : 2
Crvena zvezda (S)
Jadar (S)
Stupnica
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
16.05.2009
Jadar (S)
0 : 0
Sloga (LŠ)
OFK Niš
Niš
0 : 0
Jastrebac (B)
Blace
16.05.2009
OFK Niš
0 : 0
Jastrebac (B)
Napredak
Aleksinac
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
16.05.2009
Napredak
3 : 2
Pusta Reka
Rudar (B)
Bor
1 : 2
Dunav
Prahovo
16.05.2009
Rudar (B)
1 : 2
Dunav
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Prva petoletka
Trstenik
16.05.2009
Kablovi
1 : 0
Prva petoletka
Radnički (S)
Svilajnac
5 : 1
Đerdap
Kladovo
16.05.2009
Radnički (S)
5 : 1
Đerdap
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
16.05.2009
Dinamo
6 : 0
Crvena zvezda (VS)
Radnički (B)
Bajmok
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
16.05.2009
Radnički (B)
0 : 1
Bačka 1901
Jedinstvo
Novi Bečej
0 : 3
Dolina
Padina
16.05.2009
Jedinstvo
0 : 3
Dolina
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Radnik
Stari Tamiš
16.05.2009
Kozara
1 : 1
Radnik
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
BAK
Bela Crkva
16.05.2009
Bačka Topola
3 : 0
BAK
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
16.05.2009
Radnički (Z)
2 : 1
Sloboda
Obilić
Novi Kneževac
4 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
16.05.2009
Obilić
4 : 2
Budućnost (A)
1. Maj Agroruma
Ruma
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
16.05.2009
1. Maj Agroruma
3 : 0
Hajduk
Cement
Beočin
5 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
16.05.2009
Cement
5 : 0
Jedinstvo
Jugović
Kać
2 : 0
Mladost (T)
Turija
16.05.2009
Jugović
2 : 0
Mladost (T)
Poštar
Beograd
2 : 0
Turbina
Beograd
16.05.2009
Poštar
2 : 0
Turbina
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Lasta
Beograd
16.05.2009
Žarkovo
0 : 2
Lasta
IMT
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
16.05.2009
IMT
0 : 1
GSP Polet
Obilić
Beograd
1 : 2
Kovačevac
Kovačevac
16.05.2009
Obilić
1 : 2
Kovačevac
Autoprevoz
Čačak
5 : 0
Prilike
Prilike
16.05.2009
Autoprevoz
5 : 0
Prilike
Slatina
Slatina
2 : 2
Jedinstvo (P)
Puhovo
16.05.2009
Slatina
2 : 2
Jedinstvo (P)
Budućnost (A)
Arilje
7 : 0
Arilje
Arilje
16.05.2009
Budućnost (A)
7 : 0
Arilje
Zlatibor voda (G)
Gostilje
3 : 2
Železničar (P)
Požega
16.05.2009
Zlatibor voda (G)
3 : 2
Železničar (P)
Košutnjak
Kragujevac
0 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
16.05.2009
Košutnjak
0 : 1
Sloga (D)
Sloga (L)
Lužnice
1 : 5
Šumadinac
Kragujevac
16.05.2009
Sloga (L)
1 : 5
Šumadinac
Šumadija
Čumić
3 : 1
Partizan (C)
Cerovac
16.05.2009
Šumadija
3 : 1
Partizan (C)
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Arsenal
Kragujevac
16.05.2009
Slavija
2 : 3
Arsenal
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Dobrača
Dobrača
16.05.2009
Jedinstvo
3 : 1
Dobrača
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
16.05.2009
Sušica
0 : 1
Kolonija
Jadran
Kragujevac
4 : 2
Srbija
Ilićevo
16.05.2009
Jadran
4 : 2
Srbija
Budućnost
Resnik
1 : 1
Cerovac
Cerovac
16.05.2009
Budućnost
1 : 1
Cerovac
Sloga (B)
Batočina
3 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
16.05.2009
Sloga (B)
3 : 0
Beli Orlovi
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 1
Karađorđe Mladost
Topola
16.05.2009
Aranđelovac
0 : 1
Karađorđe Mladost
Marjan
Knić
2 : 0
Karađorđe (R)
Rača
16.05.2009
Marjan
2 : 0
Karađorđe (R)
Radnik
Ub
3 : 0
Ribnikar
Pecka
16.05.2009
Radnik
3 : 0
Ribnikar
Zadrugar
Lajkovac
5 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
16.05.2009
Zadrugar
5 : 1
Vrujci
Krivelj
Krivelj
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
16.05.2009
Krivelj
3 : 1
Brodoremont
Njegoš
Lovćenac
3 : 4
Eđšeg
Mali Iđoš
16.05.2009
Njegoš
3 : 4
Eđšeg
Potisje
Kanjiža
2 : 4
AFK
Ada
16.05.2009
Potisje
2 : 4
AFK
Šajkaš
Kovilj
8 : 0
Omladinac (S)
Stepanovićevo
16.05.2009
Šajkaš
8 : 0
Omladinac (S)
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
16.05.2009
Mladost (NS)
0 : 3
OFK Vrbas
Mlada krila
Metikoši
0 : 0
Borac (A)
Adrani
16.05.2009
Mlada krila
0 : 0
Borac (A)
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Napredak (TO)
Toponica
16.05.2009
Polet (SD)
3 : 1
Napredak (TO)
Luk
Voćnjak
4 : 0
Sloga (S)
Straža
16.05.2009
Luk
4 : 0
Sloga (S)
Radnički (KS)
Knez Selo
3 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
16.05.2009
Radnički (KS)
3 : 0
Sloga (DT)
Partizan
Uljma
9 : 0
Hajduk
Šušara
16.05.2009
Partizan
9 : 0
Hajduk
Olimpik
Novi Pazar
1 : 1
Granit
Jošanička banja
16.05.2009
Olimpik
1 : 1
Granit
BSK
Brežane
1 : 2
Napredak (P)
Poljana
16.05.2009
BSK
1 : 2
Napredak (P)
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 0
Metalac
Požarevac
16.05.2009
Napredak (B)
3 : 0
Metalac
Borac
Čačak
2 : 0
Banat
Zrenjanin
16.05.2009
Borac
2 : 0
Banat
Jagodina
Jagodina
1 : 5
Crvena Zvezda
Beograd
16.05.2009
Jagodina
1 : 5
Crvena Zvezda
Napredak
Kruševac
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
16.05.2009
Napredak
0 : 0
Čukarički Stankom
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Sevojno
Sevojno
16.05.2009
Metalac
1 : 1
Sevojno
Mladost (A)
Apatin
3 : 2
Bežanija
Beograd
16.05.2009
Mladost (A)
3 : 2
Bežanija
Mladi radnik
Požarevac
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
16.05.2009
Mladi radnik
1 : 2
Mladost (L)
Voždovac
Beograd
0 : 0
Dinamo
Vranje
16.05.2009
Voždovac
0 : 0
Dinamo
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Indjija
Inđija
16.05.2009
Smederevo
3 : 1
Indjija
Spartak Z.V.
Subotica
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
16.05.2009
Spartak Z.V.
3 : 2
Novi Sad
BSK Borča
Borča
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
16.05.2009
BSK Borča
2 : 0
ČSK Pivara
Kikinda
Kikinda
1 : 4
Vandini
Zemun
16.05.2009
Kikinda
1 : 4
Vandini
Kalemegdan
Beograd
1 : 0
Ravangrad
Sombor
16.05.2009
Kalemegdan
1 : 0
Ravangrad
Novi Bečej
Novi Bečej
4 : 2
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
16.05.2009
Novi Bečej
4 : 2
ŽFK Fruškogorac
Pančevo
Pančevo
4 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
16.05.2009
Pančevo
4 : 2
Radnički 1919
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 5
Mašinac PZP
Niš
16.05.2009
Lemind Lavice
0 : 5
Mašinac PZP
Požarevac
Požarevac
1 : 0
LASK Vaga
Lazarevac
16.05.2009
Požarevac
1 : 0
LASK Vaga
Sloga
Zemun
2 : 1
Sušica
Kragujevac
16.05.2009
Sloga
2 : 1
Sušica
Spartak
Subotica
1 : 4
Šabac
Šabac
16.05.2009
Spartak
1 : 4
Šabac
Rad
Beograd
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
16.05.2009
Rad
1 : 0
Sloboda (U)
Zemun
Zemun
1 : 1
Partizan
Beograd
16.05.2009
Zemun
1 : 1
Partizan
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 7
Partizan
Beograd
16.05.2009
Radnički (O)
1 : 7
Partizan
Čukarički Stankom
Beograd
5 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
16.05.2009
Čukarički Stankom
5 : 0
Radnički (K)
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Rad
Beograd
16.05.2009
Radnički (P)
2 : 1
Rad
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 6
Partizan
Beograd
16.05.2009
Radnički (O)
0 : 6
Partizan
Radnički (N)
Niš
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
16.05.2009
Radnički (N)
1 : 0
OFK Beograd

Rukomet

Proleter Naftagas
Zrenjanin
31 : 29
Planinka PV
Kuršumlija
16.05.2009
Proleter Naftagas
31 : 29
Planinka PV
Mladost Radnički
Čačak
28 : 30
ORK Niš
Niš
16.05.2009
Mladost Radnički
28 : 30
ORK Niš
Kolubara
Lazarevac
33 : 22
Priboj
Priboj
16.05.2009
Kolubara
33 : 22
Priboj
Metaloplastika ZK
Šabac
31 : 26
Crvenka
Crvenka
16.05.2009
Metaloplastika ZK
31 : 26
Crvenka
Vojvodina Železničar
Novi Sad
28 : 35
Radnički
Kragujevac
16.05.2009
Vojvodina Železničar
28 : 35
Radnički
Vranje
Vranje
28 : 27
Jugopetrol Železničar
Niš
16.05.2009
Vranje
28 : 27
Jugopetrol Železničar
Zlatar
Nova Varoš
35 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
16.05.2009
Zlatar
35 : 27
Crvena Zvezda
Napredak
Kruševac
28 : 33
Dinamo Petrohemija
Pančevo
16.05.2009
Napredak
28 : 33
Dinamo Petrohemija
Čačak
Čačak
28 : 24
Medicinar
Šabac
16.05.2009
Čačak
28 : 24
Medicinar
Zaječar
Zaječar
31 : 33
Kikinda
Kikinda
16.05.2009
Zaječar
31 : 33
Kikinda
Max Sport
Nova Pazova
40 : 35
Kučevo
Kučevo
16.05.2009
Max Sport
40 : 35
Kučevo
Cepelin
Beograd
28 : 26
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
16.05.2009
Cepelin
28 : 26
Metalac (GM)
Metalac(V)
Valjevo
31 : 43
Nopal Srem
Bačka Palanka
16.05.2009
Metalac(V)
31 : 43
Nopal Srem
Spartak
Subotica
30 : 25
Radnički
Kragujevac
16.05.2009
Spartak
30 : 25
Radnički

Vaterpolo

Beograd
Beograd
6 : 6
Student
Beograd
16.05.2009
Beograd
6 : 6
Student
Proleter
Zrenjanin
7 : 17
Singidunum
Beograd
16.05.2009
Proleter
7 : 17
Singidunum
ŽAK
Kikinda
23 : 5
Dinamo
Pančevo
16.05.2009
ŽAK
23 : 5
Dinamo