XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 140 utakmica za dan
Subota, 9 Maj 2009

Fudbal

Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
6 : 1
OFK Beograd
Beograd
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Borac
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladost (A)
Apatin
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Voždovac
Beograd
2 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak Z.V.
Subotica
3 : 0
Dinamo
Vranje
BSK Borča
Borča
0 : 0
Indjija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Loznica
Loznica
Vujić voda
Valjevo
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 0
Mačva
Šabac
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Radnički (K)
Kragujevac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
2 : 1
Inon
Požarevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Timok
Zaječar
4 : 1
Dubočica
Leskovac
Kopaonik
Brus
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Sloven
Ruma
3 : 3
Sloga (T)
Temerin
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Big Bul
Bačinci
3 : 0
Senta
Senta
Metalac AV
Futog
1 : 0
Vršac
Vršac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sopot
Sopot
2 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Palilulac
Krnjača
2 : 2
Sindjelić
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Gruža
Gruža
1 : 1
Pobeda
Beloševac
Crnokosa
Kosjerić
0 : 0
Bane
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Selevac
Selevac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Ribnica
Mionica
Beloševac
Beloševac
0 : 4
Obilić (Ž)
Živica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Sloga (LE)
Leskovac
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Pukovac
Pukovac
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Borac
Bivolje
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Bor
Bor
4 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Trgovački
Jagodina
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Prva petoletka
Trstenik
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Panonija
Panonija
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Polet (N)
Nakovo
Radnik
Stari Tamiš
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Veternik
Veternik
2 : 0
Jugović
Kać
Stanišić
Stanišić
4 : 2
Solunac
Rastina
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Crvenka
Crvenka
1 : 2
Cement
Beočin
Hajduk
Šimanovci
1 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
1. Maj Agroruma
Ruma
Polet
Karavukovo
2 : 3
Borac
Novi Sad
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 0
Radnički (I)
Irig
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Obilić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Turbina
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 0
Radnički (K)
Kovači
Ibar (MB)
Mataruška Banja
4 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Magnohrom
Kraljevo
2 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Karađorđe
Kraljevo
2 : 0
Rudar
Baljevac
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Proleter
Jelovik
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Mladost
Vračević
3 : 1
Brežđe
Brežđe
Palilulac
Niš
4 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 0
Sloga
Kobišnica
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Krivaja
Krivaja
Jadran
Feketić
4 : 2
Bajša
Bajša
Radnički (K)
Kovin
6 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Mladost
Omoljica
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Bečej Old gold
Bečej
1 : 2
Šajkaš
Kovilj
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 1
Napredak (G)
Gračac
Žiča
Žiča
0 : 0
Morava (M)
Mrsać
Mladost (S)
Svinjarevo
3 : 1
Radnički (K)
Knežica
Žitkovica
Žitkovica
1 : 0
Borac (Z)
Zabela
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Velika Reka
Podgaj
Crnča
Crnča
3 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 4
Subotica
Subotica
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 0
Progorelica
Progorelica
Čibukovac
Kraljevo
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Omladinac (D)
Drakčići
0 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Napredak (B)
Batovac
2 : 3
Sloga (D)
Dubravica
Mlava
Bratinac
2 : 2
Dizel
Bare
Krasava
Krasava
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Kolibri
Kuršumlija
0 : 2
Šabac
Šabac
Napredak
Kruševac
9 : 1
Požarevac
Požarevac
Mašinac PZP
Niš
15 : 0
Gradac
Valjevo
Jerina
Smederevo
0 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Vandini
Zemun
6 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
7 : 0
Pančevo
Pančevo
Rad
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Borac (Č)
Čačak
Radnički (O)
Obrenovac
7 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
31 : 28
Dinamo
Pancevo
Rudar
Kostolac
32 : 31
Smederevo
Smederevo
Crvena Zvezda
Mokrin
36 : 22
Metalac Asco Vidak
Futog
Bask
Beograd
37 : 33
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
28 : 30
Leskovac
Leskovac
Medicinar
Šabac
39 : 27
RTB Bor
Bor
Dinamo Petrohemija
Pančevo
34 : 30
Čačak
Čačak
Temerin
Temerin
22 : 21
Max Sport
Nova Pazova
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
39 : 33
Metalac(V)
Valjevo
Kučevo
Kučevo
31 : 28
Cepelin
Beograd

Vaterpolo

Student
Beograd
4 : 10
Vojvodina OTP
Novi Sad
TENT
Obrenovac
10 : 11
Beograd
Beograd
Niš
Niš
3 : 19
Partizan Rajfajzen
Beograd
Spartak
Subotica
11 : 6
Proleter
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
5 : 0
Šabac
Šabac
Singidunum
Beograd
13 : 4
Bečej 2005
Bečej

Futsal

Liman
Novi Sad
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
SAS
Zrenjanin
6 : 7
Ekonomac
Kragujevac