XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 112 utakmica za dan
Subota, 2 Maj 2009

Fudbal

Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Borac
Čačak
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Indjija
Inđija
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Spartak Z.V.
Subotica
Bežanija
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Mladost (A)
Apatin
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Budućnost (V)
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Inon
Požarevac
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
0 : 0
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
0 : 1
Vujić voda
Valjevo
Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Dubočica
Leskovac
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Sinđelić
Niš
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnički (S)
Sombor
4 : 0
Sloven
Ruma
Vršac
Vršac
1 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Kikinda
Kikinda
1 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Palić
Palić
Sloga (T)
Temerin
3 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Sopot
Sopot
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Gruža
Gruža
Selevac
Selevac
0 : 3
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Jadar (S)
Stupnica
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Napredak
Aleksinac
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Radan
Lebane
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 0
Pukovac
Pukovac
OFK Niš
Niš
2 : 2
Sloga (LI)
Lipovica
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Borac
Bivolje
Bor
Bor
1 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Ozren
Sokobanja
4 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Prva petoletka
Trstenik
0 : 2
Trgovački
Jagodina
Dunav
Prahovo
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Jedinstvo
Novi Bečej
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 2
Dolina
Padina
Radnički (Z)
Zrenjanin
6 : 0
BAK
Bela Crkva
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Panonija
Panonija
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
1. Maj Agroruma
Ruma
4 : 0
Polet
Karavukovo
Cement
Beočin
2 : 0
Hajduk
Šimanovci
Jugović
Kać
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Poštar
Beograd
5 : 2
Milutinac
Zemun
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Resnik
Resnik
IMT
Beograd
1 : 0
Lasta
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
Autoprevoz
Čačak
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Slatina
Slatina
2 : 2
Dragačevo
Guča
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Sečica
Seča reka
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Cerovac
Cerovac
Dobrača
Dobrača
1 : 2
Budućnost
Resnik
Arsenal
Kragujevac
2 : 3
Jadran
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Sloga (L)
Lužnice
1 : 2
Šumadija
Čumić
Karađorđe (R)
Rača
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Borac (LJ)
Ljuljaci
Sloga (B)
Batočina
4 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Ribnikar
Pecka
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Mladost
Vračević
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Tvrdjava
Bač
0 : 2
Index
Novi Sad
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Obilić (Z)
Zmajevo
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Lazac
Lazac
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Subotica
Subotica
6 : 0
Udarnik
Višnjevac
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Dunavac
Petka
Mip Majdan
Požarevac
4 : 6
Železničar
Požarevac
Bratstvo
Krupanj
5 : 2
Krasava
Krasava
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Gradac
Valjevo
0 : 6
Jerina
Smederevo
Požarevac
Požarevac
2 : 5
Mašinac PZP
Niš
Spartak
Subotica
3 : 1
LASK Vaga
Lazarevac
Šabac
Šabac
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Kalemegdan
Beograd
1 : 1
Vandini
Zemun
Novi Bečej
Novi Bečej
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Pančevo
Pančevo
1 : 9
Ravangrad
Sombor
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 6
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Timok
Zaječar
Rad
Beograd
1 : 3
Banat
Zrenjanin

Košarka

Hemofarm
Vršac
73 : 79
Partizan
Beograd

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
21 : 36
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
34 : 25
Tarket
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
27 : 33
Partizan SiSi
Beograd
Priboj
Priboj
28 : 23
Metaloplastika ZK
Šabac
Jugović-Unimet
Kać
37 : 23
Mladost Radnički
Čačak
Proleter Naftagas
Zrenjanin
32 : 22
PKB
Padinska Skela
Vranje
Vranje
10 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
45 : 40
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
32 : 35
Crvena Zvezda
Mokrin
Napredak
Kruševac
20 : 29
Čačak
Čačak
RTB Bor
Bor
23 : 26
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Knjaz Miloš
Aranđelovac
38 : 28
Medicinar
Šabac
Crvena Zvezda
Beograd
29 : 41
Naisa
Niš
Zaječar
Zaječar
33 : 31
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Jagodina
Jagodina
33 : 27
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

Vojvodina OTP
Novi Sad
7 : 17
Partizan Rajfajzen
Beograd
Student
Beograd
11 : 3
TENT
Obrenovac
ŽAK
Kikinda
10 : 10
Singidunum
Beograd
Spartak
Subotica
20 : 8
Dinamo
Pančevo